It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 In/out

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: In/out   Št. 12 11 2011, 1:19 pm

Įėjo vidun
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: In/out   Št. 12 11 2011, 3:56 pm

Išeina kartu su Joseph.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: In/out   Sk. 27 11 2011, 1:22 pm

Atėjo čia, apsižvalgė ir įžengė vidun.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: In/out   Sk. 27 11 2011, 1:22 pm

Visas sustiręs, trindamas delnus vieną į kitą paskubom įeina vidun.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: In/out   Antr. 06 12 2011, 7:11 pm

lėtai kaukšėjo šaligatviu, kol pakėlusi akis į virš vitrinos kabojusį užrašą perskaitė, kad pataikė kaip tik ten, kur reikia. Mergina ramiai sustojo, ir atsirėmė į sieną šalia įėjimo prie kelių, čia rūkusių vaikinukų. Aišku, Katerinos nė kiek nestebino, tas vaikiškai kvailas berniukų švilpavimas ir nešvankios replikos. Mergina tik sukryžiavo rankas ant krūtinės, ir nustačiusi amžiną cinikės veiduką atsigręžė į tuos, - rūkot čia vieni, o damos nepavaišinsit? - atsainiai paklausė ir išrietė antakėlį. Po akimirkos į Katią buvo nukreipti pakeliai su nikotino lazdelėm, tad vampyrei beliko pasirinkti, kurį čia pamaloninti savo gestu. Kiek ironiškai šyptelėdama ji paėmė cigaretę ir ramiai įsidėjo ją į burną, laukdama, kol pridegs.. Įtraukė kartą, ir lengvai išpūtė pirmąjį dūmą į orą.. Keistas lengvumo jausmas užplūdo vidų, o ir Kath pagavo pagreitį. Nejučiom, tyčia mirktelėdavo tiek vienam, tiek kitam vaikinukui. Nė neįpusėjusi cigaretės, originalė numetė ją ant žemės ir paklapsėjo blakstienomis. Pakreipė galvą į šoną ir prisigretino arčiau vieno vaikino. Saldi it laputė, apsivyniojo aplink jo kaklą rankomis, ir koketiškai papūtė lūpytes, - mielasis, kuo būsi vardu? - saldžiai pasakė ir persibraukė liežuvėliu sau per lūpas. Šiam atsakius, vampyrė kiek atsitiesė, - malonu, Edvardai, o aš Katerina, - ramiai, gal kiek išdidžiai prisistatė vaikinui ir įsistebeilijo į jo akis, - o dabar tu tiesiog paklusi man, ir mano kraujo troškimui.. stovėsi čia, ir lauksi. Lauksi mano malonės, kad galėtum likti gyvas... - panaudojusi savo įtaigą, Kath pasilenkė prie jo kaklo. Vaikino rankos kaip mat, atsirado ant Katiušos nugaros ir ėmė keliauti aukštyn žemyn. Kath šaltom lūpom brūkštelėjo vaikino kaklo linkiu, o tada išsišiepusi, aštriomis iltimis perrėžė trapią žmogaus odą. Karštas kraujas sruvo merginai į burną, o vidinis pasitenkinimas tik augo... Po gerų gurkšnių, šiam dar tvirtai bestovint ant kojų, Kath atsitraukė ir nematomai apsilaižė lūpas nepalikdama nė lašelio. Nusirišo savo skarelę ir ja aprišo vaikino kaklą, - na tu ir saldus.. visomis prasmėmis, - pusbalsiu pasakė, ir dar pasimėgaudama visu šitu, įsisiurbė vaikinui į lūpas. Šiaip ar taip, teko Alekso laukti.....o kam veltui leisti laiką?
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: In/out   Antr. 06 12 2011, 7:24 pm

Atskirdęs nusileido už kampo vaikinas. Tarkim. Ten kur nepasiekia žmogaus akys. Gal kokiam skersgatvyje. Jam vis dar buvo keista, kad Kath norėjo sustikti būtent tokioj vietoj. Lyg jiems iš tikrųjų pavyktų išlaikyti tiesiog ramų pokalbį. O jei nepavyks...gali nukentėti daug žmonių. O tai Alexui visai nepatiko. Giliai įkvėpęs, nutaisė abejinga veidą, nes tiesą sakant toks ir jautės. Visiškai abejingas. bet tiesa, vos neatsitrenkė į sieną pamatęs ką Katherina išdirbinėja. Vidury baltos dienos! Mieste! Na tiesiog gatvėje! Tai juk šlyyykštu. Norėjo nueiti ir nurauti jai galvą, bet priešais jį iššoko kažkokia mergina. Tokia prielipa. Vaikinas kuo mandaugiau bandė atsakyti į jos koketiškus klausimus. Galiausiai neišvėręs pasakė tiesą, jog jis suisaždėjęs ir kitos jį nedomina. Kai jau atsikratė žmonių mergaitės, vėl pažvelgė į gatvę, bet Kath jau užsiminėjo kitu jai labai būdingu bruožu. Dabar antakiai susiraukė ir jis nejučia suspaudė kumščius.
Drąsiai žengęs prie jos sustojo už nugaros.
-Gal paaiškinsi ką čia išdarinėji? Palik jį ramybėje.-iškošė pro dantis.
Žinojo, kad jei bandys atitraukti vaikiną tai jis jam priešinsis, nes greičiausiai Kath bus jį paveikus savo galia...o kaipgi kitaip.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: In/out   Antr. 06 12 2011, 7:39 pm

o Kath, ta šalta mergiotė, kaip kitaip, jei ne ant kiekvieno kampo sau naudos neieškotų..aišku, palenkė tą vaikinuką savo pusėn. Bučinys truko neilgai, bet iš jo buvo išpešta tikrai daug. Nors, tiesą sakant, tai nieko nereiškė ir neprilygo nė vienam iš tų bučinių, kuriuos ji patirdavo su Sebastianu. Merginos pirštai perbėgo per vaikino skruostą, ir prieš bučiniui besibaigiant, vampyrė jau išsišiepė, mat pajuto netoliese savęs gerą aurą, kuri kėlė šleikštulį. Thanks god, bent jau pasistiprino kaip reikiant. Mergina atsitarukė ir dar saldžiai šyptelėjo, - mudu dar susitiksim vėliau, o dabar.. eik pas draugus, - ramiai pasakė, o tas it paklusnus šunytis slides tepė. Katiuša tokia, keistai ramia ir gal net šilta veido išraiška žvelgė į Aleksą, - o mielasis, šimtas metų, kaip mudu nesimatėm... - tokia padidinta nuostaba, - juk leisiesi apkabinamas, tiesa? - antakiukas kilst, o originalė nė kiek nesididžiuodama žengė arčiau angelo, ir tiesą sakant, švelniai jį apglėbė, - malonu, kad tu čia... tai ką, tikrai pasiilgai, a? - nežymiai prikandama apatinė lūpa ir žaismingas žvilgsnis į vaikiną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: In/out   Antr. 06 12 2011, 7:53 pm

Alexas irgi gali būti ne toks kaip visada. jis gali nekreipt dėmsio į galvos skausmą atsiradūsi nuo blogo auros, nuo blogų minčių, gal net ketinimų, niekada taip ir neperprato šios merginos, net kai ji buvo žmogus. Bet aišku, nesusivaldė trumpam sukandęs dantis, kai Kath taip elgėsi su žmogum. Mintyse pasižymėjo, jog reikės jį susirast ir pažiūrėt ar šiam tikrai viskas gerai. tad nulydėjo jį šiek tiek susirūpinusiomis akimis ir vėl lėtai pažiūrėjo į Kath.-Šitai tau geruoju nesibaigs.-trumpai mestelėjo, nes aiškiai buvo užuodęs tą šlyštų rudžių kvapą. Kilstelėjo antakį kai mergina jį apkabino ir tikrai pasielgė taip, kaip ji turbūt nesitikėjo. Girebęs ją į glėbį kelis kartus apsuko ore ratu.-Šitmą dienų ir naktų.-linktelėjo paleidęs ir kaip mat atsitraukė per žingsnį. Kryptelėjo galvą. Pamosikavo antakiais.-Dar klausi? Dieną naktį tik apie tave ir galvojau. Kaip matau tu apie mane irgi...-caktelėjo liežuvių ir žvilgtelėjo į kavinės duris.-tai eisim ten? O gal turi įdomesnių pasiūlymų?

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: In/out   Antr. 06 12 2011, 8:04 pm

Ramiai pakreipusi galvą į šoną stebėjo angelo reakciją. Tokia stovėjo, kaip nesava. Šiam pakėlus ją į orą, Kath nejučia aiktelėjo ir nenorom kilstelėjo lūpų kampučius. Senas prisiminimas iš senų laikų.... - ak, gal pagaliau baigsi prieš mane naudoti tas savo kandžias replikas? Nesielk kaip mažas berniukas peštukas... - pavartė akutes ir dailiai išsišiepė. Lėtai kilstelėjo ranką ir ėmė sukti sruogelę aplink pirštą. Bet šiuo metu suko ne tik ją, - nagi, kaip tavęs, tokio tobulo nepasiilgsi, - sučiaupusi lūpas iškėlė antakėlius ir labai jau lengvai atsikvėpė, - manyčiau, puodelis arbatos ar kavos nepakenktų, taip? O tu galbūt nusiteikęs karingai? Nekvailiok... - nesusiturėjusi prunkštelėjo ir abu inn.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: In/out   Kv. 08 12 2011, 7:00 pm

Besišypsodamas išėjo.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: In/out   Sk. 11 12 2011, 7:31 pm

in,pirma praleisdamas Melę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: In/out   Pir. 12 12 2011, 8:32 pm

taip greit išlekia vedinas Mele,kad net šalikas skraido.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: In/out   

Atgal į viršų Go down
 

In/out

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-