It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Proskyna miško viduryje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 4:04 pm

- O gal ir patinka. - stipriai įsikabina į Alexo galvą ir skaudžiai ją užlošdama išsilaisvina iš jo gniaužtų, nušoka ant sniego ir stipriai keta jam per kojas, kad pats parvirstų ant to akmens. - O bent bandei kada nors būti žiaurus? Sako, visai malonu. Gali kankinti kitus taip pat, kaip tave kankina gyvenimas... - lyg mąstydama užlošia galvą į dangų, bet ilgai nedelsia, nes nežino ko tikėtis iš to padaro.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 4:09 pm

Pamiršo, kad jie kaip katės..reikėjo aukščiau nuskris ir gerai išsupti. Tik krenta žemyn ant akmens ir skaudžiai gauna per galvą. Paukščiukai paukščiukai...Staiga jis susimąsto ir veidas sustingsta...ar jis buvo žiaurus...mintys lekia šuoliais, kaip jis daužo Katheriną ir vos neišplešia širdies, kaip įkalintas požemiuose jis užmuška kone kone visus apsauginius, kad išsilaisvinti.
Iš lėto atsistoja ir pasitaiso striukę, persibraukė per plaukus.-Ne tavo suknistas reikalas.-šaltu žvilgsniu žiūri į vampyrę, bet nieko kol kas nedaro.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 4:13 pm

Įsiremia rankomis į šonus, atstato vieną koją į šoną. - Nebepulsi? Atsibodau? - liūdnai pakreipia galvą, bet po akimirkos jau buvo jam už nugaros ir suėmusi angelo kaklą pradeda jį lenkti atgal vis žemyn žemyn kol pamačiusi jo veidą visai šalia savojo nusprendžia jį paerzinti ir pabučiuoja į lūpas. Tada paleidžia ir smarkiai pastumia jį į priekį. Stovi kur ir stovėjusi, kaip visada mąsto kažką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 4:23 pm

Jis tiesiog ramiai stovi ir nekalba, vampyrė jam sukėlė per daug minčių, todėl net nespėja sureaguot kai ji atsidūrė jam už nugaros, atlenkė galvą ir tada pajuto šaltas lūpas. dar tokių niekad neteko liesti. Siaubingai šaltos, kaip elektra per kūną perbėgo. Pajutęs smūgį pasviro į priekį, bet sparnai padėjo pusiausvyra išlaikyti, tada jis staigiai atsisuko iš visu praktiškai kūnu prirėmė vampyrę prie medžio, su pirštais perbraukė per jos plaukus, veidą, lūpas, priglaudė savąsias lūpas jai prie ausies.-Taip...galiu..būti žiaurus.-sukuždėjo ir sugriebęs staigiai ir skaudžiai jai už plaukų atlenkė galvą ir išsitraukė iš kišenės sulankstomą peiliuką.-Galiu. Jei noriu.-prirėmė aštrųjį galą jai prie kaklo arterijos ir perpjovė, tada nusviedė ją į sniegą.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 4:32 pm

Pajutusi nesveiką skausmą susiima už kaklo. Ji pati siaubingai bijo peilių. Vampyrei jie atrodė siaubingi, todėl ji pati juos dažnai naudodavo kankinti savo aukoms. Kaip mat ištepa savo krauju sniegą ir nieko nelaukusi atsistoja laikydama delną prie kaklo. Kraujas jau veržėsi ir pro pirštus, ir tekėjo žemyn. - Teks pakirpti tau sparnus, plunksnuotasis. - vampyriškai greitai pribėga prie Alexo ir nurauna keletą plunksnų. Turbūt skaudėjo, čia kaip kokį kuokštą plaukų išrauti. Bet juk ji ne kvaila. Irgi turi peiliuką kišenėje su kuriuo sužeidė Evą. Greitai jį išsitraukia ir paleidusi savo žaizdą, kruvina ranka trenkia Alexą priekiu į tą medį, į kurį jis tėškė Deborą. Angelui prie ausies išskleidžia peiliuką. - Turbūt nemanei, bet aš irgi turiu, - nuleidžia ranką su peiliuku žemiau ir smeigia juo Alexui į nugarą, bet palieka negilią žaizdą, tik siekia to, kad jis pajustų tokį patį skausmą, kokį sukėlė vampyrei prieš kelias akimirkas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 4:57 pm

A! Ir vėl jo sparnai! Siaubingai baisingai skauda, ten kur plunksnu nebebuvo, pradėjo kapsėti kraujas. O dar peilis į nugarą, tiesiogine prasme. Angelas sukando dantis, bet neišleido nei garso. Su koja išmušė Deb iš kojų pagrindą, o pats per visus siaubingu skausmus išsitraukė peilį. Dabar jau turi du. Apsisukęs puolė Deb, prirėmė prie žemės, pats apžergęs atsisėdo ant jos ir vieną peilį suvarė į vieną juos petį, kitą į kitą, ir nepaleido. Pats spaudė lūpas iš skausmo, bet kentėjo.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 5:19 pm

Suklykia iš skausmo tiesiai Alex į veidą. Turbūt atrodo kaip prikaltas Jėzus, tik ne už delnų o už pečių. - Kvaily! - suklykia ir aimanuoja sukandusi dantis, net nemėgina pajudėti, vis tiek rankų negali pajudinti, o visą kitą kūno dalį angelas laiko. - Paleisk. PALEISK! - nerimsta, nori ištrūkti, atrodo išprotės,. Abi pusės surakintos nuo skausmo, o tie peiliai vis dar įsmigę. Bent jau būtų Alex juos ištraukęs...
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 5:30 pm

Nu nežudikas tas Alex'as. Gal kažkada kažką ir nudėjo, bet ne dabar. Atitraukęs ranką, deda Deborai į sveikąją kaklo pusę, tiesiai į miego arteriją. Tikėkimės ji atsijungė.
Angelas ištraukė abu peilius ir nuklibinkščiavo prie akmens ir atsisėdo ant jo, žiūrėdamas į kruvinus peilių ašmenis. Nugarą ir sparnus skaudėjo, organizmą silpnino Deb nuodai....eh, na ir sugeba jis prisidirbt kaip reikiant.
Lėtai atsistojęs į kišenę įsideda abu peilius ir susilaikė nepasakęs "I'll be back" iš lėto angelas dingo tarp medžių.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 5:32 pm

Na taip, dar kelias akimirkas priešinosi bet gavusi smūgį į sprandą jau nebeatsilaikė, atsijungė. Guli kruvina ant sniego ir nereaguoja į nieką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 5:43 pm

Atbėga tuo vampyrišku greičiu. užuodusi kraują nueina, kvapo šaltinio link. Išvydusi savo įseserę gulinčią ant sniego, susiraukia. - Debora, Debora... - Sumurma ir pasilenkusi, pakelia ją. Laiko ir pasodina ant akmens. Uždeda delną ant jos krutinkaulio ir užgydo visas jei padarytas žaizdas, taip pat šiek tiek papurto, kad atsigautu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 5:46 pm

Lėtai atsimerkia, jau tamsoka aplinkui. - Amber? Kaip gera, kad tu čia... - markstosi, sunku nuo tokių, ką tik varginusių skausmų, atsigauti. - Kur tas plunksnuotasis? - susiraukia ir jau pagaliau galutinai atsimerkia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 5:49 pm

Atsitupia, kad jų akys būtų vienodame aukštyje, vis dar laiko ją už pečių, kad nenuvirstu. - Dėkoti nereikia. - Šypteli jei, šį syk nedirbtinai. - Tikriausiai pabėgo, nes kiek matau. - Apsidairo, o viską mato puikiai, juk ji vampyrė. - Jo čia nėra. - Po to prisimerkia ir vėl žiūri į Debora. - Kaip, tas plunksnuotasis atrodė? - Susidomi, gal kartais jos draugas Alex, jau pasveiko? Bet juk tai neįmanoma... Nebent geriečiai turi savų būdų greitai pasveikti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 5:51 pm

- Išvaizdus, netamsių plaukų, lieknas, aš nemoku jo apibūdinti, - susiima galvą, patrina akis ir atsistoja, apčiupinėja pečius - sveiki. Paliečia savo kaklą - irgi regis nieko. - Tu nuostabi! - apkabina Amber. - Nenoriu tau trukdyti, jei nori, lėk kur nors, aš eisiu savo keliu. Gal į namus grįšiu. Dabar noriu poilsio. - užsimerkia kelioms sekundėms.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 5:55 pm

Tik, kai ji apibūdina angelą, Amebr veidą papuošia plati šypsena. Jos draugas, pasveiko! Kokia laimė, pagaliau vertas priešininkas, vėl atsigavo. Bet po to žvilgteli š Debora. Tikriausia įseserė bus jį sužalojusi, bet tikisi, kad nestipriai. - Aha... Tu keliauk namo, pažiūrėk, ką psichopatas ir jo augintinis veikia. - O taip, Amber dabar nekenčia Dominic ir jo vargšės pakalikės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 5:56 pm

- Gerai, iki, - apkabina ją ir nubėga namų link. Jau pradeda gana gerai orientuotis mieste ir jo gamtoje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 10 02 2012, 6:00 pm

Dar akimirką pastovi, galvodama ką daryti. Po kelių minučių apmąstymų nubėga.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   Pen. 02 03 2012, 8:26 am

Atkurnėjo štai šičią ir kad davai ieškoti malkų.
- kic kic kic... malkoooos milkooos, - dainuoja. - kic kic kic, - šniukštinėja po šakom ieško. neranda.. Susiraukęs spokso į miško žemę... Staiga jam topteli - Šakas padeginsim! JOs irgi iš medžio! - pradeda rinkti visokias sausas šakas, šapalius ir bla bla bla. Surinkęs glėbį pėdina atgal.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Proskyna miško viduryje   

Atgal į viršų Go down
 

Proskyna miško viduryje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gamtos kampeliai.-