It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Skardis prie krioklio

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 10 02 2012, 10:25 pm

ramiai sėdėdama prie krašto net sudreba kai išgirsta vyrišką balsą. -aš normali, tiesiog turiu ilgas kojas, be to visada greitai vaikštau,- tyliai sumurma. -tikiuosi Hallamą nuvežei į ligoninę? prašau pasirūpink juo, nes daugiau nėra kam, manau tu esi geras žmogus,- švelniai Kauji nusišypso.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 10 02 2012, 10:28 pm

-Tiesą sakant net neabejoju tuo, kad esi normali.., tiesiog keista, kad su taip smarkiai sutrenkta galva sugebėjai taip greit pasprukti. Tau reikia medikų pagalbos,-priėjęs dar arčiau ir įsitikinęs, kad mergina jo nesibaidė prisėdo šalia ir dabar profiliu pasisuko į Nikolę. -Tavo draugu jau pasirūpinau, tik va vargu ar jis jausis gerai, jei nubudęs šalia neras savo draugės. Na, bent aš pats būdamas jo vietoj pasijusčiau nekaip,-gūžtelėjo pečiais taip tarsi tik tarp kitko samprotaudamas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 10 02 2012, 10:31 pm

-nesmarkiai ta mano galva sutrenkta, nenumirsiu, pasveiksiu ir be ligoninės, be to Hallamui be manęs bus žymiai geriau, aš jam esu nereikalinga, aš tik sugebu visada įsivelti į bėdą, todėl iš manęs nieko gero, surask jo brolius, tegu pasirūpina, o apie mane pamirš,- viską labai ramiai išsako, pažvelgdama į žemę. visi jos nekenčia, nebėra Nikai dėl ko čia ir būt. giliai įkvėpusi atsargiai atsikelia, bet susvyravus įkrenta tiesiai į vandenį, atsitrenkdama į kažkokį akmenį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 10 02 2012, 10:34 pm

Kajus akimirsniu atsidūręs šalia merginos mygom pakėlė ją ant rankų. -Ei? Girdi mane?,-papurtė švelniai ją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 10 02 2012, 10:36 pm

guli ant Kajaus rankų be sąmonės. nieko negirdi, nieko nejaučia, klajoja kažkur danguje, ar šiaip kažkur.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 10 02 2012, 10:37 pm

Nu ką. Jokios reakcijos. Todėl išsidangina su mergina ant rankų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 18 02 2012, 5:26 pm

ilgai vaikščiodama pagaliau pasiekia skardį. nori pabūti viena, viską apmąstyti. tiesiog nori viską užmiršti, ypač Hallamą, ištrinti jį iš širdies bei galvos. priėjusi kraštą atsisėda ir užsimerkia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 18 02 2012, 5:54 pm

Būdamas gamtoje vampyras galėdavo pasijausti laisvas. Čia jis netvardydavo savo jėgos ir greičio, būdingo visiems jo padermės atstovams. Ir tik tokioje neįpareigojančioje aplinkoje jis galėjo nebegalvoti apie nieką. Pastaruoju metu įsimaišyti visuomenėje jam darėsi vis sunkiau ir sunkiau. Pats nesuvokė, kodėl taip sunku užgniaužti kvapą, elgtis taip, kaip yra įprasta žmonėms. Dabar Christian lėkė visu greičiu link vandens telkinio, stebėdamas, kaip greitai pro šalį lekia ką tik pamatyti vaizdiniai. Vaikinas sustojo tik tuomet, kai pajuto nosiai malonų kvapą. Veide pasirodė šypsenėlė ir šis net nurijo seilę. Atsikvėpęs jis apsidairė ir ėmė eiti kvapo link. Jis neklydo. tai buvo žmogus, sėdintis ant skardžio krašo. Tiksliau sėdinti. Vaikinas iš tolo stebėjo merginą, atsirėmęs į medį šonu. Net neketino artintis. Paprasčiausiai stebėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 18 02 2012, 6:17 pm

sėdėdama ant skardžio tiesiog rašo sms'us ir keikia Hallamą. negali suprasti kodėl su juo susidėjo, jis tik nesubrendęs vaikas. nesiseka Nikolei meilėje, matyt niekada jau ir nepasiseks, vien tik visokius liurbius sutinka, tikriausiai normalių vyrų jau nebėra. pabaigusi rašinėti atsistoja ir tiesiog patraukia namų link, bet toli nenueina, nes pastebi kažkokį keistą vaikiną, kuris iš tolo ją stebi. norėtų prisiartinti, bet problemų jai nereikia, todėl tiesiog jam šypteli ir pasuka link takelio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 18 02 2012, 6:31 pm

Christian neatitraukė žvilgsnio nuo merginos, taip pat ir jo veido išraiška buvo kiek akmeninė net tada, kai mergina jam šyptelėjo. Vaikinas iš to svaiginančio laisvės pojūčio staiga visiškai užsidarė savo mintyse. Mergina, kurią stebėjo vampyras ne tik skleidė malonų kvapą, bet dar ir buvo gražiai sudėta. Ko gero jai pasisekė, kad jis neseniai buvo pavalgęs, todėl dabar galėjo paprasčiausiai mėgautis reginiu. Jį pastebėjusi ši berods ėmė eiti tolyn, bet jam nebuvo nė kiek svarbu, ar ji tiesiog turi kažkokių reikalų, ar šalinasi jo. Christian neturėjo jokio noro bandyti stengtis žmogiškai elgtis, todėl nusprendė ją tiesiog pasekti, kad ir kur ši eitų. Nors ir to daryti neskubėjo. Kol ji dar buvo jo akiratyje, šis net nekrustelėjo. Juk ir taip galėtų vos per akimirką atsidurti prie jos, bet dabar nebuvo nusiteikęs agresyviai ar pan.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 18 02 2012, 6:37 pm

nori Nika jam leisti daugiau reginiu pasimėgauti todėl sustoja prie kito skardžio. rankas iškelia į viršų, šiek tiek pasirąžydama. pasilenkia žemyn, specialiai atkišdama užpakaliuką. jai tai dzin, vaikiną turi, o kitus gali erzinti, tegu žiūri ir varvina seilę, nes niekada Nikolės negalės paturėt, net ir kelioms minutėms, negalės prie jos prisiliesti, nes ji priklauso tik vienam. pasirąžiusi pasisuka į tą pusę kur yra vaikinas, vėl jam šypteli. labai orėtų kaip nors jį paerzinti, bet šiek tiek bijo. nors jos kojos ilgos, bėgiot gali, greitai nepadūsta, tikriausiai pabėgtų. šiaip niekada negali žinot, negalima savo jėgomis per daug pasitikėti, nes gali ir nusivilti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 18 02 2012, 6:47 pm

Christian tik kiek kilstelėjo antakius aukštyn, kai mergina, buvusi toliau pasilenkė taip.. tiesiog. Toks jausmas, kad bandė jį prisikviesti. O ko gero tai būtų buvusi jos klaida. Jis neturėjo jokio noro šnekučiuotis bei apsimesti žmogumi, todėl dabar jam priėjus ko gero viskas vyktų ne taip, kaip kad mergina norėtų. Vaikinas galėtų tiesiog pasimėgauti jos krauju. Šiaip sau, dėl malonumo, net nenužudant merginos, o tik įvarant jai baimę likusiam gyvenimui. Arba bent iki tol, kol būtų ištrinti prisiminimai. Nors Chris ir buvo įsitikinęs, kad net ir Dievam ištrynus prisiminimus, vis tiek lieka kažkas, ko negali paaiškinti. Taip pat būdavo ir jam, kai dėl vienokių ar kitokių priežasčių, daug kas jam atrodydavo keistai pažįstama, nors šis nieko tikslaus ir neprisimindavo. Šiaip ar taip, vaikinas tik apsilaižė lūpas, vis dar neatitraukdamas žvilgsnio nuo merginos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 18 02 2012, 6:54 pm

nenori Nika jo prisikviest, tiesiog nori šiek tiek paerzinti ir eit namo, griūt į šiltą lovą ir pamiegot. gulėdama ligoninėj gerai nepailsėjo, todėl dar grįžus namo grius į lovą ir ilgam atsijungs. -nustok į mane taip žiūrėt ir susirask merginą, iškrypėli! - užrėkia ant jo ir parodžiusi vidurinį pirštą patraukia namučio, nesiruošia čia su juo žaist. nesupranta ko tas iškrypėlis taip į ją žiūri, toks jausmas, kad nėra matęs seksualios merginos. galbūt iš kaliūzės neseniai išleistas, ar koks nors vienuolis, negali žinoti iš kur jis čia toks atsirado.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 18 02 2012, 7:19 pm

Christian puikiai girdėjo kiekvieną merginos ištartą žodį, nors iš tokio atstumo normalus žmogus ko gero būtų praklausęs bent dalį. Šiaip ar taip neitin aiškiai buvo rėkta. Vaikinas šiaip taip susitvardė nekrustelėdamas nei vieno veido raumens ir toliau visiškai ramiu ir šaltu žvilgsniu žvelgė į merginą. Būtų atsakęs šį bei tą, bet kaip jau ir minėjau - jam nesinorėjo kalbėti tuščiai. Atrodė pernelyg nereikalinga. Visgi atrodė gan smagu taip stebėti merginą, tuo labiau, kad ši paaiškėjo esanti itin drąsi ir kiek karšto temperamento. Staigiai įsiplieskianti ir jo akimis - net nelabai suprantanti, ko nori. Visa tai po truputį panašėjo į anekdotą, mat jam jau ėmė rodytis, kad ši tuojau pat prilėks prie jo dės neblogą antausį vien dėl žiūrėjimo į ją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 18 02 2012, 7:21 pm

Nikolė yra greitai užsiplieskianti, bet tikrai nelaksto ir netranko žmonių vien už žiūrėjimą. tiesiog nekreipdama dėmesio nueina namo. neturi noro čia tupėt, o be to namai ne taip jau ir toli, bent jau pailsės, o Christianas jeigu norės seks paskui, jeigu ne tai ne.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 18 02 2012, 8:53 pm

Christian žvilgsniu nusekė merginą. Atsikvėpė. Žengė žingsnį jos linkui, bet netrukus užuodė kraujo kvapą ir pakreipė galvą šonan. Susiraukė. Tokios vietos, kaip ši, jam atrodė tos, kur jis gali visiškai nesivaržyti, o kraujo kvapas nepadėjo jaustis laisvai. Jis dirstelėjo į vieną, tada į kitą pusę, kol galiausiai nusprendė neiti nei į vieną, nei į kitą pusę. Pasirinkęs vidurinę kryptį ir kiek sulaikęs kvepavimą šis netvardydamas greičio ėmė bėgt tolyn..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Kv. 01 03 2012, 1:20 pm

Privažiuoja viršūnę kalno ir sustabdo mašiniuką. Užgesinęs variklį ištraukai raktus ir atsisega saugos diržą, kurį kažkuriuo momentu automatiškai užsisegęs buvo.
- Lipam, - pasako ir atidaro dureles. Nueina prie automobilio užpakalio ir nulipdo tuos netikrus numerius. - Jei mentai mieste būtų pastebėję ką darau būtų kapiec man...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Kv. 01 03 2012, 5:54 pm

Atsisega saugos diržą,atveria mašinos duris ir neišlipa,bet iškrenta iš mašinos.
-Siaube...-Stodamasis nuo žemės suvaitoja. -Mes debilai,-Konstatuoja faktą ir apsidairo,-bet čia gražu...romatiška,-Sumirksėjęs plepa,kaip sujaudinta mokinukė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Kv. 01 03 2012, 10:04 pm

Atidaro galines dureles ir pasako Setui.
- trauk kuprinę su maistu ir gėralais, - pats nutipena prie bagažinės ir atidaręs ją žiūri ten dar jo super palapinė likusi yra. Pledai visokie ir t.t. - Ooo... Taigi aš šituos skolinau Daniel ir kai gražino pamiršau ištraukti, - nusijuokė. - Prisigersim ir galėsim čia minkštai išsimiegot, - pakelia akis į draugą. - Šitoje vietoje mes dažnai leisavome savo vaikystę, jei pamiršai..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 02 03 2012, 7:38 am

Dvilinkas įlenda pro galines dureles ir ima dairytis to kas buvo liepta išimti. Šypteli radęs ir atsargiai mėgina išlysti iš mašinos, trinkt galvą į durelių viršų,o tada jau ir pats išlipa. Su maišais rankose linkteli Ferdinandui.
-Tai štai iš kur tie prisiminimai,-Šypteli,atsiminė jis,uoj atsiminė.
Nupėdina su daiktais prie švaresnio žemės ploto ir ten juos "atsakingai" padeda.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 02 03 2012, 7:48 am

- Atsargiau tu, - pasako išsigandęs, kad sudaužys jo buteliauskus. Juk jis mokėjo! Traukia lauk viską ir priėjęs prie tos vietos numetą stuff palapinei ir kitokiems patogumams. WC nėr.. nebent krūmai. Tau čia ne iš Hario Poterio palapinė... Šniurkšteli ir pradeda pakelia akis į draugelį. - Tu žinai kas dabar mūsų laukia?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 02 03 2012, 7:52 am

-Geriausia vakaronė evar!-Džiaugsmingai šukteli,pats nepastebi,kad palapinė tikrai ne tokia stebuklinga ir su visais pribambasais kaip pas Garį Floperį, bet jam nemotais, vaikiškai džiaugdamasis spokso į palapinę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 02 03 2012, 7:57 am

- Ne, dude, - papurto galvą. - Dabar imsimės statydų, - pamosikuoja plaštaka ore. - Va šitą gumbą kuprinėje mes turime paversti palapine... O aš nemoku jos statyti, - žiūri bukai į Setą, stengiasi akimis neliesti tos kuprinės. Gal Setas moka? jei ne.. Abu kietai praleis laiką ją statydami, nes Feris fyfa, aikčios, kai koks kauptukas ten pirštą prilies or smth..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 02 03 2012, 8:03 am

-Palapinės statyt nemoki ?-Kilsteli mandrai antakiuką,ale pats moka. Gal ir yra kokią vieną pastatęs,bet šiaip,buvo toks pat liurbis, ir į statybas jo geriau nepriimti,nes jo galva kaip magnetas traukė sunkius daiktus.
-Taigi čia paprasta,-Sumurma žiūrėdamas į kuprinę,pasiražo,jau pasiruošęs darbui.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 02 03 2012, 8:24 am

Žiūri nepatikliai į Setą. Jei tas pinda nepastatys palapinės, arba ši viduryje nakties sugrius ant jų.... Pasmaugs.. Rimtai.. Nes Ferio miego niekas neturi trukdyti. Prisimerkia ir lėtai pritupia prie kuprinės. Atsega ją.
- Tada tu ir statyk, - staigiai atsistoja ir pasisuka eiti. - Aš einu ieškoti malkų, - ir nupėdina. Nesveikas miestietis. Malkų ieškos...
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   

Atgal į viršų Go down
 

Skardis prie krioklio

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gamtos kampeliai.-