It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 jūra!

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 1:36 pm

Po kelių sekundžių tylos Eva padeda koja atgal ir pasitraukia nuo jos. Apsisuka ir sparčiu žingsniu eina kuo toliau nuo jos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 1:38 pm

O Debora jau po akimirkos vėl stovi prieš Evą, maždaug 5 metrus toliau ir stebi kaip ji artėja. - Iš čia nepaspruksi be tų kvailių pagalbos, - sakydama "tų kvailių" turėjo galvoje angelus, bet juk neminės žmogui. Nors koks skirtumas, vis tiek arba mirs arba išsikapstys su ištrinta atmintimi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 1:44 pm

- Po galais, atstok nuo manęs! - Užkriokia ant jos ir nustumia ją šalin, dabar jau ne juokais yra susierzinus ir ne tik, dabar net ir išsigandusi. Dabar ji jau bėga, o ne sparčiai žingsniuoja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 1:48 pm

Vėl aplenkia ją ir trenkia smųgį jai į šoną nusviesdama Evą prie pat vandens. Prieina, sustoja kai jas skiria lygiai metras ir stebi ją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 1:53 pm

Merginai trenkus, Eva, net sucypia, nuo jaučiamo skausmo. Kritus ant žemės, ji susiriečia, ir stipriai užsimerkia. Stipriai sukanda dantis, tikrai neparodys, kad jei dabar tikrai ne kas, nors ir taip aišku. Šiaip ne taip, skaudamu šonu, gal kas nors trūko, lūžo velniai žino, bet atsistoja, kiek susvyruoja ir nusiima akinius, juos pameta ant žemės. - Atstok nuo manęs. - Įsmeiga žvilgsnį į ją ir ištaria tai pro sukąstus dantis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 1:56 pm

- Norėtum... - garsiai nusijuokia ir pataršo savo plaukus. Atrodo kaip save mylinti išlepinta panelė, bet iš tiesų tiesiog džiaugiasi susigražinusi senąjį gyvenimą. Su piktdžiugiška šypsena prieina prie merginos, atsiklaupia prie jos ir sugriebia už plaukų, kad ji nespurdėtų. - Kaip padarom? Metam į jūrą, kad greičiau nusibaigtum lediniame vandenyje, pakankinam dar ar... nori tapti tokia kaip aš?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 2:02 pm

Kodėl jei jau ne pirmas asmuo siūlo tapti "kitokiai/tokiai, kai kitas" Jos akyse pasirodo išgąstis, o veidas perkreiptas baimės. Tyli, nežada nieko atsakyti, gal pagaliau atstos ir ji, jei Eva nešnekės. Uždeda ranką ant jos, kuri laiko jos plaukus, vis dar žiūri įsmeigusi akis į ją, gal vis dėl to ši idiotė, supras, kad Eva nenori turėti nieko bendra su ja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 2:06 pm

- Daviau galimybę pasirinkti. Nepasinaudojai, - kreivai šypteli ir grubiai ją paėmusi už šonų su didele jėga meta į jūrą. Stebi pūkštelėjimą į vandenį ir su didele šypsena stebi ją, laukia kol ji pradės blaškytis vandenyje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 2:12 pm

Visai sumišo. Kas per velnias? Kaip įmanoma, kad ši mergina turėtų tokią galią. Tik atsidūrusi lediniame vandenyje ima isteriškai mosikuoti, rankomis, o juolab, kad bangos nemažos. Didžiausia problema, ta, kad Eva gyvenime nemokėjo plaukti, ir tikriausiai jau nebeturės progos. Būtų dar bandžiusi bėgti į krantą, bet kam gi stengtis? Dėl ko gi stengtis ir dėl ko gyventi?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 2:17 pm

Dingsta šypsena iš veido kai po vienos bangos šioji ten jau baigia numirti. Ech, per daug lengva šitaip paleisti ją. Įbrenda į vandenį ir neria. Nesvarbu, kad bus visa šlapia. Po vandeniu priplaukia ir pradeda tempti Evą už kojų į krantą. Kai jau gali kojomis pasiekti dugną, laikydama merginą viena ranka vožia jai per veidą. Kai šlapia, turėjo gerai kibti...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 2:21 pm

Nebuvo dar praradusi sąmonės, ar labai jau prigėrusi vandens, bet vis vien springo juo. Kai tik mergina ją ėmė tempti, ji bandė jos ranką nupurtyti, jau geriau skęs, nei kentės tos sadistės smūgius. Ir štai po šios minties gauna smūgį į veidą. Iš kart prideda delną prie tos sumuštos, skaudžios vietos. Norėjo pašokti ant kojų ir trenkti jei atgal, bet vis gi ar gi ne vanduo, taip greit nusekina žmones. Spiria su viena koja jei ir puolusi ant kelių, pasirėmia ranka ir atsistoja. Puola bėgti kranto link, juk jos dar vandenyje, o bėgimas čia ne stiprioji pusė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 2:24 pm

Tas spyris jai buvo kaip stuktelėjimas. Vėl pasitelkusi savo be proto greitą bėgimo galią atsiranda jai iš šono ir šį sykį trenkia taip stipriai, kad Eva nuskristų dar toliau nei aną kartą ir dar sutrupėtų keli šonkauliai. - Juk sakiau kad nepaspruksi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 2:28 pm

Suspiegia gavusi smūgį, trenkusis į žemę, kelius prispaudžia prie krutinės ir giliai kvėpuoja. Nors ne kaip ir sekasi, girdisi sunkus jos alsavima, ne tik nuo bėgimo, bet ir nuo smūgio. Meldžiasi, kad tik šonkauliai nebūtų pažeidę, kokių kitų svarbių organų. Dabar, jau nebesugebėjo atsistoti, bet ir nebandė, laukė kol ta sadistė prieis prie jos. Mintyse sukosi žodžiai "Padarysiu viską, tik nelysk" bet ar tai nebūtų nusižeminimas? Ne, to Eva tikrai nesakys, jos charakteris to neleistų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 2:37 pm

Prieina prie jos, kaip visada kažką pikto jai padariusi. Priklaupia ir pajunta kaip vanduo skalaudamas krantą menkai prateka pro jas. Išsitraukia kišeninį peiliuką ir išskleidžia su tuo ašmenų garsu. - Kuri tavo vieta jautriausia? Pilvas? O gal kaklas? - klausinėdama švelniai braukia peiliuko galu per vardinamas kūno vietas, kol kas neskriaudžia jos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 2:41 pm

Jau norėjo, kažką tarti, bet balsas tik sudreba ir liko nieko nepešusi. Išvydusi tą peiliuką jos veido išraiška visiškai pasikeičia, Evos veidas tampa neįskaitomas, šaltas, akys stiklinės, lyg pilnas agonijos. Atbulomis bando slinktis, bet jos kūnas nuo šalčio ir patirtų traumų sustingo. - Neliesk manęs. - Drebanžiu balsu pasako, žiūrėdama į ją. - Aš tau nieko nepadariau. - Gal imsis psichologijos? Bandys ją paveikti žodžiai, o ne veiksmais?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 2:44 pm

Nuleidžia akis, bet kai mergina pradeda trauktis, Debora jas pakelia kupinas žiaurumo, sukąsti dantys irgi nieko gero nežadėjo. - Blogai. - Užsimoja ir smeigia peiliuką jai į blauzdą, perverdama raumenis, bet nepaliesdama kaulų. Pamačiusi besiveržiantį kraują, ištraukia peilį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 2:49 pm

Suspiegia ir iškarto prideda delnus prie blauzdos, prie kraujavimo šaltinio. Žandikaulis įsitempia, akys stipriai užsimerkia. Kas jei pasidarė? Anksčiau nebuvo tokia... Tokia pažeidžiama, nebuvo tokia verksnė. O dabar elgiasi, kaip ištižėlė. - Atstok nuo manęs! - Sušunka užkimusiu balsu. Jau perpildyta kantrybės taurė. Kiek galima ją kankinti? Kodėl ji nepaliko jos skęsti? Juk tai būtų lengviau ir jei ir kankintojai. Skaudėjo plaučius, šonus, vis gi šonkauliai tikrai lūžę, ir ne vienas, bei ne du. O dabar dar ir žaizda blauzdoje. Pažeista tikrai svarbi arterija, nes kraujaa plūdo pro jos pirštus ir lašėjo ant smėlio palikdamas tamsias dėmes.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 2:51 pm

- Na kaip? Nori iš naujo pasirinkti iš mano neilgo sąrašo? Manau punktą "dar pakankinti" teks išmesti. Jau nusibodo man su tavimi, - atsistoja ir prieina arčiau prie vandens, paskalauja peilį nuplaudama kraują nors ir galėjo jį nulaižyti, bet būtų dar pačiai Evai blogiau... Grįžta prie jos ir stovi, nebesilenkia, stebi bėgantį kraują stiklinėmis akimis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 2:57 pm

Bandė stotis, bet pažeistas raumuo to neleido ir visą koją nutvieskė skausmas. Kvėpavo vis giliau ir rėčiau, rankos drebėjo, iš tiesų visa Eva drebėjo, bet ne nuo šalčio, o nuo išgąsčio ir tokio staigaus užpuolimo bei sužalojimų. Tylėjo, mintyse galvojo, ką reiktų daryti, ką reiktu sakyti, bet vienareikšmiškai pasirinko mirtį, nes suprato šios merginos kėslus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 3:00 pm

Keletą sekundžių įdėmiai žiūri į ją. Kažkokia per silpna ji vampyrei pasirodė. Ne, nereikia tokio asmens šeimoje. Bet jei yra proga pasimaitinti, tai kodėl gi ne? Debora jau kiek išseko čia belakstydama paskui žmogų. Stipriai užlošia jai galvą ir suleidžia dantis. Siurbia kraują, bet ganėtinai nedaug išsiurbia. Ištraukusi dantis stebi kraują, besiveržiantį iš kakle paliktų skylučių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 3:06 pm

Norėjo klykti, spiegti, prašyti pasigailėjimo, rėkti ir kviesti pagalbą, bet... Bet visados, yra bet. Eva jautėsi neverta kažkokios pagalbos ar išgyvenimo. Kai ji pasilenkė Eva tik bejėgiškai į ją pasižiūrėjo. Jei suleidus dantis, suprato, kad ji tikrai nėra žmogus. Lėtai, jos akys sunko, kūnas taip, pat. Bet sąmonės ji neprarado, vis dar žiūrėjo į jos akis, nepasiduos taip lengvai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 3:09 pm

Tai va, nusileido du angelai. Tiksliau, Alexas nusileido ir pastatė Neelą ant kojų. Ir tiesiu taikymu nulėkė prie vampyrės.
-Tu šlykštyne..-dėjo gerą niuksą Deborai į veidą ir nuskraidino ją nuo Evos.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 3:12 pm

Nulekia keletą metrų atgal ir atsistoja, susiėmusi tą vietą į kurią gavo smūgį pradeda juoktis. - Vis tiek pavėlavot! Mano nuodai turbūt jau laksto po jos kūną, - išrėkia besijuokdama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 3:13 pm

Neela tuo metu pribėgo prie merginos ir atsargiai pasodino pusiau gulomis. Apčiuopė pulsą ir paskaičiavo.
- Ji tuoj praras sąmonę, - greit pasakė ir pabandė pakelti merginą ant rankų, kad galėtų nešti iki namų... Nors ne.. Geriau tegu Aleksas nuskrenda su ja ir pagydo. - Imk geriau tu ją, - šūkteli jam. - Aš pareisiu, - nedraugiškai pasižiūrėjo į vampyrę. - Ir jeigu ką susitvarkysiu, - patikina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   Pen. 10 02 2012, 3:14 pm

-Jeezes.-pripuola prie Evos, kol vampyrė ten ritinėjasi ir sujama jos ranką. Gal pavyks nuodus iščiulpti? Gal dar yra galimybė. Matė kaip darė tai kiti, nors pats dar nebandė ir jam buvo baisu, kad kažką padarys ne taip...

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: jūra!   

Atgal į viršų Go down
 

jūra!

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gamtos kampeliai.-