It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Šaltinis miško viduryje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 5:27 am

Paskutinį kartą redagavo NEELA VON TULSSE, Pen. 03 02 2012, 5:37 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 5:36 am

Neela atėjo štai čia, tik dėl to, kad išgirdo čiurlenančio vandens garsą. Keista pasirodė, nes dabar žiema ir šalčiai aplinkui. Priėjusi ji pamatė nuostabų kalnų vaizdą. Auktai pakėlusi galvą ji priėjo prie vandens. Apsikabinusi pečius pritupė ir palietė ledinį vandenį. Pasižiūrėjusi į savo nubrozdintas rankas, kojas, išpurvintas žemėmis ji pasėmė rieškučias ir pradėjo plauti nuo savęs viską. Sučiaupusi lūpas ji prisiminė tą siaubą, kurį patyrė su Adamu. Šleikštulys ją suėmė prisiminus grubias jo lūpas ant savų. Pasisėmusi sekančią rieškutę vandens ji šliurptelėjo į burną ir pradėjo skalauti, lyg tai padėtų išvalyti to šlykštynės prisilietimus, grubias glamones. Supratusi, kad tai beviltiška ir vis tiek to šėtono, angelo veideliu, neatsikratys taip paprastai, mergina nustojo lieti ir trinti į save ledinį vandenį. Suknelė, nuvogta iš gretimo kambario, greičiausiai buvo Adamo sesers. Neela pasižiūrėjo į purvo dėmes ir nuplėšytus galus. Buvo apmaudu, kad negali apsiginti, todėl susigraudino.. Jau amžių nėra to dariusi, bet ant šaltų skruostų, šaltų ašarų nepajuto. Tik pasilenkusi pamatyti savo veido atvaizdą ji pastebėjo kaip ašara nukrito į vandenį ir suraibuliavusi po paviršių, paleido ratilus.
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 7:31 am

Nuskridęs nuo skardžio jis išvydo gražų šaltinį miške, o prie jo, vienišą figūrėlę. Iš lėto jis nuskrido ir nusileido ant sniego netoli jos. Neėjo kol kas arčiau tik stovėjo ir stebėjo. Mergina buvo nepaprasto grožio, bet vaikino dėmesį patraukė ne tai. Visa purvina, išvargus, išsekus....o ašaros...merginos ašaros jį gniuždė iš vidaus.
Ankščiau jos niekad nematė, turbūt ji nauja tarp angelų, arba neseniai atvyko. Pasišlykštėjo savim kaip vadu, kad to nežinojo.
Kol kas jis tik stovėjo, mergina ir taip atrodė išsigandus.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 7:40 am

Nusibraukusi ašaras nuo sustingusio veido ji pakėlė akis įskardžio papėdę. Pajutusi kažką šalia ji sustingo ir nebekvėpavo. Meldėsi, kad tai nebūtų Adamas, tada lėtai pasuko veidą. Išvydusi vaikiną šiltai apsirengusi sudrebėjo, kūnas priminė, kad ji dabar su lengvute nuvogta suknele. Vaikinas atrodė keistai ramus, atokiau stovintis. Tas jo paltas priminė vieną detektyvinį filmą ir Neela galiausiai įkvėpė. Lyg ir ne piktas atrodo. Subarė save už naivumą, juk ir tas šlykštynė atrodė geras, net padėti surasti angelų namus pažadėjo, o iš tiesų apgavo. Drebėdama nuo šalčio ir šiek tiek baimės mergina atsistojo, už nugaros išsiskleidė sudrąskyti, gležni sparnai.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 7:54 am

Trukčiojantis įkvėpimas ir tada jis sulaikė kvapą. Kas drįso taip su ją pasiielgti, taip sudarkyti baltus sparnus??Nežinia kas, bet greit kažkas bus lavonas.
Daugiau jis nedvėjojo, pagalba jai buvo būtinesnė nei žvilgsnių karas. Eidamas link jos, jis atsisegė savo šiltą paltą ir jį nusiemė, net neklausęs užmetė jį merginai ant pečių, stengdamasis kuo mažiau paliest sužalotus sparnus. Ji buvo visa sušalus...tad netrukus ji uždėjo jai savo pirštines, kiek didesnės, nei jai reikia, bet geriau nei nieko. Šildydamas jos rankas tarp savo pirštų Alex pakėlė susirūpinusias mėlynas akis ir pažvelgė Neelai į veidą.
-Kas su tavim taip pasielgė?-tyliai paklausė nuleisdamas akių.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 7:59 am

Jo žvilgnsis, neleido jai pajudėti. Ką jis galvoja žiūrėdamas į ją? Ar jis mato jos sparnus, kaip matė Adamas?
Kai jis pradėjo eiti link jos ji žengė kelis žingnsius atbula, bet sustojo, nes kitaip nugarmėtų į upę. Jau žiojosi maldauti pasigailėti, bet pamačiusi kaip jis nusiima paltą ir apgaubia juo ją, Neela užsimerkė ir pajuto kaip šiltas, dar nuo to vaikino kūno sušilęs paltas pradeda šildyti jos nuogus pečius. Sparnų ji jau ilgą laiką nejautė, tad dilgčiojimas juose buvo įprastas ir Neela nekreipė dėmesio. Kai jis paėmė ir uždėjo savo pirštines jai ant rankų, kai šildė jas ji atsimerkė ir sutrikusi pasižiūrėjo į jo akis.
- Tu nieko nepakeisi, - šnibždėdama atsakė. Viduje pasklido šiluma. Ji nesuprato ar čia dėl to, kad jis buvo toks patrauklus ar dėl to, kad darėsi šilta nuo jo palto. - Kas tu? Angelas? - šyptelėjo nuo savo pačios žodžių.

(aš matau save tavo paraše ;DD bet broliui ir sesei geriau TO nedaryt :DD)
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 8:16 am

(Biografiją galima greit pakeist :D o šiaip tai....tiesiog nežiūrėk ;D)

Matėsi, jog ji yra klaikiai išsigandus, vargšė, visa įbauginta.-Atsargiau....-jis patraukė Neela nuo upės krašto, būtų nekas jei ji įkristų. Tiksliau, būtų siaubinga. Vis dar šildydamas jos rankas akimis begiojo per kūną ieškodamas sunkių sužeidimų, viena koja atrodė tikrai prastai.-Manai?-jis kiek kilstelėjo antakį.-O aš manau priešingai. Tas šlykštynė, kuris taip padarė, negali ir toliau laisvai vaikščioti...-trumpam mintimis perbėgo bjauriausius Richmondo padarus ir tik stipriau sukando dantis. Bet tolimesnis merginos klausimas grąžino jį į realybę.-Taip...-sumirksėjo, nejau ji nemato jo baltų sparnų? Alex šiek tiek juos praskleidė ir pamosikavo ore.-Tu visa sušąlus. Eime namo, padėsiu tau susitvarkyt žaizdas.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 8:31 am

(Tu Nina turi, mylėk ją. nors aš tikrai nieko prieš būčiau ^^ ;DDDDDDDDDDD bet paklausysiu ir nežiūrėsiu :D)

Pasižiūrėjo į apačią, kur ramiai plaukė upė. Pasislinkusi arčiau angelo ji suspaudė jau bepradedančias mėlynuoti lūpas. Juk negalės meluoti savo klano atstovui.
- Nežinau kas jis, bet... Jis apgaule mane atsivedė pas save ir... - jos akys vėl prisitvindė ašarų. - Nereikia... Nenoriu to prisiminti, - ji pradėjo purtyti galvą. Išgirdusi plasnojimą ji pažvelgė už nugaros ir pamatė akinamo grožio sparnus. Nepalyginsi jų su jos. Neela nunarino galvą. - Mano siaubingi, - sumurmėjo. Pasiūlymas eiti į šiltus namus ją viliojo, bet... - Aš neturiu namų, - pasakė ji. - Aš.. klausyk, - ji nežinojo kaip kreiptis į vaikiną. - AŠ ieškau. Man reikia rasti angelų namus. Aš kai ko ieškau juose... Ar padėsi man?
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 8:48 am

(Jei rasi Niną, tai pranešk :D bet neneik, kad šitas parašas nefainas :D)

Nevers jos pasakoti. Tikrai ne, nebent ji pati to norės, bet akivaizdu, kad ne. Matyt tas parazitas jai tikrai kažką siaubingo padarė.-Gerai gerai....-skubiai tarė, vėl ji daužo jį su tom ašarom.-Bent vardą atsimeni?-pasiteiravo. Na, nesusilaikė ir priglaudė ją sau prie krūtinės, ji tokia sušalus atrodė.-Tavo sparnai tokie pat gražus, tik sužeisti.-Staiga jis sutriko. Iš kokio medžio ši mergina iškrito?-kaip tai neturi namų? Visi angelai gyvena von Tulsse rūmuose, ten ir tavo namai. Klausyk, visi angelai yra mano šeima, žinoma aš tau padėsiu viskuo kuo tik galėsiu. Surasim tą, kurio tu ieškai.-patikino, kad ji bent kiek nusiramintų.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 8:58 am

(aš ir nesiruošiu neigti :DD)

Šniurkštelėjo.
- Adamas, - pasakė tyliai. - Tu jį pažįsti? - išsigandusi ji sugniaužė jo megztuką ar su kuo jis ten buvo. - Prašau, nieko jam nepadaryk. jis supras, kad aš atve pasiunčiau ir... Ir... - ji užsikirto negalėdama apsakyti to siaubo, kurį jis gali jai suteikti vėl. O jei bus dar baisiau? Apsikabinimas dabar jai buvo kaip palaima. Ji aprimo ir užsimerkė kelioms sekundėms. Kaip būtų gera, jei šitas jaunuolis žinotų kur jos brolis. O kas jis irgi šitaip apkabintų ir ji pasijustų saugi... - Nemanau, kad jie pagis. Aš visą gyvenimą juos slepiau nuo žmonių, nes jie būtų pamatę ir nuplėšę juos. Tada būtų dar baisiau, - pasakė. Ji dar nenutuokė kokia naivi yra ir nepatyrusi kaip angelas. - Mano istorija ilga, - pasitraukė nuo jo, kad matytų akis. - Aš tik maždaug prieš tūkstantį metų sužinojau, kad esu angelas ir dar daug visko, bet... Ne tiek daug, kad galėčiau surasti von Tulsse namus. Mama man liepė pačiai jų ieškotis, nes ji ten grįžti negali, - pasakė rimtai. - Visi angelai šeima? - perklausė. - Bet aš negaliu būti jūsų šeima, nes nieko nepažįstu iš jos, - sutriko. - Padėsi man? Tikrai? - jos akyse sužibo viltis. Jis tikrai nebuvo panašus į melagį.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 9:13 am

Adamas, su ta A iš didžiosios, na kaip čia tokio nežinosi. Bet Alex nieko jai neatsakė, nenorėjo, dar labiau išgąsdinti, bet tas Adamas jau jo sąraše.-Ššš...-paglostė jos pečius.-viskas gerai, jis daugiau tavęs nepalies.-vis ramino ją, tada tik klausėsi jos ir antakiai vis labiau kilo. Ji grynakraujė angelė ir nieko beveik apie save nežino? Iš kur šita mergina? Kas ji iš viso.-Nesijaudink, sparnai stiprūs, jie atsigaus.-pažadėjo.-be to, žmones nemato mūsų sparnų.-patikino ją, tad daugiau jų niekada neslėpk....-oi, jam bus labai įdomu išgirst visą istoriją.-Na, nesam mes biologiška šeima, tik kai kurie iš mūsų turi kraujo ryšių, bet kadangi turim vienodą pavardę vadinamės šeima ir žinoma, aš tau padėsiu.-visiškai patikino žiūrėdamas jai į akis.-Aš Alex.-prisistatė pagaliau.-Esu atsakingas už šitam mieste esančius angelus, taigi taip pat už tave.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 9:21 am

Jo balsas ramino. Ji atleido kumštį, kruiame buvo sugniaužusi jo drabužį ir suglostė klostes, kurias sudarė, bet drabužis vis tiek atrodė, kaip suglamžytas. Pakėlusi akis į viršų pmatė kaip jo antakiai pakilę. Pasistiebė, nes jei iškels rankas per aukštai paltas nukris, o aji to visai nesinorėjo. Ji pirštų galiukais nuleido jo antakius žemyn.
- Nereikia stebėtis, - pasakė iš burnos išėjo garas. Pirmą kartą ji šyptelėjo. - Man patinka šeimos. Ypač didelės, - linktelėjo. - Ačiū, - padėkojo ir ištiesė pirštinuotą ranką. - Neela, - šyptelėjo antrą kartą. - Atsakingas? Kodėl? - pakreipė galvą. Jai buvo smalsu, kodėl jei jis žino visus angelus nežinojo apie ją. Kodėl niekas iš tos 'šeimos' neieškojo jos. Mintyse subarė save. Juk jie nežinojo apie ją, kaip ir ji apie juos. Ot kvėša savanaudė.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 10:06 am

Pom ant to megztinio, jis taip pat šyptelėjo kai ji nuleido jo antakius su pirštų galais ir suemęs jos ranką priglaudė jos plaštaką sau prie lūpų.-Malonu, Neela.-nuo lūpų nedingo šypsena.-Na....tiesiog man paskirta pažiūrėt, kad visi atliktų savo darbą ir kad visi būtų saugūs.-atsiduso.-atleisk, nežinojau, kad tu mieste....būčiau pasirodęs daug ankščiau.-jis jautės siaubingai kaltas. Nu klaikiai.-o dabar eime namo, kol visai nesušalai. Paskrisi pati?-žvilgtelėjo į jos sparnus ir suabejojo.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 10:19 am

Nuraudo jam šitaip pasielgus su jos pirštais.
- Tikiu tavim, - pasakė tyliai. Pasižiūrėjo sau į nugarą. - Vargu ar man išeis. Aš net nežinau kaip, - susigūžė. Gėda jai. - Ar... Gal galime pėstute? - pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 10:27 am

-Pestute? Per tokį šaltį ir sniegą? Ir kai tu su tokiais rūbais.-kitu atveju būtų nusijuokęs, bet dabar tik supratingai šyptelėjo, tada paėmė ją ant rankų, greitai ir lengvai.
And then....nuskrido link namų.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pen. 03 02 2012, 10:36 am

- Na taip.. Pėstute, - atsakė, bet tada pajuto pakilusi į orą. įsikibo į Aleksą. - Oj... - išpūtė akeles, nes ji pirmą kartą skrido.
Atgal į viršų Go down
Hikari Gabriel von Tulsse

•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pir. 20 02 2012, 5:06 pm

Iki angelų vietos Hikari tikrai nebūtų nuskridęs su Beatriče ant rankų. Visas subadytas, smaugtas ir dar apdaužyta nugara. Kraujas maišėsi su prakaitu ir lašeliais krito ant sniego. Kas kart sunkiai įkvėpdavo ledinio oro net urgzdamas ir stenėdamas. Aišku, gi gali stengtis įveikti bet kokį atstumą, bet šiuo metu buvo svarbiau nuraminti savo brangiausią turtą, nei rizikuoti kur nors nukristi ir prarasti brangų laiką.
Jis švelniai nutūpė prie šaltinio. Atsiklaupė, atsisėsdamas ant savo kojų, ir pasisodino Beatričę. Tvirtai suėmė ją į glėbį.
-Ššš.. džiaugsmai jūs mano... viskas gerai...
Šnybždėdamas raminančius žodžius ir pats vijo visus pykčius į šalį. Jis uždėjo delną ant angelės pilvuko ir nuo jo vos vos paskleidė šilumą į vidų. Nediduką kiekį, pilną ramybės ir šilumos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pir. 20 02 2012, 9:53 pm

Visą kelią, kol buvo skraidinama Hikario, mergina be galo sunkiai ir giliai kvėpavo. Skausmai liečiantys pilvuką vis labiau aštrėjo ir aštrėjo. Ji jautė, kad tam, niekuo neprasikaltusiam mažučiui, kuris gyvena jos viduje yra be galo negera, kad jam skauda ir, kad jam gresia rimtas pavojus. Juk kitaip nebūtų mama. Beatričę vienu metu net pykint buvo pradėję, ji net nebegalėjo susikoncentruoti ties Hikariu. Juk kitu atveju ji būtų kuo greičiau vijusi sužadėtinį namo, bet dabar apie nieką kitą negalėjo galvoti, tik apie savo vaikelį. -Hikari.. labai blogai.. aš jaučiu..,-vos atsidūrusi vaikino glėby ji kone verkdama šnabždėjo. -Mirsiu, jei vėl antrą kartą tai teks ištvert,-vis kuždėjo ir kuždėjo, kol Hikario delnai neatsidūrė jai ant pilvuko. Angelė aprimo. Ji jautė malonią šilumą. Smarkiai užmerkusi ašarotas akutes ji stengės giliai kvėpuoti ir minčių pagalba siųsti teigiamą energiją savo mažajam angeliukui.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pir. 20 02 2012, 10:10 pm

Oi ne,mama,neleisk šitam skausmui pasikartoti! Nes antras kartas gali būti lemiamas. Ir pasekmės bus skaudžios. Stebuklas, kad po tokių trankių "nuotykių" vaikeliukas išgyveno. Kentėjo,tačiau kančios atsipirko - mazgiukas gavo šilumos ir ramybės. Visi geri jausmai apgaubė jo besivystantį gležnutį į kamuoliuką panašų kūnelį ir gydė. Kopūstukas nurimo ir nebeerzino mamos savijautos.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pir. 20 02 2012, 10:19 pm

Pabuciavo suzadetinei i kakta. Labai norejo ja iztikrinti, kad viskas bus gerai, taciau puikiai zonojo, kad tai ne jo galiose. Nemoka jis prieiti prie to maziuko. Is Beatrices veido mate, kad tam kamuoliukui blogai, todel nezinojo ar jam pakanka vien siunciamos energijos. Kazin ar angeliukas pats ja pasinaudos.
-Sss... - dar vis ramino mergina ir laikydamas ja ant keliu lingavo, taip megindamas nuraminti ir izliuliuoti.
-Gal reiketu i logonine vis tik?
Jis jau kiek pailsejo, tai dabar gali vel keliauti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Pir. 20 02 2012, 10:33 pm

Na va, akimirka po akimirkos ir skausmas pradėjo slėgti. Mergina atmerkusi akutes palenkė galvytę ir įsispitrijo į savo pilvuką, kurio šiokį tokį suapvalėjimą galima buvo pajusti tik palietus. Angelė irgi priglaudė savo mažą delniuką sau prie pilvuko, tačiau nenustojo giliai kvėpavusi. Dabar mažumėlę netgi šypsojosi. Matėsi, kad tas kamuoliukas jau buvo tapęs Beatričės gyvenimo dalimi, be kurio ji neįsivaizduotų pati savęs. -Man atrodo, jis pajuto tavo energiją ir nurimo,-galiausiai po kiek laiko pratarė ir pakėlė akutes į Hikarį. Dabar jos žvilgsnis buvo žymiai skaidresnis, ne toks apsiblausęs kaip prieš tai. -Myliu jus abu be proto,-galiausiai sukuždėjo ir kiek tik bepajėgė įsikniaubė į savo angelą.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   Antr. 21 02 2012, 7:04 am

Hikari buvo visas šlapias. Prakaitas, kraujas, žaizdos nuo šalčio vertė jo kūną drebėti. Jeigu dar ilgiau čia paklupės ant to sniego, tai net nuo Beatričės sklindanti šiluma jam nepadės. Tuo labiau negali likti ilgai žmonių žemėje. Kas bus jei netyčia, tokius sužalotus, aptiks žmonės. Dabar, kai mažuliukas lyg ir nurimo, reikia judėti toliau.
Angelas persimetė merginos ranką sau ant sprando, kad būtų lengviau nešti ir šiaip ne taip atsistojo. Susvyravo, bet plačiau pastatęs kojas išsilaikė. Nusišypsojo savo meilei ir susikaupęs nuskrido.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Šaltinis miško viduryje   

Atgal į viršų Go down

Šaltinis miško viduryje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11