It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 ALTORIUS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 8:31 am

Bearičė vos spėjo dairytis į visas puses ir priiminėti sveikinimus. -Ačiū, Maja, Markai.. be galo smagu, kad šią akimirką buvot kartu su mumis,-besišypsodama padėkojo Dievams ir jau žiojos kažką dar sakyti tai žaviai porelei, kai prie jaunavedžių pribėgo Alexas. -Aaa.. blondine,-besijuokdama apkabino draugą. -Ačiū, Alexai. Pats geriausias vyriausias pabrolys buvai,-sukuždėjo jam į ausį, o tada atsitraukusi, kol abu broliai glebesčiavos rado laisvą akimirką žvilgtelt dabar jau į du žiedukus spindinčius jai ant plaštakos. Abu pasakiški, tobuli.. -Eii, Alexai, baik juokus gi.. Čia tavo brolio svarbiausia šventė, o tu pabėgti nori,-vėl prisiglaudus prie Hikario ištarė priekaištingu balsiuku. Alexas šioje žmonių masėje buvo vienas svarbiausių, todėl buvo kiek nesmagu, kad taip greit ruošės palikti juos. Plius gi žinojo ką Hikariui reiškia brolio buvimas šalia. -IR VISŲ LABAI PRAŠOM BENT TAURĘ ŠAMPANO KARTU IŠGERTII RESTORANE SU MUMIS DRAUGE, GERAI?,-kiek garsiai pasakė su šypsena nužvelgdama visų šventinius veidus. -O dabar dar reikėtų nuotraukos..,-sumurmėjo nežinodama ar jie spėjo pasirūpinti fotografu. O juk nuotraukos būtinos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 8:58 am

Vaikinas vis šypsojosi, negalėdamas atsidžiaugti už savo brangiausius žmones. Po Beatricios komplimento dėl pabrolio kiek skėstelėjo rankas maždaug žvilgsniu sakydamas: "O kaip gi kitaip?".-aišku čia viskas juoko forma.
-Beatriciuk....-pats žinojo, jog tai svarbi šventė ir nenorėjo nieko liūdinti, bet likusi viena Nina jį kiek neramino. Vien dėl to, kad negalėjo net parašyt jai.-O jei aš nulėkčiau pasijamčiau ją ir tada atlėktume pas jus į restoraną, m?-šyptelėjo tikėdamasis, kad jiem tai bus priimtina.
Tada stebuklingai iš švarko vidinės kišenės ištraukė fotoaparatą, kurį spėjo paimti nuo komodos prieš išeidamas.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 11:37 am

Maja žiūrėjo į naujavedžius ir šypsojosi. Akys spindėjo džiaugsmu. Nuoširdžiai linkėjo laimės šiems dviems. Minčių krtelėje prisiminė savo vestuves paplūdimyje. Dirstelėjo į Marką ir kumštelėjo.
- Dovana, - pasakė ir atsisuko į juos. Svarstė ar priimti kvietimą. Ji vis tiek eis tik su Marku. Dabar be jo niekur. Dirstelėjo į NIkolę, kuri trypęiojo lyg norėdama pabėgti iš čia. maja užsigalvojo, kad jai reikia kokio radaro, kuris rodytu kur ši būtybė būna ir ką daro, nes dar kai susigalvos kokią nesąmonę su pjaustymusi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 11:43 am

-mes mielai išgersim šampano, dar nepaliksim jūsų vienų,- šyptelėjusi labiau prisiglaudžia prie Ethano. kažkodėl labai ramiai jaučiasi. dar nestipriai baksteli Majai į pašonę, mirktelėdama jai. nu negali ji taip ramiai stovėt, visada kažką reikia veikt, gi Nikolė hyper aktyvi, nemoka vienoje vietoje išstovėt, neįmanoma užduotis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 11:53 am

-Gerai, Aleksai, tuomet susitikim restorane ir būtinai atsivesk Niną,-linktelėjo draugui sutikdama su jo pasiūlymu, o ir Hikariui tokia mintis patiko. -Geeerai, o dabar vissi greit greit sustojam bendrai nuotraukai ir tada lekiam į restoraną, nes man atrodo už poros minučių čia kita ceremonija turi prasidėti,-pamosikavo rankomis mikliai, kad visi subėgtų arčiau, o pati su Hikariu jau stovėjo nugaromis prieš altorių. Mažos mergytės su baltomis suknutėmis dar vis bėgiojo po bažnyčią barstydamos rožių žiedlapius, o tai dar labiau džiugino Beatričę. Pagalvojusi apie savo mažylį paglostė pilvuką švelniai, o tada labiau prigludo prie savo angelo laukdama kol bus padaryti keli kadrai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 11:55 am

Kaip mato Alexėjus, čia reikia visus sugrupuoti, kitaip nieko nebus.
-Okeeeee.-jis ištiesė laisvą ranką, nes kita laikė fotoaparatą.-Niekas niekur neeis, kol aš nenufotografuosiu.- Beatriciukas su Hikariu stovi tegu per vidurį, Nikole su Ethanu čiaaaaa..-parodė kur.-o Maya su Marku čia.-nusišypsojo tikėdamasis, kad niekas jo žodžių nepraleis pro ausis.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 12:02 pm

Kumštelėjimą pajutusi Maja atsisuko į Nikolę. Nusišypsojo jai ir mirktelėjo.
- Aš su tavimi pokalbio dar nebaigiau, - pasako tyliai. Tada apsidairo ir paėmusi už rankos Marką atsistoja ten kur liepė Aleksas. Apsikabina savo vyrą. Klausosi ką visi sako.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 12:08 pm

-Aleksai paprašyk tos moterytės, kad nufotografuotų, o pats eikš čia,-pamojo jam ranka suraukus antakius trupuitį. Gi negali nuotrauka būti be geriausio draugo ir tuo pačiu svainio. Apsikabinusi Hikarį nutaisė savo firminį smailą. Nors ir šiaip ji ten visa spinduliavo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 12:12 pm

išgirdus Majos žodžius tyliai atsidūsta, bet va nuotaika nedingsta. paėmusi Ethano ranką atsistoja su juo ten kur Aleksas parodė. aišku išmeta savo pačią dailiausią šypseną, tiksliau ana taip laisvai gaunasi, nes laiminga Nikolė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 12:17 pm

Ale toks sukrutimas ir Maja neišlaikiusi nusišypsojo. Visi taip zuja aplink stengdamiesi tilpti į kadrą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 12:26 pm

[Oo čia kiek judesio]

Labai apsidžiaugė kada brolis jį apkabino ir taip vyriškai paplekšnojo Alexui per nugarą. Tikrai, ką gi jis būtų daręs be tokio nuostabaus pabrolio? Ir pritardamas Beatričei linktelėjo, kad palaiko brolio sumanimą.
Prasidėjus tai keistos nuotraukos pasiruošimui, Hikari apkabino Beatričę, bet dar pasikvietė ir atokiau buvusią Emily. Kad jai būtų drąsiau kita ranka apkabino ją per pečius.
-Na, tikrai Alexai. Ateini čia. Kad man netūpčiotum už kadro
Nutaisė kuo griežtesnį balsą. Pats fotografuotis nemėgsta, bet kad jau tokia proga tai būtina nuotrauka gi. Ir tikrai brolis turi joje matytis
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 12:37 pm

(kas psaus fotoaparato mygtuką? :DD t prasme kieno poste bus padarytas kadras? o-o)
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 12:41 pm

(mano :DD)

-Gerai gerai.- atsidūsdamas bet su šypsena palinksėjo ir nustryksėjo prie vienišos moterytės.-Atsiprašau, gal galite mus nufotografuoti.-perdėtas mandagumas jau įaugęs į kraują, tad nieko čia nepadarysi,. Žinoma, moteriškė sutiko ir Aleksas jai greit paaiškino ką čia kur spausti.
Grįžęs atsistojo iš šono prie Marko ir nutaisė holivudo verta mielą šypseną. Moterytė protinga, tad ir nufotografavo labai gerai. net kelis kartus, na žinote, atsargumas gėdos nedaro.
Paėmė iš jos fotiką ir pasižiūrėjo kas ten gero gavosi.
-Suuuper.-plačiai nusišypsojo.-Visiem išryškinsiu.


_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 12:49 pm

Po mini fotosesijos Beatričė dar labiau išsišiepė, nes tie kadrai, kuriuos po to išvydo tikrai superiniai gavos. Visi linksmi, laimingi ir švytintys. -Aleksai, gal gali dar mus tik su Hikariu?,-paprašė norėdama dar kart įamžint tokią akimirką. Gi norisi turėti ką vaikam ir anūkam parodyti, kad ir kaip jos vyras nemėgtų fotografuotis. Patraukusi kelias nepaklusnes sruogas sau nuo veiduko labiau pasitempė ir pasiruošė dar keliems kadrams.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 12:52 pm

Pakėlė akis į draugę ir nusišypsojo.
-Žinooooma.-Atsistojęs priešais jaunuosius, nutaisė fotografijos ryškumą ir smagiai bei šelmiškai šyptelėjo.-Sakykit sūūūūūūūūūūris.-nusijuokė ir įamžino šitą nuostabią porą, kelis kartus ir iš skirtingų pusių. Kažkas jam turės saldainių dėžę pirkti už fotografo paslaugas.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 1:08 pm

MAja stebėjo fotosesiją negalėdama nustoti šypsotis. Aleksas atrodė laimingas galėdamas pagaliau užmiršti reikalus, Markas irgi ramus. Pasižiūrėjusi į mylimojo veidą ji padėjo galvą jam ant peties ir tiesiog stebėjo veiksmą. NIkolė kėlioms minutėms buvo nutilus, kas stebino ją, bet juk visko būna.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 1:17 pm

Po der kelių blyksčių fotosesija buvo jau visiškai baigta. Pasitraukusi nuo Hikario mergina priėjo prie draugo ir apsikabinus pakštelėjo skruostan jam. -Ačiū, Aleksai už viską.. ar galėjai kada pagalvot tada prie fontano, kai susitikom, kad tavo brolio žmona tapsiu?,-besijuokdama atsitraukė pažvelgdama blondinui tiesiai į akis. Aišku, kaip visada nesusilaikė ir jo ševeliūros pavėlus. Čia jau tradicija. -Na, tai manau visi traukiam į restoraną tiesa?,-po kelių akimirkų pasisukusi į draugus garsiau šūktelėjo, kad neliktų neišgirdusių ir, kad kas nors nesugalvotų pabėgt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 1:51 pm

-Dėkoji už nieką. Man vienas malonumas būt su mano šeima.-taip pat apkabino draugę ir kaip visada susiraukė kai ji jį suvėlė, bet šypsena nedingo.-Ne, negalėjau įsivaizduot. Bet esu laimingas, kad būtent jūs kartu.-uždarė fotoaparato objektyvą ir žengė kelis žingsnius nuo visų.-Oke, aš varau pajamt Niną ir mes atvyksim į restoraną.-pažadėjo ir pamojavęs visiem išėjo.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 2:03 pm

Apspango jis nuo tų blyksčių, bet stengėsi kiek įmanydamas kad išeitų gražios nuotraukos ir jis negadintų vaizdo. Nors tokios pastangos dažniausiai nueina šuniui ant uodegos.
Priėjo prie savo žmonos ir švelniai paėmė ją už rankutės.
-Tai gal nebetrypčiojam čia ir sekam Alexo pavyzdžiu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 2:15 pm

-Aha, manau jau pats metas būtų judėti,-pritardama nusišypsojo. Ir dar kart visiems garsiai priminė kur yra laukiami ir, kad tuoj pat savo subinaites neštų tenai. -O.. jau tavo kostiumas.. tau taip tinka..,-apsidairius ar nieks per daug jų nestebi nesmarkiai suėmė Hikarį už kaklaraiščio, kad šis labiau prie jos pasilenktų, o tada aistringai pabučiavo. -tiesiog varo iš proto.. reiks padėkot tam, kas rinko..,-apsilaižius lūpas nusijuokė ir tada jau paleido sužadėtinį pagalvojus, kad gal nevisai dera taip elgtis prie žmonių ir dar bažnyčioj.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 2:53 pm

-Išdykauji, žmonele... ir net šventoje vietoje
Pasilenkęs dėl tempiamo kaklaraiščio, sukuždėjo ir atsakė į tą karštą bučinį. Ranka nuslydo ant merginos užpakaliuko ir jį spustelėjo.
-Tu nuostabi pasakų princesė. Labai labai graži ir labai tave myliu.
Atsitiesė ir nužvelgė trypiančius svečius. Pasiėmė Beatričės rankutę į parankę ir neskubėdamas, koja už kojos, išsivedė angelę iš bažnyčios. Kol nežengs pirmo žingsnio turbūt niekas kitas nepasijudins.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 3:24 pm

Visiems išeinant Maja užsisegė paltą ir išėjo kartu su Marku paskui visus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   Tr. 07 03 2012, 5:42 pm

pabudus iš kažkokio tais transo paima Ethano ranką ir išsitempia jį.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: ALTORIUS   

Atgal į viršų Go down
 

ALTORIUS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bažnyčia. :: Vidus.-