It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 1408 KAMBARYS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 4:49 pm

.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 4:52 pm

Paleido Dean jau nebeketindama jo tąsytis. Nebeturėtų pasiklysti, kai stovi prieš pat duris. Atrakino duris ir plačiai jas pravėrusi įėjo vidun. Buvo tvarkinga, švaru ir prabangu. Taip ir norėjosi viską sujaukti ir palikti gryną betvarkę. Nors pirma mergina norėjo nusiplauti kraują nuo savo kūno ir nusimesti tuos bjaurius drabužius. Per petį atsisuko į vaikiną ir nužiūrinėjo jį, laukdama kol įeidamas uždarys paskui save duris.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 5:15 pm

Dean įžengė į kambarį lyg į savo namus, trinktelėjo durimis, taip, kaip yra ir pratęs. Ir vėl nužvelgė Helen, o po to greit akimis perbėgo kambarį. Nieko įpatingo paprastas viešbutukas. Atsiduso ir patraukė lango link, pažvelgė pro jį, atsirėmė į palangę ir vėl nužvelgė Helen. - Gersim? - kilst antakį
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 5:22 pm

Žvilgtelėjo į jau pristatytus gėrimus, ak taip, svaigalai įšildantys kūną.
- Žinoma, - šypteli puse lūpų, - Bet po dušiuko, gerai? - kilstelėjo antakius, tikėdamasi, kad Dean laiko turi, net kokias penkiolika minučių. Juk Helena neužtruktų, jai tik reikia nusiprausti tą visą bjaurastį nuo savęs, nes buvo gan nejauku.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 5:33 pm

-Gerai. - visiškai be emocijų ištarė, ir tik dabar atidaręs langą, išmetė cigaretės likusį filtrą. Kažkaip jam nepatiko čia. Per daug, kažko... Vėl nužvelgė merginą, nuo kojų iki galvos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 5:36 pm

Apsisuko, beeidama nusivilko suknelę, pametė ant grindų ir įėjo į nedidelę vonios patalpą. Ten visiškai nusirengė, įlipo į dušą ir pasileidus šiltą vandenį kruopščiai prausėsi. Labai kraujas ir purvas nebuvo perdžiūvęs, tad gan greitai pavyko nusiprausti. Pora minučių tyčia dar stovėjo po vandens srove, it tyčia dar jaustų nešvarumus ant savęs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 5:40 pm

Vaikinas pavartė akeles ir kiek suraukė antakius. Atsigulė ant lovos, ir duėjo delnus po galva. Iš pradžių žiūrėjo į lubas, nors nieko gero neišvydo, po to žvilgsnis nuklydo į vonios kambarį, į veidrodį, nors ne kažkas atsispindėjo nuo aprasojusio, bet vis vien mergina gal ir matėsi, bet Dean per daug nesidomėjo tuo. Tik stebėjo ir tiek.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 5:46 pm

Išlindo iš dušo pagriebus rankšluostį nuo spintelės. Greitai apsišuolstė ir išsitrinkė rankšluosčiu plaukus. Rado ir chalatą pakabintą ant durų pakabos, tad jį nusiėmė ir įsisupo į drabužį. Sugrįžo į kambarį, neatsiprašinėjo dėl Dean užgaišinto laiko, tik priėjo prie staliuko su gėrimais.
- Viskio, ar ne? - Helenos akys krypo tik į keletą butelių: prabangaus viskio, išlaikyto vyno ir banalaus šampano, kurio skonis, kaip surūgusių obuolių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 5:54 pm

-Geresnio pasirinkimo nėra? - nors ir žinojo atsakyma, vis vien paklausė. Nužvelgė merginą, o po to akys nukrypo į gėrimus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 6:04 pm

Prisėda ant to stalelio kampo ir puse lūpų vypteli.
- Rinkis, nes man visiškai tas pats, - kilstelėjo pečiais pakedendama savo šlapius plaukus. Pakėlė akis į lempas, kurios buvo per daug ryškios ir per daug gerai apšvietė visą kambarį, erzino, net dieną nebūna taip šviesu. Mergina atsistojo ir išjungė kelias, paliko tik vieną, toliausiam kampe, kad būtų tik prieblanda. Much better.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 6:09 pm

Šyptelėjo jei, ir įsipylė viskio. Vis dar gulėjo ant lovos, vis dar išmetęs "naglą" smailą. Gurkšnoja gėrimą. Po to vėl žiūri į merginos akis, neatitraugdamas jų nei per centimetrą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 6:17 pm

Grįžus prie staliuko pasiėmė stiklinę ir taip pat pasiėmė viskio, įsipylė jo. Mat laipsniai tikriausiai ir nulėmė pasirinkimą. Vogčiomis pamatė Dean tą naglą žvilgsnį ir gan gašlokai jį nužiūrėjo dar kartą. Priėjusi prie lovos klestelėjo ant jos patogiai įsitaisydama. Ak, kaip nuobodu, čiužinys net nesugirgždėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 6:30 pm

Vėl atsidūsta, gurkšnoja viskį, dabar jau žiūri į lubas. - Nuobodu, nebe taip, kaip per karą... - suniūrzgėjo, ak per karą nužudydavo į dieną po dešimtį žmonių, keletą angelų, o jei gera dienelė tai ir viena Dievą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 6:33 pm

Ak taip, karas. Labai gaila, bet Helena jame neturėjo progos sudalyvauti dėl asmeninių priežasčių. O tikrai su pasimėgavimu būtų nemažai aukų nužudžius.
- Gaila, aš tokia atsilikusi ir jame nedalyvavau, tad neturiu kuo gailėtis. Papasakok, kaip ten buvo, - pridėjo stiklinės kraštą sau prie lūpų ir gurkštelėjo nemažą gurkšnį birzgalo, kuris lengvai nuslydo gerkle.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 6:41 pm

-Viskas prasidėjo, kai vampyrai pradėjo žmones be sutikimo versti savais, po to geručiai Dievai kažką spango ir panašiai... Na Mes sukilome erzindami angelus ir Dievus, jie pradėjo ginti žmones, mes juos žudyti. Kiekvienas orginalas, kiekvienas Dievas turėjo sau paskirtą auką, turėjo nudėti vienas kitą, aišku aukų Dievų buvo daugiau nei orginalų. - su pasididžiavimu ištaria.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 6:45 pm

Merginos akys sužaiburiavo iš šiokio tokio pavydo Dean.
- Ech, kaip visada man nepasiseka atsidurti tinkamoje vietoje tinkamu laiku, - atsidūsta ir dar atsigėrus gėralo, padeda taurę ant grindų ir krenta į lovą ant nugaros. - Tai kuogi tas karas baigėsi? - klaustelėjo vėpsodama į lubas ir akimis sekdama šešėlius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Tr. 09 11 2011, 7:54 pm

-Nežinau, manęs tada nebuvo, turėjau svarbesnių dalykų- teko rūpintis viena Deive, - sarkastiškai nusijuokia, dar iki šiol prisimindamas tą puikų laiko tarpsnį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   Pir. 14 11 2011, 6:04 pm

Pasišalina.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: 1408 KAMBARYS   

Atgal į viršų Go down
 

1408 KAMBARYS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-