It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Skardis prie krioklio

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 12:21 am

:smile5:
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 1:36 pm

Caren nusileido ant kojyčių suskleisdama sparnus. Mergina veikiau iš aprangos atrodė lyg puolęs angelas, nes net ir viduje buvo šiokia tokia maištininkė, bet tuo pačiu ir meilumo įsikūnijimas. Priėjusi prie skardžio krašto ištiesė rankutes žvelgdama žemyn. Pati sau nusišypsojo matydama tokį nuostabų vaizdą, akimirkai net visos mintys išnyko ir rodėsi, kad mergina susiliejo su gamta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 1:48 pm

Pirštų spragtelėjimu čia staiga atsidūrė ir Nathanielis. Ir ši vieta vaikiną patraukė ne vien savo grožiu. Gavęs atitinkamą informaciją, kuri prieinama tik dievams, kad angelė, kuriai jis kažkada labai seniai atvėrė vartus į kitokį pasaulį, buvo paskirta tarnauti gėriui jų teritorijoje. Dievui buvo labai smalsu kiek pasiteisino jo spėjimai, kad ši mergina bus puiki angelė. Todėl atsidūręs čia tik už poros žingsnių nuo merginos įrėmė savo tiriantį žvilgsnį angelei į nugarą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 2:02 pm

Caren kelis kart sumosavo sparnais. Net ir per tiek daug metų nesugebėjo jais atsidžiaugt. Dar kiek pastoviniavusi atsigręžė ir krūptelėjo pamačiusi už savęs vaikiną. Sutrikusi ir nustebinta kiek pritūpė norėdama parodyt atsidavimą dievams, bet ne itin grakščiai jai viskas pavyko, mat buvo užklupta taip netikėtai.
-Am...sveikas,- išlemeno tyliai žaviai nusišypsodama, skruostukai kiek paraudo, o vėjas draikė garbanėles aplink kaklą ir veidą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 2:16 pm

Jei Natahanielis dar kiek dvėjojo ar ši mergina yra būtent ta, kurią pavertė angele, tai jai atsisukus net dvejonių užuomazgų nebeliko. Vaikinas jau norėjo žiotis sakyt, kad jis nėr iš tų dievukų, kuriam patinka būti garbinamam ar panašiai, bet angelės akys taip užhipnotizavo, kad jis taip ir liko stovėt kaip marmūrinis. -labas,-po kelių akimirkų prabilo nežymiai linktelėjęs. Toks jau Nathas buvo, kad savo emocijų niekad niekam nerodydavo, dažniausiai išlikdavo ramus ir gal net kiek per šaltas. -kiek girdėjau.. naujokė pas mus būsi?,-kilstelėjo antakį slapčiomis ją nužvelgdamas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 2:23 pm

Caren nebuvo dar labai apsipratusi su viskuo, net jokios galio neturėjo. Pakreipė galvelę į šoną vis dar žaviai besišypsodama ir tyrinėdama Natanielio veidą. Prikando lūpą kelis kart sumirksėjusi tankiom blakstienom, mat nebuvo pratusi prie tokių šaltų ir rimtų veidų. Juolab, kad pati net būdama žmogus, visad trykšdavo optimizmu ir laime. Priėjusi kiek arčiau linktelėjo ir atmetė plaukus atgal.
-Taip...- susimąstė ką dar galėtų pasakyt, bet susitikimas su vienu iš dievų ją ir nustebino ir kiek sujaudino, mat nelabai kada ir teko. Pravėrė lūpas norėdama kažką sakyt, bet tik tyliai nusijuokė.-Atleisk, neprisistačiau...aš Caren.
Ištiesė savo smulkią rankutę žvelgdama tiesiai į jo akis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 2:44 pm

Kadangi Nathanielis būdamas Dievu sugebėjo jausti kitų padarų bei žmonių jausmus, būsenas, todėl pajuto ir angelės galbūt šiokį tokį įsitempimą. Na, ir nėr ko stebėtis kai pats toks akmeninis stovi. Pajautęs viduj keistą norą negasdint šios trapios būtybės vos vos šyptelėjo tarsi norėdamas parodyti,kad nėr dievai tokie šalti, bejausmiai padarai, o tuo pačiu ir padrąsinti merginą. -ar seniai jau atlieki angelės pareigas?,-specialiai nenorėdamas išsiduot paklausė, nors šiaip ir pats tarp skaičių pasimetęs buvo. Angelei priėjus arčiau iškart pasinaudojo proga ir žalsvom akim nuskanavo jos veidą taip, lyg permatytų ją kiaurai. -Nathanielis..,-suėmė jos tą gležną rankutę linkteldamas ir spustelėjo vos vos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 4:27 pm

Caren visvien dar buvo kiek įsitempusi, bet jam nusišypsojus, kad ir taip menkai jos veiduke taipogi žaidė šypsenėlė ir pakankamai plati. Jau jautėsi kiek laisviau. Nebuvo ji jau tokia trapi, turėjo ir nagučius, kuriuos seniau ne karto buvo parodžiusi, bet bent jau dabar ramumo įsikūnijimu tapo. Neturėjo ji jokios nuomonės apie dievus, tad ko gero viską formuos pažindama Natanielį.
-Pakankamai seniai, bet vis dar jaučiuosi taip, tarsi tai būtų nutikę tik vakar,- linktelėjo žaviai nusišypsodama ir be garso iškvėpė orą. Sparnai lyg tol buvę suglausti, kelis kart suplasnojo ir angelė pakilo kelis centimetrus nuo žemės, kad būtų vaikino ūgio.
-Malonu susipažint,- vėlgi linktelėjo žvelgdama į jo akis. Atitraukusi rankutę pažvelgė į šoną, tarsi leisdama ją labiau nužvelgt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 7:01 pm

Besiklausydamas merginos analizavo ne tik jos žodžius, bet ir kūno kalbą, kurią jis per šitiek amžių perprasti išmoko itin gerai. -o čia atvykai visiškai viena? bent žinai vietą, kur turėsi apsigyventi?,-paklausė kiek švelnesiu tonu, ne tokiu oficialiu kaip prieš tai. -nes, jei čia klaidžioji tai galėčiau tave nugabenti tiesiai į rūmus,-gūžtelėjo savo tvirtais, vyriškais pečiais pasisiūlydamas. -Man taip pat malonu,-mandagiai atsakė. Vienas iš gerų Nathanielio bruožų - mandagumas. Kadangi gimė prieš kelis šimtus metų, kai didžiausia vertybė buvo džentelmeniškumas bei pasiaukojimas tai dievas ligi šiol išliko vyru ypatingai gerai mokančiu elgtis su moterimis, dėl ko kartais, šiais laikais, likdavo neteisingai suprastas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 7:34 pm

Kilstelėjo antakiukus kiek nustebinta tiek jo žodžių, tiek to rūpestingumo ir mandagumo.
-Ačiū, bet nereikia, aš puikiai viską žinau,- šyptelėjo linkteldama ir užsikišo nepaklusnią sruogą už ausies. Prikando lūpą apsidairydama.
-Man čia tiesiog patinka,- lengvai gūžtelėjo petukais. Nedidukais žingsniukais žengė atbula link skardžio krašto. Mėgo Caren gamtą, o Natanielio būdas ją tikrai žavėjo, tad nerodė nė menkiausio noro grįžt į rūmus, ten kur tiek daug šurmulio. Užmerkė akutes nusišypsodama ir per žingsnį stovėdama ant skardžio ištiesė rankutes į šalis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 7:50 pm

-Gal jau susipažinai su kitais ten gyvenančiais angelais?,-smalsumo vedamas paklausė ir, kai mergina pradėjo mažais žingsneliais atbulomis keliaut link skardžio jis žvilgsniu atidžiai ją sekė iki pat krašto. Ir velniai žino, kas jo galvelėj susisuko, ar Caren taip jį apžavėjo, ar jis pamiršo, jog ši mergina angelė, kad akimirksniu atsidūręs prie jos savo tvirtom rankom apsivijo jos liemenį ir gana smarkiai truktelėjo į save, kad ši per keliolika sprindžių kartu su Natanieliu pasitraukė nuo skardžio. Taip pasielgęs ir galiausiai susivokęs dievas paleido merginos liauną liemenį ir atsitraukė per žingsnį kiek susigėdęs. -net ir angelams kartais tai pavojinga,-sumurmėjo tai,kas pirmiausia šovė galvon tarsi pasieisindamas. Laimė, kad jo rami veido kaukė neišdavė jo pasimetimo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 8:00 pm

-Žinoma,- dar spėjo pasakyt, bet pajautusi jo rankas nustebusi aiktelėjo ir tvirtai įsikibo į jo pečius. Atmerkusi akeles žvelgė į jį sutrikusi ir mirksėdama. Jam ją paleidus giliai įkvėpė bandydama sureguliuot pulsą, nes širdutė plakė kaip pašėlusi. Neaišku ar nuo Natanielio prisilietimo ar nuo tokio netikėtimo ir staigių judesių. Ko gero abu variantai. Kaltai šyptelėjusi nudelbė akeles, mat pasijautė taip vaikiškai, skruostukai švelniai raustelėje.
-Atsiprašau, taip nepasikartos,- tyliai sušnabždėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 8:14 pm

Per savo paties milžinišką pasimetimą Natanielis netgi negalėjo suvokti, kokia dabartinė yra Caren būsena. Tačiau, jo nuomones, nesunku buvo atspėti, jog jis išgąsdino mergina. -atleisk, tiesiog ten kur anksčiau gyvenau būdavo daug norinčių nuo skardžių pašokinėt..,-dar kart pabandė pasiteisint trumpai žvilgtelėjęs merginai į akis, kadangi bijojo, kad po dar ilgesnio akių kontakto vėl iškrės kokią nesąmonę. Tai dar padidino atstumą tarsi apsidrausdamas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 8:22 pm

Caren jau visai nebesusivokė kas čia ką tik nutiko. Giliai įkvėpusi pažvelgė į jį.
-Pamiršk tai,- šyptelėjo taip laisvai ir draugiškai. Prikandusi lūpą instinktyviai žengė arčiau. Kažkuo jis ją traukė ir merginai buvo sunku atsispirt. Ėjo gan lengvais žingsniukais beveik neliesdama kojom žemės. Žvelgė į jį.-Tarkim, kad tu mane išgelbėjai...
Nusišypsojo tokia miela šypsenėle.
-Ačiū,- švelniai priglaudė lūpas prie jo skruosto.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 8:30 pm

Vaikinas net kilstelėjo antakį išvydęs Caren šypseną, pagaliau suvokdamas, kad Caren to per daug nesureikšmino ir netraktavo kaip priekabiavimo, nepalaikė jo puskvaišiu ar panašiai. Natanielis stovėjo kaip įbestas, nesitraukė, kol angelė taip palengva, be galo grakščiai, žingsnelis po žingsnelio artėjo link jo. Taip netikėtai šiltoms lūpoms prisilietus prie dievo skruosto jis instinktyviai priglaudė delną prie merginos liemens, iš nugaros pusės, vos vos aukščiau užpakaliuko. -baik, nes rimtai išraudonuosiu, ko dar nėr nutikę per visą mano egzistenciją,-nesusilaikęs nusišypsojo ir atitraukė rankas nuo merginos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 8:39 pm

Kikendama lyg koks velniūkštis atsitraukė atgal. Smalsiai pažvelgė į savo rudomis lyg šokoladas akimis. Lyžtelėjo sau per lūpas.
-Gerai, gerai, taip nebesielgsiu,- tyliai nusijuokė.-Tu rimtai ar tik juokauji?
Kilstelėjo antakiuką ir vos vos papūtė lūpas. Neapkaltins ji jo niekuo, nes neturėjo nė menkiausio noro ir taip tikrai nemanė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 8:48 pm

-aš rimtai,-linktelėjo vis dar pusiau besišypsodamas. Susikišo į džinsų kišenes rankas, kadangi oras visgi buvo ne iš šilčiausių tai net įtempė kūno raumenis visus tarsi manydamas, kad taip pasidarys šilčiau. -esu jau tokio būdo, jog dažniausiai emocijoms neleidžiu savęs užvaldyti,-paaiškino kiek plačiau galvą lankstydamas į šonus. -na gerai, jei ir raudonavau tai nebent vaikystėj,-trumpai nusijuokė geriau pagalvojęs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 9:06 pm

Caren nors ir nebuvo apsirengusi labai šiltai, bet jai nebuvo šalta, o ir pati tokia šiltutė.
-Aš priešingai. Esu net per daug emocinga,- nedrąsiai nusišypsojo. Caren laisvai galėdavo apkabint net nepažįstamą žmogų, nuoširdžiai džiaugtis viskuo. Net smulkmenomis. Giliai įkvėpė šalto oro.
-Taip ir nepaklausiau ką čia veiki?- taip gan staiga paklausė. Smalsiai pažvelgė į jį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 9:15 pm

Išklausiusi merginą pagalvojo, jog yra visiška jos priešingybė. Tas šaltumas ir griežtumas atsispindintis Natanielio veide, rodė, jog jis yra velniškai susikaustęs, nors pats aišku to, nors griūk negyvas, bet nei už ką nepripažintų. -ar tavo tas emocionalumas netrukdo kartais darbui?,-prisimerkęs paklausė atpalaiduodamas kūną. -amm.. aš žinau tiesiog palaikau tvarką.. žiūriu ar kas kur blogo nevyksta,-kadangi jau buvo atsakymą paruošęs iš anksto tai gan natūraliai ir paprastai atsakė, nors ir melavo, kad net ausys linko. -o tu kaip supratau gamta grožies?,-kilstelėjo antakius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 9:28 pm

Mergina vis dar smalsiai į jį žvelgė norėdama ko gero sužinot daugiau apie dievus, bet tolesni klausimai ją išmušė iš vėžių ir net pati nepajuto kaip skruostais ėmė riedėt ašarėlės. Nusuko veiduką sugniauždama kumščius, kad dar neimtu garsiai verkt, nes pasijuto tokia kvaiša ir kad neverta nieko. Nei būt angelu nei dar kuo, nes nėra tam tinkama. Niekur neatiduoda šimtą procentų savęs. Kad ir dabar, užuot padėjusi žmonėms stovi ant skardžio. Aišku kartais nuo visko pavargsta, bet tai per menkas pasiteisinimas. Giliai įkvėpė.
-Pasistengsiu geriau atlikt pareigas,- per jautriai viską priėmė saulelė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 9:40 pm

Ne nu, dabar Natanielis pasijuto tikrai šlykščiai. Nors ir atrodė tvirtas kaip mūras, tačiau merginas pravirkdyt jam mažiausiai patikdavo ir jį tai veikė. Sunkiai susigaudydamas kas vyksta skubiai ištraukė rankas iš kišenių ir akimirksniu atsidūrė šalia angelės. -Caren..,-pusbalsiu ištarė būdamas jau visai arti. Suėmė pirštais merginą už smakriuko ir atsuko į save taip, kad ji pažvelgtų vaikinui į akis. -nežinau ką tu ten pagalvojai, bet įskaudinti tavęs nenorėjau ir jokiais būdais neturėjau omenyje to, kad blogai atlieki savo pareigas,-apkabino merginą per pečius ir prispaudė ją abiem rankom sau prie krūtinės. Natanielis jautės baisiai kaltas, nes pirma juk jis savo neapdairiom frazėm ją pravirkdė, o antra jis ją pavertė angele, kuo mergina, bent šią akimirką, jam atrodė baisiai nepatenkinta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 10:00 pm

Nieko neatsakiusi apsikabino jį prisiglausdama. Kūnas kiek virpėjo nuo verksmo, bet mergina kaip įmanydama stengėsi nusiramint. Pakeldama galvą brūkštelėjo drėgnu skruostu vaikinui per skruostą. Rudos merginos akys blizgėjo nuo ašarų. Caren negalėjo ištart nė žodžio, tik braukė ašaras. Užmerkusi akeles vėl giliai įkvėpė ir pagaliau nurimusi atsimerkė.
-Neatimk sparnų,- tyliai sušnabždėjo pakeldama akeles į jį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 10:12 pm

Merginai kilstelėjus akis į Natanielį šis švelniai delnu perbraukė per jos plaukus, o tada dar tvirčiau apkabino ranka, kuri buvo ant angelės liemens. Vaikinas jau buvo pamiršęs kaip gera glaustis prie kieno nors kito kūno ir kaip tada jokie šalčiai pasidaro nebaisūs. -Caren.. kaip tau uždėjau sparnus taip ir nesiruošiu jų nuimti..,-sušnibždėjo prisipažindamas. Švelniai pirštų galais nuvalė merginos ašaras. -tu juk nieko nepadarei blogo, kodėl iškart puoli save kaltinti?,-paklausė savo žaliom akim tyrinėdamas angelės veidą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 10:23 pm

Caren vis dar nenuleido nuo jo akių. Kad ir kaip menkai ji pažinojo Natanielį, bet taip stovėdama jo glebyje jautėsi gana saugi. Nustebusi pravėrė lūpas, akimirką galvodama ką pasakyt, bet galvoje buvo taip tuščia.
-Tu?- vis dar nustebusi paklausė perbraukdama delnu jam per skruostą. Neįmanoma nusakyt ką Caren pajuto. Gerai, kad jis tvirtai ją laikė kitaip dar būtų pargriuvusi. Susidrovėjusi nuleido akeles.
-Nes niekada nelaikiau savęs verta tokia būt.- vėl pažvelgė į jį.-Kodėl aš?
Tyliai paklausė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Sk. 18 12 2011, 10:31 pm

-Aš,-kaltai nsuko akis šonan, nes taip gaunas, kad nuo pat pradžių jai melavo, o štai čia ėmė ir išlindo yla iš maišo. -Turėtum pagaliau įsikalt į savo galvelę, kad dievai šiaip sau tokių dalykų nedaro. Mes turim kelis kart viską apsvarstyt, kad neįvelt klaidos ir, kad netyčia pasirinkt ne tą žmogų. O tuomet tu man atrodei pats tinkamiausias žmogus, kuris turėtų virsti angelu,-paaiškino gan miglotai, kadangi daugiau jam pasakyti neleido prisiektas konfidencialumas. -nejau nori pasakyt, kad per visą šį laiką neišgelbėjai nei vieno žmogaus? vien būdamas su tavim jaučiu tavo aurą ir žinau, kad esi gera būtybė iš prigimties,-prisimerkė pajutęs merginos delniuką sau ant skruosto.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   

Atgal į viršų Go down
 

Skardis prie krioklio

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 17Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gamtos kampeliai.-