It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 PARKAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 05 11 2011, 12:01 am

- O kur tada ankščiau gyvenai arba tryneisi? Ir kodėl būtent čia atsikėlei?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 05 11 2011, 12:04 am

-tryniausi po visa pasauli ko pagaliau atklydau cia
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 05 11 2011, 12:06 am

- Kiek laiko tryneisi po visą pasaulį?- galvoja gal pasiimt užrašų knygutę, kad viską užsirašytų ir nieko nepamirštų
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 05 11 2011, 12:07 am

-daug metu
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 05 11 2011, 12:09 am

- Kiek tas daug metų?- užvertė akis į dangų, tada į vėl.- sakydamas daug metų, atrodai kaip senelis
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 05 11 2011, 12:16 am

-ka as zinau daug ir viskas
nusijuoke
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 05 11 2011, 12:19 am

- Neskaičiuoji metų? ... O šventi Naujuosius metus? O jūs ką nors švenčiat?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 05 11 2011, 12:34 am

-aisku juk visi nauji metai
nusijuokia
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Pir. 07 11 2011, 8:15 pm

- M?- paziurejo i ji, nesupratus kame reikalas jo sakinyje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Antr. 22 11 2011, 2:35 pm

Ateina į parkelį, įsitaiso ant laisvo suoliuko ir stebi skraidžiojančius paukštelius, galvoja kur Tonis pradingo, jau pasiilgo jo, matyt pamiršo ją, nebemyli, kitą susirado. Atsidūsta, bandydama tokias mintis nuvyt šalin.
Atgal į viršų Go down
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Antr. 22 11 2011, 10:13 pm

Ne į temą ateina tiek daug kelio vien tam, kad nusilašintų vandenį nuo savęs, niekur nesutiko nei vieno žmogaus, turbūt vidury nakties visi jau miega kaip normalūs senukai, vaikšto, dairosi, pamato kažkieno galvą kyšančią iš po suoliuko atlošo, tikisi kad ne suskretęs senukas, nes jų kraujas irgi suskretęs lyg valgytum pasenusį kiaušinį, nors jis jo niekada nėra ragavęs bet neesmė, tai vis dar artinasi prie suoliuko, tas kelias atrodo toks ilgas, nesupranta kodėl jis toks valkata ir dar visas šlapias kaip kumpis. Pagaliau ateina iki suoliuko ir pasiremia į jį, reikia pailsėt, nuėjo tokį kelią. Žiūri kad čia ne senukas, net nubraukia nematomą prakaitą. Prieina arčiau galvoja kaip čia pakankint savo auką, žiūri, stebi, pamiršo apie ką galvoja...prisimena kad jis niekada nekankina savo aukų, bet tie plaktukai tokie įkyrūs, jie jam liepė ką nors nukankint, tai teks, nes kitaip neatsilaikys nuo jų antpuolio. Galvoja gal nuraut visus plaukus ir užteks? bet nee būtų per daug juokinga ir nebeturėtų jėėgų išgert kraują, o gal nutraukt kokią koją? galėtu važinėtis ir suktis invalido vežimėlyje, būtų linksma, bet irgi apsigalvoja ir vis dėlto prieina ir sulaužo vieną ranką, mąsto ar jai skauda, laukia kol sureaguos.


((maldauju, galiu nuraut plaukus? xDDDDDDDDDDD))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Antr. 22 11 2011, 10:19 pm

((nori likt be kiaušų ir dešrigalio, rauk ;D))

Sėdi tokia užsisvajojus, nieko aplinkui negirdi, visgi jos klausa nėra tokia gera kaip kitų būtybių. Žodžiu pasisuka į šoną, žiū kažkokios dvi akys į ją žiūri, net tamsoje blizga, biškę persigąsta, bet nevaidins verksnės todėl susiraukia. -Kas per kaušas būsi, a? Iš stripiako išmetė, atėjai dasimušt? Patvarkyt kokią bobą, a? - kilstlei antakį, tokia vis dar susiraukus, bet greitai užklykia iš skausmo, kai sulaužo ranką, aišku dar neverkia, kažkiek tvardosi, gi neparodys, kad yra lepšė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Antr. 22 11 2011, 10:30 pm

Pastebėjo kad jinai kalba ir dar kažkokia neaiškia kalba, ne bereikalo žmonių sukurta, nieko nesupratęs stebi kaip jinai šaukia, galvoja ką dar padaryt, nes lygtais ne taip jau ir skauda, nors labai ir nenori ir pradeda mastyt kad reiktų atsigert ir varyt iš čia bet staiga prisimena plaktukus ir net išpila šaltas prakaitas. Nenoriai susiraukęs, pasilenkia ir sulaužo koją, kaip koks beprotis užsikemša ausis, tikisi kad negirdės jei ji šauks, žiūri į žmogystą, vis dar įsivaizduoja kaip jai nurauna plaukus, jus būtų taaaip linksma, bet per daug žiauru, tai vis dėlto vėl laukia kol sureaguos ir pajus skausmą, jau tokie lėti tie žmonės, net bulvės greičiau rieda per stalą, girdi plaktukų balsus galvoje, purto galvą, nesupranta gal jie kokie telepatai, vėl žiūri į žmogų, nusprendžia kad jau užteks kankinti, teks kautis su plaktukais, nepatinka jam skriausti žmonių, geriau jau iškart jie mirtų ir taip jų kaip prišikta. Pačiumpa Nicolę ir kanda jai į kaklą kaip koks vampyras, išgeria kažkiek nedaug kraujo, jaučiasi nebealkanas po kankinimo ir dėl plaktukų baimės. Pakelia galvą į dangų, žiūri kokia graži naktis, nebeatsimena kaip čia atsirado, turbūt tam baseine susitrenkė galvą arba per ilgai nekvėpavo.


(( =[[[[ kam tau tie plaukai? :DDDD būtum kaip forsas, juk jie tokie madingi šiais senukų laikais xDDDD))


Paskutinį kartą redagavo ALUCARD DEVILL, Antr. 22 11 2011, 10:35 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Antr. 22 11 2011, 10:34 pm

jau net nespėja reaguoti, kai vienas skausmas pakeičia kitą ir po to dar trečias skausmas, jau negali, niekaip nesulaiko ašarą, apsižliumbia vos ne kaip vaikas, nes skausmas tikrai nepakeliamas. Stipriai užmerkia akis ir nudrimba ant žemės, prarasdama sąmonę. dabar guli kažkur ant minkštos žolytės, visur tylu ir ramu, saulutė šviečia , paukšteliai skraidžioja, kažkokie keisti žmonės vaikšto su aureolėm, tikriausiai pasimirė Nika, nors dar kvėpuoja ir šiaip širdelė plaka, dar yra gyvybės ženklai, reiškia tik sapnuoja ten tą rojų, neesmė, kad viskas tikroviškai atrodo, nes va ir šuniukas su ja nori pažaist, vizgina uodegą, taip viskas faina, glosto ten jį.

((Eik tu šikt, rašaisi mirties nuosprendį;D))
Atgal į viršų Go down
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Antr. 22 11 2011, 10:48 pm

Pastebi, kad kažkas iškrito jam iš rankų, prisimena, kad laikė žmogų, biški atsikvošėja savo trenktoj kaip baranka galvoj ir pasilenkia link Nicolės žiūri ar ji vis dar gyva, tikrina pulsą, lygtais vis dar yra, nors jis nebesupranta, galvoja pribaigti ją, kad nesikankintų, nors lygtais nesikankina tai reiškias ir taip mirs, pakelia nuo žemės ir jau norėjo paguldyti ant suoliuko, bet jis ne į temą sulūžta per pusę... jau tie suoliukai šiais caro mariko laikais visi supuvę ir pilnu kirminų, kad net patys lūžta, tai paguldo ją už suoliuko kaip kokį bomžą, nors jis aišku dar bomžesnis su savo šlapiais rūbais. Vis dar stovi, žiūri į vieną tašką, mat neturi ką veikti. Paskui vėl atsikvošėja, nes pastebi, kad artinasi kažkokie maklaudai tai nueina pasivaikščiodamas ir pagaliau sotus namų link. Misija įvykdyta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Antr. 22 11 2011, 10:52 pm

Guli ant šaltos žemės, vis dar sapnuose žaidžia su šuniuku, bet anas pasitraukia. Prieš akis atsiranda Tonis ir Hikaris, aišku Nika apsižliumbia, žiūrėdama į juos, bando paimt bent vieno ranką, bet nepavyksta, nepasiekia, o jie lėtai tolsta tolyn ir galiausiai dingsta iš jos matomumo lauko. Viskas aptemsta, dingsta saulutė, pasirodo mėnulis, tiksliau pilnatis, žvaigždės šviečia, bet aplinkui nieko nėra, atrodo Nikai jog plūduriuoja ant vandens, bet neskęsta, reiškia dar ne jos laikas, vis dar kvėpuoja ir širdutė varinėja dar likusį kraują, kuris po biškį bėga iš sulaužytos rankos bei kojos ir prakąsto kaklo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Tr. 23 11 2011, 5:50 pm

Ell atstriksi visa patenkinta kažkuo . Staiga užuodžia žiauriai malonų kraujo kvapą . atseka ir pamato tamsiaplaukę merginą , be jokių gyvybės ženklų . prisilenkia ir stebi ją .

Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Tr. 23 11 2011, 6:06 pm

Kiek palaukusi , kol mergina duos kokį ženklą , kad gyva , Ell nesulaukia ir susivilioja krauju . prikišusi pirštą prie žaizdos , ji įmerkia jį į kraują ir lyžteli . net suvirpi iš malonumo ir pakartoja tai vėl . pamato prakąstą kaklą , šiek tiek nusimena , tačiau pasukusi galvą rado sveiką kaklo lopinėlį . suleidžia savo dantis į šiltą ir maloniai kvepiantį kaklą , iš pradžių siurbteli šiek tiek kraujo , truputėlį nedrąsiai . padrąsėjus Ell mėgaujasi krauju . Atsigėrusi , ji priklumpa prie merginos ir mąsto , kuo vardu , ji galėtų būti , kažin ar giminaičiai jos ieškos ir panašios mintys sukasi jos galvoje .
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Tr. 23 11 2011, 6:16 pm

kur buvus,kur nebuvus,atsidangina čia koralita,stebi šitą sceną rūškanu veidu ir vis patrepsėdama kojele. krenkšteli,kad atkreiptų labai užsiėmusios vampyrės dėmesį. tuo tarpu vis dirsčioja į niką,atpažįsta ją,jugi čia ta pati,kurią visai neseniai gydė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Tr. 23 11 2011, 6:33 pm

Guli tokia visa be gyvybės ženklų, tiksliau tik kvėpuoja, net nejaučia kai daugiau kraujo pasišalina iš jos organizmo, gerai būt be sąmonės, bent jau nejauti skausmo, nes dabar ir vėl klykautų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Tr. 23 11 2011, 7:33 pm

Iš neturėjimo ką veikti, o tiksliau tai kad vėl nusilašintų vandenį nuo savęs ateina į tą pačią vietą pažiūrėt ar dar yra tas pats žmogus, pagaliau priėjęs tą nesveiką vietą su supuvusiais suoliukais, pastebi dar daugiau šaikono, iš pradžių apsidžiaugioa, bet paskui nebe, nes tingi džiaugtis. Pamato dievą, praeina pro jį kaip pro šūdą, visas susiraukęs kaip subinė, paskui nuspiria vampyrą nuo merginos kaip ninja star ir jis nuskrenda kažkur į medį. Nesupranta ką čia veikia tas dievas, gal jam koks filmas kaip vampyrai graužia žmones? ir kas ten per dievai, kažkokie nenormalūs. Pasiima Nicolę ir išvaro iš čia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Tr. 23 11 2011, 8:12 pm

(šiaip pagal taisykles turėjai leist dievui atrašyt, negalima taip savavališkai elgtis ir neleist kitiem pasireikšt ir atsakyt į tavo veiksmus. ;D atsiprašau, kad įsikišau, čia tik tarp kitko ateičiai ;))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Tr. 23 11 2011, 8:15 pm

(nu,krč,neįmanoma taip imt ir pagriebt... aš gal irgi norėjau ją pasiimti... tai ką,man dabar parašyt "atėjo pas alucardą,pasiėmė nikolę,išėjo?)
Atgal į viršų Go down
avatar
Beatrice Athene Ross


•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Tr. 23 11 2011, 8:41 pm

((bus pamoka kaip nereik miegot :D))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Tr. 23 11 2011, 8:42 pm

(deja, čia jokių pamokų nėr, tiesiog pažeidi taisykles ;))
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   

Atgal į viršų Go down
 

PARKAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 911Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-