It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Mell'os plotas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Mell'os plotas   Sk. 18 09 2011, 5:09 pm

Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Mell'os plotas   Pen. 30 09 2011, 6:59 pm

Prieina prie kambario durų ir jas atidariusi įeina. Ją iš karto pasitiko jos baltas, pukuotas šunytis. Mella pritūpė ir paėmė šuniuką į rankas. Šuo kaip mat pradėjo bučkinti jos veidą, nes Mell nesirodė čia ilgaaaai. Ot bloga šeimininkė... Paleidusi šunį, atsistojo ir uždariusi iš vidaus duris nukėblino prie rašomojo stalo, kuris čia kažkur buvo {yeah, nuotraukoj nesimato jo :D}. Klesteli ant kėdės ir atsidariusi stalčių, išsitraukė lapą ir pieštuką. Pasidėjo lapą ant stalo, o pieštuką paėmė į rankas ir pradėjo kažką paišyti. Nooū, Mella nėra dailininkė, nors piešia gan neblogai... ji nerodo niekam savo darbų, kurie jai tiesiog atrodo nieko verti. Taip nupieštų ir pirmokas. Taigi, ji toliau paišė ant balto popieriaus, padariusi kokią klaidelę, pasiimdavo trintuką ir kiek patrindavo. O klaidų ji darė daaaug, taigi, teko daug trinti. Bet galiausiai Mella susinervino ir suglamžiusi lapą, mestelėjo jį į šiukšlių dėžę, kuri stovėjo prie pat rašomojo stalo. Atsistojo ir pritraukusi kėdę nuėjo prie savo didelės, baltos lovos. Iš pradžių atsisėdo ant jos, o paskui nusimovusi batus, nušliaužė iki lovos vidurio ir išsitiesė visu savo ūgiu. Pasikvietė šunį šalia savęs ir pradėjo glostyti jo švelnius gaurus. Beglostydama šunį, ji apžiūrėjo savo baltą, kaip tikro angelo kambarį ir atsiduso. Lėtai užsimerkė ir nustojo glostyti šunį, nes jai paskaudo riešą. Šuo kaip mat sukluso ir pradėjo laižyti Mell'os ranką, kad ji toliau jį glostytų. Na, o, Mellai nieko neliko, tik toliau glostyti šuniuką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Mell'os plotas   Št. 01 10 2011, 1:25 pm

Kai jai jau rimtai įgriso glostyti augintini, atsistojo ir nukėblinusi prie spintos ją atidarė. Pasikrapštė joje, pasiėmė po ranka pasitaikiusius rūbus, flegmiškai jais apsirengė ir uždariusi spintą nuėjo prie lango. Pravėrė jį ir išskrido.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Mell'os plotas   Kv. 10 11 2011, 2:18 pm

Ateina į kambarį nervota. Užtrenkia duris, taip netyliai. Pakelia akis į lubas. Ahaa, ji taip ir žinojo, kad ne jos kambario lubas Čeisas sugriovė. Šyptelėjo pusę lūpų ir nutipenusi prie lovos, atsisėdo ant jos ir susikėlusi kojas, atsisėdo turkiškai. Atsiduso ir pasikvietė savo šūnį, kuris dabar tūnojo po lova. Kai šuniukas atbėgo, ji pradėjo ramiai jį glostyti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Mell'os plotas   Kv. 17 11 2011, 7:18 pm

Kaip visada, užmigo beglostydama šunį. Kažką labai faino sapnavo, bet ją pažadino sabaka, kuris pradėjo loti, nes kažkas sukrebždėjo už durų. Mell prasitrynusi akis nusiražė ir prasimerkė. Išsiproščiusi iš lovos persirengė ir išėjo
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Mell'os plotas   

Atgal į viršų Go down
 

Mell'os plotas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Cullen`s-