It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Takeliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Takeliai   Kv. 29 03 2012, 6:46 am

[i]

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 8:34 am

Miesto parkelis nebuvo taip toli, tad jauna šeima po keliolikos minučių sėkmingai jį pasiekė. Tik čia kitaip nei angelų kieme buvo didžiulis sujudimas: daugybė belankstančių, bekrykštaujančių įvairaus amžiaus vaikų, laisve besidžiaugiančių keturkojų, o ką jau kalbėti apie įvairias žaidimu aikšteles, medelius, kueių čia buvo apsčiai, o svarbiausia čia jau vietomis rodėsi mažutės žibutės. Beatričė iškart dėmesį atkreipė į tas simpatiškai mėlynuojančias gėlytes, nes jos buvo merginos vienos mėgstamiausių. -Na, Arielei čia turėtų būti dar įdomiau,-besišypsodama pažvelgė į Hikarį ir stumtelėjo vėžimėlį tolėliau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 8:41 am

Su Ariele ant rankų atėjęs į parką, Hikari kiek sunerimo. Čia toks gyvenimas verda, o šalia jų tigras. Kas kad jis naminis, bet kai kurie žmonės varstė visą šeimynėlę nepatikliais žvilgsniais. Kotetsu net pats pradėjo baukščiai trintis prie šeimininko kojų. -Aha, mūsų smalsutei čia bus kaip tik. Ania? -švelniai krestelėjo mergytę ant savo rankų ir ėjo šalia Beatričės. - Žibutės, huh...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 8:51 am

Arielė liko be žado. Vaikas atrodė kaip iš olos ištrauktas,nes viskas aplinkui ją taip linksmino ir stebino! Pavyzdžiui žolė ir gėlės. Ar gėlė - tai mini medžiai? Ar žolė tai miniatiūrinis miškas?
Sayuri vertėsi per tėti ir bandė nusigauti ant žemės. Jos sparniukai išsiskleidė ir pradėjo nenumaldomai plasnoti.
-OOoooooo....ooooo....OOOOOO! - delniukais siekė visko iš eilės. Ir žolytės,ir gėlyčių,ir bėgiojančių vaikų...visko.
Arielė krykštavo,cypė,spurdėjo kaip kirminukas. Visaip kaip traukė aplinkinių dėmesį ši jauną šeimynėlė. Ir labiausiai prie to prisidėjo Kotetsu su Ariele.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 8:58 am

Na, tigras šioje aplinkoje atrodė tikrai nevisai vietoj. Jie galėjo būti visiškai teisėtai užsipulti čia esančių žmonių, kad pažeidžia piliečių saugumo teises, nes juk tigras net pavadėlio ar kokio ansnukio neturėjo, kai tuo tarpu Fredžiu jau buvo susidomėjęs būrelis vaikų. -Nežinau, gal Kotetsu reiktų leisti į mišką pasilakstyti?,-kilstelėjus galvą į Hikarį truktelėjo petukais. -Aha,-nusišypsojo ir neatsispyrus pagundai paėjo tolėliau, pasilenkė ir nusiskynė kelias žibutes. Grįžusi prie savo šeimynos angelė ištiesė miniatiūrinę puokštytę dukrai. -Matai, gėlytės čia. Žibutės,-nusišypsojo nujausdama, kad tuoj iš jos gėlyčių nieko neliks.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 9:41 am

Keletui vaikų buvo įdomiau didelė, dar nematyta katė, tai jie prisiartino prie Kotetsu ir tiesė rankutes jį paglostyti. Tuo tarpu vaikų tėvai pakraupę šaukė, kad jie nelįstų prie tigro.
-Gal gali paimti Arielę, o aš prižiūrėsiu, kad Kotetsu nieko vaikams nepadarytų ir gal nusivesiu į mišką tada jį?
Tyliai kreipėsi į Beatričę, nenorėdamas net pajudėti, kad tigras išsigandęs ko nepridarytų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 10:01 am

-Žinoma,-Beatričė paėmė iš Hikario rankų dukrytę ir priglaudė ją prie savęs. -Nešalta mano mažytei?,-patikrinus Arielės nosytę nusišypsojo patenkinta, kad ji šilta, o tada pasisuko į Hikarį ir pažvelgė į jį taip tarsi klausdama ką jis dabar darys.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 10:45 am

Kada Hikari rankos jau buvo laisvos, jis delnu perbraukė per tigro nugarą, taip pasakydamas kad jis šalia, kad čia nieko baisaus, viskas tvarkoje ir nėra ko panikuoti. Angeras suėmė Kotetsu odą prie sprando ir kiek timptelėjo link savęs, tuo pačiu šypsena padrąsindamas vaikus paliesti gyvūną, jei jiems tai taip knieti. Tik žvilgsniu užtikrito būkštaujančius tėvus, kada vienas iš drąsiausių vaikų palietė žvėrį. Hikari atsitupė ir vėl timptelėjo tigrą už apykaklės. Kotetsu tada atsigulė ir kaip kantri katė leidosi liečiamas tų keistų mažų žmogeliukų. -Būk geras. Jie tau nieko nepadarys, tai ir tu neliest jų, - ramino savo augintinį Hikari kartkartėmis ir pats perbraukdamas ranka per žvėries kailį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 10:58 am

Beatričė stebėjosi tokia vaikų drąsa ir kaip jie be jokio atsargumo kesinos net į tigro ūsus. Kadangi Kotetsu buvo tramdomas Hikario tai tuoj eksponato susirinko pažiūrėti viso parko vaikai. Visų mažylių tėvai nepatikliai kraipė galvas ir vis šūkčiojo vaikams, kad būtų atsargūs. Viena moteris įsidrąsinus priėjo prie Beatričės ir paklausė ar jų šeima tik nebus iš kokio cirko, nes juk normalūs žmonės paprastai tigrų nelaiko namuose. Susimėčiusi angelė kažką mandagiai atsakė, neva jie turi nuosavą namą tad šis gyvūnas turi sau atskirą erdvę. Va, kodėl išėjimas į žmones dažniausiai nebūdavo labai malonus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 12:05 pm

Kotetsu kantriai gulėjo, bet va tampomi ūsai jį erzino. Kaip tikra katė pradėjo uodega daužyti į žemę ir Hikari net girdėjo jo urzgimą.
-Džiaugsme, gal galime eiti į miš...ką?
Hikari pakėlė akis į Beatričę, bet pritilo, nes prie jaunos šeimos dabar rinkosi ir moteriškaitės, kurioms knietėjo pakalbinti gražią, mažą angelų mergaitę. Nors jie gal ir priminė cirko šeimą dėl tigro, bet angelų grožis savaime traukė žmones arčiau jų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 12:11 pm

Arielei truputėlį pasidarė nejauku prieš šitas nepažįstamas tetules. Jos vis kalbino ir bandė paliesti Sayuri...O ji to visai nenorėjo. Ji tik norėjo su tėveliais pažinti pasaulį,o ne likti nučiupinėta baisių tetulių. Kažkuriuo aspektu mergytei buvo gaila ir Kotetsu,nors pati nelabai jį mėgo.
-MMmmmmm...-apsivijo mamos kaklą ir paslėpė savo veideį jos palukuose. Kad tetulės pamatytu,jog mergytės nebėra ir nueitų sau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 12:18 pm

Beatričė gana kantriai atsakinėjo į visus įkyrių moterų klausimus, tuoj dar ir keletas vyrų prisijungė. Atrodė, net galvą įsiskaudėjo nuo tų gan absurdiškų kalbų, nors Beatričė vis vien stengėsi išlikti maloni. Glausdama dukrytę prie savęs ji stengėsi kone ją labiau paslėpti, nes visi tie žmonės spigino akimis į mergaitę tarsi į kokį saldainį, o tas angelei nepatiko. -Manau pats laikas..,-išgirdusi savo vyro balsą tarsi kokį išsigelbėjimą, prasibrovė pro visus vaikus žmones arčiau jo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 12:33 pm

Išgirdęs Sayurį balselį, Hikari atsistojo. Gana čia visiems lįsti prie jų. Kartu su angelu atsistojo ir Kotetsu, tai toks žvėries dydis kiek pravaikė smalsuolių burį.
-Atleiskit, mes jau eisim, - Hikari net apkabino savo merginas, lyg taip apgaubdamas jas nematoma skraiste nuo aplinkinių. Tigras, tarsi suprasdamas ką reikia daryti nusižiovavo ir lėtu žingsniu ėjo į priekį, taip traukdamas susibūrusius į šoną. Netrukus visi išėjo iš parko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 5:55 pm

Atsidūręs kažkokiam per daug žmonių pritvinkusiam parke Tomis susiraukė. Fuck, kaip jis nemėgo viešų vietų. Bet reikia pažinti miestą, į kurį atsikraustai. reikia ištirt žmonių kvapus, surast vietą, kurioje medžiotųsi skaniausiai.Aišku, auką jis turėtų nusiviliot kur kas toliau, nei šito parko varteliai... Juk jis saugojo įstatymus ir savo kailį. ir tada Tomio galvoje ėmė bręsti strateginis planas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 5:57 pm

tokią ganėtinai gražią dieną Nikolė pasirodo parke, matyt kaip visada bėdų ieško, nors tiksliau nori tiesiog pasivaikščioti, pakvėpuoti ale grynu oru, kuris tikrai jau užterštas, be to jai žiauriai nepatinka klykiantys vaikai, pati savo norėtų, bet svetimų nekenčia, nu keista moteriškė, bet ką padarysi. tokia visa faina, išsišiepus eina tolyn takeliu, dairosi aplinkui.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 6:01 pm

Mažulis Tomulis jau nori išsinešdinti iš parko, nes jam jau ausyse zvimbia tas šlykštus žmonių šurmuliavimas, o kai dar jo klausa tokia jautri, vapše nekažką. Bet staigiai jis užuodžia kažkokį itin svaiginantį kvapą, kažoks žmogėnas kątik įslinko į parką. Tomis turėjo kuo greičiau dingti, kad nesuėstų žmogaus čia pat, vietoj. Jis staigiai sulaikė kvėpavimą ir apsisuko pažiūrėt iš kur čia taip gundančiai kvepia. tada pamatė mergiotę. graži buvo, negi žmonės rimtai gražūs, ne tik skanūs būna? Tomio galvelėj sumaištis biški.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 6:04 pm

vos ne pasišvilpaudama eina tolyn takeliu. aišku pastebi kai kažkoks vaikinas atsisuka,, nužvelgia jį, visgi toks gražutis, toks mielas atrodo, tikrai Nikė galėtų jį paniurkyti, kaip kokį meškiną. nusišypsojusi mirkteli jam ir praeina, kažkur ten tolyn. šiek tiek paėjusi sustoja ir atsiremia į medį, tiesiog žiūri kažkur į dangų, stebi debesis, bando suprasti į ką jie panašūs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 6:09 pm

WTF. Kas čia per gestas buvo? Kadangi vaikinas neseniai čia atsikraustė iš tolimos šalies, kur žmonės nebuvo tokie draugiški ir panelės nemirksėdavo akim vaikinam, kad jas užkalbintų. aplamai tomis buvo kilęs iš tų laikų, kai merginos buvo kuklutės ir jų juokas prieš vaikinus būdavo ryškiausias pasaulio stebuklas. Tad nė kiek nedvejodamas Tomis nuėjo prie tos merginos, veikiau iš smalsumo ir nostalgijos savo praeičiai, negu alkiui numalšinti. Tačiau jis vis dar turėjo stovėt sulaikęs kvėpavimą, kad merginos kvapas neišvarytų jo iš proto.
- Sveika, - pagaliau priėjęs nusišypsojo dailia šypsenike ir nužvelgė merginą nuo galvos iki kojų. karštutė...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 6:56 pm

vaikinui priėjus ir šyptelėjus Nika taipogi nusišypso, taip labai mielai, negali gi elgtis bjauriai, nenori vaikino supykdyti. -sveikas,- nužvelgusi vaikiną taipogi pasisveikina, aišku vis dar su šypsena, kitaip ji ir negali. šiaip graži diena, todėl Nikolė ir šypsosi, būtų apsiniaukę ir ji būtų susiraukusi, nors šiaip Nikolės nuotaikos greitai keičiasi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 7:14 pm

Merginos šypsena vaikinui aptirpdė širdelę. Jis griežtai buvo sau įsakęs neįsižiūrėt žmonių merginų, tačiau ši mergina žiauriai uoliai trikdė visus jo įsakymus. atrodo, kad dar nebuvo matęs gražesnės žmonių panelės už šitą. jo mintys labai grūmėsi tarpusavy: ar pagert jos nuostabiai kvepiančio kraujo, ar pabendraut ir pasilikt tą malonumą pabaigai... Nusprendė dar šiek tiek palaikyt intrigą jų pokalby ir bendravime. Nors labai tikėjos, kad merginai paliko bent kokį įspūdį.
- kodėl tokia žavi panelė tokią gražią dieną vaikšto viena, a? - jis šelmiškai pakėlė antakį, viena ranka atsirėmė į medį, kad šonu galėtų stebėt gražiąją žmonių paukštytę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 7:16 pm

šiaip ir pačiai Nikolei kažkodėl vaikinas virpina širdelę, galbūt dėlto, kad seniai bendravo su vaikinu, ar tiesiog jai reikia kokios nors fainos kompanijos, nors tikriausiai viskas gali pasibaigti bloguoju, pakaks Tomui ką nors negero pasakyti ir Nikolė pasius. -neturiu kompaniono todėl teko vienai keliauti į parką, nors tuo nesiskundžiu, galiu viską apgalvoti, pabūti su savo mintimis,- šiek tiek atsidūsta. -beje aš Nikolė,- ištiesia savo gležną rankelę, kažkodėl šiek tiek žandukai paraudonuoja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 7:20 pm

Tomas labai įdėmiai ir akylai stebėjo merginos gestus, judesius, veido mimikas ir kalbėjimo manierą. išklausęs jos trumpus, bet aiškius žodžius, jis nusišypsojo taip sexy.
- tuomet gal panelei Nikolei trukdau užsiiminėti apmąstymais? - paklausė tokiu seksualiu, šelmišku tonu, bet paėmė jos gležną rankutę ir pabučiavo. kaip džentelmenas iš tų senovinių filmų. arba iš savo praeities. juk būtent taip visi kybindavo moterėles...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 7:24 pm

vaikinui pabučiavus jos ranką Nikolė net nesugeba išgirsti klausimo, dar labiau parausta, dabar jau rimtai susigėsta. nuleidžia galvą į žemę, sukinėja pėdą, stebi kaip žemės stumiasi į šonus ir darosi tokia nedidelė duobutė. -o tavo vardo tikriausiai nesužinosiu? - susikaupusi ir šiek tiek nurimusi pakelia galvą. nesugeba šalia jo būti tokia atsipūtusia kale, jaučiasi kaip maža drovi mergaitė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 7:28 pm

Nusišypsojo išvydęs merginos paraudimą ir delnu paglostė jos skruostą. pats gražiausias žmonių reiškinys buvo paraudimas. Jo ranka netikėtai nuslydo iki kaklo, kur jis užčiuopė pulsuojančią veną... Tuomet ranką lėtai atitraukė ir sunkiai nurijo seiles. jam šakės.
- Aš Tomas, - nusišypsojo jai, akys tiesiog įsmigo į tą kaklo vietą, kurią kątik čiupinėjo jo ranka.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 7:45 pm

pajautus jo prisilietimą šiek tiek suvirpa, tokios lyg ir vėsios rankos, bet labai malonios, švelnios, tikriausiai kokį nors kremą naudoja, bet gi nesveika tie kremai, pati Nikolė naudoja aliejus, ten bent jau visokių šūdų nepridėta. -malonu,- šyptelėjusi pažvelgia į jo akis. pastebi, kad jis kažkoks lyg ir pasimetęs, ar šiaip lyg norintis jos, kažkaip neįmanoma suprast.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   

Atgal į viršų Go down
 

Takeliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 19Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-