It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Minkštos sofutės viduje/Belaidis internetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštos sofutės viduje/Belaidis internetas   Antr. 06 12 2011, 8:36 pm

Žvelgė kažkur priešais save tą minutę, kai jis kalbėjo.. Žvilgsnis tą minutę niekur neklaidžiojo, kvėpavimas taip pat, rodos, prislopo. Viską girdėjo kuo aiškiausiai. Kiekvieną žodį, kiekvieną sakinį. Girdėjo net trūksmingą Alekso kvėpavimą. Tai ją blaškė. Mergina prueš jam baigiant kalbėti tik išsišiepė nuo ausies iki ausies, ir ramiai pasisuko į vaikiną. Vis dar suko plaukų sruogelę ir ramiai žvelgė į angelą, - jausti tą patį jausmą tau, žinai ir tu, jog turiu pagrindą. Bet tiesiog laikausi savitos nuostatos - atkeršiju ir pamirštu, - vėl toks žaismingas mirktelėjimas. Padavėja atneša tų dviejų užsakymą. Kath linkteli ir pasiima savąjį puodelį su kava. Lėtai maišo cukrų, ir žiūri į tirpstančią karamelę, - niekada negali žinoti, kur visa tai, kas vyksta - mus nuves vieną dieną. Man tiesiogiai ima juokas, jog man pasirodžius, visų galvoje kyla mintis - ką ji nudės šį kartą. Jaudiniesi dėl Ninos, jog buvau susitikusi draugiškam pokalbiui su ja? Deja.. dėl techninių kliūčių jį atidėjome, bet esmė ta, kad jeigu būčiau panorėjusi, jos nė senai nebebūtų gyvųjų tarpe. Šitas žaidimas man pasidarė per daug nuobodus. Galbūt reikia naujų veikėjų, galbūt noriu naujo veiksmo.. Tiesiog... Aleksai, ar ne laikas kelti baltas vėliavas vardant tų, kuriuos myli? - kilst antakėlis, - ką reiškia mylimo žmogaus netektis - puikiai žinau. Sielą ir širdį aplanko nenumaldoma tuštuma, sielvartas ir kaži koks gniuždantis jausmas... Taip buvo iš pradžių su tavimi.. o dabar su tavo broliu... - balsas prislopo ir Katerinos plaučius pripildė naujas oro gurkšnis. Kurį laiką tvyrojo tyla. Mergina susimąstė apie Sebą. Kaip jis dingo nė neatsisveikinęs su ja... Matyt to buvo nusipelniusi. Katia pakėlė akis į Aleksą ir kiek šyptelėjo, tą pačią akimirką nulaižydama ir karamelinį šaukštelį, - su Nina būtų tas pats.... bet kokia man iš to nauda, jog tau tektų su ja atsisveikinti visam? Kaip jau sakiau - jokios... - žvilgsnis dalinai nukrypo į langą. - Tau mano žodžiai galbūt skamba kaip anekdotas apie blondines, bet tavo reikalas - tikėti jais, ar tik pro ausis praleisti... - vėl sužiuro į vaikiną ir kilstelėjo puodelį..
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštos sofutės viduje/Belaidis internetas   Antr. 06 12 2011, 8:54 pm

Net nepajuto kaip kvėpavimas padažnėjo, klausant K', kiekvienas žodis, tarsi kirvis kirto į galvą, vos vos pasilenkė dar į priekį ir suemė viena ranka merginą už smakro ir kiek kilstelėjo.-Nori tu to ar ne, bet aš esu angelas, o tu pasirinkai kitą kelią. Aš tavęs to neverčiau. Tad nebandyk painioti čia to ko nereik. Sakai vieną, bet tavo galvoje sukasi visai kas kitą. Puikiai žinau, kad tai sugebi. Alex žinojo, kad Sebas gyvas, bet lai apsimes šį kartą durniumi.-O gal tau užteks žaisti? Gal užteks griaut kitų gyvenimus ir kandžiot gatvėse pirmus pasitaikiusius žmones?-kilstelėjo antakį.-tada aš pagalvosiu apie baltą vėliavą ir tik nereikia pasakų, kad tau nepatinka žiūrėt kaip kenčiu? Jei galėtum tai vietoj orų prognozės tik tą ir žiūrėtum.-dar arčiau ir pasilenkė.-tuo mes ir skiriamės. Nesugebėjau tavęs nužudyt, nes.....turiu žmogiškumo ir galbūt širdies gelmėj man tu rūpi.-sukando žandikaulį.-ne taip kaip aš tau, juk tau nudėt ką nors tik žaidimas, tiesa? Bet ar ilgai dar žaisi?

Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštos sofutės viduje/Belaidis internetas   Antr. 06 12 2011, 9:03 pm

Aleksui pakėlus jos smakrą, Katerina stiklinėm akim žvelgė į jį, tik dar karts nuo karto mirktelėdavo, ir nesutikdama su jo žodžiais, pavartydavo akis, - aš tau sakiau - manyk kaip nori. Nori tikėk, nori ne, bet tai, kaip dabar kalbu, iš manęs galima išgirsti itin retai. Tokio jausmo kaip nuoširdumas aš nepažįstu. Nepažįstu bent jau bendraudama su tais, kurie man niekas. NIEKAS. Absoliutus nulis, - užtilo ir nurijo seilę. Katerina ir dabar taip ir kalbėjo. Nuoširdžiai, tačiau ja nebuvo tikima. Vėl nežymus lūpos prikandimas ir lūpų kampučių nusvirimas iki paprastos tiesios lūpų linijos, - taip. Sakykim, kad žudyti - man kaip žaidimas. Bet kuriam iš šių žmonių Tau nespėjus suskaičiuoti iki triejų, galėčiau nuleisti kraują... - akimis perbėgo per patalpą ir atsiduso. Užvertė akis, - nedramatizuok. Matyti, kaip kenti - ne visada būna smagu.. Aš taip pat turiu jausmus, kad ir kaip tu tuo netiki..
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštos sofutės viduje/Belaidis internetas   Antr. 06 12 2011, 9:14 pm

Paleido ją ir atsilošė. Atsisėdo tiesiai ir akis įsmeigė tiesiai priešais save. Automatiškai paėmė savo puodelį nesivargindamas įsidėti cukraus ar sumaišyti šokolado. Priglaudęs jį prie lūpų, lėtai atsigėrė.-Gal aš rimtai durnas? O gal tiesiog protu nesuvokiama tai kalbi?-jau kurį laiką vaikinas abejojo savo sveiku protu. Ilgai tylėjo, labai ilgai,-ei, Katherine, o jei aš nebenoriu būt geras? Jei aš tam nebetinku? Padėtum man pereit į jūsų pusę...?-iš lėto pasuko pasuko galvą į merginos pusę. Žydrose akyse buvo tiek skausmo, kad netilptų į visus pasaulio vandenynus turbūt.

Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštos sofutės viduje/Belaidis internetas   Antr. 06 12 2011, 9:27 pm

Kath sugniauze rankos pirstus imdama uz puodelio auseles, taip pat letai kilstelejo ji, ir gurkstelejo. Zvelge i pyrago gabaleli, bet kol kas dar jo nesinorejo.. - Aleksai, visos tavo vadinamosios silpnaprotystes priezastis ta, kad netiki tuo, ka kalbu. Tai naturalu, - syptelejo, bet tai buvo panasiau i agonijos perkreipta veida. Sunkiai atsiduso ir toliau klausesi. Antakiai susirauke, o Katerina caktelejo liezuviu, - ka? Tu suvoki, ka kalbi? - balsas po mazumele kilo nuo iprasto tono. Tiesiog taip neitikima buvo, tai, kas sakoma, - ne, ne, NE! Net neturek tokios minties... - ilga pauze. Ilgaaaaa, - as tau pati to neleisciau.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštos sofutės viduje/Belaidis internetas   Tr. 07 12 2011, 7:16 am

Vaikinas apmąstė Katherinos žodžius, net nejuto kaip svyla pirštai nuo karšto puodelio. Gal rimtai reikėtų patikėti jos nuoširdumu. STOP. Pala pala, ir vėl jis savo naivumą parodys. Patikės, o po to Katherine smogs tada kai vaikinas labiausiai to nesitikės. Kiek jis gali kibt ant to paties kabliuko?? Juk toks jos planas, ne? O gal ne. Kadangi vaikino širdis buvo gera + Katherine buvusi jo bestė ir meilė, krūtinę drąskė prieštaringi jausmai.
Dabar Alexo akys šiek tiek išsiplėtė, po Kath reakcijos,pripažinkim, jis tokios nesitikėjo, tad veidas tapo net susidomėjęs.
-Kodėl ne....?-tyliai paklausė.-manai, kad nesugebėčiau būt blogas? Ar tu taip šlykšties manim, kad net nenori priimti į savo klaną?-kilstelėjo antakį, tada paėmė Kath už riešo.-ko ten reikia? Atsigert tavo kraujo, o tada mirt?-šyptelėjo neatitraukdamas nuo jos akių.-pabandom?

RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštos sofutės viduje/Belaidis internetas   Kv. 08 12 2011, 6:58 pm

Lūpas perkreipė trumpas šypsnis.- Tai kaip?-kilstelėjo antakį.
Pajutęs, jog kišenėje vibruoja telefonas, paleido Kath ranką ir žvilgtelėjo į ekraną.-ups, atrodo turiu jau eit.-atsistojo.-ačiū, kad pavaišinai kava.-ironiškas šypsnis.-ir pagalvok apie tai ką sakiau, nes kalbėjau rimtai. Parašyk.-užsisagstė paltą, mostelėjo ranka ir išėjo.

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Minkštos sofutės viduje/Belaidis internetas   

Atgal į viršų Go down

Minkštos sofutės viduje/Belaidis internetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2