It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Proskyna miško viduryje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 6:42 pm

.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 6:43 pm

Nereikejo ilgai ieskoti atokios nuo zmoniu vietos. Apsizvalges ir pasiklauses,Dominykas issisiepe ir pasirizo velei laukti Beatrices.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 6:52 pm

Šiaip ne taip radusi tą miško proskyną Beatričė nusileido per keliolika metrų nuo Dominyko. Ji vis gniaužė kumštukus smarkiai, taip tarsi drausmindama savo kūną, kad šis nedrebėtų. O ir šiaip prieš tą vampyrą ji nenorėjo pasirodyt silpna, ji nenorėjo parodyti kokia pažeidžiama šiuo metu yra. Ir žinoma, kad jo bijo. Nutaisiusi rimtą veidą tvirtai sukando dantukus ir dabar jau prisivertė pažvelgt tiesiai į seniai matytą siluetą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 6:57 pm

Dominykas letai atsisuko. Jo nenustebino tai,kad Beatrice laikosi nuotolio. Vel ja pamates cia,gyvai,pasijuto puikiai,kaip anksciau. Skirtumas tas,kad anksciau ji tikrai buvo jo vieno ir Dominykas mane,kad taip bus iki pat mirties. Deja,klydo,bet nieko. Beatrices jau nebesusigrazins,BET atimti is Hikario laisvai gali. Dominykas su Beatrice gyveno zmogiska gyvenima gan senai ir vampyras nesugebejo pamirsti senuju tradiciju bei iprociu. Jis nusieme savo juoda skrybele ir nusilenke,taip parodydamas,kad dabar jai nieko nedarys ir nenuskriaus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 7:05 pm

Beatričė akilai stebėjo kiekvieną vyro judesį. Domas jai dar tuomet, kai jie kažkada draugavo, didelio pasitikėjimo nekėlė. Tik deja, ne tai tuomet šiai merginai galvoj buvo. O dabar, kai jis dar ir vampyras tai įtarumas išaugo keliolika kart. Anuomet vaikinui atidavus pagarbą, mergina visad dailiai ir subtiliai pritūpdavo taip pademonstruodama savo geras manieras bei grakštų kūną, tačiau šįkart tik linktelėjo. -Ko norėjai, Dominykai? Aš daug laiko neturiu,-galiausiai prabilo iš visų jėgų besisitengdama, kad balsas nedrebėtų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 7:12 pm

Dominykas leido sau prieiti arciau Beatrices. Bet dare tai letai,nes mane,kad ji gali pabegti kaip triusiukas.
-Tu kaip ibaugintas gyvunelis...O as kaip selinantis liutas,kuris,atrodo,tuoj tave puls. Nusikratyk tokiu minciu,-tarp abieju liko tik metras tarpo.
-As taves pasiilgau. Klaidziojau ieskodamas taves,-paziuri i laikrodi ant rankos.-patikek,ilgiau,nei para. O tu pasirodo susidejai su pauksciais..-pasaipiai istare ir nuzvelge Beatrices sparnus,kuriu ji dar nespejo suskleisti.
-Turbut del sparnu. Juk tau visuomet patiko brangus,prabangus niekuciai,-nusisypso ir issitraukia is kisenes dudele. Ji pavirto ryskia kraujo spalvos roze - puikus derinys prie balto sniego.
-Gele panelei,-istiese roze Angelei.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 7:22 pm

-Sakai įbaugintas gyvūnėlis..,-nutęsė pašnibždom su dirbtine šypsena veiduke. -O argi ne tu tą gyvūnėlį įbauginai?,-įsidrąsinus pažvelgė vyrui tiesiai į akis ir net suvirpėjo nuo to kaip jis į ją žiūrėjo. Buvo taip nejauku, taip nemalonu, kad nors į žemę sulįsk. Susikišus rankutes į paltuko kišenes nepastebimai susigūžė. -Tame ir esmė, kad manęs tu nepažįsti. Tai jau ne ta pati paika mergiote stovi prieš tave, kurią kažkada pažinojai. Manęs nebedomina jokie materialūs, paviršutiniški dalykai. Nebedomini ir tu. O jei ir domintum tai vis vien negalėtume būt kartu. Aš angelas tu vampyras.. Suprask pagaliau,-bandė rinkt kuo atsargesnius žodžius, bet ironija, o kartais ir sarkazmas patys išsprūsdavo iš dailių, putlių, rausvų merginos lūpų. -nereikia..,-sušnibždėjo atsitraukdama atatupsta taip lyg tos raudonos rožės spygliai būtų nuodingi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 7:29 pm

Dominykui nepatiko Beatrices atsisakymas. Jo senamadiskam mastymui tas nepritiko. Mergina visuomet turi priimti is vaikino dovanas. Jis roze pastate sau kotu ant delno ir ji laikesi taip,lyg butu prilipdyta. Vampyras uzdejo antraji delna ant rozes ziedo ir suplojo ja taip,lyg si butu mechanine lazdele kuri issitraukia ir vel sutrumpeja iki minimumo. Taciau roze paprasciausiai dingo,mat delnuose jos nebebuvo.
-O tu turetum zinoti,kad as nepaisau kitu nuomones. Man neidomu tavo itikinejimai,kad tau neberupiu. As uzsibreziau tiksla tave susigrazinti arba bent jau atimti is to tavo angeliuko,-Vampyro balsas sugrieztejo ir surimtejo. Jis jau nebebuvo nusiteikes kalbeti mielai ir ramiai. Tokio tipo zmones susinervina greitai,o tai jau negerai.
-Visgi tu manim pasitiki. Juk atejai viena,patikejai mano zodziais,-klastingai nusisypsojo. Bet tik del vaizdo. Jis,kaip ir zadejo,kolkas nieko nedarys nei jai nei jos artimiesiems bei draugams.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 7:40 pm

Beatričė net išpūtė akutes stebėdama ką šis išdarinėja. Atsitokėjo tik išgirdusi vampyro balsą ir išvydusi rūsčią veido miną. -O ką tu darysi mane atėmęs iš jo?,-paklausė ironiškai šypteldama, nes tai švelniai tariant skambėjo absurdiškai. -Prisiriši prie savęs? Kankinsi? Nejau nežinai patarlės, kad per prievartą mielas nebūsi? Dominykai, tiesiog pradėk gyvent iš naujo.. aš nuoširdžiai nesuprantu, kodėl tu taip atkakliai laikais manęs įsikibęs,- dabar bandė kalbėti kiek švelnesniu tonu, bet va užtat balsas ėmė išdavikiškai drebėt. -Aš negaliu nieko sau padaryti.. Myliu jį. Ir joks tavo veiksmas nepakeis šito..,-nuleido akutes į žemę mintyse nuolat kartodama savo mylimo vyro vardą, nes tai jai padėjo kiek nusiraminti įsivaizduojant, kad jis šalia. -Jei tikrai nori mane atimt iš jo tai tiesiog nužudyk mane,-po ilgos pauzės pratarė pusbalsiu pakėlusi akis į vaikiną.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 7:49 pm

Dominykas prisimerke,isgirdes drebanti Beatrices balsa. Gerai,tai buvo zenklas,kad reikia nusiraminti. Tad jo veido bruozai vel kazkiek susvelnejo.
-Zinau,kad taves prie saves nepririsiu. Taciau nepakenciu minties,kad JIS su tavimi. Tad geriausia turbut bus,jei ne vienas taves neturesim. Kodel as tai darau? Pabegai nuo manes net neperspejusi. Ir manei,kad as sedesiu kampe ir verksiu? - nusijuokia ir paziuri i dangu. Troskulys ji siek tiek erzino,bet kenteti dar buvo imanoma.
-Bijai manes. O atvykai cia galvodama,kad isliksi tvirta,-Dominykas pirstu perbrauke per Angeles ranka. Norejo pamatyti jos baime,isgasti.
-Jus tuoktis ruosetes? - nejucia paklause.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 7:59 pm

-Ir koks viso to tikslas?? nejau pats nejauti kokias pievas šneki?? Jei nors truputį mylėtum mane niekada su manim šitaip nesielgtumei. Tavo paties labui sakau, kad tau reikia gydytis... Tu viską matai visiškai kitaip nei mes visi.. Šitaip jau buvo, kai mes draugavom.. atsitokėk. Tu kaip apsėstas,-su kiekvienu sakiniu Beatričės tonas keitės. Tai griežtas, tai prašantis, tai vėl išsigandęs. Tai rodė, kokia nestabili merginos emocinė būklė. Vampyrui prisilietus ji krūptelėjo ir atsitraukė per kelis žingsnius. -Ne tavo reikalas,-nukirto. -Nebent ruošies kunigu būti...,-ištarė pro sukąstus dantis. Išskleidus savo baltus sparnus vos vos pakilo nuo žemės įtardama, kad Dominyko kantrybė greitai baigsis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 8:04 pm

-Nerek,brangioji,ir neaiskink man gyvenimo tiesu. Tu manes nepavarysi gydytis,neturi tam teises,-susirauke ir tikrai neketina leisti Beatricei begti.
-Ne. Tiesiog pagalvojau,kokios gi vestuves be nuotakos? Mano grazioji mieloji Beatrice,o tavo suzadetinis ar zino,kad tu cia? - vel issisiepia savo klastinga sypsena. Jai pakilus nuo zemes Dominykas zingtelejo zingsni atgal,mat vienu metu pajaute jos galinguma.
-Nepabegsi,-trumpai pasake.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 8:10 pm

-Ak, aš neturiu tam teisės?? O tu turi teisę mane šantažuot ir gasdint?-nežinia iš kur tos stiprybės dabar atsirado merginos balse,bet ji netgi jautės kažkuo pranašesnė dabar už vampyrą. -O kas sakė, kad tos nuotakos nebus? Dominykai, aš tavęs jau prašiau gražiuoju palikt mane ramybėj, bet jei tu nesiklausai tai čia tavo problemos. Nemanyk, kad esu tokia trapi ir nieko nesugebanti būtybė,-su šiais žodžiais ji pakilo dar aukščiau. Širdis taip smarkiai daužės, kad angelei net kvėpuoti sunku darės, bet ji vie vien ryžtingai stengėsi išlikti, bent išoriškai tvirta ir nepalaužiama.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 8:14 pm

Dominykas ziurejo Beatricei i akis ir nieko nesake. Neziuredamas is kisenes issitrauke oranzini kamuoliuka. Jo ketinimai buvo rimti ir nezinia ka paprastas kamuoliukas,paklusdamas vampyro norams,gali padaryti.
-Puiku. Rodyk,ka sugebi. Mat tvirtai teigi,jog kazka sugebi. O argumentu nematau,-Dominykas zaide Angeles kantrybe. Vis dar pasaipiai ziuredamas jai i akis,rankose zaide su kamuoliuku. Varte ji,spaude ir t.t.
-Cia tau issukis,-dar pridure,mat nemane,kad ji is tiesu ka nors taip ims ir veiksmingo padarys.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 8:19 pm

-Įspėjau,-lediniu balsu ištarė. Su šio vyro protu žaisti veikiausiai buvo paprasčiau, nei su bet kurios kitos būtybės, kadangi ir taip jo pasaulio suvokimas buvo iškreiptas. Pakilus į jos manymu saugų aukštį ji prisimerkė ir sutelkė visą dėmesį į vampyrą, o tada įsivaizduodama akliną tamsą, o joje tris gigantiško dydžio liūtus apsupusius Dominyką nusiuntė šį vaizdinį vampyrui. Šioje strityje angelė buvo smarkiai patobulėjusi, kadangi laisvu metu vis treniruodavosi, tad ir jos galia nebebuvo tik vaikų žaidimas, kurią būtų galima lengvai perprasti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 8:25 pm

-Gerai gerai,laukiu,-Nuleides akis i kamuoliuka,Dominykas sypsojosi ir vis varte ji rankose. Kai ji uzpludo tamsa,kaktas susiraukslejo,taciau pirstai nenustojo vartyti kamuoliuko. Vampyras siek tiek nepastebimai sutriko,mat staigiai atsirasti tamsoje nebuvo pats maloniausias dalykas. Teisybe,erdves jausma jis prarado ir pamirso,kad visai neseniai stovejo miske. Taciau klausa nesuprastejo. Isgirdes riaumojima Dominykas nenusigando. Liutai ir vampyras - jegos sulygintos,bet...
-Rimtai? Tik tiek? Tu man rodai mano maista? - nusijuokia nes zino,kad Beatrice puikiai girdi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 8:31 pm

Beatričė specialiai nieko neatsakė. Tie liūtai buvo bent tris kartus fiziškai didensni už vampyrą, todėl šansų juos paversti savo pietumis nebuvo. Beto, juk ji pati kontroliavo visą situaciją. Kaip panorės taip ir bus. Čia kaip savotiški spąstai. Pakiuvai ir savo noru niekaip nebeišeisi. Mergina sąmoningai nenorėjo parodyti visko ką sugeba, nes tuomet vampyras turėtų puikią progą išanalizuoti jos galią ir sugalvoti būdą, kaip su ja sudoroti. Vienas iš liūtų nesivaržydamas savo milžiniška letena perėjo per Dominyko nugarą. Naudodama savo galią angelė laukė patogaus momento pasprukti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 8:38 pm

-Zaidi. Naudojiesi mano silpnumu siuo metu pries tave,ir tuo naudojiesi. O dar sakei,kad pasikeitei. Juk cia vis tu - ta pati savanaudiska Beatrice,-Dominykas nepyko,jokiu budu ne. Jam visa tai atrode kaip zaidimas ir jis visuomet sypsojosi. Kamuoliuka pamete ore ir vel sugniauze kumstyje. Liuto letenai perejus per jo nugara,pajaute,lyg pjuklais kazkas specialiai pjautu jo nugara ir vampyras uzsimerke,mat ir tokie padarai jaucia skausma. Tegu bega,jei nori,bet tuomet Dominykas atsiras jos namuose greiciau,nei ji pati.
-Ir viskas? - vel paklause mat jis zinojo,kad mergina sugeba daug daugiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 8:47 pm

-Nedrįsk man aiškint kokia aš... Nesiartink prie manęs ir prie mano artimųjų. Ir taip, aš tau grasinu,-pakilus dar aukščiau kalbėjo tiesiog košdama žodžius pro dantis. Sunku paaiškint koks siutas dabar ją ėmė. Tai buvo pyktis susimaišęs su baime. Kodėl po velnių ji tiesiog negali būt laiminga? Kodėl vis atsiranda tokių, kurie kesinasi į jos laimę? Nesigailėdama vampyro mintimis dar paliepė liūtui kelis kartus "paglostyti" Dominyko nugarą, kad šiam skaudėtų taip smarkiai, kaip jai skauda dvasiškai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 8:53 pm

Si karta po "glamoniu" Dominykas nebeislaike ir atsiklaupe ant zemes,mat stoveti nebeisejo. Kamuoliuko nieku gyvu nepaleido ir lauke tinkamos progos,mat dabar negali nei apsiginti nei ka nors padaryti,mat nemato Beatrices.
-A! Stai toji Beatrice! Stai kur ji! Jai tereikejo menkos provokacijos,kad pasiduotu ir vel parodytu save,-akivaizdziai erzino. Zodzius sake sukandes dantis ir su skausmu,taciau nesigailejo. Dominykas jau beveik perprato sita vaizdini. Dabar jis viska jaucia,taciau vaizdiniui baigsis,tai bus tik prisiminimas,pabudimas is sapno. Tad galima leisti save zaloti,nes zaizdu nebus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 8:58 pm

Merginai kažkurią sekundę kiek net pagailo vaikino. Vis dėlto ji kažkada visai neblogai jį pažinojo, o ir šiaip nemėgo žaloti kitų. Bet dabar kito pasirinkimo nebuvo ji turėjo gintis. Nenorėdama visiškai išeikvoti savęs ji nutraukė savo galią, o tada pakilo dar aukščiau. Dabar beliko bėgti, nes po tokios atakos logiška, kad laimingos pabaigos laukti būtų naivu. Giliai įvėpusi akimirksniu pradingo suplasnojusi sparnais.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Kv. 19 01 2012, 9:07 pm

Beatricei dingus,dingo ir jos vaizdiniai. Dominykas atsistojo ir nebejaute jokio skausma anei jokiu zaizdu. Susikises kamuoliuka atgal i kisene,jis pradejo mastyti plana. Ji taip lengvai nepabegs. Tai tebuvo pretekstas nepasiduoti. Vampyras zenge per proskyna i miska.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 20 01 2012, 12:46 pm

Eina mišku ir dairosi, bet nieko nemato. Nu nėr to kažkokio bičo.
Gūžtelėjęs eina toliau ir prieina pušį. Užvertęs galvą spokso į ją ir gal užlipęs pamatys tą čiuvą. Nu davai.
Pašoka ir rankomis užsikimba už šakos, pradeda kojomis kabarotis, šikna išrietęs, paslysta keberiokšt ir užvertęs akis žiūri į dangų.
- Su*a, - pasako ir vėl atsistoja. Apeina pušį ir vėl kabarojasi. Pasiekęs medžio vidurį pradeda žiūrėti į šonus. Pasigirsta TRAKŠT. Išpūtęs akis Fernandas pasižiūri į šaką. TRAKŠT TRAAA... Fernandas užsimerkia ir jam galvoje groja daina: AMENO... DO RI ME AMENO...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 20 01 2012, 1:35 pm

Sulėtinęs žingsnį vaikinas niurzgėdamas ieškojo, tariamo nelaimėlio, kol kas aplinkui nieko nematė, eidamas toliau kiek rimčiau dairėsi , kol galiausiai priėjo vietą , kuri pagal jo nuojautą buvo ta , kurioje turėjo rasti nelaimėlį, ir štai tas žioplys turbūt norėjo pavaidinti koki tarzana, juokdamasis arčiau priėjo, bet matydamas, kad tuojaus šaka nuluš vaikinas , tarsi budamas super atletiskas pora suoliu medziu pakilo i reikiama auksti ir galiausiai atsispyres vaikiną sugriebė per juosmenį laikydamasis už aukščiau esančios šakos, kita ant kurios vaikinas stovėjo jau buvo nulužusi, akimirką laikydamas juos abu viena ranka, pagalvojo ką daryti, pradėjo juoktis prisiminęs išmanaus telefono reklamą kad tokiu momentu reiktu patikrinti fb, tačiau numetęs kvailas mintis šis prisitraukė vaikinąarčiau ir išlėto kartu su juo nusleido medžio kamienu žemyn išleto karstydamasis , užduso ir kiek pavargo, nes anas buvo sunkus krovinys, matėsi jog yra ir bukas.
- Nu tavo ir protelis...užsimušti galėjai, - suniurzgėjo palietęs tvirtą žemę KEI.
Pasitraukė tolėliau, - Džiaugtis turėtum, kad buvau netoliese, kvailį,- nusijuokė pritupdamas ir bandydamas kiek atsigauti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 20 01 2012, 2:16 pm

Kai kabo apglėbtas per juosmenį išsitrauęs telefoną jau rašo sms.
- Pasižiūrėjęs per petį pakelia antakį. - Tu atsargiau. Mano džinsai brangūs, - pasako ir nuleistas ant žemės spokso į tą vaikina. - O tu nieko toks, - permeta tokiu tiriančiu žvilgsniu. Prisimena Evą. - Oke aš eisiu, - apsisukęs pradeda eiti, bet kažkas jo kojoms pasidaro ir jis taip užkliūna ir krenta kaip moteris rankas į viršų iškėlęs. Spygteli kaip mergaitė. - Oj...
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   

Atgal į viršų Go down

Proskyna miško viduryje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next