It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 ALTORIUS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 8:04 pm

Nuostabiausios angelės pasaulyje gležni pirštukai atsidūrė ant jo delno. Regis dabar Hikari užmiršo visus pykčius ant Dievo ir liko begalo dėkingas, kad jo merginą atvedė prie altoriaus. Labai gražu, nepaprasta... kad net trūksta žodžių ir gniaužia kvapą. Bat tos šokoladinės akys ir krutančios rūžavos lūpos grąžino ir vaikiną į gyvenimą. Jaudulio gal ir nebeliko, bet jei pratartų nors žodį, balsas išduotų visus pergyvenimus.
Pasigirdo skambus kunigo balsas, sveikinantis čia susirinkusiuosius ir pradėjo santuokos ceremoniją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 8:08 pm

Dabar tikrai nebesulaikė šypsenos, jie kartu taip mielai atrodė, tiesiog tobula pora. Gražios emocijos čia tvyrojo ir vaikinas klausėsi vestuvių ceremonijos, ne pirmą kartą jis dalyvauja vestuvėse, bet pirmą kartą yra vyriausias pabrolys. tad čia kaip ir labai didelė atsakomybė, viskas ko jam reikėjo, tai nesusimauti per jo šlovės valandėlę, t.y. kai reikės paduoti žiedus.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 8:16 pm

Beatričė švelniai šypsojosi ir klausėsi sodraus konigo balso, tačiau nė akimirkai neatitraukė žvilgsnio nuo savo būsimo vyro. Viskas atrodė taip nepaprastai gražiai, kad Beatričei vis knietėjo įžnybt sau į ranką ir įsitikint ar visa ši pasaka ne sapnas. Kunigo pamokslas apie meilę artimui, apie jos prasmę, o kartu keliaujančią ir didžiulę atsakomybę kone sugraudino Beatričę. Tai ji trumpam nuleido galvytę, kad tos išdavikės ašaros neiškristų laukan. Žinoma, tai buvo laimės ašaros ir vargu ar šįvakar pavyks jas suvaldyti, bet vis vien norėjos bent trumpam jų išvengti. Grįžus prie savo mylimiausio angelo akių toliau įdėmiai klausėsi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 8:20 pm

(atsiprasau,pasireiskiu,kad neatrodytu,jog uzlaginau labai labai ir nutilsiu :D)

Markas,atsisedes salia Majos,paeme jos rankute ir su sypsena veide stebejo Beatrice su Hikariu. Jam buvo malonu atlikti bent koki vaidmeni poros vestuvese. Ne nekrusteledamas klausesi visos ceremonijos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 8:26 pm

((Man jau reikia eiti, parašykit už Alex, kad jis davė žiedus))

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 8:29 pm

Sėdėjo tokia laiminga matydama savo tėtį laimingą..o Beatričė taip nuostabiai atrodė, o ir Em neabejojo, kad bent jau šita angelė sugebės Hikari padaryti laimingiausią vyrą pasaulyje. Kažkur giliai širdelėj sukruto laaaaaaabai senai užmiršta jos ir Ianuko mini ceremonija, bet tą mintelę ji greit nustūmė šalim, ir plačiai išsišiepė žiūrėdama tai į Hikari, tai į Beatriche.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 8:34 pm

Hikari visą laiką sekė Beatričę akimis. Negalėjo atitraukti žvilgsnio nuo to spindinčio nepaprasto grožio. Jis net nelabai suvokė apie ką kalbėjo kunigas. Jo balsas užpildė bažnyčią ir puikiai susiliejo su visa aplinka į vieną visumą, masę... bendrą foną. Vaikinas tik žaidė su angelės pirštukais ir pagaliau šyptelėjo kada mergina vėl pakėlė akis į jį. Kaip tik tuo metu atėjo laikas tarti amžinos meilės priesaikos žodžius. Hikari kelias akimirkas kaupėsi, tvardydamasis kad nepradėtų drebėti balsas ir lyg tyčia atrodė galva dabar tokia tuščia nuo minčių tapo, kad ten tik vėjas švilpavo. Nurijo burnoje susikaupusias seiles ir mintyse tvirtai atsikvėpė, kaip daroma prieš geriant deginantį gėrimą.
-Beatriče von Tulsse... kada pirmą kartą tave pamačiau... tu buvai tas angelas sargas, kuris perkreiptu susirūpinimo veidu mane grąžino į gyvenimą, nors ir į kambarį įsiveržė nekviesta ir neatsiklaususi. Tu pakeitei mano gyvenimą... į gerąją pusę. Tu daug ko mane išmokei ir daug ką parodei pirmą kartą. Aš begalo tau dėkingas už tai ir noriu ateityje kartu su tavimi patirti dar daug visko naujo. Aš tave beproto, neaprėpiamai myliu ir noriu su tavimi dalintis gyvenimu
Kažką sušnekėjo pats gerai nesuvokdamas ką ir tada pajuto Alexo brukamus žiedus. Paėmė Beatričės žiedelį, paėmė jos ranką ir užmovė žieduką ant piršto.
-Su šiuo žiedu prisiekiu amžiną meilę ir ištikimybę kol mirtis mus išskirs. Tepadeda man Dievas
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 8:49 pm

visa net virpa iš laimės stebėdama ir klausydamasi. viskas taip gražu, kaip kokioj pasakoj, net keletas ašarėlių nurieda skruostais. negali sulaukti kada ir ji pati susiras mylimą vyrą ir ištekės, tikriausiai ta diena ateis ne greitai, bet pasistengs sulaukti, o dabar tiesiog džiaugiasi Beatričės ir Hikario laime.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 8:55 pm

Pasibaigus kunigo pamokslui ir prabilus Hikariui Beatričė, rodės, dar labiau išsitiesė. Ta akimirka pagaliau atėjo. Prieš akis jai staiga prabėgo visas jų nuostabus laikas praleistas drauge ir tik vaikino žodžiai gražino angelę į realybę, kol galiausiai ir pravirkdė. Ašaros kaip pupos riedėjo jos švelniais skruostukais besiklausant to ausiai malonaus balso bei įsigilinus į žodžių prasmę. Jos pirštukai virpėjo kaip kaži kas, kai po lemtingai ištartų žodžių žiedukas kuo laisviausiai užsimovė Beatričei ant pirštuko. Ir jis buvo tobulas. Atėjus jos eilei mergina giliai įkvėpė, kad nurytų tą didžiulį susijaudinimo kamuoliuką, kuris dabar buvo pakibęs gerklėje. Ir kaip tik tą akimirką jai viskas išsitrynė iš galvos. Vakar vakarą ji sėdėjo, rašė įžadus iki pat gilios nakties, o dabar tuščia. Neliko nieko. -Hikari von Tulsse...,-pagaliau prabilo, tačiau tikrai ne tokiu tvirtu balso tonu kaip jos būsimas vyras. -Mudu susipažinom visiškai atsitiktinai.. galima būtų pasakyti pačiomis absurdiškiausiomis aplinkybėmis ir... galbūt ne pačioj romantiškiausioj aplinkoj,-bandydama nustumti jauduliuką nusišypsojo, tačiau ašaros toliau gniaužė gerklę -Tačiau, kad ir kaip lengvabūdiškai nuskambėtų.. tą pačią akimirką įsimylėjau tave iškart. Nepažinau per visą savo gyvenimą jokio kito vyro šalia kurio jausčiausi tokia gerbiama, saugi ir mylima. Tu esi tas šviesuliukas, kuris net pačią tamsiausią akimirką man pakels nuotaiką ir privers nusišypsoti. Tu esi ta liepsnelė, kurią man visuomet norisi pakurstyti ir priminti kaip stipriai tave myliu.. Tu visomis prasmėmis mano gyvenimui suteikei prasmę, o dabar.. dabar esi mano gyvenimo prasmė..,-paskutinius žodžius turbūt vos buvo įmanoma suprasti, nes merginos balsas jau visai nebeklausė, o kelios išdavikės ašaros vėl nuriedėjo skruostu. -Myliu tave besąlygiškai..,-sukuždėjo. -Ir..,-vos pirštukais sugraibiusi iš miniatiūrinės, aksominės, juodos dėžutės žiedą dar kart giliau įkvėpė. -Ir su šiuo žiedu prisiekiu amžiną meilę ir ištikimybę kol mirtis mus išskirs. Tepadeda man Dievas,-galų gale paskutiniai Beatričės žodžiais nuskambėjo tviirtai, nors ir riedant džiaugsmo ašarėlėms. Užmovusi Hikariui ant piršto žieduką instinktyviai pakėlė į vaikiną akis.

-Skelbiu jus vyru ir žmona. Dabar galite pabučiuoti nuotaką,-pasigirdo sodrus bei begalo iškilmingas kunigo balsas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 9:06 pm

Hikari klausėsi įdėmiai Beatričės ir širdis stingo nuo jos žodžių, o ašaros net pribaigė. Norėjo čia dabar iš karto pripulti ir nuvalyti, nušluostyti, nulaižyti tas nelemtas ašarėles, nors jos ir iš laimės, bet tvardėsi. Nenorėjo trukdyti susikaupusiai angelei, tai gal tik kelis kartus nervingai krūptelėjo ranka.
Kada žiedas atsidūrė ant vaikino piršto jam nebereikėjo kunigo žodžių, angelas tik akimirkai žvilgstelėjo į jį ir suėmė delnais drėgnus jau savo žmonos skruostus. Nykščiais nubraukė išdavikiškas ašarėles ir karštai karštai įsisiurbė į lūpas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 9:15 pm

Viskas, pagaliau. Jiedu vyras ir žmona. Jeigu į bažnyčią įėjus ATRODĖ, kad viskas aplink ištirpo tai sulig Hikario lūpų prisilietimų dabar jau tikrai ištirpo. Merginai net puokštė iškrito iš rankų. Rankutėmis apsivijusi savo vyro kaklą ir kone pasikabinusi ant jo atsakė į tą laukinį ir be proto saldų bučinį su nežmoniška aistra. Iš tiesų atrodė, kad juos kas iš aukščiau sujungė, kad dabar juodu sieja kur kas daugiau jausmų, pareigų, dalykų. Tačiau tai nebuvo blogaas jausmas, tai buvo velniškai geras jausmas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 9:19 pm

išgirdusi kunigo žodžius pakyla nuo suoliuko ir suploja, žiūrėdama į juos apsiašarojusiomis akimis, aišku viskas iš laimės. pirmą kartą Nika vestuvėse ir viskas taip gražu, tiesiog nebeturi žodžių, sušuktų 'bravo', bet tiesiog negali.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 9:24 pm

Markitas irgi su Maja atsistojo. Taip ir noretusi dabar susvilpti,bet teks susilaikyti,tad pradejo ploti,pritardamas Nikei.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 9:29 pm

Pagaliau iki jo smegenų prasimušė plojimas ir jis atsitraukė nuo savo žmonos lūpų. Keistas skambesys, bet malonus širdžiai. Plačiai nusišypsojo vis dar laikydamas Beatričės veiduką savo delnuose ir skęsdamas tose šokoladinėse akutėse.
Juos pasveikino kunigas. Dar kažką jiems palinkėjo, kaip bebūtų aišku ir šeimos pagausėjimo ir dar ten visokių dieviškų dalykų, tai Hikari net nejučia sužvairavo į bažnyčioje sėdinčius dievus ir kreivai šyptelėjo. Ta baimė, kuri silpnino kūną ir nuo kurios pykino dabar jau buvo pasitraukusi ir beliko tik neapsakomas džiaugsmas ir lengvumas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 9:36 pm

atsistojusi pasiknisa rankinėje, ištraukia mersiuko raktelius, bei dokumentus ir laiminga nužingsniuoja prie jaunavedžių. -sveikinu!!! - sucypusi iš laimės pakabina Hikarį paskui Beatričę ir įbruka merginai dokumentus, o Hikai raktelius. -ten keletas daiktų yra mažylei ar mažyliui, bei keletas daiktų paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą,- kreivai šyptelėjusi atsitraukia. bagažinėje randasi vežimėlis kūdikiui, keletas drabužėlių, viduje sėdynė vaikeliui, bei vibratorius, antrankiai ir dar ten keletas dalykėlių Beatričei: seksualūs naktinukai, bei keletas apatinio trikotažo komplektėlių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 9:40 pm

Pasigirdus plojimams Beatričė pagaliau atsistojo pilnai ant padukų, bet tada dar trumpam prigludo prie savo vyro kūno plačiai išsišiepusi, o tada jau kiek atsitraukusi pasisuko į pažįstamus veidus ir nusišypsojo visiems. Priėjusiam kunigui po visų linkėjimų padėkojo už tokį gražų pamokslą ir šiaip už visą ceremoniją, o jam pasišalinus dar kelis kartus pabučiavo savo vyrą. Aaai kaip jai patiko tas žodžių žaismas mintyse: "mano vyras". Galiausiai abu susikibę už rankučių patraukė draugų pusės link. Beatričė tiesiog spindėjo visa iš laimės. Nežinojo prie ko pirmiausia bėgti. O va prie jų pirma pribėgo Nikolė. -Wow.. tu gal išprotėjai?? Niki, gi nereikėjo..,-Beatričės net skruostukai užkaito. Užmylavus draugę vėl atsidūrė prie Hikario nežinodama nei kaip atsidėkoti, net nepatogiai pasijuto. -Būtų gi ir puokštės gėlių užtekę..,-nesiliovė šypsojusis.

(sori, chebra nebus šian jau mūsų :) taai, jei yra noro pratęskim rytoj :))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 9:43 pm

-baik tu juokus, čia kaip tik mažai, galėjau dar ką nors nupirkti, bet va nesuspėjau, tikiuosi patiks dovanos,- vis dar kreivai šypsodamasi pasako. tikriausiai Hika pamatęs vybriką net nesupras kam anas skirtas, nors Beatričė tikriausiai sugebės paaiškinti, galės kartais vaikučiai pasižaisti. -jūs abu taip gražiai atrodot, net kelios ašaros ištryško,- giliai įkvėpusi atsidūsta.

((aš pasiliksiu, bet rytoj kai prisijungsiu jau būsit pabėgę. ;ss o nebus kokio nors vakarėlio? ;D))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 9:49 pm

-Nu tai žinoma, dar kokį namelį ant jūros kranto galėjai nupirkti.. baik juokus,-papurtė galvytę besišypsodama. Rankutėm apsivijusi Hikario liemenį stovėdama jam iš šono prigludo prie savo vyro meiliai. Šiandien savo meilės ji tikrai nepaleis. -Aww.. ačiū, Niki.. Man pasisekė, kad tokį vyrą gavau. Geresnio rasti nebūčiau sugebėjus,-kilstelėjus galvytę sučiulbėjo žiūrėdama į Hikarį, o tada vėl laiminga akimis grįžo prie Nikės.

(nu manęs ryt vakare nebus tai nemanau, kad būsim :) o jei eisim į kokią kavinę tai nusitempsim kartu:))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 9:51 pm

žodžiu ten vyras toks sutrikęs stovi, nes jį atsivedė į kažkieno vestuves, bet paskui ima improvizuoti. Nueina prie nuotakos, - sveikinu, - šypteli bei pakšteli jai į žanda, tikisi nebus užmuštas,gi nuotaka tai rimtai graži yra.- be to aš Ethanas, - sukrizena ir žvilgteli į Nicole. Kažką brūkšteli jai per tela, gi nesakys čia garsiai, nes turėtų nuotaika girti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 10:04 pm

-apie tai nepagalvojau, velnias, nieko kai gims vaikelis nupirksiu, prie jūros nori? reik užsirašyt,- nusijuokia. šiaip tai ji kaip visada rimtai kalba. kas jai čia nupirkt namą, pinigų tai turi, tik va brolis gali biškį supykt, bet gi nesvarbu. žodžiu kažkam suvibravus, tiksliau telefonui, išsitraukia iš rankinės ir perskaičiusi sms'ą net susilydo. -ačiū,- prisiglaudusi prie Ethano, taip tyliai sumurma jam į ausį.

((arba netempkit, išeisi su Ethanu (smirk) ;D))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 10:13 pm

Maja žiūrėdama į visą ceremonią susigraudino, akyse pasirodė ašaros, bet ji sugebėo greitai jas paslėpti. Nusukusi akis į šoną ji suskaičiavo iki trijų, o tada atsisuko į Beatričę su Hikariu.
- Eime pasveikini, - tarė Markui ir pėmusi jį už rankos nusivedė arčiau, kur pliurpė Nika. Paleidusi Marką ji apkabino Beatričę. - Sveikinu, - pasakė su šypsena. Atsitraukusi žvilgtelėjo į Hikarį ir linktelėjo ir jam. - Taip džiaugiuosi dėl judviejų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 10:20 pm

- na negalėjau nepasakyt akivaizdžiai matomos tiesos, - taip negarsiai pasako Nicolei, - čia gal jau baigėsi? - pakilnoja antakius, sukrizena, nekantrus vyras yra, ko norėt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Antr. 06 03 2012, 10:31 pm

-jau baigėsi, nori eit? - tyliai sumurma jam į ausį, žiūrėdama į Hiką ir Beatričę. pabudo Maja, gali Nikolė su Ethanu keliaut iš čia, mato, kad jis nekantrauja išeit.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 7:00 am

Po ceremonijos Hikariui atslūgo jaudulys, tai dabar viską matė kaip per rūką. Sunkiai susigaudė kai rakteliai buvo įbrūkti jam į rankas. Toks stiklinis, pilnas euforijos žvilgsnis. Va dar Maya su Marku priėjo, tai jiems linktelėjo dėkingai. Ir nusisuko į brolį. Tas padaras jam buvo labai svarbus, todėl nesugebėjo į jį nežvilgtelėti. Permetė ranką Beatričei per pečius ir tvirtai ją priglaudė prie savęs. Jatau, gi žmona dabar čia jo.
Uh uhuh pamažu pradėjo atsigauti. Ausyse nustojo spengti ir žvilgsnis žvalesnis tapo, bei šypsena veide nušvito.
-Ei, nepabėkit taip greitai. Gal sutiksit su mumis atšvęsti tą šventę?
Peržvelgė visus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 7:04 am

Oba, nesusimovė. Taip laiku padavė žiedus, tik reikėjo Hiką kiek pakibint, nes tas vis žiūrėjo į Beatrice ir aplink nieko nematė. Žodžiai iš tiesų pasiekė net šito angelo širdį, tai tikriausiai patys nuoširdžiausi žodžiai, kuriuos jis girdėjo. Žinoma stovėdamas kiek toliau nuo jaunikių plojo kartu su visais išsišiepęs, laimingas tiek už brolį, tiek už draugę. Na va, štai ir visa įtampa atslūgo. Gal parašyt Ninai ir pranešt, kad šis nuostabus įvykis pagaliau įvyko? Bet suvokė, kad telefoną pamiršo. Priėjęs prie jaunųjų apkabino Beatrice, tada Hikarį.
-Sveikinu. Jūs nuostabiai kartu atrodot.-nuoširdžiai pasakė.
Tada lėtai papurtė galvą.
-Atleisk, bet aš turbūt nedalyvausiu. Palikau Niną vieną ir dar telefoną pamiršau....

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   

Atgal į viršų Go down
 

ALTORIUS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bažnyčia. :: Vidus.-