It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Takeliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 12 05 2012, 4:48 pm

Pilvukas kiek įsitempė, buvo toks malonus prisilietimas, kuris sukėlė šiurpuliukus , kurie bėgioju Kei kūnų dar ilgai. Jam tikrai kilo noras ją čionais tiesiog pamylėti, bet vaikinas turėjo moralės ir sąžinės, varžomas ir pats kiek ėmė ją erzinti, nes ėmė glostyti jau ir kaklą, netyčiom nuklysdamas ties krūtine.
Šyptėlėjo ir perbraukė ranka per jos skruostą , kai šioji šiek tiek paskanavo jo kaklo.
Automatiškai prisiglaudė vaikinas labai švelniai prie savo angelės, - Aš irgi..kaip keista, toks jausmas, bet toks geras, - kažkaip padrikai pamėtęs žodžius į orą pasakė..
Išgirdęs savo Vikos žodžius šyptelėjo kaip velniukas, gavęs peno
- Viskas gerai, aš ir save erzinu..jei čia nieko nebūtų...,- nutrūko sakinys tik vaikino akys pasikeitė į tokias rawr..
-numanai, manau, - nusijuokęs pabučiavo ją švelniai..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 12 05 2012, 5:48 pm

Jiedu tikriausiai dar ilgai nepasisotins vienas kitu, nors nieko keisto kai taip neseniai pirmą kartą paragavo vienas kito. Viktorijai įstrigo į atmintį pirmasis jų bučinys, o vėliau ir kartu praleista naktis. Ji jautėsi užtikrinta ir savimi patenkinta atsidavusi būtent Kei. Vaikino reakcija į jos prisilietimus kėlė šypsenėlę. Dar niekada nesijautė taip nuo ko nors priklausoma kaip nuo Kei. Angelo veiksmai privertė širdutę plakt daug greičiau. Vertėjo pamatyt degančias merginos akis ir švelnus atodūsis prasiveržė iš lūpų, kurios kvieste kvietė jų paragaut, lyg uždrausto vaisiaus. Vi puikiai suprato apie ką kalbėjo Kei, merginos krūtinė ritmingai kilnojosi jai kvėpuojant. Žvilgsnio neatitraukė nuo Kei akių ir tos velniškai patrauklios šypsenos. Kilstelėjusi ranką kaip neregė braukė per jo veido kontūrus. Lyg klusni lėlė linktelėjo pritardama jo žodžiams ir vos pajautusi jo lūpas ant savųjų užsimerkė. Buvimas taip arti Kei veikė daug geriau nei ištroškusiam tyro vandens gurkšnis. Šiek tiek atitraukusi veiduką nusišypsojo ir atsitraukė nuo jo, kad Kei jos neliestų.
- Mielasis, aš rimtai, liaukis, - nusijuokusi užkišo plaukų sruogą už ausytės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 12 05 2012, 8:59 pm

Vaikinas žinojo viena, kad ir kiek bus pavargęs, jis vis tiek visko norės, visko apimant ir pošlus dalykus, apimant ir tokius romantiškus pasivaikščiojimus kaip dabar.
Jis niekados jos nepersisotins, tiesiog tai yra neįmanoma, merginą perdaug myli, per daug jam ji svarbi bei tokia karšta ir seksuali, eina jis išproto dėl jos.
Tie plonyčiai marškiniai, merginos prisilietimus tiesiog stabdė, bet tik šiek tiek galima buvo per juo justi angelo odą, visgi žiūrėdamas į jos akis jis mąstė, tikrai mąstė netgi įtemptai, kaip būtų gera, dingti kažkur ir dviese pasilikti, kad ir amžinybei.
Tas atodusis vaikinui sukėlė tikrai ryškią šypką , kuri taip lengvai nenusiplaus nuo veido, prisirišo prie šios panelės jis, nebegalėjo toliau būti atsikrai, nepalietęs, nepabučiavęs, nepamylavęs savo Vikos...
Švelniai glostė jos kaklą ir krūtinę, kuri tikrai matėsi jog kiek labiau yra susijaudinusi, patenkintas šis labai labai erzininačiai tai ir darė.
Vaikino kūnu nubėgo toks šiurpulys, bet labai smarkus , kad šis vos susilaikė nenusipurtęs, ne tai jog buvo jis koks baisus, labiau keistas, keistas , nes jis tokio dalyko senai nejuto, o ši gražuolė sugebėjo tokius jaumus ir pojučius jam įdiegti.
Nepatenkintas , jog ji atsitraukia nuo jo šis nukabino nosį, bet tai tik buvo vaidyba, klastingas tas angeliukštis..
- Suprantama, na kadangi to negalima čia daryti, gal pasiūlysi , kur toliau mudu keliautume?,- pakėlė antakį švelniai kutendamas merginos kojytę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 12 05 2012, 9:41 pm

Tikriausiai angelas tyčia taip elgėsi ir kaip koks velniūkštis gundė Viktoriją savo prisilietimai. Kuo toliau, tuo sunkiau jai buvo tam atsispirt. Ji jo geidė nemažiau nei jis jos, bet malšino savo aistras, juk visų pirma čia vieša vieta ir nuo to Kei veiksmai tik dar labiau intrigavo. Jis ją per daug traukė. Užvaldė mintis, pojūčius ir viską ką tik ji galėjo jaust. Tikriausiai kol nei vienas nenumalšins to jausmų alkio, negalės ramiai išeit pasivaikščiot. Viktorija vėl nusišypsojo miela šypsenėle. Kaip jai jo trūks jei išsiskirs nors trumpam. Nusijuokusi papurtė galvelę.
- Kei, net negalvok apie tai, mes išėjom pasivaikščiot ir nieko kito apart bučinių ir glebesčiavimosi neveikiam. - na ir kas, kad ji jo norėjo, bet jai tiesiog patiko jį savotiškai paerzint, net jei ir vėl troško atsidurt jo glėbyje. Galiausiai akimirkai susimąsčiusi ji pažvelgė į jo akeles. - Bet mes per daug to norim?
Kilstelėjo antakius. Jei taip ir toliau, tai netaps nė kiek mažiau priklausoma nuo Kei glamonių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 12 05 2012, 10:41 pm

Sėdėdamas žiūrėjo į savo gražuolę, norėjo sugalvoti, sužinoti, kas dedasi jos galvelėje, labai jau buvo smalsus tas angeliukas , kažkaip pamažu užsimąstęs jis nepajuto kaip vėl prisigretino prie savo merginos.
- Aš ir negalvoju, man KOLKAS to užtenka, - nusijuokė kaip mažas vaikas, bet toks evil juokas, bet tada kiek labiau surimtėjo, visgi jis visada buvo diplomatiškas ir išlaikė taktą betkokioje situacijoje,- nekreipk dėmesio užėjo man čia durnius, o gal pavasaris, - švelniai nusišypsojęs, kaltai pasijautė.
- Tai normalu, paragavus sustoti negalima, na bet galima sugalvoti kažką tokio , kad ligi to reikalo mudu pasistengtumėme, - pradėjo trinti rankomis, - Dar tiksliai nieko nežinau , bet man rodos mums pavyks, - patenkintas pasakė, - Nesijaudink, aš tau galiu prisipažinti, jog to su nieku taip smarkiai nenorėjau, kaip su tavimi, - išmušė raudonis, bet vaikinas tuojaus susitvardė, - aš dabar gal net mieliau pasivaikščiočiau kartu , nuvargtume paprastai, o na vėliau jau kaip bus, ką manai?,- melavo biški, bet niekis, jis norėjo dar ir save biškiuką pakankinti ir pažiūrėti kiek temps, nors ir kartu kažką nuveikti dar..
- Klausyk..o tu su dievais susipažinus? Su mūsų klano vadu ?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 12 05 2012, 10:59 pm

Galėjo tuoj pat liautis žaidusi ir gaut Kei visą, bet dar norėjo pakankint. Oi kas jos galvelėje dėjosi, geriau vaikinui nė nežinot. Besišypsodama pati irgi prigludo arčiau jo. Tikri įsimylėjeliai. Viktorija tikrai jautėsi laiminga, akys tiesiog spindėjo ir taip mergina tiesiog visa švytėjo. Atmetusi plaukus atgal žaviai pakreipė galvelę. Jai tikrai buvo sunku valdytis jo nelietus, net jei ir bandė mintis nukreipt visai kitaip. Prisiglaudė skruostu prie jo skruosto.
- Tikrai? - tyliu ir saldžiu balsu sušnabždėjo. Liežuviuku lyžtelėjo per jo lūpas ir praleidusi pro ausis visas jo kalbas pabučiavo. Atsitraukusi kaltai šyptelėjo ir tiesiog apsikabino Kei.
- Dar neteko. O ką? - kiek nustebusi paklausė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 12 05 2012, 11:51 pm

Pajautęs jog ji bent šiek tiek nori pasimyluoti ir prisiglaudė angelas švelniai ją apglėbė ir saugojo nuo karts nuo karto užpuolančio vėjo. Kaip Kei patiko tokia Viktorija, besitramdanti, užsispyrus, bet vis tiek ištikima savo širdžiai, toks ir jis buvo ..bent jau taip manė.
- Taip, - vos spėjo atsakyti, kai pajuto švelnų jos liežuvėlį ant savųjų lūpų, akimirkai užsimerkęs jis atsakė į tokį netikėtą, bet begalo malonų bučiuką, kurį užtęsiąs šis dar ir krimstelėjo jos lūpos.
Eh ir vėl liko suerzintas šiek tiek susiraukė, kaip koks mažiukas vaikas bet neilgam, - Na nežinau , manau tau derėtų su jais susipažinti, visgi Alexo, mūsų vado vestuvės, buvo į kurias mudu taip ir nenuvykom, - sukikeno prisiminęs , ką jiedu veikė tuo metu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 13 05 2012, 7:55 am

Pernelyg užsiėmusi ji buvo, kad būtų užmezgusi pažintis, tad dabar taip padaryt puiki mintis. Glaustėsi prie jo tarsi sužvarbusi, bet iš tiesų tenorėjo būt apkabinta. Viktorijai patiko bučinukas, bet daugiau jo nebebučiavo.
- Tu teisus, tad manau galėčiau pagaliau susipažint, - prikando lūpą ir pakilo nuo suoliuko laikydama Kei už rankos.
- Einam? - nusijuokusi timptelėjo jį į save.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 13 05 2012, 8:30 am

O vakinui patiko toks glaustymasis , jis jautėsi tikras vyras , stiprus, bebaimis, kuris galėjo ją apsaugoti nuo betkokio pavojaus... Bučinių stoka, vat kokia mintis jo galvoje šovė, ėmė krizenti, visai šis išprotėjo..
- Reikia palaukti,kada jie grįš..,bet jo reikia, - šyptelėjęs atsistojo kaip paklusnus šuniukas ir prisigretino prie savo mergaitės, - o palauk kur?,- nusišypsojęs paklausė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 13 05 2012, 5:28 pm

Ir pačiai Vikei patiko šalia toks stiprus ir tvirtas vaikinas, už kurio galėjo jaustis saugi kaip už sienos. Suėmusi viena ranka plaukus juos perkėlė ant kito peties, kad šie nemaišytų.
- Žinoma, - linktelėjo ir akimirką susimąstė. - Ten kur nori mane nusivest, sutinku eit beveik visur.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 13 05 2012, 5:47 pm

Šypsodamasis šis pažvelgė į savo tyro grožio merginą, - Aš su tavim kad ir į pasaulio kraštą, - nusijuokė ir tyliai pašnibždėjo, - Vesčiaus namo, bet man norisi dar pabūti su tavimi ne tik juose...,- toks švelnus duslus balsas ir lyžtelėta merginos ausis..
Vaikinas apkabino ją ir pakėlęs apsuko ratu, - Mano gyvenimo džiaugsme, nesi alkana?Gal išgerti ko nors nori?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 13 05 2012, 5:52 pm

Viktorija jautėsi be galo laiminga ir pakylėta. Seniai ji nebuvo tokia viskuo patenkinta ir atsipalaidavusi nei draugaudama su Kei. Vyras ją pakeitė dar į teigiamesnę pusę, nors dėl kai kurių dalykų ir būtų galima pasiginčyt. Pavyzdžiui jos žaidimėlių lovoje. Viktorija taipogi nusijuokė, o Kei šnabždesys, su aiškiomis užuominomis nudažė jos skruostukus rausvai. Vos pakelta ir kojomis nejausdama žemės mergina ėmė kikent.
- Nuleisk, - tvirčiau jį apsikabino ir papurtė galvelę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 13 05 2012, 7:12 pm

Nuleidęs ją ant žemės vaikinas patenkintas žiūrėjo visgi laukė atsakymo į savo užduotus klausimus, - Nagi?,- kiltelėjo antakį, oras keitės, vaikinas ėmė žiovauti ir iš kažkur atsirado nuovargis, bet toks , kad norėjosi tiesiog vietoje imti ir užmigti..
Kiek nekantraudamas , ką ši atsakys jis ėmė trepsėti laukdamas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 13 05 2012, 7:33 pm

Žiūrėjo į jo veiduką vis dar apsikabinusi rankutėmis jo kaklą. Nusišypsojo jausdama žemę po kojomis.
- Einam namučio, tau reikia pailsėt, - šiek tiek pasistiebusi pabučkino į lūpytes.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 13 05 2012, 8:00 pm

Papurtė galvą į šonus, nepatiko, jog jis toks pasidarė, bet žinoma, durnai ir buvo jam, visgi, dar neviskas organizme susitvarkė po tų grumtynių, senai spjovė Kei į savo sveikatą..dabar geriau su saviške pabus gražiai, vėliau pamiegos..
- Na aš nežinau, - nedrąsiai pasakė, - Juk norėjom kažką dar nuveikti..,- susimąstęs pasakė ir pažiūrėjo į ją gailiu žvilgsniuku.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 13 05 2012, 8:06 pm

Angelei rūpėjo Kei sveikata ir į tai ji tikrai nenumos rankele. Atsidususi pakreipė galvelę į šoną, o jos rankos nuslydo tvirtais angelo pečiais. Trumpam nudelbė akis, bet vėl į jį pažvelgė.
- Pabūsim kartu, juk tavęs nepaliksiu vieno. - pirštukais perbraukė per jo skruostą. - Nesiginčyk, katukai.
Vėl švelniai pabučiavo ir atsitraukusi taip mielai nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 13 05 2012, 11:12 pm

Nusišypsojo nuolankiai, kai ši taip pasakė, buvo patenkintas turėdamas ją,- Na gerai, klausysiu tavęs, - tarsi įveiktas priklaupęs tetrališkai pabučiavo savo merginos ranką, - Manmozele, dėl jūsų aš viską..,- nebaigęs sakinio atsistojo..o ir veidas pasidarė kiek labiau mieguistas, dar kartą nusižiovavęs jis stvėrė vikos ranką ir jiedu išlėto ėmė eiti namo, - Atsiprašau..jog esu toks pavargęs, nuo nieko..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 14 05 2012, 4:37 pm

Tikriausiai Viktorija bet kokį katinuką taip suvystytų, kad šis jai nusileistų. Šyptelėjusi kiek sutriko dėl jo veiksmų, bet maloniai. Prikandusi putlią lūpą nusijuokė.
- Kei... - švelniu balsiuku sušnabždėjo jo vardą. - Liaukis atsiprašinėt.
Sumurmėjusi atsiduso ir tik tvirčiau suspaudė judviejų pirštus eidama greta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 14 05 2012, 4:48 pm

Nusijuokė pasisukęs į ją, - Na gerai gerai, - nukabinęs nosį vaidino liūdinti, bet po akimirkos nuotaika pakito ir jis štai pakšt jai į žandą ir pagreitinęs tempą išsivedė merginą namo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Maya Van der Rowland
I'm never really sure
I'm hungry or just bored

•naudoju : Frida Gustavsson
•parašiau : 3758

RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 21 05 2012, 8:20 am

Maja ramiu žingsniuku pėdino per takelį. Buvo keista vaikščioti čia, nes prisiminimai lyg šešėlis - neįmanoma atsikratyti. Nusibraukusi sruogą, kuri užkrito ji pakėlė akis į dangų, po to vėl į taką ir žingsnis po žingsio vis artėjo prie namų. Širdis vis neramiai dunksėjo, lyg pašėlusi. Ji sustojo nebegalėdama daugiau eiti. Išsitraukusi telefoną ji surinko iki skausmo pažįstamą numerį ir prisidėjo ragelį prie ausies. Ranka šiek tiek drebėjo, bet ji valdėsi kiek galėjo. priėjusi suoliuką atsisėdo ir laukė kol atsilieps. Užsikėlė vieną koją ant kitos ir ši pradėjo supuotis pirmyn atgal - nervinosi. Nesulaukusi atsako, greičiausiai Markas vėl užimtas savais darbais. Jų jis kaip visada turi iki kaklo. Maja pažvelgė į takelį, kuris vingiavo per parką.
- Na ką gi... Laikas namo, - pasakė pati sau. Atsistojusi ji pažvelgė į savo rankas. Senokai tai darė. Suspaudusi du pirštus: nykštį ir vidurinį pirštą spragtelėjusi dingo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Antr. 22 05 2012, 6:59 pm

Panelė juk ne iš kelmo yra spirta, tad sugebėjo lyg ir iš oro atsirasti su savo automobiliu prie takeliuko. Išlipusi šyptelėjo, pasistaipė ir nužingsniavo toliau vizgindama šikniuką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Kv. 24 05 2012, 12:09 pm

Pagaliau ir atsivilko pupa prie savo nesveikai gero lamborgini modelio, atrakino ir atsirėmė į mašinuką laukdama Amber. Veidelyje žaidė smagi šypsenėlė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Kv. 24 05 2012, 12:12 pm

Atipeno paskui ją ir nusišypsojo išvydusi tokį kietą mašiniuką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Kv. 24 05 2012, 12:13 pm

Pakilnoja antakėlius ir atsidaro vairuotojo dureles.
- Hop in! - pasako energingai ir sukikena, pati vienu judesiuku ir jau mašinoj, paskui save ir dureles užsidaro, ir po to varikliuką jau užveda.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Kv. 24 05 2012, 12:18 pm

Šoktelėjo į vidų. Pasimuistė ir uždarė duris. Plačiai nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   

Atgal į viršų Go down
 

Takeliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 89Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-