It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Krioklys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Sk. 25 12 2011, 1:01 am

Mašian nukrenta į vandenį ir pradeda grimsti į vandenį. Josh praradęs samone
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Sk. 25 12 2011, 6:58 am

Atskrenda ir iš karto neria į vandenį. Suranda nuskendusią mašiną, o joje ir apalpusį žmogų. Kiek pasikankinęs bandant atidaryti dureles, išmuša stiklą ir ištraukia vargšelį. Su juo išneria iš vandens. Išvelka į krantą. Aišku tenka padaryti dirbtinį kvėpavimą ir už tai Hika planuoja, kad tas žmogeliukas turės atsiimti.
Jam pradėjus kvėpuoti persimeta jį per petį ir kadangi tamsu nuskrenda.

[tempiu tave pas Nikole]
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Pir. 09 01 2012, 3:43 pm

Prie krioklio pasirodė Aro šešėlis. Jis kaip visada, iš neturėjimo ką veikti sau peilį rankose mėtė ir vaikščiojo kažkur gamtoje. Priėjęs prie krioklio atsiduso. Jis vis su ranka atlenkinėjo savo kišeninį peiliuką ir pagaliau tai baigęs daryti jį stipriai suspaudė rankoje. Aišku suspaudė ašmenis, nes jau jam visa šita rutina atsibodo. Jis norėjo iškeliauti iš šio pasaulio ir kuo greičiau, tuo jo kūnui geriau buvo, nes kuo ilgiau jis būdavo žemėje, tuo daugiau jo kūnas kentėdavo. Jis pajautė šiokį tokį skausmą savo rankoje, o per peiliuko rankeną pradėjo riedėti raudoni kraujo lašiukai. Aro jau ir nebesuko dėl to sau galvos, tik, kad šiek tiek ranką jam dabar skaudėjo, bet su kiekvienu skausmu galima susigyventi, todėl bandė jį ignoruoti..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Pir. 09 01 2012, 5:56 pm

Atskrido prie krioklių. Nusileidusi suskleidė savo baltus sparnus ir apsižvalgė. Buvo tuščia ir tylu, girdėjosi tik vandens čiurlenimas. Priėjusi arčiau krioklių, išvydo žmogų su peiliu rankoje, o iš rankos riedėjo raudoni kraujo lašai. Mergina susiraukė ir lėtai priėjo prie vaikino.
-Ar jums viskas gerai?-švelniu balsu paklausė, žiūrėdama į jo sužalotą ranką. Tikrai neatrodė labai gerai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Pir. 09 01 2012, 6:29 pm

Vaikinukas atsisuko į Mella ir kiek nusišypsojo. Pakėlė savo perpjautą ranką ir kiek susiraukė.- Ai, viskas gerai.. praeis.- Pasakęs atgniaužė lėtai kumštį ir paėmė peilį, kad dar labiau nesusižeistu.. nors jam tai nebuvo svarbu, jis vis tiek Chuck'as Norris'as, nieko nejaučia.. nu nors to bent neparodo. Atsiduso Aro ir paėmęs peilį su kita ranka uždarė jį ir įsidėjo į kišenę. Nemėgo kai juo rūpinosi, bet fakto, kad žmonės pastebi kitą tik tai susižeidus tu nepaneigsi, o dar svarbiausia, kad čia buvo angelė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Pir. 09 01 2012, 6:35 pm

Įsižiūrėjusi į jo perpjautą ranką, tyliai aiktelėjo.
-Aš manau, kad jums reikia į ligoninę, nes galit nukraujuoti. Peilis taigi aštrus..-pasakiusi sukando dantimis lūpą,-aš galiu palydėti, jumis ten sutvarstys ir panašiai.. tokiais dalykais geriau nežaisti,-pasakiusi papurtė galvą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Pir. 09 01 2012, 6:42 pm

- Ne, nereikia.. aš jau pratęs.- Atsiduso vaikinukas ir pats pasižiūrėjo į savo žaizdą. Jis jau tokius dalykus nuo mažumės daro, ir tai jam tikrai nėra pavojinga, nes jo organizmas jau priprato prie tokių bajerių. Atsiduso pamatęs kiek gilesnę žaizdą negu visada.- Prie krioklio prasiplausiu ir užgis.- Pasakė tokiu žiauriai boring balsu, tai aišku.. jau atsibodo jam pačiam žalot save..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Pir. 09 01 2012, 6:57 pm

Abėjingai nužiūrėjo jo ranką ir pakreipė galvą į šoną.
-Nemanau, kad tai gera mintis... Čia vanduo sūrokas, labai griauš,-žiūrėdama į jo ranką pasakė ir žengė žingsnį arčiau jo, kad geriau pamatytų jo žaizdą.-manau čia peroksidas praverstų,-vos linkteli galva. Nebuvo labai faina žiūrėt į sužalotą žmogų, o per prievartą ji negali temti iki ligoninės
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Pir. 09 01 2012, 7:01 pm

Atsiduso ir su kita ranka perbraukė per žaizdą. Kraujas jau beveik užkrešėjas buvo, todėl nelabai jam tai ir kenkė.- Ai, jau baigia krešėt kraujas, todėl gali nesijaudinti.- Atsiduso ir nusuko akis į vandenį. Nemėgo jis kai juo kas nors rūpinosi, o dar ypač nepažįstami žmonės... nu gerai, angelai nepažįstami.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Pir. 09 01 2012, 7:16 pm

Pastebėjus, kad čia nėra labai pageidaujama, tik gūžtelėjo pečiais ir kiek atsitraukė
-Gerai, bet daugiau nebežaisk su peiliais, nes gali tikrai rimtai susižalot,-kaip kokia bobutė mažam vaikeliui pasako. Nors iš tiesų ir yra už jį viresnė, bet atrodo kiek jaunesnė, tad negali jam daug paaiškinkt, kadangi nenori perdaug savo žinių parodyt, dar ims įtarinėt, kad ji kažkokia keista ar nesveika, na neesmė.-sudie,-šyptelėjo ir apsisukusi nuėjo į kažkokį miškelį, o tada nuskrido, žinoma kai nieks jos jau nebematė
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Pir. 09 01 2012, 7:25 pm

Pavartė akis vaikinukas ir vėl išsitraukė savo peilį. Net nesiruošė jis jos klausyti ir ką norės, tą ir darys jis su savo kūnu ar gyvenimu. Jis atsidaręs vėl savo mažą peiliuką atsiduso. Galėtu jis jau ir dabar viską pabaigti.. gi tik vienas pjūvis ir viskas.. Jis pridėjo peilį prie venos sau ir užsimerkė. Jis įspaudė peilio ašmenis į savo ranką. Lėtai pradėjo braukti per rankos veną ir jautė, kaip ranka pradėjo tirpti, nes kraujas jau pradėjo veržtis iš venos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Pir. 09 01 2012, 7:36 pm

-.- ..

Yeah, taip ir manė, kad nereikia jai nuskristi, tad sustojo ir nusileido. Pasislėpusi už kažkokio medžio stebėjo vaikiną. Pamačius, ką jis išdarinėja, susiraukia.
-Ei !!!-sušunka ir nubėga prie jo bei atima peilį. Įsikišą į savo džinsų kišenę,-tau gal galvelėj negerai?-tokiu piktu balsu pareiškė, tikėdamasi, kad jis daugiau neturi peilio.-kodėl tu taip darai? Nusibodo gyventi ar kaip?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Pir. 09 01 2012, 7:44 pm

((Vis tiek blogiausiu atvėju aš būčiau jį į ligoninę tiktai paguldęs ;DD))

Tik priėjus merginai ir atėmus peilį, Aro, susiėmė už rankos, o pro pirštus matėsi, kad į paviršių veržiasi raudona kraujo srovelė.- Nesikišk, noriu mirt tai yra mano reikalas, o ne tavo..- Pasakė susiraukdamas vaikinas ir atsiduso. Užmerkė akis, nes jau galva svaigti pradėjo. Ne gana to, kad delną persipjovęs prarado daug kraujo, tai dabar prarado jo dar daugiau.- Pabūtum mano vietoj suprastum...- Pasakė tyliai ir paskutinį žodį nutęsė dar. Visiškai jam dabar galva svaigt pradėjo, o atsimerkęs būt negalėjo, nes ir vaizdas liejosi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Pir. 09 01 2012, 7:48 pm

{Nu kam tu tep darai?xDDDD}

-Aš neleisiu tau numirti. Nesvarbu, kad mes nepažįstami. Jei Dievas tau davė gyvybę, reiškia turi ja džiaugtis,-susiraukia. Ir kaip tie žmonės nesupranta..? Ech...
-Tšš, aš tave nugabensiu iki ligoninės, aš tavęs TIKRAI nepaliksiu čia, ir man dabar nesvarbu, nori ar ne. Jei reiks, paimsiu tave ant rankų ir nunešiu !-ryžtingai pasako
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Pir. 09 01 2012, 7:53 pm

((Nes jis kaip aš - savižudis ;DD))

Atsimerkė vaikinukas, bet visas vaizdas purtėsi akyse, todėl negalėjo normaliai matyti.- Daryk ką nori, bet manęs į tai nevelk..- Tyliai pasakė ir nė nežiūrėdamas atsisėdo ant žemės. Vis dar laikė savo ranką, kad kraujas taip greit nepasišalintu iš organizmo. Atsiduso, ir kaip tie žmonės nesupranta.. žmogus gi griebiasi savižudybės kai jo gyvenimas yra visiškai beviltiškas, o jie vis bando jį išgelbėti..
Atgal į viršų Go down
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Pir. 09 01 2012, 8:00 pm

MELLA:::


{Nebūk emo, bro ! :D}

Angelai tam ir yra skirti, kad išgelbėtų žmones, todėl Mella taip ir padarys... Švelniai suima vaikino sveikąją ranką ir pastato ant kojų. Tuomet tą ranką persimeta sau per petį ir nusiveda jį kažkur link ligoninės.

(vsio, keliames į ligoninę, net nebandai bėgt, nes į snukį gausi -.-)
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Tr. 18 01 2012, 6:16 pm

S atsirado lyg iš niekur ir atsitūpė tolėliau nuo krioklio, bei stebėjo krentantį vandenį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Tr. 18 01 2012, 6:21 pm

Ji atsistojo ir nupėdino tolyn mat norėjo kiek pramiklinti kojas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Št. 21 01 2012, 3:11 pm

kazkaip atvare su panikem i sita romantiska vieta, truksta tik zvakiu ir willis skaniai pavalgys! Pasisuko i panikes, bet ju ranku nepaleido, nes po to jos prades begiot po miskus, reikes gaudyt, o tokiems reikalams jis neturi laiko, nes jaucia, kad gali cia pasirodyt koks nors durnelis angelas arba dievas
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Št. 21 01 2012, 3:12 pm

Atsisukusi susiraukė.
- Arba aš akla arba čia ne sushii.- piktai žudančiu žvilgsniu pažiūrėjo į Will'į..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Št. 21 01 2012, 3:14 pm

atsiradus čionais apsidairo aplink, nelabai supratus, kaip taip čia prie krioklioų sušių baras atsidaryt galėjo, mat kiek kristė žinojo, tai sušius kažkur mieste pardavinėja. - aa. man atrodo mes ne ten pataikėm. - papurto galvelę, taip nepatikliai apsidairydama ir išlupdama savo delniuką iš to jau nebelabai aiškaus bernelio rankos. - kodėl mes čia? - pasiraukius paklausia to buvusio geredario. nelabai gerai čia viskas atrodo kristei.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Št. 21 01 2012, 3:16 pm

- mes cia nes as dabar skaniai pavalgysiu o jus gulesit ant zoles, kol kas nors atskris jums ipilt kraujo.- labai protingai paaiskino ir idemiai paziurejo i abi.- nu gerai, kuri nori buti desertui?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Št. 21 01 2012, 3:18 pm

Išpūtė akis. Okė, čia jis šneka nesąmonės, arba visi susiruošė žaisti namų.
- Tai kad čia nėra ką valgyt, sushi nedirba.- linksi protingai, juk nevalgys jis žolės, arba žemės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Št. 21 01 2012, 3:20 pm

- oh really?- paziuri i reb' kaip i durnele.- tada gerai, tave pirma valgom, po to ja.- paziuri i kita bobulyte
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   Št. 21 01 2012, 3:23 pm

Susiraukė. whaaat?
- Pala, palaa.- ištraukia savo ranką iš šito pedofilo rankos. Ta tai nepilnametė, o jis čia apie kažkokius valgymus šneka.
- Aš nevalgoma.- visiškai protinga roža nustato.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Krioklys   

Atgal į viršų Go down
 

Krioklys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 29Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gamtos kampeliai.-