It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Parkas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Kv. 16 02 2012, 6:34 pm

(nemilžiiniškas normalus, beje su tavim smagu rpgh ;p, nežinau atsiprašau x-x)
- Nežinau, tikrai nežinau, bet klysti, - šypsodamasis atsakė, net nepasimetė, pats mėgo erzinti, todėl perprato , jog šioji panelė gali ir jį norėti paerzinti, nepasiduos ;p.
- Teisingai, nei meilėje nei draugystėje amžius yra niekis, prieš tuos jausmus , kuriuos galima jausti vienas kitam,- kiek nustebo , kad ši užsiminė apie meilę, matyt romantikė mergina, pats apie meilę irgi užsigalvojo bet sau ilgai to neleido to daryti. Gavęs tikslę vietą , kur ji gyvena vaikinas jau maždaug žinojo, kur merginą vesti.:)
- Smagu klaidžioti, nežinai , ką sutiksi, kokį velnią , koki gera žmogų, na šiuo atveju sutikai mane, - nerimastingai pasakė, o tas merginos bakstelėjimas, įžiebė vaikino akyse liepsnelę , tokią šelmišką šypką išmetė, - Kadangi pirmą kartą ir pirma tik diena čia, tai gal ką nuveikti norėsi, o gal kažkokių spec pasiūlymų turi, nes aš laisvas, o manau palydovas tau visai tiktų, nors ir viena esi labai graži,- nusijuokė, aiškiai norėjo sakyti, kad gadintų vaizdą šalia jos būdamas, bet juk taip nesakys.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Kv. 16 02 2012, 6:45 pm

(aw, ačiū! su tavim irgi^^)
Pakelia vieną antakį.
- Tai kuris tu iš paties išvardintų? Velnias, ar geras žmogus? - nusijuokia ir prisgretina prie jo, lėtai pradeda žingsniuot, nors net nežino, ar į tą pusę.
- kadangi tokiai gražuolei kaip aš nedera namo eiti vienai, - susijuokė, nes nebuvo įpratusi girti save net sarkazmo forma, - tikriausiai šitas žavus vaikinukas mane palydės ir užsuks kavos su prancūziškais sausainiais! - sušuko ir iš to džiaugsmo net suplojo rankomis. tada nusijuokė iš savo šiek tiek kvailoko entuziazmo. jis galėjo ką nors ne taip pagalvot.. bet tokia jau ta Nora buvo.
- Ko taip rimtai ir protingai postringauji apie amžių? - klausiamai pažiūri į jį, - buvai įsimylėjęs jaunesnę ar vyresnę, ar aplamai kažkas tokio, kad darai tokias išvadas? ar remiesi kitų pasakojimais? - išpylė klausimus kaip žirnius. mat pati tai buvo įsimylėjus, vyresnį vyrą, kuris jos gyvenimą pavertė šiokiu tokiu pragaru. kaip gerai, kad visa šita nesąmonė baigėsi. ji atsiduso nugrimzdusi į prisiminimus, bet akimirksniu vėl grįžo į realybę, kur šalia jos stovėjo nu nežmoniškai gražus ir komunikabilus vaikinas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Kv. 16 02 2012, 6:58 pm

(nedėkok , man sunku rašyt dabar, tai kokybė prastėja)

- O šitą tu pati turi išsiaiškinti, - pažiūrėjo į merginą tokiu evil look ir nusišypsojo, vien galvojimas , kad jis blogas buvo apsurdiškas, bet jis turėjo ragiukus, oj kad panelė žinotų , kad čia angeliukštis..su ja bendrauja.
- oho, perdėjai su tuo žaviu vaikinuku, bet su mielu noru tave parlydėsiu namo, - tik vaikinas nesitikėjo tokio merginos pakvietimo , pasjautė labai maloniai, o ir mergina buvo patenkinta, tai tikrai eis, o ir stengsis elgtis kuo geriausiai, mergina gera, to ji verta. pasiryžo vaikinukas.
- net nežinau, - pasimetė vaikinas, - Tiesiog kalbu ir sakau tai ką manau, o ar protingas ar nelabai tai jau ne man spręsti, na o meilės istorijų nepasakosiu, - šyptelėjo, - Bent kol kas, - pridūrė , kad kiek paerzintų merginą, kažkodėl jam atrodė , kad gali jai viską pasakoti...
- Ko dūsauji? Pati patirties meilėje turbūt turi, o ar geros ar blogos , atsakyk gražuole pati,- iškišo liežuvį patenkintas, jog jiedu taip gerai susibendravo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Kv. 16 02 2012, 7:04 pm

(why?)
Išsitraukė kažkokį plastmasinį apvalų daikčiuką ir prisidėjo prie akies, imituodama padidinimo stiklą.
- aš Šerlokas van Nora de Holmsas le Hepburn, - rimtu veidu pasakė, - tokios bylos man vieni niekai, - numojo ranka ir pametė tą plastamsės gabalėlį. gūžtelėjo pečiais.
- gal kada nors vėliau, nes vienintelį savo įrankį pamečiau... - nulydėjo skrendantį žemyn tą daikčiuką akimiis ir vėl jas pakėlė į Kei.
- Nelaiminga meilė pamokė mane gyvent kitaip, - šyptelėjo liūdnokai, - dabar taip lengvai nebesiveliu į visokias avantiūras, gyvenu šia diena ir visiškai neplanuoju ateities, - tiesmukiškai pasakė.
- Bet dabar, kaip ir tu, nenoriu apie tai kalbėti, - jos veidas pasikeitė, šypsena pasikeitė, dabar ji atrodė kur kas nuoširdžiau nei prieš kelias minutes, - gal kada nors... kai būsim pažįstami ne vieną dieną ir jausiu, kad galiu pasitikėti tavim labiau, negu dabar jaučiu tai, - pavarto akis, nes suprato, kokią nesąmonę pasakė. ištikrųjų tai net nesuprato, ką pasakė.
- nors ne laikas žmones suartina, kaip tu manai? - atmetė atgal plaukus ir klausiamai pažiūrėjo į Kei.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Kv. 16 02 2012, 7:54 pm

(nesveika labai buvo, dabar geriau jau)
Nusijuokė iš merginos ganėtinai geros vaidybo ir humoro jausmo, - Jeigu vieni juokai, tai malonėkite ir išsiaiškininkite , kuo greičiau, panelyt, - šyptelėjo jai dar kartelį eidamas greta.
- Eh , ta meilė, - taip tyliai atsidusęs pasakė, juk ir pats turėjo kiek visokių nutikimų, prisiminęs viską, kažkaip net nejaukiai pasijautė, todėl bandė nubaidyti tas mintis, juk dabar eina su mergina , kuriai to visai nereikia žinoti, o ir prasitarti bijo.
- Bet palauk tu pasakei neplanuoji ateities, bet pasakei kad nesivelsi į avantiūras, tai ir yra juk planavimas, - pruknštelėjo vaikinas, bet ta liudna merginos šypsena suspaudė jo didelę širdį nežinia kodėl.
- Gerai, net nesiruošiu tavęs versti , geriau šypsokis ir būk visada laminga, - linktelėjo šis , nelabai norėjo matyti ją liudinčia. o tolimesnis žodžiai paglostė šiek tiek savimeilę, kadanors, reiškias yra galimybė ir šansas, taigi puiku, to jam ir tereikėjo ženklo ir kreslelio vilties.
Kitas merginos klausimas buvo kiek abstraktus, bent jau taip manė vaikinas , šiek tiek nuraudo galvodamas ar verta filosofuoti ar nelabai.
Pagavo merginos žvilgsnį ir švelniu gestu perbraukė šiai per skruostą, - Laikas sako yra visagalis, bet žmogus , juk laikui nepaklusnus, todėl manau, kad mes patys vienas prie kito galima prisirišti kada norime , kaip tik norime, arba kaip mums pasitaiko, laikas čia tik matavimo vienetas, nieko daugiau, - pasakė taip ganėtinai rimtokai, atsiduso,- atsiprašau vėl perdaug šneku...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Kv. 16 02 2012, 8:05 pm

(omg koks postas.. tu mane iš kojų išversi. rimtai.)
- nevėlimas į avantiūras - mano vienintelis pažadas sau ir savo ateičiai, - nusijuokė ir šiek tiek palenkė galvą, kad jos plaukai normaliai susigulėtų, nes pastaruoju metu labai jau nepaklusnūs buvo. tada trūktelėjo pečiais
- nebegaliu holmsu dirbt, gi lupą pamečiau, - mosteli rankele į sniegą, kur ta plastmasė nukrito ir suraukė antakius.
- TAAAAAAAAAAAAAAAIP, - nutęsė ir sustojo priešais vaikiną, - vadinasi aš ir tu, abu nukentėjom nuo meilės, - pažiūrėjo į jį tokiom šiltom akim ir pačią nežinia kokie jausmai užplūdo. Rodos, tokia laimės banga per kūną nuvilnijo.
- ir neliesim šios temos daugiau, jei ji mus abu žeidžia, - nusišypsojo ir pajutusi vaikino delną ant savo skruosto šiek tiek sutriko. pakėlė ranką ir uždėjo ant jo rankos, kuri buvo nepaisant minusinės temperatūros labai šilta. nusišypsojo. pajuto kažkokį šiltą jausmelį ir tuoj pat nuvijo jį šalin.
- laikas gydo žaizdas, - linkteli ir nutaiso tokį protingą veidelį, - bet ko gero tau atrodo, kad jeigu man tik septyniolika, engalėjau išgyventi nieko rimto, kodėl turėčiau negalvoti apie rytojų, - šyptelėjo, - bet va taip jau atsitiko, kad mano gyvenimo istorija labai paini ir aš, kartais ir ko gero būnu daugiau mačiusi už pagyvenusius žmones. juoda balta, juoda balta... - pradėjo murmėt nesąmones, nes pajuto, kaip sušalo jos rankos. susigrūdo į kišenes ir vaikino vedama nuėjo link savo namų.
(dabar rašyk ten iškart ;D)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Pen. 17 02 2012, 10:23 pm

Ateina į tą pačią vietą, kur neseniai su Kei susipažino. praėjo vos kelios paros, o toks jausmas, kad amžinybė. garsiai atsidūsta ir atsisėda ant suoliuko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Pen. 17 02 2012, 10:30 pm

uzvertusi galva i apsiblaususi dangu ir leisdama vejui zaisti plaukuose, parko takeliu, i paltuko kisenes susigrudusi rankas, zingsniavo Eli. ramiai dairesi, kartkartem koja paspirdama koki akmenuka ar siaip zvilgsniu nulydedama medzio virsune. tiesiog, malonus atsipalaidavimas. beeinant, El nuleido galva, o tuo pat ir zvilgsni, uzmatydama iki skausmo, rodos, pazistama silueta, - Nora? - siltas balsas pagaliau prabilo, o zingsniai deliojosi sparciau
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Pen. 17 02 2012, 10:37 pm

Stebi priešais medyje tupinčius paukščius, ir užėjo toks noras atsistot ir surikt garsiai, kad jie išskristų. jau buvo tai ir bepadaranti, kai išgirdo pažįstamą balsą. Su niekuom to balso sumaišyti negalima. Tai ji, jos geriausia draugė. Eli. Nora sėdėjo it žemę pardavus ir nesuvokė ką daryt. ji negalėjo patikėt, kad ten, kažkur už kelių metrų yra jos sielos sesuo. pagaliau prisivertus save pažiūrėt, ar ilgesys nekrečia jai piktos išdaigos atsistojo ir nustėro. ten tikrai ji.
- ELI! - suriko per visą parką taip, kad kaikurie žmonės net atsisuko pažiūrėt, kas čia tokia insane. bet Norai buvo nė motais ir ji bėgte pasileido link Eli ir pagaliau suspaudė ją savo glėbyje
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Pen. 17 02 2012, 10:45 pm

Eles akys zaismingai suspindejo, o lupu kampuciai, it pasiute vis kilo ir kilo virsun, kol greitu metu parka nustelbe merginos juokas. Ji taip pat pasileido takuciu pirmyn, nere i prieki, - Nora! - dziugesio pilnu balsu dar pasake drauges varda, ir stipriai stipriai ja apglebe. Ta akimirka uzsimerke, o sirdi uzpludo toookie silti, geri jausmai, emocijos ir prisiminimai, - as...as taip taves PASIILGAU, - gaudydama ora ir placiai sypsodamasi pasake Norai vis laikydama ja gleby. O tada atsitrauke, delnukus priglausdama prie jos skruostu, - po velniu, tukstantis metu, miela sikne, - greituku akim perbego per drauges veida, ir vel apkabino. Taip gera buvo ja matyti...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Pen. 17 02 2012, 10:50 pm

Nora iš džiaugsmo vos neapsiverkė. Tai cypė, tai juokės, tai vėl cypė, tai juokės...Ir tas merginų susitikimas aplinkiniams sukėlė nemenką pasipiktinimą, mat į parką atėję ieškoti ramybės žmonės gavo dviejų merginų solinį cypimo koncertą.
- Kur buvai visą laiką? - beveik rėkė ant draugės, bet ne iš pykčio, o vis dar negalėjo patikėt kad ji čia, kad pati laiko savo glėbyje visą savo gyvenimą.
- Pasiilgau tavęs! labiau nei gali įsivaizduot, - atgavusi kvapą nuo klykimo pagaliau normaliai pasakė ir stipriai suspaudė Eli savo glėby. Jei būtų jos valia, daugiau niekada nepaleistų Eli, nes bala žino kur ir kiek ilgai ji vėl gali dingti. dabar tai Nora parsives ją namo ir prirakins prie radiatoriaus!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Pen. 17 02 2012, 11:00 pm

gniauziojo drauge dar savo gleby, kol gryyynai blandyniskai paklapsejus blakstienom pastebejo, DAR santurius praeiviu zvilgsnius, ai, who cares! Ela nusitempe Nora uz parankes iki suoliuko visa vos ne pasisokinedama. damn, tas siaubingas ilgesys, pasirodo, ir i kapus nuvaryti gali! - buvau pas tevus, Italijoje.. Nora, o kokiuose Bermuduose istrigusi buvai tu?! - balsas pakilo oktava auksciau, o tada tiesiog mergina prapliupo juoktis, - as galvojau, man vaidenasi, bet tu - tu tikra, - vel ramuma gadinantis juokas, o Els nenuleidzia rudu akiu nuo drauges. Ir nenuleis tol, kol neuzknis, - nei skambucio, nei zinutes, - kaip pukis paklapsejo akutem ir patempe lupa. Neilgai taip vaidino, veida netrukus vel papuose nemirtinga sypsena
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Pen. 17 02 2012, 11:03 pm

Nusijuokė, ir kai jos atsisėdo ant suoliuko, dar kartą stipriai apkabino draugę.
- Anglija, tada trumpai Italija, tada Ispanija ir Graikija, tada Prancūzija ir galiausiai čia, - parodo liežuvį pasimaivydama, kiek daug pasaulio pamatė per tuos du išsiskyrimo metus. oba, praėjo du metai, bet Nora taip pasiilgo Elės, kad rodos visą amžinybę nematė.
- Nei skambučio nei žinutės todėl, kad laivą plaukiantį iš graikijos į ispaniją užgrobė piratai! tik niekam nesakyk, - pridėjo pirštą prie lūpų ir apžvelgusi visą parką vėl atsigręžė į draugę.
- Bet tu siaubingai išgražėjai, - pakilnoja antakius ir nužiūri E nuo galvos iki kojų.
- Bonita princesita, - pakalba kaip tas italų virėjas iš judviejų mėgstamiausio restorano.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Pen. 17 02 2012, 11:17 pm

- oo, chica, viva la Espanol! - nusijuoke ir klausesi toliau Noros, - Francuzija - meiles miestas. pala, pala? jau miaile plesei? - su klausimo pabaiga balso tembras kiek kilstelejo is begalybisko smalsumo, - ooh la la, senjorita, piratai, - ir tuoj pat uzsiciaupe sukikendama, - a karts ne tie? is karibu? su Sparrow priesaky, ka? - nezymiai dantukais prikando lupa, ir pirstukais svelniai timptelejo viena Noros plauku sruogele, - du metai.. Du metai, - nutese susimasciusi, siaubingai ilgas laiko tarpas. Elija papurte nuo apmastymu susisukusia galva, ir nezymiai prunkstelejo, - neeee, o tu paklausei mano patarimu, ir nukeblinai iki modeliu agenturos, ar man paciai teks ten tave vesti? Laiko dabar turim i valiaaas, o ir man butu vienas malonumas, mergyt, - nusijuoke delnu paremdama sau veida, - pazadek man, kad daugiau niekad tokiam ilgam laikui nedingsi, - tipo tokia rimta ziuri i drauge
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Pen. 17 02 2012, 11:20 pm

- viva la vida! - nusijuokusi pritaria jos ispaniškam šūkiui, - ir taip, ten buvo karibų piratai! jie turėjo tą mėlyną papuošalą iš titaniko, atsimeni? mėlynąją širdį.. kur aš mamos prašiau, kad man su aštuntu gimtadieniu padovanotų. bet taip ir nepadovanojo, - nutaisė liūdnoką miną, kuri greit išsisklaidė, vos tik pažvelgus į gražuolės draugės veidą.
- daugiau niekur nesiruošiu dingt, o tu taip pat, taigi mūsų laukia ilgas ir gražus gyvenimas kartu, happily ever after, - linktelėjo taip rimtai, - ir vėl darysim pj parties kaip ankščiau, kepsim šreko sausainiukus ir voliosimės sniege, kai jis bus švarus! - nužvelgė parką, norėjo dabar pat išmaudyt E sniege, bet apsidžiaugė, kad to nepadarė, nes sniegelis čia buvo purvinas ir nutryptas...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Št. 18 02 2012, 4:09 pm

ėmė lėtai sukioti plaukų sruogelę aplink pirštuką ir mielai nusijuokė, - am, šitas.. mėlynoji vandenyno širdis.. nu nieko, mama nepadovanojo, jo paieškas susiorganizuosim pačios, juk mes tooookios fainos, - sukrizeno ir užsikišo sukiotą garbanėlę už ausies, ir pasitaisė žieminį kepurioką, - jokių dingimų! nuo šiandien, pažadu ir aš. pasisėdėjimai prie arbatos puodelių, pašnekesiai iki paryčių vėl sugrįš, - patrynė delną į delną ir pūstelėjo į juos šilto oro, - klausyk, o gal lekiam pas mane šiltos arbatėlės? O ir Satah bus tavęs pasiilgusi, - įnirtingai palinksėjo ir išsišiepė it saulytė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Št. 18 02 2012, 4:59 pm

Danielė persikėlė oru, o gal ir ant šluotos atskrido...et, kam rūpi? Svarbiausia tai, kad per visą tą laiką žmonės čionais nenumirė nuo kokio maro. Atvirkščiai! Parkas buvo prisipildęs žmonių. Žinoma, dauguma senukų arba kvaištelėjusių porelių bandančių padidinti bučiavimosi laiką ir patekti į rekordų knygą. Ak, tie žmonės...Nieko nesugalvoja originalaus. Kaukšėdama ilgaauliais bateliais Danielė akimis bėgiojo prie kiekvieno iš esančių parke ir galiausiai jos dėmesį patraukė dvi žmonių merginos. Trumpam sustojusi Danė pakreipė galvą į šoną ir nusprendė susipažinti su jomis. Juk vistiek geriau nei slampinėti iš kampo į kampą. O ir šiaip jau senokai neapsimetinėjo draugiška mergina, kuri po to nukankina savo auką. Greit nutaisė malonų veidą, prisivertė lūpų kampučius pakilti aukštyn ir iš lėto ėjo link jų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Št. 18 02 2012, 5:07 pm

Eliana pakedeno savo ant šonų užkritusias garbanėles ir užsimaukšlino kepurę su bumbulu patogiau. lauke oras paprastam pasisėdėjimui šiek tiek netiko, o jau seniau minėtas arbatos puodelis su Nora - geriausia dingstis praleisti pavakarę. vėl paprastutis rankų patrynimas viena į kitą, ir Elė stojas priešais draugę, norėdama iš kišenių išsiimti pirštines. netyčia atgaliop ji stuktelėjo galvelę, pastebėdama stebuklingai malonią personą, rodos, su šypsena iš oro. keistą, kaip niekad. Mergina gūžtelėjo pečiais, nemanė, kad dailioji mergina žingsniuoja būtent čionais
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Št. 18 02 2012, 5:20 pm

Žmogiškais žingsniais Danielė artėjo prie merginų, mintyse vis svarstė kaip čia normaliau jas užkalbinus, kad tai atrodytų žmogiška ir suprantama. Priėjusi norimu atstumu ši krenkštelėjo.-am...gal galėtumėte pasakyti kiek valandų? telefoną palikau namuose, o laikrodžio nenešioju,-numykė. Gal buvo kiek banalu, tačiau jos manymu buvo geriau nei apsimetinėti turiste pasiklydusia svetimame mieste.Su erzinančia šypsena žvilgtelėjo į vieną mergina, paskui į kitą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Št. 18 02 2012, 5:28 pm

Elė suktelėjo galvą į prabilusio balso pusę. vis dėl to, dailioji mergina atžingsniavo čionais. Ela tik gūžtelėjo pečiais dar pažiūrėjus į Norą, - žinoma, minutėlę, - atsigręžusi aiškiai nužvelgė atėjūnės veidą, kuris pasirodė, kažkur kažkada siaubingai matytas. sapne? Elija staigiai papurtė galvą ir susigrūdo ranką į kišenę ieškodama išmaniojo - su touch screenu. :D - dabar be penkių minučių pusė septynių, o jeigu ką, už šimto metrų paėėjus tiesiai... - ranka nurodė kryptį, - bus miesto aikštė, o ten jau ir laikrodis, - nusišypsojo tiesą sakant, maloniai, kaip nepažįstamajai, - jūs ne vietinė? - dar užklausė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Št. 18 02 2012, 5:40 pm

Sumirksėjusi akimis vėl pasisuko į pirmąją merginą, kuri ir planavo atsakyti į Danielės klausimą. Dirstelėjusi akimis į jos veidą iškėlė aukštyn antakius. Marija Šventoji Juozapine! Tai buvo mirusios Danielės pervertėjos Katerinos dvynė. O gal kopija? Nors ne, dvynė ji tikrai negalėjo būti. Juk pati Katerina nugyveno gal kokius kelis tūkstančius metų...bet tada kaip taip gali būti? Mergina kuri stovėjo visiškai niekuo nesiskyrė nuo senai mirusios Kat. Įskyrus tai, kad kvepėjo kaip žmogus. Danė buvo taip susimąsčiusi, kad net susiraukė ir užmiršo kur esanti. Nors taip nederėjo. Išgirdusi balsus papurtė galvą ir vėl prisilipino šypseną.-ak, labai tau ačiū,-linktelėjo galva.-aš? am...ar aš vietinė?,-pakartojo pati sau klausimą, kad išpeštų laiko sugalvoti normaliausia atsakymą.-ne. Mano seneliai čia gyvena ir aš atvažiavau jų aplankyti, tačiau sužinojau, kad jų kelias dienas nebus, tai teks grįžti autobusu namo,-va ir sukūrė panelė melagėlė istoriją.-be to, aš Danielė,-linktelėjo trumpai prisistatydama.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Št. 18 02 2012, 5:41 pm

atsibudusi iš transo pasitvarkė plaukus ir žvilgtelėjo į Elę.
- mielai išgerčiau arbatos, - nusišypsojo, - ir pamatyčiau Satah, - apsidžiaugė irjau ketino stotis, bet pamatė, kad šalia jų yra dar kažkokia nepaprasto grožio mergina. Galvojo, kad tai Elės draugė, nes negirdėjo jų pokalbių pradžios, tai tiesiog žaviai nusišypsojo ir laukė, kol elė nuspręs ką daryti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Št. 18 02 2012, 5:50 pm

Eliana tik pasukiojo delne savo išmanųjį ir maloniai dar kartą šyptelėjo nepažįstamajai. išklausiusi jos pasiaiškinimo istorijos apie vietinius senelius, mergina tik iškėlė antakius aukštyn, ir lengvai atsikrenkštė, - aišku, aišku, - dar porą karčiukų linktelėjo, kol išgirdo tos žavuolės vardą, - am.. - nutęsė, - aš Eliana, o ji, - parodė į jau atsistojusią Norą, - mano draugė, Nora, - lengvai kilstelėjo galvą ir atsikvėpė, - malonu buvo susipažinti, Daniele, - dar tarstelėjo ir pakančiai atsisuko į draugę, lyg rodydama, kad mums jau metas, - lekiam arbatos, tiesa? iki pasimatymo, Daniele, - dar pasakė ir tankiai mirksėdama žiū į N. Pora akimirkų, ir Els įsikibus jai į parankę ramiai išžingsniavo iš parko...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Št. 18 02 2012, 5:56 pm

Nora kartu su El dingo iš akiračio.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   Št. 18 02 2012, 6:32 pm

Akimis nusekė jas benueinančias ir tada lengviau atsikėvė bei nustojo šypsojusis. Nepratusi Danielė šypsotis žmonėms ar kitų rasių padarams. Iš kišeniaus išsiiemė telefončiką ir vėl dirstelėjo į laikrodį. Nors ir neturėjo kitų planų, bet tai dar iš įpročio turbūt. Žinoma, kad ji nepaliks šio miestelio. Tik ne tada kai pamatė gyva Katerinos kopiją. Dabar turėjo daug ką išsiaiškinti...gal būt Elianne nebuvo šiaip žmogus? Gal tai kokoa rasė? Kuri kaip ir velniai gali gyventi ilgai, tačiau nepasenti. Et, kokių tik keistenybių neprisigalvojo Danė...Dar kiek pastoviniavusi pasipustė batus.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Parkas   

Atgal į viršų Go down

Parkas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next