It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Saliukai viduj

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 7:55 pm

- turi pomėgių?iš kur Tu tokia graži?turi augintinių?gyveni netoli?kodėl anksčiau Tavęs nemačau?ar turi brolių/seserų? - klausinėja,kol padūsta. - na,Tu nežinai,galbūt aš ir čia galiu tai padaryti. - prisimerkia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 7:59 pm

-Pomėgių nelabai turiu, nežinau ar tai pomėgis, bet man labai patinka klausyti kaip kasnors groja gitara.. Aš nesu graži, augintinių neturiu, gyvenu netoli... aaa... kas ten paskui..? Ai, galbūt todėl nematei, nes tu gyveni šitam mieste tik kelias dienas.? Turiu vieną sesę ir du brolius,-pati padūsta beatsakinėdama. Keista, kad ji prisiminė visus jo klausimus, nes jų buvo nemažai.-netikiu,-papurto galvą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 8:02 pm

- patinka gitaros?aš moku groti. - kiek nustebęs pasako.regis sutiko žmogų,kuris jam tikraiii patiks. -esi,nesikuklink. - pamostikuoja padavėjai. - kada nors supažindinsi su jais? - nusijuokia.lūpose lieka šelmiška šypsena,kuri netrukus pereina į maniakišką. - pats metas patikėti. - pašiepia dantis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 8:45 pm

-aha, labai mėgstu. Anksčiau mokinausi ir aš, bet moku tik pagrindinę melodiją.-gūžteli pečiais.-jų beveik niekad nebūna namie, bet gal kadanors ir supažindinsiu,-nusišypso, bet pamačiusi jo maniakišką veidą, sukanda dantis ir delnais užsidengia veidą. Baugu jai darosi..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 9:12 pm

E
Pasinaudojo proga,kad ji nieko nemato ir nuslinko merginai už nugaros. - NIEKADA neprasidėk su nepažįstamais,gražuole.. - alsavo jai į nugarą.šalti pirštai patraukė nuo kaklo plaukus,it vampyras prisilietė prie jos šilto kaklo. - pirmas įspūdis dažnai būna klaidingas. - pažnibždom kalbėjo.šaltas žvilgsnis varstė merginą,lūpose žaidė savimi pasitikinti šypsena.neveltui pasirinko staliuką kavinės gale.erikas užsidėjo railio kaukę ir regis spektaklio pradžia buvo ganėtinai nusisekusi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 9:30 pm

jo prisilietimai ją šiurpino, kai tik pajusdavo jo kokį prislietimą, iškart kruptelėdavo ir nusipurtydavo. Gerai, kad tašėj turi dujų balionėlį... Įkiša ranką į tašiuką ir sučiumpa savo gelbėtoją. Ištraukė dujų balionėlį, atidarė ir laikė po stalu.
-eik.šalin,-sumurmėjo tipo agresyviai, nors ji tikrai labai bijojo. Jeigu ką, ji turi dujų balionėlį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 9:35 pm

E
-dujos Tau gyvybės neišgelbės.. - lūpomis prisilietė jai prie kaklo ir rankos mikliai atkirto balionėlį.dabar viskas eriko valioje.bet kadangi jam patinka gražios nekaltos mergelės,o ši jau buvo klaikiai persigandusi.. - na kaip?galiu būt aktorius? - pakšteli jai į skruostą atsiprašydamas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 9:42 pm

visa įsitempusi žiūrėjo į vieną tašką. Kai jis atėmė jos ginklą, ji jau norėjo bėgt lauk, bet supratusi, kad jis vaidina, ji atsipalaidavo.
-šiknius,-susiraukė supykusi. Susineria rankas ant krūtinės.-taip negražu elgtis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 9:47 pm

-talentingas aktorius. - pataiso ją. -matai,net nenumanai,kas Tavęs laukia. - atiduoda dujas ir grįžta į vietą. - kokia tu miela,kai pyksti! - sukrykšcia kaip mažas erikutis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 9:49 pm

pasiima savo meilę ir mesteli į taše.
-man tai nejuokinga.-susiraukusi nužiūrėjo vaikiną.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 9:53 pm

-nejau išsigandai?juk net norėdamas nenuskriausčiau. - išmetė mieliausią smailą ever. - atsiprašau,bet būtum save mačius.. - sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 9:56 pm

-Erikai.!-cyptelėjo kaip viščiukas.-susimildamas!-susiraukė ir nusigręžė nuo sexiaus
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 9:59 pm

pasirėmė delnais veidą. - bet man patinka tave erzint,tu pikta dar mielesnė. - nusivaipo,kol ta nemato. - aš juk nenorėjau sužeist. - nuslinkęs nuo kėdės uzdeda ranką jai ant peties. -nepyyk..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 10:02 pm

-gerai, gerai,-atsidūsta ir žvilgteli į jo ranką sau ant peties,-pripažinsiu, esi geras aktorius,-palinksi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 10:05 pm

-šaunu,tu nemoki pykti. - nuoširdžiai nusišypsojęs apkabino ją ir grįžo į vietą. - galėčiau Edą vaidint. -palinksi.bet su bela nesilaižytų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Sk. 11 12 2011, 10:14 pm

-ant tokių kaip tu tikrai nemoku,-nusišypso stebėdama jį.-nea, galėtum kokį Larą, ar kaip ten jis... Kažkoks Folturis ten, nu žodžiu, pamiršau,-nusijuokia. Tada taip netyčia savo koja kelis kartus perbraukia per jo koją. Nuleidusi akis po stalu, pastebi, jog glosto JO KOJĄ, greit atitraukia savąją ir su kita užsimynia ant tos šėlmiškosios.
-atleisk,-krenkštelėjusi atsiprašė. Dabar jos veidas buvo visas visas raudonas, ir tai matėsi labai akivaizdžiai. Gėda dabar jai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Pir. 12 12 2011, 6:18 pm

- kaip suprasti "ant tokių kaip tu"? - kilstelėjo antakį nesupratęs, - ir kas tas Laras? - šito tai visai nesuprato.nusijuokė.matyt kažką supainiojo.arba jis tokio nepažįsta.krūptelėjo pajutęs,kad jo koją kažkas glosto.dar prieš pasilenkiant melai pats patikrino ar ten koks pedobear nesėdi.išsiviepė lig ausų pamatęs Melos koją.atsitiesė. - o tu šelmė.. - pakilnojęs antakius sukikeno.stėbjo merginos raustantį veidą,šypsena vis didėjo. - na jau,neraudonuok čia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Pir. 12 12 2011, 6:34 pm

-nu vat. Suprask kaip nori,-vypteli.-nu tasai... Piktas toksai. Iš tvailaito.-paaiškina jam lėtai, kaip kokiam bukapročiui ar nevispročiui.
-aš tikrai netyčia!-pastūmė kojas po savo kėde ir dar užkišo už tos kėdės kojelių. Jos kojos ilgos, tad nebuvo jokių problemų ten. Ranka pasirėmė galvą, o ranką įrėmė į stalo paviršių. Kitos rankos pirštais barbeno į stalviršį, kad nusiramintų, nes jos skruostai tiesiogine prasme degė iš vidaus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Pir. 12 12 2011, 6:40 pm

E

-tai kad aš nemačiau tvailaito.. - suniurzga.neaišku kodėl,matyt nėra bukaprotis. -yeayea,žinau,kaip tu netyčia. - nusijuokė. - bet gali ir dar. - palinksi,patiko juk.priėjus padavėjai paprašė karšto šokolado ir kilino žvilgsniu,kad greičiau dingtų nuo jų. - nurimk,greit kaip žemėlapis atrodysi.. - atsiduso.žavu,kai truputį parausta,bet taip smarkiai nieko gero.padavėjai atnešus karštą šokoladą stumtelėjo puodelį Melei,o pats pasirėmė smakrą stebėdamas ją.ilgos kojos,gražus veidas,nuostabūs plaukai,nepriekaištinga figūra..užčiaupė atvipusius zabtus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Pir. 12 12 2011, 6:59 pm

-rimtai? Eik tu, lieviake... Čia gi tipo da best movie in da world,-dar būtų pridėjusi da-ah, bet apsigalvojo ir sukando lūpą, kad nekalbėtų nesamonių... Po kiek laiko jos veidas atgavo pradinę spalvą, ir ji iškart pasijuto geriau.
-aš taip pat moku kalbėti,-nei iš šio nei iš to pasakė, kai padavėja nuėjo tolyn. Prisitraukė puoduką su karštu šokoladu arčiau savęs ir delnais apglėbė jį, bet pastebėjo, jog ji dar su vaikino pirštinėm.
-žalia rūta...-sumurmėjo tyliai panosėj ir nusiėmusi pirštines, padėjo priešais Eriką, tada įsmeigė žvilgsnį į jį.
-o.. Tu nieko neužsisakysi?-kiek kimiu balsu pasakė. Atsikrenkštė ir vėl delnais apglėbė karšto puoduko šonus. Susišildžiusi rankas, paėmė šaukštelį ir juo pakabino karšto šokolado, tada įsikišo burnon ir suvalgė. Po to dar kelis kartus taip padarė stebėdama puoduką su šokoladu. Šokoladas kaip visuomet buvo žiauriai skanus, tai jau galėjai pastebėt iš Mellos laimingo veiduko. Mella apsimetė, jog nematė kaip jis ją nužiūrėjo, arba tiesiog nepastebėjo..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Pir. 12 12 2011, 7:06 pm

- da best movie?da best movie yra Step Up2,bet kai susirinksiu taškų filmai.in ,tai pažiūrėsiu. - palinksėjo žvilgsniu nulydėdamas padavėją.mintyse skaičiavo kiek dienų prireiks,kol surinks reikiamą taškų sumą filmui pažiūrėti.dar reikia slaptažodį prisiminti. - tai ko nekalbėjai? - kilstelėjo antakį ir pasiėmęs savo pirštines patraukė nuo stalo,kad netrukdytų valgyt ir nepribakterintų. - ačiū. - padėkojo už grąžintas pirštines. - aš?ne,man ir taip gerai. - nusišypsojo ir stebėjo ją.turbūt skanu,kad tokia laiminga sėdi. - turi draugą? - neplanavo to klaust,išsprūdo.sukando liežuvį burnoje,kad daugiau nieko nepasakytų ir nusuko akis į paveikslą,kabantį ant sienos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Pir. 12 12 2011, 7:14 pm

-ai, kad tu turbūt jo net nematei,-sukikena sukinėdama šaukštą puoduke.-dėl to, kad tu pirmas viską pasakei, ir taip greitai, kad net aš nespėjau sureguot!-kiek įsižeidusiu tonu pareiškia.-nea, tai čia tau ačiū, kad toks geras ir pirštines paskolinai,-jau sušvelnino balsą, nes jei jo nebūtų sutikus, nebūtų gavusi pirštinių, o jei nebūtų gavusi pirštinių, būtų mirtinai sušalusi... :s
-draugą? Ta prasme vaikiną..? Nes draugų turiu nemažai,-nusijuokė vėl pakabindama šaukštu šokoladą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Pir. 12 12 2011, 7:19 pm

- apie ką tas filmas? - pasidomi.tikrai negadins taip ilgai rinktų taškų kakžkokiam grybui.o gal gadins.dėl melės. - mano greita reakcija. - paaiškina. - kitą kart pasakyk greičiau,nei ji prie stalo prieis. - pataria. - juk negaila,vistiek man jų nereikėjo. - nusišypsojo ir žvilgsnis vėl grįžo pas ją. - emm..ne,nieko. - susigėdęs pasimetė,nederėjo klausti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Pir. 12 12 2011, 8:02 pm

-pasižiūrėk, nes nemoku paaiškinti,-šypteli jam taip kjūtiškai.-mhm, ji neišgirs, o tada tūkstantį kartų reiks kartoti, o aš jau būsiu pamiršusi ką noriu..-gūžteli petukais.-na kaip nori.-again trukteli pečiais, o tada vėl valgo šokoladą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   Pir. 12 12 2011, 8:06 pm

E

- ten tie panašūs į blek aid pys vaidina? - prisimena reklamą vampires suck. - tai Tu vieną kartą pasakysi,o aš antrą ir ji išgirs ir atneš ko tau reikia. - nuosekliai išdėsto viską.taip ne į temą užeina įkvėpimas.paknisęs kišenes susiranda popiergalį,tušinuką.nusibraižo penkias linijas ir susikaupęs pradeda vesti melodiją.braižo pieštuku popierių,trina,vėl brėžia,vėl trina.nuvalo stalą,toliau rašo.mintyse girdi dainą,kuri gal kažkada išvys pasaulį.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Saliukai viduj   

Atgal į viršų Go down

Saliukai viduj

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next