It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

ATNAUJINIMAS. UŽ AR PRIEŠ?
1. UŽ;
71%
 71% [ 12 ]
2. PRIEŠ;
29%
 29% [ 5 ]
Iš viso balsų : 17

AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:38 pm

tai jūs norit angelus naikint?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:38 pm

Visi tevai ismire :DDD

Ne nu bet misrunai...Jie tik siaip po zeme vaiksto,praktiskai tas pats,kas zmones.
O angelus galetume palikti :O Ir,kaip kazkada daugelis norejo,paskirti jiems po zmogu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

BEATRICE VON TULSSE rašo:
tai jūs norit angelus naikint?

Neeeeeeee
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

Agree (nod)

NE, niekas angelų nenaikins. NELEISIU TO.
Jei taip bus nešiu kudašių.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:39 pm

va va, kažkada siūliau tuos paskyrimus <3 ir vėl pakartosiu kad būtų smagu jog žmogus būtų paskirtas ir angelui ar dievui, taip pat velniui ar vampyrui ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:40 pm

Dievui skirti zmoniu nereikia - jis visus priziuri. As pvz stengiuosi visus priziureti.
Vampyrams ir originalams (galima pervadinti originalu grupe kad nebuti soooo panasu i tvd??) nereikia skirstyti,nes juk jie puola ka nori :) As taip manau
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:44 pm

Orginalus siūlyčiau pervadinti į Demonus (kiek pamenu Alucard siūlė :D )

Bet būtų įdomiau, tada nebūtų visi sulipe savo grupelėse tarkim Lauren Refurinn saugo Debora V. T. o taip pat Lauren persekioja Dean Devill ir nors kartą į mėnesį jie visi susitinka mušasi ir pan, tada ir angelam nereiktu lakstyti paskui žmones ir nuolatos saugoti ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 4:45 pm

Originalai per stiprus Angelams,techniskai :DD

Na bet supratau tavo minti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 5:11 pm

Beje nebūkit šveicarija, jin bankruotuoja ;DDDDD
In other news... what is this ?? Tiek daug prirašėt man akis paskaudo beskaitant ... o man dar egzui ruoštis reikia, jis rytoj !>.<

Lol paskaičiau pirmą pastraipą pasirodė kaip top shop reklama :DDDDDDD (neisizeisk, tiesiog man nuotaika gera ) mazdaug jums nusibodo gyventi tokiam uzmigusiam forume? mes jum turim iseiti pirk ta ir ana xDDD kay jokes a side realiai pradedam mastyti, beje ta dalis kur skaitymo reikmenis paminejai pamirsai pasakyti kad reiktu pirmiausia moketi skaityt xDDDDD (srsly as nemoku xD)
Ir toks man dalykas buvo sakai liksi nesaliska, bet pasistengsiu pasakyti kad ta ganetinai ilgai izanga ir tie retoriniai klausimai ar velnias zino kokie xD labiau rodo ir oponuoja kad tu sutinki ta vadinama perastroika :DD todel sakyti kad esi nesaliska butu saves apgaudinejimas :P

O dabar pliusu ir minusu vakaras :DDD taigi pradekim

Citata :
PASIRINKĘS, JOG REIKIA NAUJINIMO TU:
    • turėtum puikią progą nuobodžią rutiną paversti judriu gyvenimu;(realiai mano nuomone ir dabar taip gali padaryti , gal dabar kiek sunkiau bet manau imanima)
    • galėtum savo gyvenimą pradėti nuo absoliutaus nulio; (nezinau kiek drastiska seniems vartotojiems, jie gali sukurti chara nauja kuris irgi bus nuo 0 )
    • galėtum šiek tiek atsiriboti nuo mistikos pilno pasaulio [mažėtų šias grupes atstovaujančių žmonių skaičius], ir siautėti su kitais žmonėmis [pagrindinė forumo pasaulio ašis ir būtų žmonės, o kiti padarai, kaip jų papildymas. SVARBU: dabar yra atvirkščiai];(del sito sutikciau kartais reikia ivairoves as turejau pora minciu panasiu ;p)
    • galėtum kartą ar du per savaitę siausti mokykloje su bendraamžiais;(klausimas ar to visi nores, ar dauguma? aisku mokyklos yra fun todel as uz xD)
    • turėtum progą mėgautis kalendoriumi;(wait o dabar negali?o.o)
    • kas dvi savaites [o jei reiktų ir dažniau] vyktų bendras susitikimas kokiame TEMINIAME renginyje IR vakarėlyje ar panašiai [jeigu bus be temos, susibūrimas vadinsis masiniu nusigėrimu ir pasitrankymu], kur galėtum pabuvoti su visaaaaais rasės atstovais, nors kaip žinia, tu nežinotum, kas yra kas;(sita manau galima buti ir dabar pritaikyti niekas juk nedraudzia)
    • turėtum galimybę pamatyti realią lyčių diskriminaciją (rofl) (matau ir dabar ;DDDDDD as juk mazuma pas jus ..)
    • PASUKTI GALVĄ LEIDŽIAME TAU.....:))

PASIRINKĘS, JOG ATNAUJINIMO NEREIKIA, TU:
    • tęstum dabartinį savo role play game gyvenimą;(tureru nuskambeti lievai, bet kazkodel susidaro netoks ivaizdis)
    • taip pat turėtum galimybe mėgautis kalendoriumi ir renginiais;(tai reiskia kad tai nieko nereiskia , ta prasme nereiksminga)
    • noromis nenoromis reikėtų susitaikyti su vyriškos lyties trūkumu, nes pakeitimų veikėjų tarpe nebūtų daug;(nu as suprantu juk jum vyru truksta , bet mes juk stengiames, manai kad pakeitus foruma, bus daugiau vyru? cia problema kuria netaip reiktu spresti)
    • ką bepridurti, I have no idea......;))

surasiau savo tokias pastabas arba komentarus pacioje citatoje
o siaip sveikintina is mano puses jog, galvojate ir nori forumui gero juk tai labai svarbu. Metodai irgi labai yra svarbus bet jus nepamirstate ir musu, nariu, kurie turi irgi tokia "nematoma" bet reiksminga galia, itakoti sprendimus. Tad dabar apie mano nuomone, man siaip nei silta nei salta ar bus nauja ar ne, bet noriu konstruktyviai pakritikuoti ir dabartini foruma ir busimaji koki jus man nupiesiate, aisku ideja gera, bet kazkodel persasi mintis jog po keliu menesiu vel gali buti tas pats, todel is dalies nepritarciau, bet esu nelabai patenkintas ir dabartine forumo bukle, vot kur ir iskyla dilema, nes taip jau pasalis yra sudarytas randi problema ja istasai (o taisydamas i ateity kuri dar viena problema) .
As nieko izeisti nenorejau, esu lyg ir blaivus bent atrodo, jei mano sapaliones neatrodo blaivios tai tada tapau beprociu.

- peace
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 5:31 pm

MAYA VAN DER ROWLAND rašo:
Ehem... Negaliu nutylėt. :)
Gal šiek tiek labaiu reikėtų paaiškinti ktiems vartotojams?
Dabar pabandysiu pasakyti kaip Aš suprantu tą atnaujinimą.
Juk tuos, kurie jau senai yra kokio nors grupėje (pvz Alex, Beatričė, Nina, Hikari angelai) liks joje ir niekas jų neišstums iš ten. Tas pats bus su dievų, originalų, vampyrų grupėmis. Kiti turės pasikeisti į ką nors kito, kad išlyginti vyrų ir moterų skaičių IR padauginti žmonių skaičių, kurių tokia amža saujelė. Visa tai daroma, kad nebūtų tų narių, kurie prisiregistravo, parašė kelias žinutes temose: šeima, telefonas, fashion meet ir sėdi ramiai rankas sudėję kada čia pasirodys koks savanoris ;)
vaaa... Maždaug taip supratau. Teisingai ar ne?

Tai ką man po atnaujinimo reikės į berną pasikeist, ar kaip suprast?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 5:34 pm

NE..
Aš gi ne tai turėjau omenyje nuuuuuuuuuuuu...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 5:38 pm

Man pasirodė, kad pagrindiniai žmonės galės likt, o kiti privalės keistis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 5:39 pm

narių neskirstom į pagrindinius ir šalutinius;)))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 5:40 pm

Ne, neturės nu.
Karoč.. geriau nekalbėsiu, nes dar labiau supainiosiu..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 5:43 pm

paprasčiausiai žmonėms būtų sudaryta daugiau šeimų sąrašų, ir kaip jau buvau aš paminėjus mūsų temoj flūde, kad panų registravimąsį reikėtų apriboti, bei taisyklėse dėl antro personažo, kad gaima turėt tik vaikiną, norint bent kiek kompensuoti jų trūkumą....:DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 5:49 pm

Ką daryt jeigu aš noriu likt su savo pavarde? Padarytumėt ir Horner šeimą? ;D
Atgal į viršų Go down
Kevin Adam Miller

•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 5:50 pm

Šeip kiek nervina, kai jūs vaidinat tik grupelėmis, su kitais neinat, nesipažindinat ir panašiai... Dėl to matyt ir nenorit, kad pasikeistų čia viskas..
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 5:52 pm

Nicole, aha, būtų, manyčiau.:DD
Adam, aaaam, turiu su tavimi sutikti, nes taikliai pasakyta (think)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 5:52 pm

O davai del to vaidinimo dabar neprikisinejam,arba nesakom "jus",nes visi cia daugiau ar maziau yra kalti. Ta prasme vaidinime.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

Sutinku su adamu 100% vien todėl , nes pasiskirstymas tiek gyvenime tiek interneto platybėse dažnas reiškinys.
Atgal į viršų Go down
Kevin Adam Miller

•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 5:54 pm

Aš suprantu jumis, aš pati su Monika belekiek vaidinau kartu, bet paskui pažiūrėjau, kad kažkaip mes forever alone, tai pabandžiau su kitais pavaidint, bet va, jūs jau grupelėmis esate, būnat kartu ir taip toliau. Ok, aš jau baigiu, nenoriu barnių
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 5:56 pm

Kiek kartų rašiau meetų temoj, niekas neatsiliepė, jau nuleidau rankas. Bandžiau kitiems į pm rašyt dėl meetų, jau tikrai atsibodo. Geriau vaidinsiu su tais pačiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 5:56 pm

už nuomonės išsakymą nieks nemuša juk, tam esam čia, nes reikia rasti kompromisą;))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

Taigi galima susitikti :))
Bet tarkim aš tos meet'ų temos beveik nelandžioju, nes bandau tartis per pm :))
taip patikimiau ir patogiau, bent jau man :))
tuo pačiu ir su žmogumi susipažįstu :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 6:00 pm

Man pavyzdžiui atsibodo, dažnai rašau žmonėm į pm, susiariam ir po kiek laiko eina su kažkuo kitu į meetą, tikrai nuleidau rankas. Jau geriau tupėsiu su Toniu ir vaidinsiu, bent žinosiu, kad nepradings. ;D
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   

Atgal į viršų Go down

AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next