It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Skardis prie krioklio

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Antr. 13 03 2012, 3:32 am

- Aš tavęs klausiau ką darysim, - sušnypščia ir atsisuka. Ale inferktinis katino snukis Setui tinka. - Klausyk, kalakute tu, - pasako. - Dabar mes, - bet draugelis pertraukęs pats pasiūlė gerą idėją. - Gerai, - linkteli. - Bėgam, - pasako. - Nors tai nelabai didvyriškai atrodo, bet mes tik žmonės, tad... - nuskina šaką nuo krūmo. paima žemes ir tėškia sau į veidą, išmozoja purvu, prisidengęs šakaliuku veidą lėtai atsistoja. - Einam, - mosteli galvą. Teks jiems kilti į viršų aplinkiniu keliu...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Antr. 13 03 2012, 4:10 am

Šeila būtų pralėkusi ir toliau, jei ne akys nebūtų užkliuvusios už stovyklavietės. Ji kaip tik kreivai nužiūrinėjo palapinę, kai pasigirdo riksmai apačioje. Nuo skardžio krašto matėsi viskas kuo puikiausiai. Šį kart jos akys nenuleido žvilgsnio nuo vaikinų berėkaujančių ir bandančių nugalėti mešką. Krioklio šniokštimas nuvalgydavo puse žodžių, tad ji gerai suprato tik jų klyksmus. Pastebėjusi, kaip abu vaikinai po krūmais tupi vampyrė atsitraukė nuo skardžio ir paėjėjo į šoną. Gal pasmaguriauti?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Antr. 13 03 2012, 5:35 pm

Sėlina paskui Ferį.
-Tikiuosi čia tik viena meška iš cirko pabėgus,-Sumurma panosėj, tarp kitko išsimozoja veidą purvu,nors ir per prievarta,bet gal gyvybę tai vaikiui išgelbės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Antr. 13 03 2012, 10:20 pm

Kyla jie po truputį, nes aukštis neblogas toks... Ir dar statu.
- Bet tu tik pažiūrėk... Lyg specialiai.. Pasakiau Daniel, kad su meška susipažinsiu, - suburba. - Ot šūdas... - pėdina per tamsą nelabai ką mato... Atsisuka pažiūrėt ar jie daug pakilo, pakankamai. Atsisukęs vožias į medį ir šleptei atbulas ant žemės.. - Arrrr, - pasako griebdamas sau už nosies. - Arrrr.... Skraudra....
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Tr. 14 03 2012, 12:58 pm

-Aš tau sakiau miške grybų neuostyt, tu specialiai uostei,-Burba kaip senolė,
-Jei nebūtum šokes nuo sušikto skardžio,dabar lakstytume su vienaragiais,-Nepatenkintas kalba,nekreipia dėmesio,kaip F atsitrenkia į medį, tik išgirsta "Arr..skaudra"
-Greičiau nešdinamės,baik dėjuot,-Sukomanduoja ir toliau kopia į kalna. Staiga jo koja slysteli purve ir jis krinta ant kelių.
-Uoooj bliaa,dabar jau tikrai skalbtis reiks,-Sudėjuoja, atsistojęs tik gūžteli petukais ir patraukia tolyn
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Tr. 14 03 2012, 1:06 pm

- Jei nebūčiau pauostęs dar kart, ji suėstų pirma tave, o po to mane kaip desertą, - burbėjimu į burbėjimą atsako, bet Setas nenustoja savo prakalbos pro nosį, tad Feris susinervina. - MATAI! Tu pats nori apsiuostyti su vienaragiais, - vypteli Seto nugarai trindamas nosį ir stodamasis. Karoč.. Draugelis ignoruoja.... Žiūri kaip pinda nuvitęs padejavo dėl kelnių sekundėlę vieną kitą ir vėl varo aukštyn. Feris sučiaupęs lūpas seka iš paskos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Tr. 14 03 2012, 1:10 pm

Atsibodo Šeilai laukti kol tie du vaikinai užropos į kalną, tad ji tarp medžių nuėjo jų pasitikti. Abu purvini, pikti ir keisti, nes kalbėjo apie kažkokius grybus. Vampyrė pajuto deginantį troškulį. Žioptelėjusi ji užsimerkė. Po sekundės apsisprendė. Paragaus normalesnio vaikino. Staigiai šastelėjo iš savo vietos ir griebusi Setą už kaklo metė kiton pusėn, tiesiai į medį. Prišokusi prie jo paėmė už plaukų ir užvertė vaikinuko galvą aukštyn atverdma vaizdą į kaklą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 16 03 2012, 9:13 am

Tiesiog tylėdamas lipa į kalną.Po akimirkos pajunta,kad skrenda ir teškiasi į medį, jo nugarą perveria skausmas, rodos lūžo stuburo slankstelis ir jis tiesiog liko gulėti kaip daržovė,tad vampyrei priėjus absoliučiai nieko nebegalėjo pajudinti. Seto smegenys atsisakė funkcionuoti ir jis tiesiog išleido pratisa garsą iš gerklės, burna prisipildė seilių ir kraujo,kuris netrukus pasipylė ant Seto šviesaus švarko ir dailiai jį išmargino raudona spalva. Kažkur,giliai Seto pasamonėje, ten kur jis nė nemanė kažką esant šmėkštėlėjo mintis, kad jis miršta, ir šįkart neateis joks vaikis baltais drabužiais ir jo neišgelbės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 16 03 2012, 9:46 pm

Šeila pirma užuodė kylantį kraują, kai šis pasipylė vaikinui ant marškinių ji lėtai išsišiepė parodydama savo iltis. Jos smegenys atsijungė, jai tebuvo viena mintis - pasisotinti. Pasilenkusi įsikando į jo kaklą ir pajuto pro iltis greitai patekėjusi kraują į burną, pro jos lūpas kaptelėjo keli lašai ant žemės. Šį kart neteisingai įsikando, bet dzin.. . Malšindama troškylį ji pametė galvą ir visai nebegalvojo apie tai, kad kažkoks čiuvelis už nugaros mato ką ji daro.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Pen. 16 03 2012, 9:59 pm

Fernandas ėjo iš akrt už Seto, bet šis staiga pašoko ir nuskrido į medį. Feris suriko:
- EJ! - ir nesupratęs žengė kelis žingsnius prie jo. Staiga iš kažkur išdygo moteriškė ir kažką darė jo draugui. Feris sunkiai matė tamsoje, todėl išsitraukė telefoną ir pamatęs Daniel sms pradėjo rašyt atsakymą, vieną akimirką pakėlė akis į S ir tą bobelka. Pakraupo pamatęs ant marškinių kraują, o ją įsikibusią į jo kaklą. Feris žengė kelis žingsnius atgal ir parvirto netyčiom spustelėjęs mygtuką siūsti. Vaikinas čiut nesuriko matydamas tai ką mato. Kodėl jis niekada nesinešiojo kryžiuko ar česnako. Po velių! Apsidairęs pamatė šaką ir pakėlė ją. Drebančiom kinkom atsistojo. OP! TVD jis žiūrėjo keletą serijų. Muš su medžiu jai... Kur nors... Afigienai... Jis žudikas? Feris atsistojo tiesiai jai už nugaros ir užsimojo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 17 03 2012, 1:01 pm

Setas neturėjo noro kankintis,tad tiesiog merdėjo ir tiek. Gležną kūnelį apleido jėgos.

Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 17 03 2012, 2:27 pm

Pajutusi kaip suglebo vaikino kūnas ji paleido jį ir atsisukusi išvydo pagalį. Sušnypštė ir sugnaiužusi kumštį vožė tam į pilvą. Šis nuskriejo kažkur šonan. mergina tuo tarpu atsistojo ir po sekundės dingo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 17 03 2012, 2:30 pm

Feris tik norėjo įbesti tą šakį jai galvon, kai ji atsisuko ir nusviedė jį į kampą. Feris sudejavo ir griebėsi už galvos. Po kelių minučių, kai svaigulys praėjo jis drebančiais pirštais išsitraukė telefoną ir surinko pirmą pasitaikiusi numerį... Daniel...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 17 03 2012, 4:27 pm

Čia ir baigiasi Seto kelionė po šį neramų pasaulį, bet galbūt taip net geriau, būtų liūdna su visais atsisveikinti, jis tiesiog ramiai užmigo amžinu miegu.Akimirkai, kai tik Šeila atšlijo nuo Seto, jis,pats to nesuvokdamas atmerkė mėlynas kaip dangus akis ir įsmeigė jas į vampyrę kruvinais žabtais.Taip ir liko tysoti jo kūnas, negyvas,tačiau akys, atrodo dar stebėjo aplinkui vykstantį veiksmą.

((Mirė. Basta.))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 17 03 2012, 4:44 pm

Akimirksniu atsirado Kajus. Greit nvelgęs abu kūnus šoko pirmiausia prie to, kuris jau mėlynavo. Atsidanginęs stebuklingąją tėčio vaistinėlę priklaupė prie nepažįstamo vaikino, Setho, ir pradėjo gydyti jo žaizdas. Vaikinas jau buvo toli nuklydęs, bet Dievas negalėjo patikėt, kad jau per vėlu. Jis privalo prikelti šį žmogų. Privalo. Kad ir kiek jam tai kainuotų. Po truputį vaikino žaizdos užsitraukinėjo. Kajus laukė bent kokio ženklo.

(Prašau, tegu nemiršta. Sorry, aš nelabai spėju)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 17 03 2012, 4:52 pm

((pardon,dievuk, bet ne. Tegu varnos jį sukapoja, mirė,susitaikykit. ))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Št. 17 03 2012, 4:54 pm

(O tai tu nori, kad tavo personažas mirtų ar aš turėčiau traktuoti tai kaip savo kaltę, kad pavėlavau?)
Dar kurį laiką bandydamas gaivint Sethą, Kajus pribėgo prie žymiai geriau atrodančio Fernando ir ir pradėjo jį gydyti. Sunku paaškint kaip sumautai jis jautės. Pačiam skradžiai žemę prasmegt norėjos. Nevykėlis kažkoks.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Antr. 20 03 2012, 2:07 pm

Feris nesugebėjo išlaikyti telefono ir numetė jį...
Spoksojo į kažkokį vaikiną tupinėjantį aplink setą. Akyse aptemo ir jis sunkiai, bet pasistengė nuryti susikaupusias seiles. Galva plyšo, bet jis susikaupė ir papurtė galvą.
- Kaip... - lėtai sumirksėjęs jis linktelėjo į draugo pusę. - jis... - jautėsi pavargęs, išsekęs, bet jam rūpėjo kaip Setas, nes per fakin Ferio supistą galvą abu pateko meškai į nasrus. Juk čia meška juos sudorojo? Aj ne... Kažkokia ilgaplaukė moterėlė zasosą įstatė Setui ir nuspyrė Ferį į šoną...

(jiegu tu mirsi... Aš prisiekiu Fernanui stogas totaliai pavažiuos.. -_- ir po to aš nužudysiu jį taip pat...)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Antr. 20 03 2012, 6:03 pm

(Pasigailėkit Kajaus, chebra. Sethai ar tikrai jau vsio? Paskutinį kart klausiu. )

Palikęs Sethą ir pritūpės prie Fernando Kajus po truputį užgydynėjo vaikino žaizdas. Išgirdęs klausimą apie draugą akimirkai sustingo ir sukando tvirtai žandikaulį. Dar nebuvo jis niekad pakliuvęs į TOOKIĄ klaikią situaciją. -Jo būklė labai prasta. Jau iškviečiau medikus, bet vargu ar tai pagelbės,-nenorėdama meluot tiesiai šviesiai atsakė. -Kaip dabar jauties? kur skauda?,-akim nuskanavo vaikino kūną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Antr. 20 03 2012, 10:15 pm

Išgirdus Seto būklę atsimerkia ir nutaiso piktą žvilgsnį kap tik gali.
- Padėk, - sušvokštė. - Jam, - nusuko akis lyg parodydamas, kad palauks. Jis stiprus. Dar ir ne tokiose situacijose buvo, tik tada Daniel su ju išsidirbinėjo... Ir dar Aleksas...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Tr. 21 03 2012, 7:08 am

-Nežinau ar begaliu jam padėt,-išleisdamas gilų atodūsį atsakė . (Sr, man buvo pasakyta, kad sethas jau numirė). -Atsistosi?,-ištiesė Feriui ranką dar akimis nuskanuodamas jo kūną ir ieškodamas rimresnių sužeidimų. Kajaus veide nebuvo galima įžiūrėti nič nieko. Stovėja tarsi iš marmuro nulipdytas. Nors iš tiesų tiesiog virė viduje ir kaltino būtent save dėl to, kas nutiko. O kaip pažiūrės tėvam į akis tai išvis neaišku.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Tr. 21 03 2012, 8:52 pm

-Klausyk, man labai gaila dėl tavo draugo. O dabar mano pagalbos reikia kitur. Greitają jau iškviečiau,-paėjęs tolėliau išsidangina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   Tr. 21 03 2012, 9:41 pm

Feris neatsakinėjo į Kajaus klausimus. Setas... Jis pražudė draugą. Artimą draugą. Kaip dabar jam jaustis? Buku žvilgsniu žiūrėjo prieš save. Galva nustojo suktis, pykinimas praėjo, skausmo nejautė visiškai. Lėtai pasuko galvą į Setą. Vaikino akys sudrėko, bet net ir per vandens miglą jis vis tiek nenuleido akių nuo suglebusio kūno. Sukaupęs jėgas jis atsisėdo tiesia nugara, po kelių akimirkų pradėjo slinkti prie draugo. Prišliaužęs sugniuažė jo marškinius ties krūtinę ir sukando dantis tramdydamas savo ašaras. To negali būti. Medikai atvažiuos ir pasakys, kad Setas gyvas... Pasakys.
___
Po keliolikos miničių atvyko žmonės abltais chalatais, pro eglių šakas pradėjo brautis pirmieji aušros spinduliai. Fernandas atsisakė būti paguldytas ir lėtai, seselės padedamas nuėjo iki mašinos, kur atsisėdo ant kėdutės. Jie visi išvažiavo.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis prie krioklio   

Atgal į viršų Go down
 

Skardis prie krioklio

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 77Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gamtos kampeliai.-