It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

IN/OUT

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 5:22 pm

Jau pasakymas,kad tai bloga zinia,Marko veida apniauke. Vaikinas prisimerke ir itariai nuzvelge Maja. Tada islygino kakta,mat reikejo atrodyti atsipalaidavus pries naujavedzius.
-Gerai. Namuose. - savo rimtu balsu pasake,bet Majos rankos ne uz ka nepaleido. Laike ant savo aprankes kaip brangiausia turta.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 5:27 pm

Jo paniuręs veidas suspaudė jai širdį. Na kaip ji dabar jam pasakys? Jis vėl susinervins ir vėl nebus jo namuose nežinia kiek laiko, nes pasiners į darbą, norėdamas viską išspręsti. Maja nuleido akis į jų kojas. Marko batai kaip visada nepriekaištingi, jos aukštakulniai tokie aukšti... Jai vėl pažiūrėjus į jo veidą ji pamatė giedrą veidą.
- Dar šiek tiek pasistenk ir galėsi apgauti net mane, - pasakė jam. - Žinau, kad dabar galvosi apie tai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 5:30 pm

-As taves apgauti nesistengiu. As tiesiog nerodau savo isijungusio susirupinimo kitiems,-paaiskina ir pasuka akis i Maja.
-Nusiramink. Viskas su manim bus gerai. Juk negali ta naujiena buti tokia bloga kaip ta su Liamu. Gerai,kad tas jau dingo,-bent Markitas taip mane. Netikrina jis zmonos biografijos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 5:35 pm

- Na, tada manau jie nepastebės, - šyptelėjo. - Kaip manai dar ilgai čia būsime? - stebėjo jaunavedžius. Išgirdus Liamo vardą ji užsimerkė. - Markai, tu tik ramiai, - tyliai ištarė Maja, ji nesugebėjo susivaldyti ir pradėjo šiek tiek virpėti. - Jis nedingo, - atsimerkusi deivė žiūrėjo į Marką. Balsas užlūžo, kol kas pasakyti daugiau ji nesugebėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 5:38 pm

Vienu atveju butu nesigilines i dingo ar nedingo,taciau Majos reakcija priverte staigiai sureaguoti.
-Ka jis tau padare? - galiausiai geleziniu balsu paklause pacio pirmo klausimo,kuris sove i galva. Dar truputis ir abu dings namo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 5:43 pm

tempdama Ethaną išeina į lauką. atsistoja kiek toliau nuo Marko ir Majos ir tiesiog stebi viską, laukia kada pagaliau Ethanas pabus, neįdomu jį tampyt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 5:45 pm

Maja kruptelėjo.
- Nieko, - greit patikino. - Nieko baisaus nebuvo, nes aš su mija parduotuvėje stovėjome, - pasakė baimingai. Kai Markas toks jai psidarydavo begalo neramu ir ji dėl jo bijodavo. - Man baisu dėl vaikų, - pasakė ji. - Nes... Nes... - ji susikaupė. - Nes jei neatsiduosiu tam idiotui jis pagrasino, kad pakenks jiems. Jis demonas, jis gali tapti nematomu. Jau parduotuvėje pabandė paliesti Miją, aš jam vos kojos neaputavau ten pat, - Maja nežymiai susiraukė. - Aš neleisiu jam paliesti vaikų, bet ir pati nesileisiu jo liečiama, - dirsteli į NIkolę ir staigiai nusišypso, kad nesimatytų susirūpinimo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 5:51 pm

-Atsiduo...KAA?? - kaip suprasti atsiduoti? Oi ne ne,toki zodzi tokiame sakinyje vartoti grieztai draudziama!
-Jis liete Mija? Jis grasino nuskriausti musu vaikus?! Ir dar lindo prie taves!- Markas nekele balso,bet matesi,kad jis vos tvardosi. BET tvardosi. Isoriniai kuno veiksmai stengesi nerodyti nieko tokio,kas pagristu jo staigiai pakitusius jausmus.
-Pasakyk man bent viena priezasti,kodel netureciau dabar pat eiti ir nudeti ji!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 5:55 pm

pasisukusi stebi Marką ir Mają, mato, kad ana šypsosi, bet visgi yra nerami, matyt kažkas nutiko. -jums viskas gerai? - priėjusi pasidomi, aišku reikėtų nesikišt, bet tiesiog negali. nori pasiklausyt ir šiaip išsiaiškint viską, nes yra tokių dalykų, kurių ji nesupranta.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 5:56 pm

Velnias.. Per vėlai prisiminė, kad jis jaučia emocijas. Spustelėjo ją laikančią Marko ranką. Labai bandė būti rami, kad jis pajustų ir pats galėtų blaiviai mąstyti.
- Visų pirma dabar mes draugų vestuvėse, visų antra Kajus pasirūpins Mija, visų trečia tu dabar ess pats nesavas, - pasakė ir pabučiavo jį švelniai švelniai. - Aš nesileisiu jo liečiama, Mija nenukentės. Jis grasino, bet tai nieko nekeičia, nes jis nesugebės padaryti mums ko nors, jei nori likti gyvas. Tai, kad tu jo dar nenudėjai yra grynai atsitiktinė laimė jam pačiam, tad tegu džiaugiasi kol gali, - kalbėjo jam. Priėjus Nikolei atsisuko į ją. - Viskas gerai. Tiesiog šeimyniniai reikalai, - šyptelėjo jai. Akimis rodydama, kad pasitrauktų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 6:01 pm

-jooo, šeimyniniai reikalai, tuoj abudu išnyksit, bent jau ramiai pabūkit, negadinkit vestuvių,- atsidūsta. -beje man labai įdomu kas jūs esat, nes tikrai nesat žmonės, jau seniai tą pastebėjau,- apsisukusi nueina nuo jų. gi visko Nikolė jau prisižiūrėjus po paskutinio Marko atminties trynimo ir dabar tikrai nesileis, kad jis vėl tą patį padarytų. priėjusi Ethaną vėl prisiglaudžia prie jo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 6:05 pm

- Niekur mes neišnyksim, - pasakė, bet į jos kitus žodžius ji tik žioptelėjo kaip žuvis.
- Dar viena problema atsirado, - pasako nulydėdama ją akimis. - Aš juk sakiau, kad pažiūrėtum ir ištrintum atmintį, negi pamiršai? - jau pnšnibždom kalbėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 6:46 pm

atsibunda, jie jau lauke, - ką praleidau? - kilsteli antakius, apsidairo, neatrodo viskas labai gerai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 6:55 pm

-nieko nepraleidai, visi važiuosim į restoraną, šampės gert, bet manau, akd man vėliau bus šakės su šakutėm, turėsi manęs nepalikt,- dar labiau prie jo prisiglaudžia, netyčia ranką ant subinės uždeda, bet greitai patraukia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 7:25 pm

- pasistengsiu, bet nepažadu, - pajaučia jos ranka ant savo šiknos, net įsitempia, bet paskui atsileidžia, kreivai vypteli ir sukrizena, apsikabina ją per pečius, gi jam negaila.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 7:28 pm

-na žiūrėk tu man,- nusijuokusi tiesiog stebi visas poreles. -tu neįsivaizduoji kaip aš tavęs pasiilgau, tavo lūpų, tavo kūno,- ganėtinai tyliai kalba, kad kiti negirdėtų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 7:42 pm

Susiraukia.
-Bet as ir istryniau pas ja viska,-atsnabzda atgal Majai. Nikole drasiai kelia tokius klausimus,kaip "Kas jus esat?" nors deretu gerai pagalvoti,ar verta sitaip atvirai ir tokiu dalyku klausti. O kas is to,kad nesileis? Markui nesunku ja uzmigdyti ir tada istrinti atminti,taip kad.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 7:55 pm

NICOLE AMELIA HORNER rašo:
-na žiūrėk tu man,- nusijuokusi tiesiog stebi visas poreles. -tu neįsivaizduoji kaip aš tavęs pasiilgau, tavo lūpų, tavo kūno,- ganėtinai tyliai kalba, kad kiti negirdėtų.
- žiūrėsiu, - sukikena ir išgirdęs jos tylius žodžus dar labiau išsišiepia, - įsivaizduoju, - sumurkia pasakydamas, - tik dėl tavęs esu čia ir dabar, - kalba švelniu balsu, gi rimtai jis nei kojos nebūtų kėlęs į šitas vestuves.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 7:57 pm

-tikrai? tik dėl manęs? kaip faina,- tokia visa išsišiepus pažvelgia į Ethaną, šiaip su mielu noru jį dabar pabučiuotų, bet nežino kaip sureaguos, nors galbūt atsakytų į bučinį. dabar su mielu noru vestųsi jį namo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 8:03 pm

- tai taip, aš gi čia daugiau nieko nepažįstu, o tuo labiau jaunavedžių, - šypteli ir geidulingai pažiūri į ją, - bet restorane ilgai nebūsim, gerai? - klausiamai pažiūri, - arba galim iš vis ten neit, - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 8:09 pm

-kodėl nenori ilgiau pabūt? kažko kito nori, ane? - kislteli antakį, šiaip nujaučia ko jis nori, nes ir pati to pačio nori. šiaip tikrai dabar su mielu noru eitų namo, bet nenori taip dingti, būtų labai negražu iš jos pusės. -aš nežinau, gali Beatričė supykt, bet norėčiau eiti namo, nes kaip matau manęs čia nepabučiuosi,- atsidūsta.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 8:25 pm

- na šiaip man nėra skirtumo, - pasikaso pakaušį, pasiteisint bando.- tu nespręsk iš anksto, man patinka tave erzint, - šypteli ravr smailu, šiaip neatsisakytų ko nors išgert, - be to leisk dabar kaip drauge tavim pasidžiaugt, o paskui galėsim pasiduot, - net nesivaržydamas kalba.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 9:13 pm

klausosi Ethano, šiek tiek raukosi, taip įdomiai jis čia kalba, tikriausiai Maja su Marku girdi ir dabar vadins Niką kale, nu bet ką jau padarysi, toks tas gyvenimas. -sakai pasiduot? bent apsaugą turi? nes pas mane toks dalykas nerastas, o kiek atsimenu tu nesinešioji,- labai ramiai pasako.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 10:34 pm

stebi ją ir kai jinai pasako savo, Ethanas nusijuokia, - žinai kelintame amžiuje gyvename? -dar vis juokiasi, - be to tėvu tapt aš tikrai nesiruošiu, tą žodį "tikrai" dar pabrėžia stipriai, - tu juk žinai, kad aš prieš vaikuas ir vestuves nusistatęs? - sukrizena, - žinoma kitų vestuvės tai dar nieko, nors irgi suck, bet pats čj iki 50-ies nesituoksiu, - pasako gan užtikrintai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   Tr. 07 03 2012, 11:43 pm

-viską aš žinau todėl mes ir nesam pora ir niekada nebūsim, nes pats žinai jog aš noriu šeimos, noriu ištekėti ir greitai,- atsidūsdama pasako. dabar tikriausiai Ethanas paims ir pabėgs palikdamas ją čia vieną.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: IN/OUT   

Atgal į viršų Go down

IN/OUT

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next