It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Takeliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 14 04 2012, 7:33 pm

Taip taip... ateis Adelė su kapokliu ir iškabins jo lūpeles sau.. pasidės ant lentynos, prieš menulį.. ir įsivaizduos, kaip jos ją bučiuoja.. fui.
Išgirdus jo tą "tai nepasikartos" kilstelėja antakius biški vyptelėdama ir net pati nenorėdama, išreiškia savo nepasitenkinimą jo žodžiais.
-neturi už ką atsiprašyt.. - sumurma tyliai, perbraukia dar liežuviu sau per apatinę lūpą ir perbėga akutėm per dangų. Pamačiusi jo tą pokerface, sukanda lūpą, nes taaaip juokutis pareina.. galiausiai kai kokia nevykėlė pratrūksta juoktis, tokiu žiauriai užkrečiamu juokučiu. užsidengus burną delniukais ir žengė žingsnį atgal, apsisukdama. Žvelgė į medžius ir iškvėpė orą, lyg mėgindama nusiramint. Nu.. ir jin paskui verkia, kad jos žmonės normalia nelaiko.. Bet nu ką jai daryt, kad čia juokingai dabar..Atsisukus į jį, dar vis oočin plačiai išsiviepus stovi.
-dabar atleisk man, - sučiaupia lūpas ir mėgina apsimest rimta, bet čj dabar pirštą jai parodytų ir prapliuptų juoktis.. nu ką. teigiama reakcija, galima būtų spėt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 14 04 2012, 7:46 pm

Ką ten gali žinot, gal visai gražiai tos jo lūpos ant lentynos atrodytų. Salvadoras Dali juk išvis sofą iš lūpų padarė, tad nieko niekas nebestebintų.
Pažiūri į jos tą anhepi reakciją į jo žodžius pačiam kilo noras nusišypsot, bet kur tau, stovi pokerfeisą išmetęs, kaip kelmas koks, tik visa laimė, kad musėm dar neapėjęs. O prasidėjus jos tam juoko priepuoliai išvis iš gyvenimo iškritęs kilsteli antakį ir stovi į ją, kaip į ateivį žiūrėdamas. Nedašlo vaikui kas jai čia dabar yra, lyg ir nieko nesakė ar nedarė juokingo. Matyt šiaip juokingas pasirodė. Sukryžiavęs rankas ant krūtinės galvot pradeda čia įsižeist dabar ar išvadas kažkokias pasidaryt.
-kas ne taip?-toks lengvai sutrikęs paklausia jai atsiprašius, mat nusprendė geriau išvadas daryt, o ne pykt, nes juk pats pradėjo nesąmones dirbtis. Žo nuo tokio įtempto mąstymo antakius suraukia, tai iš šalies visa jo stoikė grėsmingai turėtų atrodyt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 14 04 2012, 7:55 pm

bet nu Aideno veide tos lūpos daug geriau tinka.. ir daug seksualiau atrodo.. ir aš vis palaginu į parašą žiūrėdama.....
Stebi jo tą veidą ir galiausiai nusiramina. Užmerkus akutes, suneria rankutes ant krūtinės ir galiausiai atsimerkus pažvelgia į jį.
-mhm.. tu mane pabučiuoji.. negauni į gero antausio ar šiaip kur nors ir tada pajungi šitą pokfeisą... - nutęsia vėl plaačiai nusišypsodama. - tu tik neįsižeisk, bet.. - nutęsia papurtydama galvą ir atsidusus, tik šypsos. Nesijuokia. Bet nu stebi jo tą susimąsčiusį veidą.. nu grėsmingai dėdė atrodo, bet kai žino, kad bent jau kol kas ans neitin grėsmingas.. net nebežino ką mąstyt. - su savo tokia išraiška, laisvai mane įtikinsi, jog esi koks nors maniakas ar koks serijinis žudikas... tfutfutfu, - paspjaudo sau per petuką taip įdomiai. aišku, ne skrepliukais varo, gražiai, čiut liežuvį prie lūpų priglausdama ir vėl pažvelgia į jį. Nu tokia miela atrodo, kad tik už skruostukų patampyt reiktų.. ir.. patinka jai šitas vyras. Turbūt sapnuos naktimis dabar jį. negeri dalykai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 14 04 2012, 8:22 pm

Nu kad jau taip tada no comment į tai. Žiūri vaikas į ją užsimerkusią vis dar iš pasaulio iškritęs. Va šita, tai kaip niekas kitas sugeba jį iš koto išverst, tik įdomu ar visom prasmėm. So far so good.
-Tu čia dėl to,-burbteli,-neįsižeidžiau,-dar priduria, nors ir nelabai entuziastingai. Užpuolė keistos mintys Aideną, gal vokų patempimus pasidaryt ir botokso į skruostus prisileist? Nesvarbu, kad kaip pervažiuota žuvis atrodys, bele ne amžinas pocker face. Arba reikia pas psichologą nusivilt, gal chrakterį atsatys ir bus rūstus dėdė, kuris prie jaunesnių už jį atrodys, kaip pedofilas ar šiaip snobas. Greičiau pedofilas...
-Kol kas dar galvos tau nenupjoviau, ar ne?-paklausia vėl grįždamas prie pokerfeiso. Vargšas gamtos nuskriaustas vaikas, jei nesišypso, kaip bliūdas tada iškart blogietis kažkos atrodo. Bet jei šypsotųsi visą laiką, tai pagalvotų, kad protezus kažkas per didelius padarė arba šiaip nenormalus keistuolis ir šalintųsi dar labiau, negu blogo pedo dėdės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 14 04 2012, 8:35 pm

Tai ji iš klumpių ne vieną išverčia.. į dieną pokelis kartus.. Ooi išverstų jin jį visomis prasmėmis iš koto.. ooi išverstų..
Stebi jį nei šiokį, nei tokį ir pakreipia galvą. nu ačiū, graži Adelė ir be draugo, atrodančio kaip pervažiuota žuvis.. Jai šiaip jau, toks linksmutis užplaukė, kad jeigu nesitvardytų, tiek pripezėtų..ir apie tankus, ir apie automatus padainuotų. O jeigu reikia psichologo.. šiaip ar taip, nuo mažens Adelė į šitai linko, tai gali pabūt. Bet kaži.. ar jai pavyktų iš jo nemielą dieduką padaryt. kaži..
-Jėėz.. nenupjovei, tikiuosi ir nenupjausi, - pakreipus galvą taip meiliai prikanda lūpą. - bet toks vaizdas, kad dabar susiparinai.. iš niekur.. - suklapsi akutėm kilstelėdama antakius ir stebi jo veidą. Tiesiog skanuoja savo gražiomis akelėmis. Nu kas tuos vyrus supaisys... Nors kas ją supaisys.. va švyti visa tiesiog. Perbraukia rankute sau per plaukus dar ir atsidūsta. Sunkus jos gyvenimas.. sunkus.. va seksiukai pabučiuoja, tada pajungia pokerfeis, lyg pelkių vandos lūpas pajutę.. baisu..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 14 04 2012, 8:47 pm

nužudei su toms pelkių vandos lūpom :DD

Neaišku verčia ji ar neverčia, nes Aidenas vis dar tvirtai ant žemės stovi, nors gal vėl čia kalta ta tariamoji nuosaka. Reikia kalbininkams rašyt, kad ją panaikintų, va tada gyvenimas iškart lengvesnis pataptų.
Matė A' tą jos linksmutį su bebrais, šiaip ir jam tokie dalykai užplaukia, bet dabar kažkoks ne toks nors tu ką jam. Gal Adelė, kaip tą boba iš betmeno, kuri nuodingus bučinius dalindavo, o kad jau A' nemirtingas, tai tik šiaip kuriam laikui iš rikiuotės išėjo.
-Nepjausiu,-papurto galvą tuo pačiu grįždamas į šitą visatą, - gaila būtų gražaus kaklo,-klapteli akele jau atsigavęs. Nesupaisysi jo tikrai, tai ne į temą susiparinęs, tai vėl savo flirty mood įjungęs. Nuskenuoja ją jau kaži kelintą kartą nuo galvos iki kojų, dar va atranda, kad ir plaukai gražūs. Sa vsiem jau, ideali moteriškė kažkokia šviečia, kaži kas būtų jei rimtai jai kokį žiedą atkištų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 14 04 2012, 8:59 pm

kerštas už visus kitus kartus..... *iiivil*

Viskas gerai su tariamąja nuosaka, niekur jos dėt nereikia... Kaip Adelė tada šūstrą moterą vaidintų, jeigu nebūtų tos tariamosios nuosakos.. pamirtų vaikis gi.
Nu ir prie ko tie bebrai.. nebent pats Adeinas bebras.. nu bet nesvarbu... O taip taip. nuodingus bučinius dalina, tiesiog visi išmirt baigia.. Baisu, nebesibučiuotų dabar su niekuo, jeigu šitą paslaptį sužinotų.. jin gi pasaulio fėja, tai kaip čia dėl jos kas nors mirs...
-aw... - taip nutęsia išgirdus komplimentą, - tu grįžai, - suklapsi akutėm skeldama į temą ir nusijuokia. Mato kaip anas ją skenuoja, nu bet jėz.. nu negi uždraus. Gi pati žino, kad šiaip ar taip, bent trupučiuką gražutė yra.. nu ką ten trupučiuką, visai graži. Gal miss visata, bet vis tiek.. Paskęsta biški mintelėse, kuriose save keikia, jog čia dabar iš niekur lydosi, dėl kažkokio vyro.. bet ką reiškia kažkokio. VYRAS. esmė tame.. kad tikrai nebevaikas, seksualus, turi saldžias lūpas, gražias akis..... rimtai, naktį sapnuosis dabar jis jai. Nu kaip ji reaguotų, jeigu žiedelį šitas pakištų.. nualptų, pamiegotų kaip miegančioji gražuolė ir prisikeltų kaip sfinksas iš pelenų. O tada jau kai rėžtų kokią lempą, pavyzdžiui, kaip saldžiai ji miegojo ir vėl išverstų aną iš klumpių...
Išgirdusi skardžius vaikų balsus pasisuko į ten ir pamačiusi, jog pareina dviračių karavanas beveik, pasitraukia arčiau Aideno, kad nenukaltų jos vaikėzai. Bus nekažką, jeigu ji čia meilę žemėj pradėtų rodyt.. ir taip neūžauga.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 14 04 2012, 9:21 pm

kokius kartus, ką praleidau? o.O

Tai va va, nebūtų tariamosios nuosakos, nešustravotų Adelaidė čia ir Aidenui paskutinės smegenys pro ausis neiškėtų. Būtu viskas aišku, nereiktų vajų visokių kelt.
Bebrai prie to pačio. Adelė nuo pirmo susitikimo dabar su bebrais asocijuojasi, tai ko norėt. Pati ji gal bebras, bet kad dar toli gražu ūgis toks ir apskritai išvaizda žymiai už bebrų geresnė. Taip ir būna su tom fėjom, amžinai jos pridirba visokių nesąmonių, bet pasislepia po mielų skraidančių padarėlių, su peršviečiamais lapais vietoj rūbų, išvaizda. Juk ne veltui sakoma, kad moterys tai tikrosios fėjos.
Pažiūri, kaip ji ten drugelius akelėm klapsėdama padaro, pačiam kilo noras pabandyt taip padaryt, bet greičiausiai ne kažkaip išeitų. Šiaip būtų ji miss visata, jei nors kiek, t.y. gerai penkiolika centimetrų, būtų aukštesnė. Bet gi čia smulkmena, kokiam diedukui ji ir taip miss visata ir pasaulio centras bus. Gal ir gerai, kad A' nesitampo su savim sužadėtuvių žiedų, visai nenorėtų jis moteriškės šitaip iš koto išverst, be to dėl jos reakcijos tikrai vėl iš rikiuotės išeitų, o tas jausmas jam visai nemurkia.
Žiū pradėjus tai tankų flotilei važiuot atsiranda Adelė jo glėby... nu gerai, ji tik šalia atsistojo, o jis instinktyviai ja apkabino, kad neduokdie koks vienas jos neužkabintų. Va tada tai nė atomų jo ant žemės paviršiaus neliktų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Št. 14 04 2012, 9:37 pm

už visus tuos kartus, kai skaičiau postą sukandus lūpą, kad tik nesišypsočiau ir mama neišvadintų manęs nevisprote... arba nesakytų, kas ten per berniukai rašo.... x.x :DD

Nu tai ar įdomu gyvent būtų, jei ana šūstros moteros negalėtų vaidint.. aišku, kad ne.
Tai bebras ar fėja.. ar vpš fėjabebris... gal geriau tegu jam asocijuojasi Adelė su fėjom.. trupučiuką fainiau skamba irr.. turbūt panašiau. daug panašiau.
Aiškiai, kad jo drugeliai neklausytų.. jis gi nė fėja. chichichi. vava.. iki miss visatos, Dievulis ūgio pagailėjo.. bet nu ai. graži ji ir be to titulo ir va.. gal atras kada vyruką, kuriam bus visatos centras ir be penkiolikos centimetrų.
Nu bet būtų smagu.. tikrasis gyvenimo siurprizas... jėz. saldžiau už saldainį.. bet gal tiek to. Atidėkim tą žiedą biški į ateitį.. arba visai į įsivaizduojamąjį pasaulėlį.
Anam ją apsikabinus, pakelia galvą į jį ir pasižiūri. nu ką.. ji tik atsistojo ir va čia jis taip fainai ją apsikabino.. pajuto, kad vėl širduks pradėjo greičiau plakt. nusuka galvelę į šoną, stebėdama pravažiuiojančius vaikus. Šiaip tai iš tikrųjų mąsto kas jai darosi ir kodėl šitas, veik nepažįstamas vyras, daro jai tokią įtaką. Pažvelgia į jį vėl. Kad ir praėjo tas karavanas, bet labai fainai jai čia dar pastovėt. Pasakytų ką nors, kad jis daro jai kažkokią įtaką, bet vėl supras ne taip, tai tik suklapsi akutėm ir nieko nepasako. Kažkaip.. ir tyla netrukdo.. negeri dalykai darosi. ooi negeri.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 15 04 2012, 10:08 am

ai nu, tada aš irgi kerštausiu, nes skaitant tavo postus vos su kėde nenusiverčiu :DD

Įdomu būtų ir dar kaip. Atrodytu ramutė, gražutė, nereiktų vaikui dabar stresuot ir rankų tramdyt, o tai dabar jaučiasi, kaip kalinys pats savo kūne.
Bebrėja! Bet šiaip ne, geriau fėja, tinka ir pagal ūgį ir pagal smūgį. Žiū gal dar priburs ką nors taip fainai, nors panašu, kad jau pribūrė. Ai, bet kam čia įdomu, yra kaip yra.
Va va, o dar sako, kad nematerealistė. Tik apie žiedą užsimeni ir jau alpsta, lydosi ir išvis krenta po kojom. Nu neesmė, kad be sąmonės, svarbu, kad krenta. Ale patiktų Aiden riterį spindinčiais šarvais pavaidint. Pagauni krentančią, o tada nuneši į lovą su baldakimu, o kai ana prabunda nusišypsai rytiniuose saulės spinduliuose stovėdamas ir dar kapučino pasiūlo...
Nepastebėjo, kaip saulelė į jį taip gražiai pasižiūrėjo, stebėjo jis, kad tie maži kamikadzės nuo kelio nenukryptų, nors iš tiesų ten šiaip smagūs darželinukai takeliu pravažiavo. Galiausiai krainei flotilei pravažiavus pažiūri į Adelsitą. Nesinori jam dar jos paleist, labai gerai ji čia tinka. O tyla tai tikrai netrukdo. Jaučiasi vaikas, kaip koks šermuonėlis kobros užhipnotizuotas.
-Viskas gerai?-taip iš lempos paklausia po kelių minučių tylos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 15 04 2012, 11:01 am

iki ašarų blem.......... aš per tave verkiu, o čia tas nusivertimas.. pfffffffff

pff, nesijaučia ji kalinys savo kūne, dažnai paleidžia kumštukus į darbą, aišku, ne visu pajėgumu, bet vis tiek.. nu jin kieta moteriškė yra.
bebrėja sako... nieko ji šiaip ar taip nebūrė, gal šiaip, kiek iš prigimties sugeba.. ans, kad ir kurmių fanas, bet irgi buria taip jau .. normaliai, normaliai..
nu blem.. nu aišku, kad ji ne materialistė. Taigi jai iš vielos žiedelį susuk.. nors gal ir nealptų tada... bet ai nu. visi mes materialistai esam.. daugiau mažiau.. kikiki.. kapučino.. jis turbūt geriausiai paveiktų jos mažą širdelę, dar geriau už kokį nors deimantinį žiedelį...
-jeigu iš tikro.. tai.. neitin, - tyliai, ten veik kaip murkiantis kačiukas ištaria ir pažvelgia į jį, - tu mane keistai veiki ir.. negeri dalykai, - nusišypso ir taip lengvai papurtydama galvą, nuleidžia ją. Bijo ji visokių teigiamų jausmų, nes bijo, jog vėl pamils ir vėl dings tas žmogus su visam.. o nuo teigiamų jausmų gi meilė ir prasideda. nekažką.. bet aišku, nebėga ji iš jo glėbio, per daug jai ten smagu. Va taip va fainei apsiveja rankutėm jo liemenį ir pažvelgia į jį, taip žaviai prikasdama lūpą. Nu o kas jai jaunai... jėz. Bile va švelnumo biški gauna ir laiminga. Seniai gi jau tokio dėmesio negavo arba.. tiesiog jo nebuvo pastebėjus.
sudėtingas ji šermuonėlis, oi sudėtingas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 15 04 2012, 11:54 am

nesiskūsk :DD

Taip taip, arši moteriškė. Greičiausiai nuo darželinuko neapsigintų, bet svarbu, kad optimistė. Jei tikėsi, kad gali apsigint, tai gal bent pabėgt spėsi. Nors su tokiu ūgiu kaži. Žodelyčiu abu Harip Poterio persižiūrėjo, dabar burtininkus vaidina, o kas baisiausiai abiem sekasi.
Žinos dabar vaiks, jei sugalvos Adelei pirštis, tai žiedą į kapučino puodelį įmes. Tik reiks kokį nemanką padaryt, kad nenugurktų mergaitė, nes va tada tai bėda abiem būtų. Sudėtinga su šita motera viskas, niekaip nieko paprastai nepadarysi.
-Kokie negeri dalykai?-kilsteli antakį jau kaži kelintą kartą. Ir įtaka dar kažkokia. Nu gu žinoma, jis visada dėl visko kaltas lieka, o kad pats, kaip nesavas čia trina kažką neaiškaus, tai niekam neįdomu.
-Bet jei paguosiu, tai tu man irgi kažkokius dalykus darai,-labai taip aiškiai išsireiškęs perbraukia švelniai nykščiu jos prikastą lūpytę. Ne, tikrai ne pelkių vandos lūpos, o žavios, minkštos miss visatos lūpytės, kurios prašyte prašosi pabučiuojamos. Oi kiek švelnumo gautų Adelsita iš Aideno gautų, jei tik savo jausmuose atsipainiotų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 15 04 2012, 12:06 pm

okok.. tyliu x.x :DDDD

Nuo darželinuko.. pirmoka dar gerai sukultų, o čia darželinukai.. vandenėlis. tyras šaltinio vanduo.. vava, prisižiūri vaikai hario poterio ir dar kokių, su burtais susijusių filmų ir būna tada.. Labai tiki savo jėgom ir veikia.. pavyksta.
Dabar žiūrės vaikas, kiekvieną kartą gavęs kapučino, ar kur žiedelis neplūduriuoja.. nors gal.. pasimirš greit. Neiškart puola atsakyt į jo klausimą, išklauso vyro iki galo ir kiek plačiau vyptelėja, anam perbraukus pirštu jai per lūpą.
-ne kiekvienam žinok, taip pasiseka, va kaip tau dabar.. per tave... - nutęsė kilstelėdama antakius, lyg ieškodama žodžiu, - nemąstau blaiviai.. va, - tarstelėja linktelėdama ir taip ne kukliai šyptelėja. Visada ji atvira būna, nors paslapties irgi pakankamai turi. Perbraukia pirštukais sau per plaukus, užkišdama nepaklusnias plaukų sruogas sau už ausies, kurios ir maži vaikai, plaikstėsi vėjyje. Vėl pažvelgė į jo akeles ir šyptelėjo pakreipdama galvą. Nu kas jai darosi.. veik nepažįstamas vyras, o čia stovi jį apsikabinus, šneka, nusišneka eilinį kart...
Iš tikrųjų, tai ji pati nesuvokia, kas ją tokią pačiuožusią galėtų pakęst, nu bet.. gal bus kada nors stebuklų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 15 04 2012, 12:27 pm

Koks dar tyras vandenėlis, juk nuožmūs vaikai šiais laikais. Geria, rūko, vaikus darosi patys dar tokie būdami. O jau kaip šneka, tai net Aidenui kojų pirštai raitosi. Taigi Adelei be šansų prieš tokius labas smogikus atsilaikyt.
-O tai gerai ar blogai?-paklausia abejodamas, bet iškart šypsena veide sušvinta. Džiaugiasi vaikas, kad ne pačiam vienam jam čia kažkas su smegenine darosi, o ir merdžinai kažkokios bangos mąstymą išbalansavo. Pats ir normaliom būdamas kažkoks be stogo tikrai ją pakęst galėtų, netgi labai.
-Tai ką darom dėl eee...mūsų?-klausia galvodamas, kaip čia spėjo jam susidėt iš Adelės ir Adeno "mes". Toks jau rimtesnis, bet nebe pokerfeisas, žiūri į jos tą solnuškos šypseną, ne į temą ištraukia užkištus plaukus iš už ausies, gražiau jam, kai plaikstosi jie nevaldomai vėjyje. Nors ir taip gerai buvo, bet, kad jau pradėjo sau daug leist, tai ką čia varžysies. Nevalingai ta rankas nuo plaukų ant saulelės skruosto nusileidžia, paglosto švelniai. Kažkoks romantikas pasidarė, reiks eit su broliai nusigert, gal vyriška kompanija atstatys nors kiek jo rimtumą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 15 04 2012, 12:46 pm

ooi.. ji irgi kartais pavaro keliais aukštais, tai pačiai kojų pirštai susiraito.. bet nu valdosi šiaip jau, stengiasi nesikeikt, bet kartais, ypač, kai susinervina.. geriau užsikimšt ausis ir nesiklausyt jos.
-iš kurios pusės pasižiūrėsi... - nutęsia kilstelėdama antakius ir pakraipo taip lengvai galvą. Pačiai jai nesuprantama, kaip viskas taip staigiai ir greit, priėjo prie viso šito.. Aiškiai, jokia čia meilė, bet trauka yra, o pastaroji gali dar daugiau...
-tas mūsų.. - tarstelėja caktelėdama liežuviu. Taip užsidengė trumpam delnais veidą, lyg norėdama pabūt savo rožiniam pasaulėlyje. Visas šitas procesas trūko vos keletą sekundžių ir atsidengus veidą, vėl pasižiūri į jį. - nieko nedarom? - kilstelėja antakiuką, - ta prasme.. - nutęsia perbraukdama liežuviu sau per lūpas, - aš nemoku šito planuot.. man visada viskas išeina spontaniškai ir.. nesu labai gera visuose tokiuose reikaluose, - nežymiai gūžtelėja petukais ir taip žiauriai aww šyptelėja, kai anas perbraukia pirštukais jai per skruostą.
A ką jai vaikui daryt.. gi gert neis.. vienas stikliukas ir gana gi jai.. nors.. gal ir nieko būtų. Bet dabar, rodos, jai očin gerai dabar ir čia.. abu neitin rišliai sakinius dėlioja ir panašiai, nu bet.. gera kartu. Taip iš oro atskrido šitas dangoraižis ir nukrito priešais ją.. ir taip gana reikšmingai. net pati nesupranta, kas jai darosi.. pošimts perkūnų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 15 04 2012, 1:46 pm

-Žiūrėk iš gerosios pusės,-iškart pasiūlo. Būkim optimistais, matykim pasaulį pro rožinius akinius. Niekaip vaikui nedašlo kodėl toks posakis atsirado, nifiga tas pasaulis nerožinis, bet juk save jis optimistu laiko. Keisti tie žmonės, prigalvoja visokio bieso.
-Mūsų...nu gerai, ne mūsų, bet dėl šito,-skėsteli rankom. Tikrai jų tie laukai kažkokie sutampa, panašūs iš charakterio taip, kad net baugu. - Panašu, kad mes abu labu tokiu, nes aš irgi ne tokiem reikalam sutvertas, - t.y. sutverstas vienos nakties nuotykiams, o va santykių normalių jam niekad nesisekė palaikyt, greičiausiai tam per didelis plevėsa yra, na o nenorėdamas moteriškių skaudint visada viską atvirai sako. Išskyrus va dabar. Su šita net pats nesupranta kas daros. Patinka ji jam ir charakteriai sutampa, bet vistiek kažkaip awkward viskas, negali taip beširdiškai įsitempt į lovą ir palikt, kaip visas kitas buvusias.
Va gal idealiausia būtų jiem abiem nusigert ir pažiūrėt ar vienas kitam dar galvoj suksis, o jei visgi suksis tai reiškia kažkas tikrai tarp jų tvyro, o ne šiaip vienos akimirkos simpatija pasireiškė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 15 04 2012, 1:58 pm

-iš gerosios pusės.. tuomet gerai, - kilstelėja antakius gūžtelėdama petukais ir šyptelėja. Nu jin dažniausiai savo rožiniam pasaulėlį gyvena, tai va smagu jai. Taip kažkaip keistai švyti ana dabar.. kažkodėl pasijautė, bent kažkiek faina. kikiki.
-aš nesakau, jog tas mūsų yra blogai, - iškart puola pasitaisyt ir galiausiai nusijuokia. Pasimetė.. visas iškalbingumas užsidėjo kojas ir nubėgo klykdamas bala žino kur. - oo.. taip, - linktelėja supratingai suspausdama lūpas, nes juk pamena pokalbį prie krioklių. Ir puikiai pamena, jog teisingai atspėjo sakydama, jog turi jis daug išrinktųjų. Ir gerai. -bet vis tiek.. kažkokia per daug keista situacija, - kiek suraukia antakius ir atsidūsta, gana plačiai išsiviepdama. nebežiūri jam akeles, paskendo mintelėse.. spėjo su juo susituokt, susilaukt vaikų... nu šiaip ne.. galvoje buvo tiek daug ir tuo pačiu tiek daug nieko, jog negalvojo apie nieką. Pirštuku lengvai braižė kažkokius ornamentus jam ant krūtinės. - ir iš kur tu atsiradai.. -tyliai, taip mielai sumurma ir vėl pažvelgia į jį. nu negali jin į jį nežiūrėt.
Šiaip čj būtų smagu jiems nusigert, bet tuo pačiu.. nes kai Adelė nusigeria, atsiriša visi drovumo diržai ir galėtų vis tiek viskas baigtis tuo.. jog nebebūtų ana skaisti mergelė. Bet šiaip.. įdomus variantas būtų nuvaryt kur nors į barą. Būtų išbandymas merdžinai. Superduper..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 15 04 2012, 2:34 pm

-Tai kad ir blogiausia, kad jokio "mes" nėra,-papurto galvą nepatenkintas. Buvo vyras rimtas pakankamai jis, tikras dievas, o dabar sapalioja kažką neaiškiai, mykia karoč. Reikia atskirai jam nuo Adelės pabūt, sustatyt mintis į savas vietas, nes tikrai tuoj tuo šavalka parsidavėliu bebru taps. -Tikrai, ar ne?-paklausia labiau savęs nei jos, omenyje turėdamas situacijos keistumą. O viskas taip nekaltai prasidėjo, sugalvojo jis prie krioklių pailsėt, bet va atlingavo ten ir Adelsita sujaukdama visas jo mintis.
-Aš neatsiradau, aš tiesiog sėdėjau, pameni?-kilsteli vieną lūpų kamputį padarydamas tokia kreivą šypsenėlę. Galiausiai krenkštelėjęs atleidžia savo gniaužtus, t.y. paleidžia ją iš glėbio. Ne žiauriai kaip nors išstumia, bet gražiai taip, švelniai rankas atitraukia dar neatsilaikęs brūkšteldamas per jos garbanas.
Kaži kaip ten su tuo nusigėrimu... abiem aišku, kad pasibaigtų viskas lovoj arba bent jau prie jos, o va tada greičiausiai abu gailėtūsi, kad viskas atsitiko girtiem ar apskritai, kad kažkas atsitiko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 15 04 2012, 2:54 pm

Klausosi jo ir dedasi visus jo žodžius, po vieną, į savo mažą galvelę. Tiksliau, klausosi jo to tokio gergždžiančio, turbūt, trupučiuką prarūkyto balso. Nu .. o ji tik eilinį kart pafotografuoti išėjo.. ir kažkas sujaukė jos mini pasaulėlį.
-aai.. tai aš čia tada atsiradau, - linktelėja tokia protinga ir gana žaismingai šyptelėja. Anam nuleidus rankas, nuleido ir savąsias, žengdama pusę žingsniuko atgal. Kiek vėl prikandus lūpą, perbraukia rankute per plaukus, suprasdama, jog dabar reik jai kažkur pabūt su savim, kad nuramintų visas audras, siaučiančias jos viduje.
Atsegė savo tašiuką ir pasiknisus rado mažiuką popieriaus gabaliuką bei parkerį. Uždėjus ant delno, parašė savo numeriuką, tačiau vardo, lyg tyčia neparašė. Sugrūdo parkerį atgal ir užsegė rankinę. Pažvelgė į jį.
-Jeigu nereaguoji taip į kiekvieną kaip į mane ir jeigu manęs nepamirši.. Paskambink ar parašyk, kai pasiilgsi, - taip nežemiškai mielai šyptelėja ir paėmusi jo ranką, įdėjo ta popierėlį. -o aš, rodos, tikrai lauksiu, - nežymiai gūžtelėjo petukais, akutėmis perbėgdama jo veidu. Perbraukė liežuviu sau per viršutinę lūpą ir lyg apsisuko jau eit, tačiau kaip tikram, surežisuotame filme, dar atsisuko į jį ir pasistiebusi ant pačių pirštų galiukų, delnais suėmė jo veiduką ir palenkusi į save, taip šiltai ir švelniai pabučiavo. Nu negalėjo ji kitaip.. dar kelias sekundes pabuvus prisiglaudusi prie jo, atsitraukė ir lėtai, atbulom žengė žingsnį atgal. Taip dar gražiai šyptelėjo prikasdama lūpą ir apsisukus nukulniavo tolyn.
Jeigu dar biškiuką su juo pasiliktų, turbūt sprogtų lyg mažas kamuoliukas, gavęs per daug oro. Ooi nepamirš ji šitos vyro.. dar ilgai. O jeigu jis jos nepamirš, prisimins dar ilgiau...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Sk. 15 04 2012, 3:10 pm

Žodelyčiu visas toks užsimastęs pastovėjo kaip pabučiuotas...tisliau pabučiuotas dar kelias akimirkas jai išėjus pameditavo, o tuomet pažiūrėjo į lapelį rankoj. Vėl kelias akimirkas, kaip medis pastovėjo dėbsodamas į lapuką, kaip į kokią šventąją apraišką. Galiausiai papurtęs galvą įsikišo numerį saugiai į kišenę ir apsidairęs ar niekas aplink neslankioja savo stebuklinguoju būdu išsidangina iš čia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 16 04 2012, 5:44 pm

Slysta Noros kojos išasfaltuotu takeliu, akys žvalgosi po dangų, akiniai nuo saulės vaizdą padaro šiek tiek kitokį, bet nieko tokio, pasaulis nuo to nesikeičia. N pastebi, kaip ją nulydi susižavėję mažų mergaičių žvilgsniai, tad ji neatsispirdama pagundai joms pamojuoja ir sulaukia entuziastingo atsakymo. Va taip va... Nora labai myli žmones, ypač tuos angeliukus mažuliukus vaikiukus. Ir netyčia pati apie tokį užsisvajojo.. Bet mintys kaip atskrido greit, taip ir išskrido. Taigi mergina toliau be tikslo šlifavo šaligatvį, stebėdama gamtą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 16 04 2012, 5:49 pm

Atklydo visai nežinodama kur eina. Jai dar sunku orientuotis šiame mieste, be to, dar net nepasiekė savo namų, taigi ieško kelio iš paskos tempdama vieną lagaminą su ratukais. Kitoje rankoje laiko vienkartinį kavos puodelį. Neilgai trukus supranta, kad atklydo į parką, nes aplinkiniai vaikšto taip, tarsi ilsėtųsi, o ir gamta viską išduoda. Sustoja vidury takelio, pastato lagaminą ir atlaisvinusi ranką nuo rankenos nusiima akinius nuo saulės ir užsideda juos ant viršugalvio. Atsidūsta apsidairydama. Gurkšteli kavos ir stebi dailią merginą, kuri artėja link Esteros. Mąsto gal vertėtų jos paklausti kelio, bet ką ji jai pasakys? Kur rasti kelią į angelų namus? Na jau ne, o jei ji žmogus...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 16 04 2012, 5:55 pm

Nora išgirdusi ratukų tempiamų per grindinį atsisuka. Pamačiusi labai žavią merginą nusišypso ir nedvejodama prieina prie jos, kadangi N jaučia, jog mergina angelas, tikrai ne žmogus.
- Gal kuo padėti? - maloniai paklausia, o jei mergina bijos ja pasitikėt, Nora padrąsindama pasakys, kad yra Deivė.. Nors ne, negalima šitaip. nes juk ji gali klysti, ši mergina galbūt tėra paprasta mirtingoji ir Noros mintys susijaukė, taigi ji vos nepradėjo rankom mosikuoti ore. tačiau supratusi, kad tai atrodytų labai kvaila ir nė velnio nepadėtų, dar kartą drąsinančiai nusišypsojo merginai
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 16 04 2012, 6:01 pm

Pamačiusi, kad mergina prisiartino, o vėliau ir paklausė ar reikia pagalbos, šypteli išskleisdama savo sparnus. Jei ši mergina žmogus, tai ji sparnų nepamatys. - Na, tiesiog ieškau kelio į pastatą, kurio kai kuriems nevalia žinoti, - gūžteli pečiais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   Pir. 16 04 2012, 6:03 pm

Nora nusišypsojo. Angelas.
- Tu nauja? - šyptelėjo prieidama prie merginos ir paimdama iš jos lagaminą ir tempdama paskui save, vis laisviau merginos rankoms judėti bus.
- Galiu palydėt, - tada sustojo ir ištiesė ranką, - Nora van der Rowland, - tikėjosi, kad mergina bus girdėjusi šią pavardę ir jai nereiks aiškinti visos dievų ir deivių istorijos.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Takeliai   

Atgal į viršų Go down
 

Takeliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 49Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-