It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Proskyna miško viduryje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 20 01 2012, 2:18 pm

-ok iki, - vos tik jis pasako vaikinas pasisuka ir ruosiasi eiti, priestai nuignoraves visas jo kalbas, tada isgirsta, apgailetina garsa , del kurio, vel grizta atgal ir mato ta kvaileli gulinti ant zemes, - Nu kas dabar?,- Istiese ranka bandydamas tam asilui padeti, nes Kei jau kiek nervuotas, bet sau pasizadejo buti geras, todel ir stengiasi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 20 01 2012, 2:21 pm

Atsisuka ir paima jo ranką. Atsistoja.
- Ko tu nervuotas toks? Pist senai gavęs ar ką? - susiraukia ir nusipurto subinę. Nepatiko jam toks kekso žvilgsnis. Akimirką suvokė, kad jei kada ir prisimins šitą svo gelbėtoją, tai vadins jį keksu. - Aš Fernandas, - ištiesia ranką su kuria subinę tvarkė. :D
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 20 01 2012, 2:25 pm

Vel pirmus durnus vaikino zodzius praignoruoja, tik ziuri i ji is auksto ir taip menkina Fernanda savo akyse, - Kei, - neduoda net rankos, pries tai matęs , kur ji buvo.
- Kita kartą būk atsargesnis, - pasako tarsi norėdamas užtikrinti , kad viską padarė gerai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 20 01 2012, 2:28 pm

Gūžteli.
- Ką aš tau padariau, - paklausia. - TU galėjai manęs negelbėti. kodėl taip padarei?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 20 01 2012, 2:35 pm

- Matyt, sąžinė užgraužus būtų, nors kita vertus, durniu vienu pasaulį mažiau, eh koks skirtumas, - nusispjovęs nusijuokė žiūrėdamas į tą,- Būk dėkingas ir neklausinėk, skoloj nebijok nesi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Št. 21 01 2012, 12:00 pm

Susiraukia.
- Klausyk tu, - išmeta rėmą. - Kaip amne pavadinai? Eik ten iš kur atėjai ir nesimaišyk man kelyje, oke? Tu nežinai ko aš iš vis ten lipau, so bitch please, - pamojuoja jam savo viduriniu pirštu ir išsitraukęs telefoną surenka numerį. Kraipydamas savo sužalotą užpakalį nueina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Sk. 22 01 2012, 2:56 pm

Praignoravo tą nevykėlį ir šiam dingus atsiduso kiek giliau , tada susimąstęs patraukė miesot link.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Št. 04 02 2012, 8:48 am

Markas atsirado cia visu pajegumu. Kazkodel butent cia? Kodel jis neisdigo priesais Liama ir jo paprasciausiai neuzmuse? That is a mistery. Bet tai nereiskia,kad vyras atlego ar panasiai. Siuto kaip reikalas. Pyktis buvo tam suknistam vampyrui ir sau,kad nesugebejo isgelbeti zmonos tada,kai to reikejo. Kas jis is vis per vyras? Juolabiau Dievas...Markas isiucio vedamas trenke kumsciu i medi. Issireke kaip reikiant,vel trenke. Trankys ir reks kol nusiramins,jei tai is vis imanoma.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Št. 04 02 2012, 12:07 pm

Kajus akimirksniu atsidūrė miške, per keliolika metrų nuo tėvo. Vaikinui palengvėjo pamačius, kad Markas sveikas, o ir to vampyro čia, rodos, nė kvapo nebuvo. Jis jautė tėvo įniršį, todėl suvokė, kad geriausia bus jam leist išsikrauti. Atsirėmęs į vieną iš medžio kamienų stipriai sugniaužęs kumščius bandė mintyse suvokt, kas iš tiesų ten tokio įvyko. Tokio įsiutusio tėčio jis dar niekad nematė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Št. 04 02 2012, 6:47 pm

Markas isliejo visa save ant medzio. Vargsas niekuo nekaltas augalas..Dabar teliko beviltiskumas. Vyras stuktelejo kakta i aptalzyta medzio kamiena ir uzsiemrke. Atslugus isiuciui jis vel jaute kas darosi aplinkui ir jaute atsiradusi Kaju,bet nieko nesake. Markui buvo geda.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Št. 04 02 2012, 10:36 pm

Kai Markas šiek tiek aprimo, Kajus gal kiek nedrąsiai pajudėjo tėvo link. Nežinojo kaip elgtis, kadangi niekad nebuvo matęs tokio tėvo pikto, todėl, galbūt net savotiškai jo prisibijojo. Priėjęs iš nugaros uždėjo Markui delną ant peties. -Atsiprašau.. turėjau suspėt ką nors padaryti..,-tyliai pratarė suvokdamas, kad tik grįžęs pirmą dieną namo iškart susimovė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Št. 04 02 2012, 10:52 pm

Atsisuka i sunu,akyse spindi beviltiskumas.
-Tu matai,koks as vyras? Manes net tokiu nepavadintum. As net savo zmonos nesugebejau apsaugoti nuo tokio..tokio...-Markas nerado zodziu apibudinti tam padarui. Jam is tiesu buvo geda.
-Kaip as jai paziuresiu i akis? - vyriskis nebezino kaip galima grizti namo..Markitas buvo labai pasimetes visame kame.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Št. 04 02 2012, 10:58 pm

-Tėti, natūralu, kad tu negali būti vienu metu iškart penkiose vietose.. Visuomet ir taip leki ir leki.. Čia aš, o ne tu kaltas. Buvau namuose, bet net piršto nepajudinau,-patraukęs delną nuo tėvo peties žengė atatupstas kelis žingsnius. -Mama jaudinasi labai dėl tavęs.. manau, būtų geriausia, jei tiesiog grįštum namo ir su ja pasikalbėtum bei nuramintum,-Kajaus balso tonas buvo ramus, nors viduje viskas tiesiog kunkuliavo. -Aš pabandysiu surast tą šmikį,-savo kerziniu batu užlipęs ant kažkokio kelmo pasirėmė rankomis į sulenktą kelį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Št. 04 02 2012, 11:08 pm

-Lekiu ten,kur nereikia. As reikalingas seimai. Ir turiu labiausiai buti jai atsidaves,-Markas ir pats senokai pajuto kalte,kad Kajus isvyko. Galbut del kazko ji spaude? Bet dabar tikisi,jog viskas susitvarke.
-Taip,Maja...Nenorejau,kad ji mane toki matytu. Jau pamate,bet vistiek. Jei nebuciau dinges,buciau nugrioves puse pilies,-menkai syptelejo ir paziurejo i sunu. Ale plaukai rimtai Marko spalvos. Tik tiesus,kaip Majos. Gosh,turbut niekada niekas nenustos Kajaus nagrineti po dalele :D Mijos matyt laukia toks pats likimas.
-Grisiu pas ja,o tu...buk atsargus,gerai? Nes kitaip as tikrai ivykdysiu nusikaltima ir nuzudysiu. Sita prisiekiu,-pasake tai piktai,bet ne taip,kaip pirmai. Markas issiseme,jautiesi tiesiog pavarges. Ir dabar jam ypatingai norejosi prisiglausti prie Majos ir susilti dvasiskai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Št. 04 02 2012, 11:24 pm

Kajui taip pat orėjosi tėvą kuo dažniau matyti namuose, tačiau jam nuo pat mažumės buvo įskiepytą, kad tai Marko darbas, kad dėl pareigos, kurią jis atlieka, kartais turi aukuto net laiką, kurį galėtų praleisti su šeima. Dėl to vaikinas nusprendė patylėti. Susikišęs rankas į džinsų kišenes pasisuko į tėtį. -Aš viską sutvarkysiu..,-linktelėjo savo blondiniška galvele ir nusuko akis kažkur šonan. Dabar jam bus puiki proga parodyti ko iš tiesų yra vertas. Kajus norėjo, kad tėvai juo didžiuotųsi. Galų gale norėjo sekti tėvo pėdomis. Įsižiebė staiga pas jį ten kažkur jaunatviškas maksimalizmas ar koks ten velnias.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Št. 04 02 2012, 11:40 pm

Kajus vertas visos visatos. Ir niekada teneabejoja,jog maziau.
-As vis pagalvoju apie ta diena,kai atsivesi mergina i namus. Galvoju,kokia bus mamos reakcija,kai reikes paleisti sunu,-nusijuokia.
-Mums verkiant visiems reikia vykti i Bora Bora,-pasakes dar nusisyspojo Kajui ir dingo pas Maja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Št. 04 02 2012, 11:54 pm

Kajus šyptelėjo pats sau išgirdęs apie merginą. Ne. Nepasakos jis tikrai tėvui apie kelionėje sutiktą žavią ispanę. Vėliau dar nebus tinkamai suprastas. O ir šiaip nujautė, kad tėvai ne itin palankiai pažiūrėtų į duok Dieve bent mėnesio romaniuką. Na, ji bent buvo angelė. Kajus taip pasinėrė į savo apmąstymus, kad net tiksliai neužfiksavo, kada pradingo jo tėtis. Apsidairęs ir pats išsidangino.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 3:36 pm

Atbėga ir sustoja pačiame miško viduryje. Susierzinusi ir pikta atsisėda ant girgždančios sniego ir sukryžiuoja kojas. Susiima rankomis galvą ir alkūnes atremia į kojas. Sėdi, įtemptai galvoja. Visada jai gyvenimą gadina kas nors. Bet per daug keista, ji juk norėjo tą žmogų nuskriausti, galbūt net norėjo, kad atlėktų angelai. Taip ir buvo, bet dabar Debora nepatenkinta. Jaučia, kad šiame mieste jos gyvenimas kitoks. Teks viską keisti. O sėdėti rankas sudėjus ji tikrai nenori. Tiesiog neiškęstų šitaip.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 3:42 pm

Angelas atsekė paskui šituos siaubingai šlykščius jausmus, paskui Deborą. Ir sustojo netoli jos. Viduje vis dar degino ir tas bjaurus skonis neišnyko. Bet jis neketino palikti ramybėje toks, kuri nuskriaudė Evutę. Juk ji jo draugė. O Angelas dėl savo draugų padarys viską. Puikiai apsimesdamas, kad iš tikrųjų jam visai nieko neskauda, jis tik nusivalė nuo lūpų likusį Evos kraują.
-Tu juk žinai, kad tave užmušiu?-sustojo prie pat jos ir rimtu veidu žiūrėjo.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 3:44 pm

- Niekada! - pašoka iš vietos ir atsisuka į angelo pusę. - Gali mane sumušti, sužaloti, bet niekada manęs nenugalabysi! Jau greičiau pabėgsiu iš čia. Kitur bent jau nebuvo jūsų, kvailų plunksnuotų padarų... - šaudo piktus žvilgsnius į Alex.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 3:46 pm

Kodėl šita moteriškė jam primena taip Deborą? Tik dėl išvaizdos, nes charakteriu šita ŽYMIAI baisesnė. Jis kilstelėjo antakius ir išsišiepė.-Drįsiu suabejoti. Matai, ne visi angelai tokie šventi, kaip atrodo.-Griebė Deborą už kaklo ir parvertė ant akmens, ant kurio ji sėdėjo.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 3:50 pm

Vos spėja sureaguoji į jo veiksmą ir sukanda dantis pajutusi skausmą po nugara, tai ir buvo tas akmuo. - Ha, šventuoliai mat. Kodėl tu ją išgelbėjai? Juk jos gyvenimas ir taip apgailėtinas... - greitai išsako žodžius gulėdama ant to akmens ir baigusi kalbėti perverčia Alexą per save ir trenkia tiesiai į šalia esantį medį. - Vis tiek jūs liksit apgailėtini mano akimis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 3:53 pm

Auč. Stipri mergiotė, Alex spėja nugarą pridengti sparnais, tad jie sušvelnina smūgį.-Ne tau žinoti, koks jos gyvenimas.-sugriežė dantimis.-Vienintelė apgailėtina būtybė šitam miške, esi tu pati.-kilstelėjęs koją sulenkė per kelį ir spyrė Deborai į pilvą, tada parvertė ant sniego ir užmynė su viena koja ant jos.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 3:55 pm

Piktai nusijuokia. - Kurgi ne. Manau jai būtų geriau jei būtų mirusi. Argi ji po viso šito dar norės gyventi? - guli prispausta, nesugeba niekaip ištrūkti, tik rankomis grabalioja Alex koją, bet niekaip neranda tinkamos vietos už kur čiupus jį parversti ar bent jau ištrūkti iš to purvino pado priespaudos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 4:01 pm

Naaah, pasmaugti ją galėtų, o galvą pasikabint virš lovos kaip torfėjų.-Niekada neleisčiau jai taip tokia šlykštyne kaip tu.-vos nepasibjaurėjęs pasako. ir tada pasilenkęs griebia Deborą už kaklo ir išskraidina aukštai aukštai, tiesiai virš to akmens.-Bent krustelk ir išsitėkši ten kaip blynas. O aš skaniai pasijuoksiu.-galiausiai atsidūsta.-Nejau tau patinka būti tokiai bjauriai?

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   

Atgal į viršų Go down
 

Proskyna miško viduryje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gamtos kampeliai.-