It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Takeliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 8:02 pm

Jis sutrikęs stebėjo merginą, o viduje vyko tokia intensyvi kova, kad net skaudėt pradėjo. Bet nieko. jis paėmė merginos ranką ir laikė savo delne.
- gal...nueinam kur nors? ar nori likt parke? - jis taip žaviai nusišypsojo, kaip tik mokėjo, kad mergina nepalaikytų jo kokiu iškkrypėliu. nes jei palaikys, tikrai neis su juo, o jam žūtbūt reikia kraujo...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 8:25 pm

-būtent kur nori nueit? man šiaip ir parke labai gerai, saulutė šviečia, galima šiek tiek įdegti, o mano veidas jau ir taip baltas,- atsidūsta. kažkiek bijo su juo eit, bet jeigu pasiūlys ką nors gero tikrai nuseks paskui kaip šunelis, nors šiaip visko su ja gali būti. žodžiu kaip susišvies taip ir bus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 8:28 pm

- į kavinę, pavyzdžiui, - nusišypsojo, bet mintyse norėjo užtvot sau per galvą. kavinėj tuo labiau negalės pasmaguriaut. o gerklę jau degina... bet atrodo, žmogišką pasiūlymą davė. jei kviestų iškart į namus, bala žino kaip čia ta mergina sureaguotų...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 02 04 2012, 8:35 pm

-sakai į kavinę? hmm...- tokia visa susimąsto, dar pirštą prie smakro prideda. kavinė reiškia maistą, o Nikolė tokiu laiku nevalgo, reiškia tai atpuola. -gal geriau einam pas tave arba pas mane, kaip sakai? - taip fainai kilsteli antakį ir tiesiog laukia jo atsakymo. norėtų su juo pasibūt, gal pavyks ir į lovą nusitempt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Antr. 03 04 2012, 8:27 am

šiek tiek išplėtė akis iš afigieno džiaugsmo. nusišypsojo. nu ir bobela, nieko nebijo.
- Tuomet pas mane, - šyptelėjo, - gyvenu už kampo, - pamosikavo ore rankomis, tarsi rodydamas, kur jo namučiai. visai nesigėdydamas paėmė Nikolę už rankos ir nusivedė namo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 08 04 2012, 10:45 am

Lėtai, koją už kojos dėdama pasuko parkelio link ir atsidūrė čia. Niekur neskuba vaikas, grožisi visomis gamtos grožybėmis, kapučino išgeria dar. Išsitraukia iš tašės savo stebuklingąjį fotoaparatą, kurio, turbūt, niekur iš rankučių nepaleidžia. Kiek pritūpus, pasideda kavutės puoduką ant takelio ir nupaveiksluoja žaidžiančius vaikus ant tako. Patenkinta rezultatu šyptelėja ir paėmusi puodelį eina tolyn. Na, o ką jai daugiau veikt iš tikro.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 08 04 2012, 3:18 pm

Ėjo kaip Velykų kiškis kažkokiu takučiu ir atėjo į šitą takutį. Vaikšto, dairosi, pasigaili, kad vien su maike išėjo, bet pabando tai pamiršti ir džiaugtis viskuo aplinkui. Tada pamato kad jis čia visai ne vienas! Tarsi tarp kitko lėtai eina pro tą gražuola užmesdamas akį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 08 04 2012, 3:26 pm

Žiūrėdama į priešingą pusę, negu iš kur atėjo Danielis, fotografavo kažkokį jai įdomų objektą. Pajutusi, jog biškiuką krapnoja, pažvelgė į dangų ir biški susiraukus, gurkštelėdama paskutinius kapučino lašus, atsisuka tiesiai į Danielio pusę, ranka užkabindama patį jį. Puodukas iškrito iš rankų, o Adelė susiraukė. Jeigu būtų nevėkšlos rinkimai, turbūt ji tikrai būtų pirma.
-Atsiprašau, -tyliu, meiliu balseliu sumurkia, kilstelėdama galvą ir pažvelgdama į jį. Na kai dievulis ūgį dalino, pavėlavo biški, tai vat reik į visokius tokius žiūrėt kai į dangoraižius.. Bet nu pripažinus, tai lydosi ji nuo tokio ūgio vaikinų ir dar su tokiu mielu snukeliu. Biški palagina žiūrėdama į jį.. Jaučia, kad lietus darosi dar stipresnis, bet bile ten jai rūpi. Svarbu turi kur akeles paganyt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 08 04 2012, 3:31 pm

Kūl, jis kur nors vėpsodamas visada prišaukia nelaimę ir tam žmogui turi nepasisekt. Bet pamatęs nukrentantį kavos puodelį krupteli. Pats pasijunta dar didesnis FAIL. - Čia aš atsiprašau, - pažiūri į ją apgailestaujančiu žvilgsniu, bet žiūrint į Adelę kažkodėl šypsena kyla jam. Susižavėjo turbūt. Atsikvošėjęs pritūpia ir pakelia puodelį nuo žemės. - Tikriausiai jau nebeverta jo pasilikti, tiesa? - išsitiesia ir paklausęs ištiesia ranką prie šalia esančios šiukšliadėžės, bet nemeta nesulaukęs merginos atsakymo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 08 04 2012, 3:35 pm

Ji kaip magnetukas traukia visokio plauko nelaimes, bet nu ką. vis tiek ji fainą. Pamačius jo krūptelėjimą nesulaiko šypsenos ir prikandus lūpą, pažvelgia visai į kitą pusę. Išgirdus jo klausimą dar plačiau išsiviepia.
-Tai jeigu nori, tai gali pasilikt, - nežymiai gūžtelėja petukais perbėgdama akutėm per parką ir sustoja prie Danielio. šyptelėja vėl. Pastebi, kad vėl nusišneka, ar kažką panašaus daro.. - aišku, neverta, - linktelėja porą kartų, suspaudus lūpas į vieną liniją. Jau kai visada tokia nevykus pasijaučia... kaip visada.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 08 04 2012, 3:37 pm

- Būtų vertingiau nusipirkti naują ir pilną nei pasilikti šį, - nusijuokia ir paleidžia puodelį į šiukšlinę. - Tai gal..po naują kavos puodelį? - mosteli miesto pusėn kur turbūt turėtų būti ir kavinių. Keista, bet dabar jis prisiminė, kurioje pusėje kas ir neparodė į mišką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 08 04 2012, 3:44 pm

Klausydamasi jo, sukiša fotoaparatą į savo tašę. Tuomet vėl pakelia akutes į jį, užkišdama plaukų sruogą už ausies. Į miško pusę sako.... miškas irgi gerai.. vasara..
-hmm.. turiu pasirinkimą atsisakyti? - paklausia lyg tarp kitko taip mielai išsiviepdama, kaip tik ji moka. Akutėm perbėga per vaikino veidą. Nu neatrodo maniakas.. nors baisu jai po vakarykščių nesąmonių Nikės kambaryje.. na bet.. kas nerizikuoja, tas negeria šampano.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 08 04 2012, 3:48 pm

Sutrikęs pasižiūri kur parodė. Nu tikrai į miestą! Dangoraižiai matosi. - Tavo pasirinkimas, - gūžteli pečiais, nusivylė biški. Gal Jul tiesą sakė? Gal jam reikia susitvarkyti pirma savo gyvenimą? Gal jo išvaizdai kažkas negerai? Nieko nebesako tik nusibraukia nuo žando kelis lietaus lašelius žiūrėdamas į miesto pusę, vėliau vėl žvilgteli į Adelę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 08 04 2012, 3:53 pm

Jeigu Adelė nepasimaivytų, užgriūtų dangus ant žemės ir demonai pradėtų poruotis su angelais.. tokia jau jis yra ir nieko čia neprišūstravosi.
-eisiu.. tačiau viena sąlyga, nepažįstamasis, - primerkus akeles pasižiūri į ją taip vėl mielai šyptelėdama. -pirma - neverk jau, - papučia lūpytes tokia faina visa ir galiausiai tyliai sukikena, - o antra, einam ledų geriau.. mano puodelis, tad manyčiau turiu teisę rinktis, - išdėsto dvi sąlygas.. bet čia nesvarbu. Tokia visa faina, spinduliuojanti veik kaip saulytė pasižiūri į jį, suklapsi akutėm biškį, nes nu kai šitaip užvertus galvytę žiūri į jį, tai lietaus lašai į akeles krinta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 08 04 2012, 3:55 pm

Supratęs kame esmė dėl to verkimo pradeda juoktis, - Panašu, kad ir tau kaupiasi ašaros, - vis dar krizena išsiviepęs. - O su sąlygomis mielai sutinku, - gūžteli pečiais ir ištiesia jai ranką. - Danielis de Mujerris, - šypteli.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 08 04 2012, 4:00 pm

-tai aš mergina žinai.. man priimtina, - tokia išmeta „like a boss“ rožą ir šyptelėja. - Adelė, - įdeda savo mažiuką delniuką į jo leteną ir šyptelėja. Pavardės niekad nesako, gražūs jie visi ir nežinodami tiksliai, kas ji per viena yra. - tai eime? - ištraukus rankutę, pakreipia galvą ir prikanda lūpą. Nu mielas vaikas ji... mielas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 08 04 2012, 4:04 pm

- Malonu, - šypteli ir švelniai spusteli jai ranką. Pasijunta nekaip kaip su savo ledine letena paliečia jos ranką. Kaip koks šaltakraujis. Pasijunta kaip The Cold One ir pats nuo tokių minčių nusijuoktų, bet ne dabar. - Eime, - linkteli ir paleidęs jos ranką žengia žingsnį link miesto, neskubėdamas, kad ji nepasiliktų kažkur už nugaros.
(prieisiu atrašyt per TopGear reklamas ir o pačios laidos :D Jei nori gali rašyt jau prie ledainės ar ko ten :D)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 08 04 2012, 4:05 pm

Jo vienas žingsnis, jos bent pora, bet nesvarbu.. nueina va su juo.

(ooki doki :d)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pen. 13 04 2012, 6:51 pm

Dominykas ilgokai ejo kol atejo butent i parka. Kodel? Matyt todel,kad tokiu paros metu cia buvo mazai zmoniu ir neturejo noro jis stebeti ju gyvenima. Jam reikejo giliai ir daug pamastyti. Apie uzejusia laime ir nusisypsojusi likima. Siuo momentu likimas buvo tobulas. Domas ejo per takeli ziuredamas i asfaltu klota parko taka ir nagrinejo kiekviena praropojanti gyvi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pen. 13 04 2012, 7:06 pm

Iš priešingos pusės holė it kokia turtinga verslininkė, bet ji ėjo tematydama tamsumą ir girdėdama medžių ošimą, kuris prikaustė jos klausą. ji bandė išnarplioti kas dedasi tarp jos ir adomo, ir kas tarp jos ir trevoro. gan komplikuotas situacija.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pen. 13 04 2012, 7:10 pm

Nealabai kreipe demesi i aplinkinius garsus,bet visiskai priartejes prie Holes,Domas susivoke,kad tuoj atsitrenks ir staigiai sustojo. Letai pakele akis i butybe priesais ir ikvepe vakaro oro. Mergina skleide saldu (kiek per saldu) aromata. Taip jam kvepia visi demonai.
Vaikinas prunkstelejo ir ismete atsainia sypsenele. Kad ir tamsoje,taciau viska puikiai mate.

(Atsiprasau jei dingsiu,siandien tirkai da pasijungsiu)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pen. 13 04 2012, 7:14 pm

(ok)

ji tik žvilgtelėjo į personą, kuri sustojo, o tada praėjo pro jį ir atsistojo į parko pusę, pasidairyti ar kur laisvesnės vietos būtų atsisėsti jai. šiandien ji per daug susimąsčiusi, kad į ką nors atkreiptu dėmesio, ji akimis sekė tik tai, kas jai buvo svarbu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 14 04 2012, 6:16 am

-Hm...o valdzia neturetu pasveikinti savo kariskius? - Domas pasisuko i Holes puse. Tai pasake ne itin garsiai,bet mergina tikrai isgirdo.
-Nors kokia tu valdzia...Matyt keliu dienu jaunumo demone,-tai jau buvo saipymasis. Vaikinas is tiesu niekam nepakluso ir susitikimai su demonais jam buvo tiesiog pramoga. Ir kartais adrenalino jausmas kai saipaisi ir jauti,kad tavo galva kabo ant plauko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 14 04 2012, 7:32 am

- jei tu kariškis tada atsiknisk ir pasilik ta savo sarkazmą kitam kartui, tam kas norėtu tai girdėti. - suurzgė ir pažiūrėjo į jį. jai tikrai nepatiko jisai ir kėlė tikrai pykti. nusisuko ir vis tebestebėjo laisvos vieto a rkur neras.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 14 04 2012, 8:31 am

-Sarkazmas toks dalykas,kurio niekas niekada nenori girdeti. O man nesvarbu kitu norai. As darau taip,kaip man patinka. O tu,kaip matau,is kart labai susinervini. Idomu. Kuom tai gali baigtis,m? - Domas kalbejo ramiai,kad tik dar labiau nervintu Hole. Taip ir noretusi padegti jos juodus papesiotus sparnus. Atsaini sypsena nesitrauke is jo veido,o akys patapo izulios. Kazi kodel taip staiga jo nuotaikos pasikeite..Matyt cia atsipalaidavimo forma.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   

Atgal į viršų Go down
 

Takeliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 29Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-