It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

ATNAUJINIMAS. UŽ AR PRIEŠ?
1. UŽ;
71%
 71% [ 12 ]
2. PRIEŠ;
29%
 29% [ 5 ]
Iš viso balsų : 17

AutoriusPranešimas
Kevin Adam Miller

•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 6:11 pm

Tai blyn užknisa, parašo kas nori meet, tada dar vienas, tada dar vienas, tada dar vienas, kol galiausiai visi be meeto lieka... Aš vien dėl to ir norėjau triintis, nes jūs esat grupelėmis. Suprantuuu, jums įdomu, smagu kartu, bet jūs pagalvokit, gal ir su kitais nėra taip blogai..?
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 6:14 pm

žinoma, visad reik verst kaltę kitiems, o ne pagalvot apie save, kad jūs nesistengiat įsiliet į gyvenimą, susigalvot patys sau ko nors. :) buvo daryta angelų šventė. kiek iš angelų joje pasirodė? ir kiek iš jų buvo aktyvūs? o vėliau yra sakoma, kad mes nedraugiški.. nors stengiamės suvienyt šeimą.
visada yra lengviausia neigiamus dalykus matyti aplink, o ne savyje. nesakau, kad esu auksinė , bet ir nesijaučiu kalta, kaip jūs bandot priverst jaustis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 6:18 pm

aaaam, žinot kokia mintis dabar susidaro? kad tik kelt šitą temą į šiukšlinę, pakol dar čia viens kito šakėm neužsibadėm....:DD
Atgal į viršų Go down
Kevin Adam Miller

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 6:19 pm

Pati dabar ant kitų krauni... Tai kaip įisliet, kai grupėmis esat.? Vaidini su savim, wūhūū kaip liinksma ! Aš ne angelas, nieko nžn. Būčiau angelas, būčiau atėjęs, bet dabar nieks nieko nedaro, tik jūs ten su tais angelais, ir fsio. Nieks nesako, kad jūs esat nedraugiški..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 6:37 pm

Man tai vienodai.Galit keistis galit ne,man nuo to nei šilta nei šalta. Na ta prasme aš tik vakar užsiregistravau tai nuomonės tikslios kaip ir neturiu.va.:>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 6:43 pm

Aš nekraunu ant kitų, kaip čia paminėjai, o argumentus savus pateikiau su konkrečiais pavyzdžiais, beje. :)
Mes ten tik su tais angelais? :)) o kas žmones gelbėja nuolat? puškinai? Be to, TARKIM angelai šūdą mala, na bet kiek žinau originalai su angelais ir neturi bičiuliautis, tai kodėl savam kieme problemų neieškot?
Ir rašei, kad meetų temoj visi prirašo, bet nieks taip niekur ir neina. O tai kodėl asmeniškai tada žmogui neparašai ir jo nepakvieti?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 6:43 pm

o jei dėl to vaidinimo,tai tikrai užknisa kai susibūriuoja su kuo tik vaidinti.dažniausiai ir vaidina su tais kuriuos pažįsta. aš apskritai kalbu. juk vis tiek įdomiau ir su kitais pasirašinėt. i think. ir kai naujai prisiregini ir parašai į meetų temą,tai tikrai dažnai nuignorina ir tas sucks. juk koks skirtumas su kuo vaidini,su visais įdomu pavaidint.
Atgal į viršų Go down
Yuri Choi

•naudoju : chorong
•parašiau : 43044
•myliu : Bias' plakatai

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 7:02 pm

nemanau, kad reikia didelio atnaujinimo, nes jau ir taip buvo nesenai vienas.
Pirma - kas tas judrus gyvenimas?
Antra - Dabar irgi galima viska pradeti nuo nuliuko, persidarai bio ir fsio.
Trecia - dabar galima pratrint puse dievu, velniu ir kitu ir bus tas pats kas ir treciam burbule
ketvirta - nereikia atnaujinimo, kad atidaryt mokykla
penkta - ir be atnaujinimo galima sukurt kalendoriu
sesta - i vakarelius ar susiburimus nelabai daug zmoniu vaiksto, kiek buvo tokie dalykai kuriami niekas beveik i juos nejo.
Atgal į viršų Go down
http://bomsweetdiva.tumblr.com/
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 7:38 pm

Neįsivaizduoju kodėl išvis balsavau toj apklausoj nes neturiu nuomonės dėl atnaujinimo. Tik man patiko ta idėja kad pagrindiniai būtų žmonės, o ne visi kiti nežmogiški padarai. Dėl viso kito pritariu Lauren. Beto mačiau kad visi pykstatės dėl meetų temos. Nieko nepakeisim jei kai kurie net nebando kažkuriam konkrečiam žmogui, kuris nesenai klausė to paties "kas meet?", parašyti toje temoje "einam kartu".
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 11:06 pm

aš tai aplamai manau, kad meet'ų temos nereik :DDD geriausia būtų parašyti žmogui į telefoną, padaryti tuos telefonus šiek tiek svarbesnius, kaip ir realybėje. Aš asmeniškai beveik nežiūriu į tuos telefonus, bet būtų tikrai manau taip lengviau ir nereiktų klaust ar tu nori susitikt ar ne :DDD tiesiog paraši tam žmogui kuris online ar matai, kad nieko neveikia ir viskas. Arba tiesiog ateini ten kur yra tas žmogus, net gi įsiveržti į namus jei reik, problemikės čia nematau, niekas manau nebaus jei tu nekviesta(-s) ateisi :D

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Antr. 03 01 2012, 11:21 pm

o dėl atnaujinimo tai aš pikts -.- kai jūs krč neįdomūs... norit man rodos ir apkerpėt čia. ;oo norim padaryt naujovių, o jūs temokat nušvilpt viską. Kartoju dar kartą, kad tas kas nenori palikti savo šeimos, galės jos nepalikti. Tai progą naujiems vartotojams, tiems kas jaučiasi nepritampantys įsilieti į naują būrį. Mes vat galvojom padaryti naują veikėjų sąrašą, ten su metukais visokiais ir kitokiom nesąmonėm, kad būtų įdomiau. Padaryti žmones svarbesnius, bet tas visas grupes palikti, tik sumažinti jų narių perteklių. Nepergyvenkit, kaip kažkas rašė, kad bijo, kad angelus naikinsim, niekas jų nenaikintų, jokios grupės nenaikintumėme.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Tr. 04 01 2012, 9:04 am

va, per savo durną galvą pražiopsojau vakar visą šitą, bet kaip matau, dar iki galo neradot kompromiso, tai jei kam įdomi mano nuomonė ir kiek aš skaičiau tai galvoju taip pat kaip ir Indrė. Tai reiškia, kad aš už atnaujinimą :> Žinoma, galiu litanijom išsireikšt, bet jau jaučiu, kad visus užknistų skaityt, tai va :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Tr. 04 01 2012, 10:53 am

Dėl tų telefonų ir vietų irgi bus ne kažką. Ne visiem patinka kai tu ateini ten kur jis nelauktai. Tada nenorom vaidina ir pan. O kai į telefonus rašinėja,dažnai kokia prielipa palaiko:DD nu bet ką žn,gal atsiras ir gerų žmogų:DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Tr. 04 01 2012, 11:06 am

taigi susitarėt čia ir nusprendėt ar ką? bereikalo gal tą postą rašiau?;DDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Tr. 04 01 2012, 11:29 am

Deivai, tebesprendziam dar.:DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Tr. 04 01 2012, 11:36 am

loooooooooooooooool prajuokino kaip pavadinai xDDD nes senai taip niekas nepavadino
tai kad labai komplikuotai jus ten sprendziat :/ nematau nieko sudetingo ;ss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Tr. 04 01 2012, 11:51 am

senai taip nieks nevadino, nes senai as taip besakiau (kaltas ilgas nebendravimo tarpas, arba as:DD) tai siandien tegu pabuna dar tema, nes gal nevisi nariai buvo prisijunge per praejusia para, ir neperskaite. Bet pagrinde aktyviausieji jau apsireiske:DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Tr. 04 01 2012, 11:54 am

nuu tu dingus kaip i vandenį , kaip pati dažnai sakai, IGNORINI ! :D užpyksiu dar ._.
o aš aktyvus skaitausi ar nelabai?:D tai kaip supratau rytoj viskas išaiškės? riight?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Tr. 04 01 2012, 12:00 pm

kazin ar tau patiktu matyt mano varda telefo ekrane, vel butu ta, kuri zveriskai megsta gincytis ir nenusileisti, bei esti kantrybe.:DD as tave skaityciau prie aktyviu, kazdiji den uzkisi cia savo nose. Yeah, you're right, arba rytoj, arba vakare;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Tr. 04 01 2012, 12:04 pm

ane? kad seniau problemu nesudarei man, as tau niekad nenusileisiu :DD tada gincas amzinas :DD
loool as aktyvus, omg ;DD maniau pasyvesnio uz mane nera , damn :D yay svarbiausia viska issaiskint :P
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Tr. 04 01 2012, 12:06 pm

nu daaaar paziuresim ;p
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Tr. 04 01 2012, 12:11 pm

priminei ta tv laida :DDDDDdd ok matysim matysim, bet as kiek pamenu ir tada niekaip nesiseke susitart taigi :P
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Tr. 04 01 2012, 12:16 pm

we'll see! tada ir taip budavo dienu lyg tycia, kai nusileisdavai. Suskaiciavau netgi 2 kartus, ok. Laukiam daugiau nuomoniu temos klausimu.:DD
Atgal į viršų Go down
Kevin Adam Miller

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Tr. 04 01 2012, 12:19 pm

Tikrai jūs į temą :DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   Tr. 04 01 2012, 2:20 pm

LAUREN REFURINN rašo:
nemanau, kad reikia didelio atnaujinimo, nes jau ir taip buvo nesenai vienas.
Pirma - kas tas judrus gyvenimas?
Antra - Dabar irgi galima viska pradeti nuo nuliuko, persidarai bio ir fsio.
Trecia - dabar galima pratrint puse dievu, velniu ir kitu ir bus tas pats kas ir treciam burbule
ketvirta - nereikia atnaujinimo, kad atidaryt mokykla
penkta - ir be atnaujinimo galima sukurt kalendoriu
sesta - i vakarelius ar susiburimus nelabai daug zmoniu vaiksto, kiek buvo tokie dalykai kuriami niekas beveik i juos nejo.
Visiškai pritariu Derdos argumentams ^^
+ Nelabai manau ar kas nors eis į mokyklą, o jei eis tai tik pablūdyt ir šiaip nesąmones išdarinėt :D
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*   

Atgal į viršų Go down

AČIŪ, KAD BUVOTE SU MUMIS!:*

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next