It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

PARKAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Tr. 23 11 2011, 8:45 pm

((Gerai, nefloodinam ir nesipykstam. Jei pati veikėja norėjo, kad ją nusineštų, tai nieko negalim padaryt, pasirodo čia suplanuota buvo))

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Tr. 23 11 2011, 8:58 pm

(o aš tave pamokysiu,kad turėtum suprasti,kad ne visi gali iškart atrašyti,nes gyvena savo gyvenimą ir turi reikalų...)
dingsta.
Atgal į viršų Go down
Beatrice Athene Ross

•naudoju : Alba
•parašiau : 3119
•myliu : Hikari

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Tr. 23 11 2011, 9:08 pm

((tai kad nėra tokios taisyklės kad rašyt taip kaip kiti liepia :D))
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Kv. 24 11 2011, 8:51 am

((Baigiat tuoj pat. Aiškinkitės per pm.))

Hikari Gabriel von Tulsse

•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 26 11 2011, 9:03 am

Atsitempia Beatričę į parką. Nenorėjo ilgiau likti ligoninėje, o namo kažkaip irgi netraukė. Nors lauke buvo pakankamai vėsu, o Hikari vis dar su juodu kimono [ O_O ] ... o Beatričė su ta sexy juoda suknele? Norėjo kažkokio lopinėlio gamtos.
Atsisėdo ant suoliuko ir pasisodino Beatričę sau ant kelių, kad kūnų artumu šildytų vienas kitą.
-Džiaugsme... atsimeni pasakojau apie žmonių merginą... kurią mylėjau? Tai Nikole
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 26 11 2011, 9:18 am

Taip staiga ištempta iš ligoninės mergina visą kelią suko galvą,kas čia tokio nutiko, kad jiems reikėjo taip žaibiškai išeit,o dar tas keistas vaikino atsiprašymas. Galiausiai jiems sustojus ir,kai Beatričė patogiai sedėjo ant Hikario kelių prisiglaudė prie jo dar labiau, nes nors ir buvo su paltuku,tačiau kojos, juk grynos. -am, taip prisimenu..,-nutęsė išgirdus pirmą sakinį. Šokoladinėm skanavo mylimo vaikino veidą nesuprasdama,kur link jis suka. O tada staiga jai prieš akis iššoko vaizdas,kai Hikaris klūpi prie Nikolės lovos suėmęs jos delną ir priglaudęs sau prie lūpų. Angelės akys net kiek išsiplėtė. -na, aš girdėjau kažkokius priekaištus tau is jos ir veikiausiai buvau to priežastis..,-pabaigė pašnibždom kiek neramiai širelėj besidaužant, o tada nusuko žvilgsnį į kažkur netoliese žaidžiančius berniukus laukdama kol jis tęs.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 26 11 2011, 9:31 am

-Ne. Ne tu to priežastis...
Apkabinęs Beatričę patrynė delnu jos petį, lyg mėgindamas padaryti kad jai būtų šilčiau.
-Aš atsiprašau už savo elgesį ten palatoje.... tiesiog matydamas ją tokios būklės... Ji man buvo labai gera draugė... gal net kaip tau Alex'as, tik... tik tiek kad aš ją įsimylėjau ir ji tada sakė tą patį... aš atsiprašau
Hikari nenorėjo sakyti Beatričei apie jo meiles, bet tuo pačiu nenorėjo nieko nuo jos slėpti. Jis jau kelintą kartą slystelėjo ir vis dėl Nikoles. Gal vis tik jis nėra vertas Beatričės.
-Jei ant manęs supyksi ir mane paliksi, aš suprasiu.... Bet labiau norėčiau tiesiog gauti gerą antausį ir pamiršti tai ką neseniai padariau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 26 11 2011, 9:43 am

-Palauk...,-Beatričė sustabdė jį akimirkai bandydama susivokt. -Taip, aš mačiau viską..,bet iš tavo tono sprendžiu, kad žinau toli gražu ne viską..,-pasuko veidą į Hikarį laukdama, kol jis be jokių užuolankų pagaliau pasakys viską. O tada staiga prisiminė vakarą, kai jis susimetė tarp jų abiejų.. angelei net paširdžius kažkur sudiegė, kai ji suvedė visus galus. -..tu vėl .. vėl susimėtei?,-visgi paklausė, kažkaip naiviai tikėjos, kad viskas buvo visai ne taip. Milijonai minčių tą pačią sekundę jai pradėjo lįst į galvą, kad mergina net prisimerkė. Juk juodu kalbėjo.. jis jai prisiekinėjo savo meilę, o čia vėl trukt už vadžių ir vėl nuo pradžių, kai tik Nikolytė patenka į nelaimę.. Nejaugi jam neužtenka šilumos kurią gauna iš Beatričės.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 26 11 2011, 9:57 am

-Kad viską tu jau žinai
Dar pats susimąstė ką jo tonas galėjo sakyti. Po paskutinio merginos klausimo nusipurtė.
-Taip. Ne. Ne ne ne.. Aš tiesiog tuo momentu prisiminiau kad mylėjau Nikolę. Bet nieko daugiau. Tu dabar mano gyvenimas, o jai vis tiek kažkokie jausmai išliks. Na.. ta prasme nepradėsiu juk jos nekęsti. Tuo labiau negaliu vengti su ja susitikti. Ji žmogus, kuris bėdų magnetas

[nebūsiu savaitgalį, tai gali jį drąsiai palikti]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 26 11 2011, 10:06 am

Beatričė kurį laiką sėdėjo rami, net nekrutėdama ir nemirksėdama, visąlaik tylėjo ir galvojo apie tai, kas čia nutiko, nes kažkaip nesinorėjo daryt kažkokių skubotų išvadų ir dėl to vėliau smarkiai gailėtis. -tai sakai.., kad tada nesuabejojai savo jausmais..?,-paklausė pasukdama savo mielų bruožų veiduką į vaikiną. -na, jei atvirai tai nelabai suprantu apie kokius jausmus kalbi, nes Sebui aš nejaučiu visiškai nieko nei pykčio, nei kažko šilto,-paaiškino gniaužydama savo pirštukus, kadangi buvo be pirštinių ir jie šalo. -o niekad nesusimąstei, kas būtų jei ji dabar neturėtų kito ir tavęs neatstumtų.. galbūt jau būtum su ja?,-paklausė staiga dingtelėjus minčiai, bet taip labai labai tyliai, nes vien jau žodžiai merginą gazdino. O tada kurį laiką vėl tyla. -Hikari, myliu tave taip stipriai, kad turbūt tai net suvokt sunku man pačiai, koks stiprus tas jausmas būt gali, o tai reiškia, kad visada stengiuos tau duoti viską ką geriausio.. , bet noriu žinot ar galiu būti tikra dėl tavęs, kad jauties taip pat ir, kad neabejoji mūsų santykiais ir, kad į tai žiūri rimtai,-kalbėjo švelniu tonu.

Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 26 11 2011, 1:00 pm

Hikari klausėsi Beatričės ir tuo pačiu mąstė kas dedasi jo viduje. Na taip, mylėjo Nikolę. Turbūt tai buvo jo pirmoji meilė, bet jie juk bandė kartu būti ir nieko iš to neišėjo. Tik vieno dalyko nesuvokia, kodėl vis ją prisimena.
Tylėjo akimis tyrinėdamas Beatričės veiduką, stebėdamas kaip juda jos lūpos ir kaip jai iš burnos eina šiltas garas. Kažkoks užburtas ratas, kažkoks užkeikimas, bet žinoma labiausiai kaltas jis.
-Myliu tave, džiaugsme
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 26 11 2011, 2:22 pm

Žinoma, vaikino žodžiai angelei glostė savimeilę, tačiau ji taip ir neišgirdo į klausimus, kuriuos uždavė atsakymų ir, kurie šiuo metu jai nedavė ramybės. -kodėl negali atsakyt į tai ko klausiu? ar neatsakai, nes nežinai kaip pasielgtum?,-ji giliai įkvėpė, kadangi jos gležnas kūnelis pradėjo visas virpėt. Šios pastarosios dienos buvo vieni nervai, tai atrodė, kad net galva suktis pradėjo, o gerklėj kilo didžiulis ašarų gumulas. Nežinia ar nuo emocinio išsekimo ar nuo šios susidariusios absurdiškos situacijos. Dievaži, kaip ji dabar kvailai jautės, kaip maža mergaitė, kur po velnių dingo jos stiprybė? Kodėl ji taip paprastai paima ir palūžta? -Hikari, jei iš tiesų tu nežinai, ką tu myli ir kam ką jauti tada geriau baigiam viską čia ir dabar..,-įsikišus rankas į paltuko kišenes rijo ašarą vieną po kitos, atrodė, kad ji net dūsta, nos ir kaip bandė suimt save į rankas. -žinau, kad gal kvailai skamba tai, kai rodos net nieko neįvyko ar, kad esu didžiulė dramatizuotoja, bet aš nenoriu gyventi baimėje galvojant, kad tu vieną dieną paprasčiausiai išeisi.. nenoriu, kad istorija pasikartotų, kas buvo su Sebastianu,- jei ne vaikinas ant, kurio kelių ji sėdėjo tai turbūt čia pat būtų kažkur suklupus ant žemės, nes keliai linko.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 27 11 2011, 2:20 pm

Hikari per tas kelias dienas buvo toks nusikalęs, kad net pajuto kaip šiurpuliukai perėjo per visą kūną, Beatričei pareikalavus atsakymo į užduotus klausimus. Rodės klausėsi jos labai idėmiai, bet negalėjo išlaikyti sukoncentruoto dėmesio. Kurį laiką tylėdamas kapstėsi savo atmintyje, bandydamas sukonkretinti merginos klausimus.
-Myliu tave labiau už viską... bet... nesu užtikrintas, kad jei teks vėl gelbėti Nikolę, nepagalvosiu apie ją. Ar kad jei ji manęs šauksis, jog imsiu ir nelėksiu jos gelbėti. Kadangi Nikolė yra mano gyvenimo dalis... kuri trukdo mūsų laimej... geriau, kaip tu sakei, baigiam viską čia ir dabar
Nenorėjo jis to sakyti. Nenorėjo ir skaudinti Beatričės, bet tuo pačiu suvokė, kad geriau va dabar stipriai užgaus ir viskas, nei pastoviai po truputį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 27 11 2011, 2:24 pm

((Nebandot išsiskirt!!!))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 27 11 2011, 2:25 pm

Išgirdus Hikario žodžius merginos ašaros prasiveržė pagaliau laukan. Ji giliai kvėpavo. Prisilaikydama rankom už suoliuko atramos angelė atsistojo. -gerai.. tuomet taip ir pasielkim.-linktelėjo vos vos. -nesijaudink, aš iš čia išskrisiu.. grįšiu į ten iš kur atvykau ir viskas bus taip lyg čia nė nebūčiau pasirodžiusi,-sušnibždėjo vos laikydamasi ant kojų. Pirmą kartą per savo egzistencijos laikotarpį ji pagalvojo, kaip būtų gerai išnykt ir tapt viena iš tų žvaigždučių dangaus skliautuose.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 27 11 2011, 2:40 pm

Vertėsi Hikari gyvenimas aukštyn kojom, o dar tos Beatričės ašaros iš vis draskė jo krūtinę. Taip be gailesčio, žiauriai ir žudančiai, kad sunku buvo kvėpuoti. Nenorėjo paleisti merginos, bet jau per vėlu. Pasirinko kelią. Aišku klaidingą, bet nepirmą kartą juk skiriasi. O be to pats kaltas, kad ją prisileido. Tą kartą jei būtų kitaip pasielgęs, būtų apsaugojęs ją ir save.
-Nenorėčiau, kad išnyktum iš mano gyvenimo be pėdsakų
Ne taip sudėjęs mintis, užsičiaupė. Jis nenorėjo, kad Beatričė išvyktų. Norėjo ją matyti kazdieną. Kartkartėmis susitikti virtuvėje ar prasilenkti koridoriuje, užuosti jos kvapą vonioje ar tiesiog girdėti tolimoje skambantį juoką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 27 11 2011, 2:51 pm

Mergina nevalingai delniuką priglaudė sau prie širdutės, nes ją beprotiškai dabar maudė ir degino. -atleisk, mielasis.., bet aš kitaip negaliu,-papurtė galvytę vos vos. -man bus lengviau jei išvyksiu.. per daug čia, šitame mieste su tavimi susiję dalykų, per daug kartu išgyventa ir patirta..,-lėtai kalbėjo virpančiu balsu. Vienas berniukas prabėgdamas pro juos, kur žaidė netoliese su draugais, nusišypsojo Beatričei pažvelgęs į ją rudom rudom akim. Tada angelei dar labiau viduj kažką suspaudė, juk neseniai dar ji su Alexu kalbėjo apie judviejų ateitį, planus. Viskas buvo taip šviežia ir gražu, O dabar byrėjo į šipulius. Ir kada ji supras, kad pasakų nebūna?
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 27 11 2011, 3:04 pm

-Suprantu...
Nuleido akis į žemę po kojomis. Tvardė save, kad nepažvelgtų į Beatričę, nes dar tada gali palūžti ir niekur jos nepaleisti. Jautė merginos skausmą, be to ir pačiam buvo sunku ir vis įtikinėjo, kad jai taip bus geriau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 27 11 2011, 3:10 pm

-tuomet, gerai,-vos vos nusišypsojo. Ji dar labai norėjo pasakyt, jog jis pažadėtų, kad nesigręžios į praeitį,kad gyvens ir stengsis būti laimingu, bet per daug jai gerklę buvo užspaudusios ašaros. -sėkmės, tau,-akimirksniu atsidūrus šalia vaikino pasilenkė ir priglaudė šiltas lūpas prie jo skruosto, o tada tiesiog pranyko, išgaravo..
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 27 11 2011, 3:14 pm

Dar pamėgino pagauti Beatričę, kada ši prisilietė prie jo skruosto, bet nespėjo. Merginai dingus, Hikari pajuto kaip jo tuo pačiu skruostu dabar rieda ašaros. Nusivalęs jas į rankovę, atsistojo ir nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 10 12 2011, 10:58 pm

Lėtai tipeno tamsaus parko takeliu, kiek susigūžusi, nes buvo tamsu ir šalta, o ji čia buvo visai viena, nors jai atrodė, kad čia pilna visokių pedofilų, manijakų ir šeip visokių negerų žmonių yra. Praėjusi kelis suoliukus sustojo ir apsidairė, nes jai pasivaideno, jog ją kažkas seka. Stipriai sukando dantis ir paėjusi kiek toliau, atsisėdo ant šalto suoliuko, kurį apšvietė parko žibintas. Atsirėmė ir įsipatoginusi kiek ramiau pasijautė. Susikėlė koją ant kojos ir iš rankinuko išsitraukusi telefoną pradėjo spaudinėti mygtukus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 10 12 2011, 11:04 pm

išbėgęs iš namo išsitaškė ant ledo.atsistojęs apsidairė,pasitaisė kepurę,kurią buvo kreivai užsimaukšlinęs.atsargiai ėjo parko keistai vingiuojančias keliais.žmonių tokiu laiku beveik nebuvo.atsidusęs patraukė link žibinto.sustojo pamatęs sėdinčią merginą.neišgąsdins?paėjo keletą žingsniu arčiau jos. - nebijai čia būti viena? - nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 10 12 2011, 11:07 pm

Išgirdusi, kaip kažkas išsidrėbė, staigiai krūptelėjo, net telefonas iš rankų iškrito ir paskendo tamsoj ant žemės. Nusikeikusi atsisuko į vaikiną. Diev, koks sexius.-aš... ne... taip... nežinau,-kažką suvapėjo, greit nuleido akis ir ieškojo telefono, kuris nuskrido kažkur toli.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Št. 10 12 2011, 11:10 pm

telefonas nučiuožė vaikinui prie kojos.pasilekęs ji pakėlė,apžiūrėjęs ar sveikas atidavė merginai. - ne pati puikiausia vieta naujoms pažintims,bet aš erikas. - nusišypsojęs pasitaisė kepurę.meilutis.pats pasimetė,kai ji šitaip susimėtė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 12:12 am

gavusi telefoną šypteli tokia sweet šypsena. Paima telefoną nejučia paliesdama jo šiltus/šaltus pirštus. Mesteli telą į tašiuką.
-aš Mella,-prisistato tebesišypsodama. Blem, jo kepurė nais..
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   

Atgal į viršų Go down

PARKAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1011Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next