It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Užsakymų baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Užsakymų baras   Pen. 30 09 2011, 8:14 am

.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 9:04 am

Atėjusi užsisakė niam niam kavos ir laukė kol padarys...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 9:14 am

Atejo Aidenas,jau siek tiek nusiramines.
-Duokit man kavos,ant kurios butu pats storiausias sluoksnis grietineles,o ant jos - daugybe karameles.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 9:15 am

Išgirdusa tokį... visai netradicinį užsakymą, atsisuko į vaikiną. MAtė tą snukelį kažkada vartytose biografijose ikai slapta užsirakino susirinkimų salėje.
-Aidenas tiesa?- maloniai pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 9:18 am

(Kazkam nuo Markito bus blogai -_-)
Snukelius turi gyvunai,o Aidenas ant keturiu nevaikscioja. Letai pasisuka i orakula.
-Zinai mano varda,o as tavojo - ne. Vadinasi arba persekioji mane,arba...-paziuri i jos nugara. Sparniukas tik vienas. Vadinasi aiskeregystes galios neturi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 9:21 am

(kaip tu mano vargšiuką sparniuką matai? ;( )

-arba... mano dėdė yra super duper seklys turintis tavo biografiją,- nusišypsojo ir gavo savo kavą.- aš Anė,- maloniai linktelėjo.

(kokios aiškiaregystės galios??)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 9:24 am

(Aidenas ir pats turi viena sparniuka,plius mixai mato tokius dalykus...Jokios aiskeriagystes,cia tik parasiau,kad jei miksas,vadinasi neturi galiu. Ta prasme svarstau,kaip tu mano varda zinoti gali.)
-Tavo dede Dievas? - ispucia akis. Suds,reikia maloniai elgtis su mergina.
-Bet tu pati tai ne Deive...Ooo,uzdraustas vaisius,-nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 9:25 am

Linksmai nusijuokė.
-mano dėdė tikrų tikriausias Dievas,- linktelėjo.- o aš... aš uždraustas, bet laaaaabai skanus Deivės ir angelo vaisius,- vis šypsojosi ir atsigėrė kavos,- o tu... kieno vaisius?- linksmai jai skambėjo tas palyginimas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 9:28 am

-Angelo ir Vampyres,-nusuka akis. Pasijaute nenormaliai. Salia jo sedi labai gera butybe,o jis kazkoks...tikrai maisytas. SAukstuku pakabino savo skaniosios grietineles su karamele.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 9:29 am

-well thats interesting,- rimtai mergina susidomėjo.- tu gal kartais niekur neskubi?- viltingai paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 9:32 am

-Neskubu. Nebeturiu noro kazkur skubeti,-sypteli.
-Jei jau domejaisi mano istorija,tai maniau,kad zinai,is ko susidedu,-linksmi velniukai sokineja Aideno akutese.
-O tau galima vartyti kitu biografijas? - sumirksi. Butu idomu paziureti kas jo dokumente rasoma.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 9:34 am

-tada gal sutiktum su manimi pasidalinti gyvenimo patirtimi?- nusišypsojo.- biografijas varčiau jau seeeniai, beto jų dauk, tai ne viską prisimenu. GEriausiai prisimenu tuos kurių turėčiau vengti,- klastingai šyptelėjo.
-ir..nežinau ar man galima jas vartyti, bet... kas buvo tai buvo,- gūžtelėjo pečiais,- ir būčiau dėkinga, kad tu neprasitartum niekam,- pridėjo pirštą prie lūpų ale sakydama 'ššš'.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 9:37 am

-Kokia gyvenimo patirtimi? Manai as jos turiu? - pradeda juoktis.
-Nesiajudink. Neturiu kam sakyti o to ir nedaryciau. Ne mano reikalas. Tavo Dede pats suzinos,-evil veidas.
-Venk oiginalu,nes jie apgavikai. Vienas mane pries valanda apkandziojo,vien kad energijos gautu,-parodo i ranka,kurioje matesi du taskiukai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 9:37 am

(Einu,atrasysiu veliau ;))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 9:38 am

Šypsojosi šypsojosi, kol nepamatė tų kandimo žymių.
-gal..nori prisėsti?- paklausė akimirkai virptelėjusiu balsu ir pažiūrėjo į minkštas sofutes.

(ok :) )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 1:32 pm

Sofute siuo metu itin viliojo. Pasiemes savo usbona kavos klestelejo ant jos.
-Ateni? - nusijuoke.
-Juk nereikia taip krimstis del nepazistamo zmogaus. Man viskas labai puiku.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Sk. 02 10 2011, 2:15 pm

Nu tai ir nuėjo :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Antr. 04 10 2011, 4:09 pm

ateina. užsisako pačios stipriausios kavos. nepatenkinta išraiška sumoka ir po kurio laiko pasiima užsakymą. kiek pasvarsčius,nusprendė dingt iš čia,tai nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Antr. 04 10 2011, 4:23 pm

Atsitempia Ellę ir sustoja prie big sąrašo. - Imk ką nori, vaišinu, - šypteli ir užlošia galvą į sąrašą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Antr. 04 10 2011, 4:32 pm

Nu jau, ne Elle neleis už ją mokėti. Šiaip ne taip iš kišenės ištraukia kelis centus ir apglamžytą 50 baksų, tik deja betraukiant, truputį suplyšo ir šiaip tie baksai buvo tikrai kelis kartus išskalbti. - O ką tu imsi? - sun smile, žiūrinėja į bandeles, pasiima padekliuka ri krauna bandeles vieną po kitos, bet nei vienos saldžios, visos arba vegetariškos arba su kokia mėsa. Kvailai atrodo, bet Elle miršta iš bado.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Antr. 04 10 2011, 6:05 pm

atėjusi čia jau visa pralinksmėjusi priėjo prie baro . užsisakė nedidelę bandelę ir kavos . apsižvalgė dar po patalpą ir pasijėmusi savo užsakymą, apsisuko ant kulnų ir nupėdino atgal į lauką .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Tr. 05 10 2011, 2:01 pm

- Aš tai viskąą, - irgi išbadėjusi jinai ir gan senai. Nieko nevalgė nuo to kaip pas angelus atsinešė šokolado plytą, kurią beje paliko... Ech. Praskleidžia rankas ir jau mažai trūko kad apsikabintų bandelių vitriną. Pasiima 6 maišelius neskaičiuodama ir prisikrauna į visus po skirtingą bandelę, namo parsineš ir ės prie teliko. Dar pasiima vienkartinę lėkštutę ir į ją įsideda kažkokią labai skanią ir didelę bandelę, užsiprašo kad jai pašildytų padavėja ir dar su tuo aparatu pasidaro Latte Mochiato ar kaip ten.:D - Baksų nepriims, - pacaksi liežuviu žiūrėdama į Elles pinigus ir išsitraukia 100 dolerių kupiūrą. Bagota mat.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Tr. 05 10 2011, 2:54 pm

Pagaliau surinkusi tikrai dešimtį ir daugiau bandelių padeda ant prekystalio, šypsosi lyg saulutė. - Priims, - įkiša kupiūrą į Patricijos kelnių kišenė. Dairosi, viskas taip vilioja. Užsiprašo žalios arbatos, po poros akimirku, ją jau laikė rankose. Kol jos ten stovėjo laukė savo bandelių, eilutė susidarė. Atsidūsta, laukia kol pašils Patrės bandelės, o po to reiks prašyti, kad ir jos bandeles pašildytu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Tr. 05 10 2011, 3:05 pm

Tik išgirsta tokį pykšt pokšt mikrobangėj ir išpūčia savo ir taip mažas akis. - Whatafak? - tyliai nusikeikia ir kai padavėja skubiai ištraukusi bandelę paduoda Patrei, atsidūsta, mat bandelė sveika ir... negyva. Pasiima savo kavą ir sumokėjusi už VISKĄ atsisuka laiminga į Elle. - Einam?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   Tr. 05 10 2011, 5:14 pm

ELLE VON TULSEE

Ana laukė, kol jos bandelės bus pašidytos. O žmonės už jų jau bambėjo. KAdangi Elle angeliukas, tai atsisukusi pasiunčia "ramybės" bangą. Visi atrodo lyg apsinarkašine. PAsiima savo turtą, kuris vos telpa rankose, tad keles bandeles susigrūda į burna. - Aaaaha... - kažkas panašaus pasigirsta. Nueina lyg Sabonis į visus žiūrėdama iš aukšto, nes turi daaaug bandelių.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užsakymų baras   

Atgal į viršų Go down

Užsakymų baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next