It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 jūra!

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: jūra!   Antr. 27 12 2011, 8:40 pm

Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Antr. 27 12 2011, 8:43 pm

Tiaros delnus nuo visiško sustirimo saugojo tik šilti vaikino delnai.kai pradėjo girdėtis vėjo keliamų bangų šniokštimas,medžių ošimas,Tiara kiek sulėtino.gera buvo jausti plaukus draikantį vėją ir stebėti saulėlydį jūroje.pažiūrėjo į Adamą.šypsojosi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Antr. 27 12 2011, 9:05 pm

Kadangi vaikinas buvo VISIŠKAI neromantiškas, tai tiesiog spardė smėlio kauburėlius, kurie maišėsi jam po kojomis. Adam sunėrė saviškius ir Tiaros pirštus ir ėjo lėtaai, kaip mėmė.
-Nenori eit maudytis?-paklausė atsisukęs į ją,-aš tai ne
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Antr. 27 12 2011, 9:13 pm

- batus prisemsi juk.. - nusijuokė pastebėjus,kad jis kas antrame žingsnyje spardo smėlį.visai nešiltas vėjas jau spėjo atjungti tiaros nugarą. - maudytis? - nustebo.turbūt įlipusi jau nebeišliptų. - nea,šaltas vanduo ir bangos man virš galvos..paskęsiu,o garsiai šaukt nemoku. - kai jau priėjo pakankamai arti,sustojo.nenorėjo,kad vanduo pasiektų batus.smakru pasirėmė vaikinui į petį ir stebėjo saulėlydį.spalvos nuostabios.mąsto,kur nusivesti vaikiną,kad jam būtų įdomu. - o kur nueiti norėtum tu? - ty moka būt ne tik rami ir ganėtinai tyli.tik reikia erdvės atsiskleidimui.ir aš žinau iš kur ją gauti.. :DD rankomis apsivijo jo kaklą ir pasistiebusi pabučiavo.


Paskutinį kartą redagavo TIARA VAN DER ROWLAND, Antr. 27 12 2011, 11:11 pm. Redaguota 5 kartus(ų) (Reason for editing : ko tu iš manęs noori? -.- nutrinks tuos redagavimus. --.--)
Atgal į viršų Go down
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Tr. 28 12 2011, 11:11 am

Whuahluahluah, Adamas dabar velnias jei ką, tai nerašysiu šiltaaai :D.

Atsitraukė nuo merginos ir paėjo toliau nuo jos kelis žingsnius. Papurtė kelis kartus galvą, lyg norėdamas atsigauti. Kažką pajuto nugaroje. Pakreipė galvą ir dirstelėjo sau per petį. Juodi sparnai. Kūl. Slow motion atsisuko į Tiarą. Dabar Adam jau kitas "žmogus", jis dabar jautė pyktį, įniršį ir sarkazmą merginai. Pasišlykštėjęs žiūrėjo į ją ir paėjo dar kelis žingsnius toliau nuo jos. Senasis Adamas dingo, dabar atsirado naujasis
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Kv. 29 12 2011, 5:53 pm

Oook, kadangi Tiara užlagino, Adamas nesiruošė čia su ja būti, nes reikia namo grįžti, savo kambarį įsikurti ir panašiai...
-Ooookey, Tiara. Tikiuosi daugiau mes nesusitiksim,-dirbtinas smile,-ne dėl to, kad nenoriu daugiau tavęs pamatyti, o dėl to, kad mes daugiau nebegalim susitikinėti. Aš-Devill, tu-Rowland, mes tiesiog netinkam vienas kitam, tu ne mano skonio, man reikia tokios, kuri būtų aktyvi, o ne amžinai žliumbtų,-pasakė viską tokiu poker face. Jam neberūpėjo merginos jausmai, jam rūpėjo tik jis pats.-ieškosiu panelės, kuri bus visai priešinga tau - nežliumbianti all day, all night, kuri prie manęs nesitrins, kuri bus blogiukė... Tu verta geresnio už mane. Visom prasmėm. Iki, Tiara,-pasakęs viską atsitraukė daaaar per kelis žingsnius nuo jos. Suplasnojo savo galingais, plačiais, juodais, juodais sparnais ir atsispyręs nuo žemės, pakilo į orą, tada apsisukęs aplink savo ašį, nuskrido kažkur toli... Virš medžių viršūnių, paskui virš visokių kalnų, virš miesto, paskui vėl virš medžių, vėl virš kalnų, virš upelio, virš ežero, virš prūdo, virš pelkės, kol galiausiai jo ir kvapas buvo seniai išgaravęs.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 9:32 am

Vis dėl to iš Coffe Inn neėjo tiesiai namo. Dar norėjo pasivaikščioti, apsižvalgyti.. Žinojo kad netoliese yra jūra. O sūraus vandens kvapas jam taip patiko, patiko rytais plaučiuose vandenį jaust... Išėjęs į paplūdimį pradėjo lėtai žingsniuoti krantu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 9:36 am

Kai Emilei nusibodo slampinėti rūmuose, ji atsirado kiek nuošaliau nuo žmonių akių, ir susirinkus batukus į ranką, basom kojom mylė drėgną pajūrio smėlį.
Su manka šypsenėle vaikščiojo išilgai jūros bangų ir vis ažiūrėdamvo į aplinkinius žmones, kol nepamatė vieno vyruko. Nuo tada, retkarčiais stebėjo jį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 9:41 am

Kiek pavaikščiojęs suprato jog tas jausmas jog kažkas tave stebi šįkart buvo tikras (kažkodėl buvo jautresnis tokiems dalykams, lengvai pastebėdavo). Apsižvalgęs pastebėjo merginą, kuri atrodo šiek tiek suglumo pasižiūrėjus tiesiai į ją. Neskubėjo prieiti, dar išsigąs ar suglums. Vietoj to stovėdamas ten kur buvo nusišypsojo ir linktelėjo lyg pasisveikindamas. Tada nepastebėjęs jokios neigiamos reakcijos ramiai prižingsniavo pirmyn.
-Labas, aš Hallam,-ištarė ir nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 9:46 am

-de Mujerr..- šyptelėjo.- žinau.- linktelėjo galva ir nusišypsojo.- Emily.- taip pat pasakė savo vardą ir įdėmiai pažiūrėjo į gražias vyro akis.
Greit permetė akim jo visą stovėseną, ir Emilei patiko tai ką ji matė. BEt ne taip iškrypėliškai and all..tiesiog, gerai vyras atrodė ir tiek.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 10:02 am

-Žinai? Wow... Arba miestelis tikrai nedidelis arba labai jau greit žinios sklinda,- nusijuokė.
-Ech atsiprašau. Labai gražūs vardas,-nusišypso ir trumpam žvilgteli tiesiai į akis.
Mergina atrodė tiesiog miela, optimistiška ir nuotaikinga. Vis dėlto nepaisant geros nuovokos nesuprato kodėl ji jį stebėjo. Gal ko nors norėjo paklausti, gal šiaip patiko... Nors kitavertu, negi svarbu? Supras kada laikas ateis.
-Stebėtinai mažai žmonių prie jūros... Taip malonu ją pajust tokią dieną. Nori kartu pasivaikščiot pajūriu?-šyptelėjo lūpos kampučiu ir klausiamai pasižiūrėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 10:06 am

-aš tiesiog pažinojau vieną merginą iš de Mujerr šeimos..- šyptelėjo.-žinoma noriu..- šyptelėjo ir lėtai pradėjo eiti.
-nedaugelis žmonių mėgsta 'pajusti jūrą',- šypsojosi kalbėdama.- o va jūs mėgstat... tai labai gražu.- žiūrėjo į vyrą. Jai jis atrodė labai gražus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 10:14 am

-Tai einam,- tarė ir pradėjo lėtai žingsniuoti kartu su ja.
Pastebėjęs visąlaik į jį įbestą žvilgsnį šiek tiek suglumo, bet kažkodėl po kelių akimirkų tai nebe atrodė nė trupučio nejauku, gal net malonu....
-Kiekvienas savaip supranta grožį, bet pripažinsiu, man vanduo, o ypač jūra, vandenynas labai patinka...,-tarė su pasimėgavimu balse.
Žvilgtelėjo į Emily ir nusišypsojęs paklausė: O tau patinka jūra?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 10:16 am

-švelniai tariant..taip..- mielai šypsojosi ir menkai linktelėjo galvele.
PAtiko jai jo žodžiai. Tokie, tikri, visai ne savanaudiški, kaip daugelio gražiū bernų. Ne... šitas buvo kitoks. Mielesnis.
Emilė trumpam nusuko akis nuo jo, į putojančias jūros bangas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 10:25 am

-Noriu padaryt tai ko senai nedariau... Atleisk jei sugadinsiu akimirką,- nusijuokė ir pradėjo eiti link jūros.
Įbrido į jūra ir brido, kol vanduo pasiekė krutinę, tol kol pasidarė sunku išsilaikyt nuo bangų. Atsisuko atgal pasižiūrėti kaip reaguos Emily. Įžeisti jis jos nenorėjo, bet susilaikyti pagundai įbristi į jūra tokią dieną nepavyko. Jau tikriausiai daugiau nei 2 metus nematė jūros...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 10:28 am

Skambiai nusijuokus, vis žiūrėjo į Hallam'ą. Blem..tikrai geras jis vyrukas.
Emilė irgi tokia pagunda pagavo, bet ji dar padėjo batukus ant smėlio, o šalia jų numetė savo maikutę. Įbridus iki pusės, Em panėrė. Sekundėlę, Em apsidžiaugė, kad šiandien nesidažė, nes išnirus, nebuvo jokių nubėgusio tušo žymių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 10:37 am

Apsidžiaugė jog mergina neisižeidė ir padarė ta patį. Buvo galima pastebėti džiaugsmą veide. Galbūt veido išraiškos nevisad tai atvaizduoja, bet galima buvo justi jog laimė liejasi per kraštus. Nepaisant to pagalvojęs jog Emily greičiausiai iki jo nebris, nes pakankamai gilu ir banguojant gali būti pavojinga, priėjo arčiau. Beeidamas pajuto jog drabužiai jį stipriai stabdo, apie tai jis visiškai nepagalvojo. Bet koks skirtumas. Jis dabar prie jūros... Jūroje.
-Žinau. Nuskambės kvailai... Tu juk ko gero gyveni prie jūros. Nori pašokinėt per bangas?,-klausiamai žvilgteli. Galbūt ištiestų ranką, bet iš tikro nežino ar mergina sutiks ar ne.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 10:40 am

-aš gyvenu toli nuo jūros, bet niekada nepagailiu laiko čia atvažiuoti..- šypsojosi.- pašokinėt? kaip vaikai?- norėjo juoktis. Ji dabar jautėsi tokia lengvutė ir laisva. Nerūpėjo, kad šalia stovi nepažystamas vyras, bet jo jausmai nieko blogo nerodė, todėl Em kolkas juo pasitikėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 10:46 am

-Nustebtum kiek žmonių tai daro, bet turbūt skamba taip kaip ir turėtų. Jo kaip vaikai,- negalėjo nenusijuokti.
Ištiesė ranką ir sulaukęs atsako nusivedė šiek tiek toliau į jūrą. Bangos nebuvo labai didelės, tačiau buvo labai smagu jas jausti. Šokinėjant per bangas ir vanduo neatrodė toks šaltas. Kaip senai jis to nedarė... Nuostabu! Be abejo, po kurio laiko pradėjo darytis vėsoką, bet stengėsi į tai nekreipti dėmesio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 10:47 am

Saldžiai besijuokdama, šokinėjo per bangas, bet maždaug kas antrą pašokimą, Em griūdavo į bangas. Nu bet labai jai linksma buvo.
-jei jums šalta..galim lipti.- šyptelėjo, bet ir toliau bandė peršokti bangas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 10:57 am

-Ne viskas ge...,-nutrūko vidurį sakinio pagalvojęs jog šalta gali būti ir jai.
-Jo. Einam į krantą. Progų dar tikrai bus, o ir linksma buvo,-pasižiūrėjo ir nusišypsojo.
Kartu patraukė kranto link.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 10:58 am

Sustojus ant sauso smėlio, iškart apsirengė maikutę kurią prieš tai numetė ant smėlio. Medžiaga iškart nepatogiai prilipo prie kūno.
Pasilenkus, EM išsigręžė plaukus ir pakrapė galvą, kad jie kiek išsidarkytų.


(dingstu keliom valandom..bet grįšiu :) )
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 5:33 pm

Pagalvojęs jog neturi sausų drabužių mintyse nusikeikė. Taip, padarė labai kvailai, su drabužiais lyst į jūra, o dar neturint sausų. Bet verta buvo... Pakentės, diena graži. Tiesa atrodė kiek kvailokai, ilgos šlapios kelnės, maikutė, bliuzonas, o ir nuo plaukų vanduo tiesiog bėgo.
-Tai tesiam pasivaikščiojimą, o gal norėtum ką kitą nuveikti?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 5:49 pm

-aš tai spėju, kad ne man vienai šalta kai vėjas papučia..- šyposojosi.-ir visai nenorėčiau, kad kas nors dėl mano kaltės sušaltų...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Sk. 22 01 2012, 5:52 pm

-haha. Na tada spėju turėsim išsiskirt. Vienintelė mintis pagalvojus apie sausu drabužius, kurį šauna į galvą: "Jų yra mano kambary",-nusijuokia ir šypsodamasis pasižiūri į akis.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   

Atgal į viršų Go down
 

jūra!

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 17Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gamtos kampeliai.-