It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

ATNAUJINIMAS. UŽ AR PRIEŠ?
1. UŽ;
71%
 71% [ 12 ]
2. PRIEŠ;
29%
 29% [ 5 ]
Iš viso balsų : 17

AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 2:18 pm

buenos dios, visos saulutės ir taip, nediskriminuoju, ir saulyčiai ;*
sėdėdama šią tokią priplaukusią popietę įtemptai mąsčiau žiūrėdama į apšeršnijusį forumo langą. žiema užmigdo ne tik žvėrelius ilgam miegui, bet ir užčiučiuoja mus pačius. chi chi, ačiū, kad užsukote į šią temą, pavadintą gana ironiškai. galime nuraminti, trauktis iš interneto pasaulio platybių mes nežadame, o pavyduoliams per anksti džiaugtis mūsų užsidarymo proga nederėtų. bet wait, gyvename taikiame pasaulyje, mylime ir branginame vieni kitus, tad antrąją sakinio dalį apie pavyduolius praleiskime. kiekvienam iš jūsų nuoširdžiai linkėčiau apsiginkluoti skaitymui reikalinga atributika: neprižiūrintiems tiktų akiniai, nesuprantaniems vertėtų įsijungti galvą, o tiems, kurie iš kuklumo dar mirti nesiruošia, tiesiog akimis bėkite toliau ir ganykite juodas raides, surašytas ant balto.
Kiek iš jūsų, skaitančių šią rašliavą, yra tokių, kuriems pabodo vis vienas kitą vejantys atsinaujinimai? keliems iš jūsų pabodo šis magiškas užburtas ratas nuo atsinaujinimo iki sekančios komos ir amžinojo įšalo būsenos? keli iš jūsų užsukate į forumą tik šiaip sau, nes veiklos yra nulis? keli iš jūsų pagalvojote, [bet ačiū dievui neradote, delete me temos], apie trynimąsi? Jei nors į vieną klausimą atsakei teigiamai, vadinasi esi kaip tik ten, kur ir reikia, o jeigu tau dalampački - pustyk pėdutes jau dabar;))
esmytė viso šito plūgo tokia, kad galbūt metas pradėti gyventi? galbūt metas grįžti namo iš svetur į tą kompaniją, su kuria gali tauškėti į valias, kur tave visi pažįsta ir jautiesi mylimas? apkalbėjus reikaliuką su puse iš visų adminų [dviejomis iš keturių], susidarė dvejopa nuomonė. UŽ ir PRIEŠ. pabandysiu šiuo atveju pabūti neutrali, kaip Šveicarija, ir paatstovauti abi barikados puses.

PASIRINKĘS, JOG REIKIA NAUJINIMO TU:
    • turėtum puikią progą nuobodžią rutiną paversti judriu gyvenimu;
    • galėtum savo gyvenimą pradėti nuo absoliutaus nulio;
    • galėtum šiek tiek atsiriboti nuo mistikos pilno pasaulio [mažėtų šias grupes atstovaujančių žmonių skaičius], ir siautėti su kitais žmonėmis [pagrindinė forumo pasaulio ašis ir būtų žmonės, o kiti padarai, kaip jų papildymas. SVARBU: dabar yra atvirkščiai];
    • galėtum kartą ar du per savaitę siausti mokykloje su bendraamžiais;
    • turėtum progą mėgautis kalendoriumi;
    • kas dvi savaites [o jei reiktų ir dažniau] vyktų bendras susitikimas kokiame TEMINIAME renginyje IR vakarėlyje ar panašiai [jeigu bus be temos, susibūrimas vadinsis masiniu nusigėrimu ir pasitrankymu], kur galėtum pabuvoti su visaaaaais rasės atstovais, nors kaip žinia, tu nežinotum, kas yra kas;
    • turėtum galimybę pamatyti realią lyčių diskriminaciją (rofl)
    • PASUKTI GALVĄ LEIDŽIAME TAU.....:))

PASIRINKĘS, JOG ATNAUJINIMO NEREIKIA, TU:
    • tęstum dabartinį savo role play game gyvenimą;
    • taip pat turėtum galimybe mėgautis kalendoriumi ir renginiais;
    • noromis nenoromis reikėtų susitaikyti su vyriškos lyties trūkumu, nes pakeitimų veikėjų tarpe nebūtų daug;
    • ką bepridurti, I have no idea......;))

VEDAM NAUJOVIŲ [paminėtas aukščiau] Į FORUMĄ AR NE?

žodžiu, kiekvienas blaiviai apmąstykite savo sprendimą ir prabalsuokite, žemiau pareikškite ir savo tvirtą nuomonę vienu ar kitu atveju. sprendžiamas super important question (rofl) le le le, savo politikės prakalbą aš jau baigiau, ačių už kantrybę skaitant, HAVE A NICE DAY! :************

Paskutinį kartą redagavo KATHERINE HALIWELL-DEVILL, Antr. 03 01 2012, 2:25 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 2:22 pm

aš tai taip ir nesupratau į ką jūs keistis norit:D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 2:26 pm

Citata :
VEDAM NAUJOVIŲ [paminėtas aukščiau] Į FORUMĄ AR NE?
Spoiler:

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 2:29 pm

Nebalsuosiu už neiką, nes aš irgi Šveicarija :)
Greičiau tegu parpasti vartotojai nusprendžia ar nori būti šitam panešiotam fore ar atnaujintame su tais pačiais žmonėmis. Gal net per tokius kardinalius pasikeitimus susidraugaus su kuo nors labiau nei dabr bendrauja :) O gal iš vis prasidės masinės pažintys ir bsūime ŠEIMA kaip kadaise buvome ;) Dabr gi nelabai čia kas su kuo bendrauja.. O ir rpg apleistas x-x
soup. Posto tikslas paraginti vartotojsu aktyviau balsuoti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 2:31 pm

tokio labai visiško pasikeitimo nebus, nekeisime forumo temos, bet mes turime omenyje, kad viską pradėti iš naujo, nes forume vyrauja daugiausia visokių kitų būtybių, o žmonių praktiškai nėra, taip pat apie moterišką ir vyrišką lytį. Moteriškių ant kiekvieno kampo galima rasti, o vyriškių vat jau reikia paieškoti :DD tad kaip Greta rašė, viskas suktųsi aplink žmones, jie būtų pagrindiniai. ;))

aš už pasikeitimą :))
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 2:42 pm

As nebalsuosiu, kaip sake Kivis tegu sprendzia nariai.
Tik noriu pasakyti, kad as nenoriu pradet nuo visisko 0 nes jau esu susikurus sau cia seima...o uz visa kita as uz.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 2:47 pm

ALEX VON TULSSE rašo:
As nebalsuosiu, kaip sake Kivis tegu sprendzia nariai.
Tik noriu pasakyti, kad as nenoriu pradet nuo visisko 0 nes jau esu susikurus sau cia seima...o uz visa kita as uz.

As irgi nenoriu is savo puses visko keisti. Ta prasme as nei uz nei pries.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 3:16 pm

Aš irgi nenoriu visko pradėti nuo nulio. Nika turi draugų, yra mylimas žmogus, tikrai nenoriu kažką keist, nes vis tiek su kitais aš nebendrausiu. Žodžiu liksiu neutrali, nes nežinau už ką geriau balsuot.
Atgal į viršų Go down
Kevin Adam Miller

•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 3:34 pm

O aš noriu, nes man čia jau nebelabai įdomu, kaip buvo ankščiau... Taigi žmonės nepasikeis, jie neišnyks, galėsit again susitikti susiburkuoti, arba tiesiog vaidinti toliau, tik biški kitaip. Nu nežinau.. Aš spaudžiau už :)
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 3:50 pm

Prieš. Tikrai nenoriu pradėt visko nuo nulio, o jei jau taip nutiks, kad keisit, nieko negąsdinu, bet pustysiu padus, kadangi daug darbo įdėjau į savo personažą ir vėl iš naujo taip vargt nesąmonė.. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 3:51 pm

ADAM DEVILL rašo:
O aš noriu, nes man čia jau nebelabai įdomu, kaip buvo ankščiau... Taigi žmonės nepasikeis, jie neišnyks, galėsit again susitikti susiburkuoti, arba tiesiog vaidinti toliau, tik biški kitaip. Nu nežinau.. Aš spaudžiau už :)

ooo, žiauriai pritariu :)) gi jūsų niekas neišskirs, jūs galėsit iš naujo susigiminiuoti su tais pačiais, tačiau atsivers daugiau galimybių kitiems :) nes dabar visi vaidina su tais pačiais nariais, jau nebeįdomu taip..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 3:53 pm

ta prasme aš tikrai nenoriu visko daryti IŠ NAUJO. tų atnaujinimų buvo jau belenkiek ir kas pasikeitė? nuo savęs viską reik pradėt, kažką keist, o ne kardinaliai visų čia esančių istorijas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 3:54 pm

jei jau taip nenorit nieko daryt, tai tuomet bent nebūkit zanūdos ir vaidinkit ir su kitais. Atsiprašau už tokį išsireiškimą. Nes yra daug narių kurie vaidina daug, bet tik su tais pačiais. Dabar galit sakyt, kad pati taip nedarau, tačiau aš asmeniškai nelabai turiu laiko, tad kimarinu dažniausiai su Greta. Aš galiu vaidinti su visais, dar neseniai siūliau kai ką padaryti, kai kalbėjom su adminėm, bet aš pati tiesiog pradėčiau vaidint, parašyčiau 5 postus ir viskas, atsijungčiau, nes negaliu ilgai prie pc sėdėti, o tada tas narys mane paliktų ir viskas, tad tolko nėra.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 3:55 pm

Beatrice, - tu vadinti tai atnaujinimais? Kad ištrynėm temas ir sukūrėm naujas? nee, tai ne atnaujinimas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 3:56 pm

Ehem... Negaliu nutylėt. :)
Gal šiek tiek labaiu reikėtų paaiškinti ktiems vartotojams?
Dabar pabandysiu pasakyti kaip Aš suprantu tą atnaujinimą.
Juk tuos, kurie jau senai yra kokio nors grupėje (pvz Alex, Beatričė, Nina, Hikari angelai) liks joje ir niekas jų neišstums iš ten. Tas pats bus su dievų, originalų, vampyrų grupėmis. Kiti turės pasikeisti į ką nors kito, kad išlyginti vyrų ir moterų skaičių IR padauginti žmonių skaičių, kurių tokia amža saujelė. Visa tai daroma, kad nebūtų tų narių, kurie prisiregistravo, parašė kelias žinutes temose: šeima, telefonas, fashion meet ir sėdi ramiai rankas sudėję kada čia pasirodys koks savanoris ;)
vaaa... Maždaug taip supratau. Teisingai ar ne?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 3:59 pm

taip Kivi, taip! Niekas neištrins jums atminties, nelieps pamiršti tuos su kuriais buvo giminės, jūs galėsit ir vėl susigiminiuoti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:01 pm

Žodžiu elkitės kaip norit. Nesikišu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:01 pm

TAI ŽMONĖS :DDD
Viskas super.. Aš gi gerai supratau pasirodo xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:25 pm

Beatrice,neissigask taip. As taip manau,kad jeigu tu tesi savo gyvenima,niekas nemus,nes as neketinu savo seimos trinti ir skaldyti. Manau cia nuo nulio prades tie,kurie is ties nores viska pradeti is naujo,susirasti nauju draugu,meiliu ir pan. Ar ne?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:29 pm

TAIP
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:30 pm

ok, aš sakiau darykit kaip norit. :) bet tik dar vienas pastebėjimas. kai buvo paskutinis atnaujinimas buvo galimybė keisti veidus, keisti personažus. tai kodėl nieks nieko nekeitė? mano galva čia tik fantazijoje problema yra. iš tiesų tikrai labai norėtųsi papurtyt kai kuriuos žmones, kad nesėdėtų ir nedejuotų visąlaik kaip viskas yra blogai, o kad pradėtų ką nors daryti, kad pradėtų kurti. žmonės, juk nuo MŪSŲ PAČIŲ viskas priklauso.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:31 pm

aš už, bet nenorėčiau visko pradėti nuo nulio, na norėčiau būti Refurinn ir pažinoti senuosius draugus :D
O jei nebebus kokių mistikos būtybių, tai kokias šalintumėte?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:32 pm

As kaip supratau jos bus,tik minimalus skaicius. Patys svarbiausi.
As pvz uz misrunu panaikinima visai XDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:35 pm

EJ.
FERIO NELIESK :D
nors jis ir žmogumi gali būti :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:35 pm

Aš kaip tik sakyčiau, kad palikti tik orginalus, dievus ir mišrūnus, kad nebūtų jokių pavaldinių ir t.t. nors čia tik mano idėjo, bet negaliu nepastebėti, jog mišrūnų forume tikrai mažai....
Iš tiesų tai aš neskaičiau visko, nes labai jau daug... Vis dėl to esu už visas admin'u idėjas vis gi jie ilgai mus džiugina naujovėmis, tai kodėl ir vėl neatsinaujinus? ^^
Dar klausimas iškilo... Gal padarysite daugiau žmonių šeimų, kad vienoje šeimoje nebūtų septyni vaikai ir nei vieno tėvo o kitoje du vaikai ir vėl nei vieno tėvo?
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   

Atgal į viršų Go down

AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next