It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

PARKAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 1:11 am

E'

Prisilietė prie jos sušalusių pirštų.pakniso kišenes ir surado dar kietesnes pirštines. - Mela.. Labai gražus vardas. - svajingas balsas. Atsisėdo šalia ir davė jai pirštines.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 6:04 am

-ačiū, Erikas taip pat gražus vardas,-šyptelėjo jam, bet pastebėjusi, kad jis knisas kišenėje ir velniai žino ko ieško, ji įsitempė ir šypsena dingo, bet išvydusi prieš save pirštines, vėl nusišypsojo.
-ačiū labai,-padėkojo maudamasi jai žymiai per dideles pirštines.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 8:28 am

E'
Pamatęs jos veido išraišką,kol knisosi kišenėje susijuoke. - aš ne maniakas/pedofilas.. - čiut neišsitiesė per juoką. - spėju abu tavo delnai tilptų į vieną.. - stebėjo jos mažučius delnus.galėtų į modelius eit su tokia figūra,kurią erikas nužiūri tūkstantąjį kartą. - ką čia veiki tokiu metu ir dar viena?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 9:42 am

-nejuokinga,-įsižeidusi pareiškia. Nužiūri savo delnus,kurie slėpėsi pirštinėse.-aš čia dažnai ateinu. Pakvepuoti grynu oru,-šypteli
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 9:53 am

E'

Praleido pro ausis įsižeidusį balso toną,šypsojosi. - nebaisu vienai?o jei kas nors užpuls? - balsas skambėjo kaip iš siaubo filmo. - maniakai tik ir taikos į gražias paneles! - turbūt visos giminėš vyrų bruožas mylėt gražias merginas,tokias kaip melė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 10:02 am

-gal, truputį, bet aš pripratusi,-sumelavo ir kiek susigūžė nuo jo balso.-tai dėl to ir einu čia, nes manęs nieks nenuskriaus, kadangi nesu graži,-papurto galva kiek paraudusi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 11:10 am

- įmanoma prie to priprasti? - kiek nusistebėjo ir susikišo rankas į kišenes.apsidairė. - Tu gražii.. - palinksėjo ir tūkstantis pirmąjį kartą ją nužiūrėjo. - gal geriau einam kur nors?Tavo skruostai jau paraudę,pirštai sušalę ir maniakas už nugaros tyko. - palinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 11:25 am

-man viskas įmanoma,-pakilnoja antakius,-baik meluoti, aš tokia nesu,-pavarto akis teatrališkai,-aha, galim. Bet kur?-antakis up. Nejučia žvilgteli sau per petį ir susigūžia. Įbaugino jis ją.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 11:28 am

- aš geriau žinau,esi ar ne. - pakilnoja antakius ir susineria rankas už galvos.stebi dangų,kartkartėm dirsteldamas į žvaigždę,sėdinčią šalia.- aš nepažįstu čia nieko,Tu vesi. - palinksi ir nusišypso. - nebijok,aš moku kung fu. - išmeta B) rožą ir primeta kietą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 12:10 pm

-nežinai,-sumurmėjo panosėj.-o kur tu nori eiti?-paklausė stebėdama vaikiną
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 12:14 pm

- aišku žinau.juk tai mano kraujyje. - pasipiktinęs pasakė.ir atsistojo.stovėjimas ant ledo nebuvo stipriausias jo bruožas,bet teks susiimti. - einam į miestą pažiūrėti kaip papuošta eglutė? - pasiūlė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 2:10 pm

nusijuokia stebėdama Eriką. Koks jis rawrr -.- .
-mh, galim,-šypteli ir atsistoja kaip tik ant ledo. Ne taip pastatė koją ir paslydo, bet spėjo įsikibti už vaikino rankos. Ir kaip tyčia prabėgo vaikas ir sukėlė didelį vėjo gūsį, tad Mella nudribo ant šiknos, kartu nusitemdama ir Eriką. Bekrisdama dar pasakė 'whuoauw!' :d
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 2:13 pm

E`

nuo šiol erikas vaikščios prisirišęs prie savęs pagalvę arba susisukęs į čiužinį.išsitaškė,bet bent merginą sugavo ir jai neteko tėkštis į ledą. - smagu žinot,kad aš ne vienas žioplas. - pradėjo juoktis,bandė atsistot,bet ant pilvo išsitiesė.kaip pingvinas nučiuožė ten,kur nebebuvo ledo ir atsistojęs priėjo prie merginos. - sveika? - juokėsi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 2:18 pm

sumirksėjo akutėmis ir atsistojusi pasivalė rūbus.
-o Die... Aš tikrai labai atsiprašau. Kokia nevėkšla...-greit viską išberia nuleidusi akis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 2:20 pm

tai kad jai net stotis nereikėjo.
-ei,viskas gerai,juk buvo linksma.. - šypsojosi ir priėjęs prie jos atkišo parankę. - einam pažiūrėt eglutės!gal pakeliui sutiksim Kalėdų senį ir saldainių už eilėraštį duos. - palinksi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 4:26 pm

reikėjo :D, taip geriau :D.

Žvilgtelėjo nepatikliai į jo parankę.
-O.. tu nemanai, kad aš tave vėl nuversiu.?-prikanda lūpą ir pakelia akis į vaikino gražų veidą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 4:29 pm

- nuversi,tai nuversi.atsistosiu juk. - meili šypsenėlė, - be to,nemanau,kad tokį dramblį kaip aš nuversi. - palinksėjo ir laukė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 4:30 pm

-Aš jau nuverčiau, ir tu ne dramblys,-suraukia kaktą ir nedrąsiai įsikimba jam į parankę. Stengsis eiti kuo ramiau, kad nenuvirstų. Nors ir be kablų, bet ji nepaeina.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 4:36 pm

- jei apvirsi,aš Tave nešiu,bet jei neapvirsi,aš gausiu bučkį. - naglas koks..pakilnoja antakius. - o kurioje pusėje miesto centras? - bando susiorientuoti. - turbūt nesu ten buvęs.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 4:38 pm

-Pamatysi, kad apvirsiu,-nusišypso klastingai. Dabar spec. nukris. xixixi.-hm..ten,-beda piurštu į belekokią pusę. -tai kiek tu čia laiko gyveni,? Ar iš viso negyveni?-nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 4:44 pm

E

- neapvirsi. - patikina ir seka jos pirštą akimis. - nee,toj pusėj namai mano. - pasikrapšto kepurę. - gyvenu čia lygiai pusantros dienos. - didžiuojasi savimi,kad per tiek laiko nesugebėjo pasiklysti kaip Džnis bravo,kuris pasiklysta du žingsniai nuo namų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 4:46 pm

-Pamatysi, kad apvrsiu,-sumurma po nosimi.-tai tada ten toj,-parodo į kitą pusę, ten tikrai turėtų būti centras.-Mmm, pasisekė tau,-nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 4:54 pm

- sugausiu. - palinksi. - tarkim ten,pasitikiu tavim. - dar kart palinksi ir laukia,kol ji jį nusives. - kas pasisekė? - nesupranta. - kodėl?o tu kaip?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   Sk. 11 12 2011, 4:56 pm

-nesugausi,-naglai šypteli. O ji laukia, kol jis ją nuves, nesiruošia ji jo tampyti -.- . -niekas, einam,-nusijuokė
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: PARKAS   

Atgal į viršų Go down

PARKAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1111Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Similar topics

-
» LAS VEGASO PARKAS