It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Suoliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Suoliukai   Kv. 29 03 2012, 6:47 am

[i]

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Kv. 29 03 2012, 6:33 pm

Jie nesijautė viršesni, tikrai ne. Jie tiesiog negalėjo pasirodyti menkesni, negalėjo leisti sau nusižeminti ar panašiai. Jei nuoširdžiai, tai jis tikėjosi, jog demonė nueis, bet..dar kartą įsitikino, kokie šie padarai yra klastingi. Kaip greit jie gali keisti jausmus ir jais manipuliuoti.
Prisirėmė prie suoliuko ir tyliai sugriežė dantimis. Lūpos dar labiau susispaudė kai kaklą perėžė Alice nagai, pajutęs jos šaltas lūpas, tik dar labiau įsitempė.
-Man rodos...žinai..jog niekada nebuvau tiesiog geras berniukas...-kapotai ištarė ir pamėgino išlaisvinti rankas, kad pasiekti tuos ugninius plaukus, ar net visą jos galvą, kurią tikriausiai galėtų nuplėšti. O gal ir ne.
Gėlė kaklą, kvėpavimas padažnėjo, kaip ir širdies dūžiai. Ką ji sugalvojo..?

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Kv. 29 03 2012, 6:52 pm

Syptelejo pajutusi ta nemalonu virpuli einanti per kuna, vis dar nepaleisdama jo is savo gniauztu.
-Aaaw... Kaip gaila, vis tiek per geras. - uzkalbedama ji, slapcia issitrauke maza stiklini buteliuka.
Pakstelejusi jam i kakla, priglaude prie jo ir buteliuka, ilasindama i ji kelis jo kraujo lasus. Greitai paslepe ikalcius kisenyteje. Nusijuokusi pagaliau atleido ji ir nusibrauke savo degancius plaukus nuo veido. Pakreipusi galva stebejo beganti krauja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Kv. 29 03 2012, 7:03 pm

Am...čia tas kraujas tyrinėjimams ar kaip? Gerai, kad Aleksas nematė to, nes būtų taip supykęs, o jūs nežinote kaip jis gali pykti. Taip..hrrrrr.
Kai tik jo kūnas buvo atleistas, vaikinas staigiai apsisuko ir sugriebęs Alice už tų jos ugninių garbanų, pervertė ant suoliuko ir stipriai suspaudė gerklę.
-Tai ką, mažule? Patinka žaisti...-stengėsi nekreipti dėmesį į kraują, kuris gėrėsi į marškinius, bei deginantį skausmą, nuo jos nagų, tikriausiai jie su nuodais ar ką.-Aš irgi moku..tu dar nematei kaip..-jis išsišiepė visai ne savo šypsena, tokia jau seniai nesišypsojo, rodės jis mėgavosi tuo. Ir žinot, jis ne pėsčias, jei jau Alisa gali buteliukus nešiotis, tai pas jį kišenės pilnos peilių, na, nepilnos, bet vieną tikrai turėjo. Išsitraukęs lenktinį peiliuką, viena ranka jį atidarė ir apsuko greit tarp pirštų.
-Tai ką...myli savo išpuoselėta snukutį? Galim padaryti, kad nebemylėtum.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Kv. 29 03 2012, 7:25 pm

Angeliskas kraujas visada padeda. Ta Alice jau is seniausiu laiku zinojo, tad visada turejo jo atsargoje. Jei tik sis mazulis zinotu kiek kartu buvo jos bandomuoju kiskiu, tikriausiai jai galva nunestu.
Jos mintis issklaide geras bumptelejimas su galva i suoliuka. Isvokste skaudu atodusi, lyg truktu oro.
-Stai kur tikrasis Alex, - patenkinta nusisypsojo, pamaciusi jo paties sypsena. - Galvojau, kad ji visiems laikams praradau.
Aiktelejo pamaciusi saltus artejancius asmenis ir kiek praverusi lupytes atsargiai juos stebejo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Kv. 29 03 2012, 7:58 pm

Aleksą galima palaikyti šizofreniku, kažkuria prasme. Jo tamsioji, negailestingoji, patvirkusi ir tamsesnė pusė atsiveria be suvokimo ir be jokios kontrolės. Akys iš vandenyno, virsta ledu, veide nebelieka emocijų.
Pasilenkęs arčiau jis perbraukė lūpom jos žandikaulį iki ausies.
-Tu dar pasigailės, kad norėjai mane tokį pamatyti, verksi kruvinom ašarom...-pebraukė su ranka jai nuo kaklo, iki peties ir su peilio ašmenimis iš lėto braukė nuo kaklo žemyn, vis labiau spausdamas. Kažkur prie krūtinės atsitiesė ir paleidęs Alice nuo jos, atsistojo šalia suoliuko.-Ateik pas mane...-išskietė rankas tarsi hugui ir nusijuokęs papurtė galvą. Įdomus žaidimas būtų, jei tik ne tas kraujas ir žaizda ant kaklo, kurie darė šypseną vis skausmingesnę.

_________________


Paskutinį kartą redagavo ALEX VON TULSSE, Pen. 30 03 2012, 6:51 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Kv. 29 03 2012, 8:11 pm

Patenkinta syptelejo prikasdama lupyte. Akyse vel isiziebe ugneles, nezadancios nieko doro.
-Hoho, gailetis to tai as tikrai nesigailesiu.
Lyztelejusi savo iltis dar placiau nusisypsojo. Pajutusi asmenis prie kuno siek tiek suvirpejo. Lupos vel nezinia ko prasivere. Na ka, demoniukste mego sadomazo zaidimukus. Isrietus nugariuka, kantriai lauke, kol asmenys perejo jos oda, paleisdami krauja. Visa ta laika, placiai pramerkusi akis stebejo jo zvilgsni ar nekrypsta kur nereikia. Jam atsitraukus, pritupe kaip katyte, istiesdama i sali viena koja ir rankomis atsiremdama i suoliuka. Jo kvietima prieme kiek per greitai. Soktelejusi ant jo, apsizerge sio liemeni, sparnais dar paplasnodama siek tiek, kad sis isimurytu i medi vel.
-Kvietei? - lyg niekur nieko paklapsejo akytem, nustatydama angeliska zvilgsni.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Kv. 29 03 2012, 8:56 pm

Taigi,kaip jau rasiau sekmadieni, Mattas ejo per parka. Reikejo jam galva svieziu oru prasiskalauti,pamastyti...Ejo vienas,parkas taip pat buvo tuscias. Ko noreti - vakaras jau,o ir vejas kandziojasi. Vaikinas ejo ziuredamas i zeme,kartais paspirdavo koki akmenuka. Paputus stipriam vejui Mattas paslepdavo kakla palto atalpuose,o vejui nurimus - vel iskisdavo galva.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Kv. 29 03 2012, 9:03 pm

Pajaute kazkur salia zmogu, tai akytes tik dar labiau uzsiplieske.
-Mrrrr... Uzsakei kazka issinesimui? - dziugiai paklause, taciau vaikino nepaleido.
Nenorejo jo dar labiau isiutint, negu kad dabar buvo. Nors gerai pagalvojus...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Kv. 29 03 2012, 9:08 pm

Mattas ejo,kol vakaro konturuose menkai zibinto apsviestoje sferoje pamate keistai stovincia porele. Mattas isplete akis,bet pamates,kad jie nesiporuoja,nurimo. Kazkaip bijojo pajudeti,mat mane,kad tie manjakai paims ir uzpuls. Vaikinas neatpazino Alekso is nugaros,o mergina is vis ne karto nebuvo matyta. Matuskinas paziurejo i kaire,i desine ir bande sugalvoti optimaliausia varianta,kaip pro juos praslysti,kad netektu grizti atgal,ko jis labai nenorejo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 30 03 2012, 7:08 am

(ačiū, kad neprirašėt, kelių psl :) )
Aleksas šypsojosi kone demoniška šypsena, jam buvo linksma. Pagaliau linksma. Visos Ninos išnyko, niekas nebetrukdė, jis nebe vadas jis...ką žinau. Šiuo metu jis tiesiog jis. Niekas negali jo sulaikyti padaryti ką nors netinkamo, net jei po to bus išmestas su nuplėštais sparnais. Vaikinas nebekontroliavo savo proto, tarsi visi draudimai tiek laiko jį slėgę būtų išnykę, nieko neliko, tik vėjas galvoje ir laisvė. Aišku, rėždamas jai kaklą, turbūt ir marškinėlius perežė, turėtų rarw atrodyti, bet jam šiuo metu krūtinė mažiausiai rūpėjo.
Tik pajuto kaip jos kojos stipriai apsiveja jo liemenį ir galingu bumtpelėjimu jie rėžėsi į medį. Rankos automatiškai įsikirto į merginą, viena tebegniaužė peilį, tad kartu su rankom slystančiom jos nugarą, peilis paliko ilgą gilų rėžį, iš kurio sunkėsi kraujas apipildamas Aleksui ir rankas, o jisvis šypsojosi. Jam tai žaidimas. Purvinas žaidimas, didelė tikimybė, jog jis po to gailėsis.
-O mažuleeeeee..-tik nutęsė ir lyžtelėjo savo lūpas, kaip jau minėjau, nežinia ką jis gali iškrėsti, o po to tai baigsis abiem blogai. bet Aleksui turbūt blogiau. Jis sugeba prisidirbti.
Širdis dungstelėjo į krūtinę ir ranka su peiliu kaip tik sustojo prie Alicos šlaunies. Žmogus. Visą kūną net pakirto, čia kažkur žmogus ir jis vis artėja. Sunkiai nurijęs seilę jis nukreipė žvilgsnį nuo Alice į tolį.
-Užkandis?-pats sumurmėjo, tada atpažino siluetą.-O tu..šūdas...
Kakle skausmas (kiek jis jau spėjo kraujo prarast?) vėl atsirado, kaip ir nugaroje, juk apie juos jis jau buvo pamiršęs, širdis grįžo į vietą, tik akys vis dar buvo šaltos, keistai šaltos, bet jau nebe tokios kaip prieš kelias akimirkas. Angelas sustingo kaip statula iš marumro, peilis iškrito iš rankos ir nukrito ant žemės.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 30 03 2012, 5:22 pm

(nusprendziau palaukt, nes taip nesazininga buna >.< Pacia uzknisa, kai grizti, o pasirodo tave jau ir kazkur nusitempe ir dar galazin kas ivyke)
Stebejo Alex'a viduje neispasakytai dziaugdamasi. Viduje liepsnojo visomis savo demoniskomis liepsnomis. Perdreksti rubai plevesavo svelniame vejyje. Akimis tiesiog godziai rijo ji.
Asmenims slystant jos kunu ji tik isriete nugariuka, labiau prisiglausdama prie vaikino. Is skausmo prisimerkusi sukando dantis ir ikvepe pro juos oro, ta seke tyli aimana. Is jos rubu tikriausiai nieko nebeliks is vis.
-Taip katuli? - syptelejo kiek placiau atsimerkusi ir vel sukasdama ta savo skaisciai raudona lupyte.
Neuzilgo tas lupas jau ketino glausti prie jo kaklo, taciau pastebejusi keistoka jo israiska i 'uzkandi' kiek atsitrauke. Pakreipusi snukuti dar karta pazvelge i zmogu.
-Pazisti..? - kiek patampe savo lupyte. - Na jei jau tokios reakcijos, tai neliesiu.
Truktelejusi petukais sukryziavo rankas ant krutines. Net nereikia sakyti, kad ji stipri buvo, tad galejo vien kojom uz jo dailaus liemens laikytis. O dar tie sparnai...
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 30 03 2012, 6:14 pm

(Va va, visiškai pritariu)
Hahahaha, mažiausiai čia rūbai jai turėtų rūpėti, Aleksas gali ją skersai ir išilgai išraižyti, net nemirktelėjęs. Va būtent šituo momentu, jis gali daug ką. Nuplėšti jai rūbus, išprievartauti krūmuose, išplėšti širdį, tiesiog perpjauti skersai, ar...tiesiog nueiti.
Taip, kaip jis nepažinos Matto, juk čia jo geriausias draugas, o Aleksas tiek laiko jo nematė, o dabar..jis užklumpą, angelą su kažkokia mergina prie medžio, lauke tamsu, maža ką jis gali pagalvoti, maža ką galima veikti prie medžio su mergina naktį. Juk tikrai niekam nešaus į galvą, jog jie čia pjaustosi...? O gal tamsu ir Mattas jo neatpažins?
Ir visgi Aleksas nesugebėjo ištarti nei žodžio, stiprūs ir ištreniruoti rankų raumenys įsitempė, lūpos susispaudė į tiesią liniją, akys nukrypo į merginą.
Čia kvėpėjo jau kažkuo negeru, akys šiek tiek prisimerkė tarsi skanuodamos Alice.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 30 03 2012, 6:33 pm

Stryktelejo zemyn ir vel idemiai pazvelge i angela. Nesuprato kodel butent sis zmogiukstis jam toks savarbus. Atsidususi apsisuko ant kulniuko ir pazvelge i ta zmogiuka. Isimine jo veida gerai. Jaute kazkodel, kad tai pravers.
-Ko gi tu toks isitempes? - kiek pasiepianciai syptelejo, kai pagaliau vel atsisuko i angela.
Siek tiek pasvarscius velniukiskai syptelejo ir jau rezge planus, kaip si mazuli vel 'atgaivinti'.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 30 03 2012, 7:15 pm

Mattui keista pasirode... Kodel mergina ji nuziurineja? Vaikinas susirauke ir gerai isiziurejes pamate kraujo telkinius ant zemes,ant suoliuku...
-Ei! - nesugebejo taip nusisukti ir nueiti.
-Ei! - eidamas arciau suriko dar karta. Kuo arciau ejo,tuo labiau pastebejo,kad mergina labiau manjake negu vaikinas. O vaikinas kazkur pazistamas...Aleksas?? Mattas susirauke,bet kakta netrukus issitiesino.
-Ka tu jam darai? - issprudo Mattui klausimas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 30 03 2012, 7:43 pm

-Nestugauk, nekurcia gi...
Nusijuokia pakreipdama galvyte. Ugniniai jos plaukai nusirito ant krutines, uzdengdami placia zaizda, is kurios tebesisunke kraujas. Na kaip ji tokia vargsiuke supjaustyta galejo atrodyti kaip manjake. Atkreipe demesi ir i zmogaus reakcija Aleksa isvydus. "Tobula..."
-Ak, ka as jam darau? Ka jis man padare, nepagalvojai?
Prunkstelejo kiek susiraukdama. Atsisukus i Aleksa kiek sudvejojo. Neketino dalyvauti ju reunion, o su siuo angelu dar nebaige, tad sugriebus ji uz rankos pradejo vestis tolyn nuo zmoniu akiu. Kai isitikino, kad niekas nemato, nepaleisdama vaikino is ranku nusklende nezinia kur.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 30 03 2012, 8:09 pm

(Eeei nuuu -_-)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 30 03 2012, 8:21 pm

Mattas norejo vytis mergina,bet nebuvo toks greitas kaip demone,todel nubeges paskui nieko neberado.
-Aleksai! - suriko.
-ALEKSAI!! - garsiau suriko,bet viltis isgirsti draugo balsa isbleso. Mattas nebezinojo ka bedaryti,bet visgi nenorejo palikti draugo nelaimeje. Reikejo kazka daryti. Vaikinas nubego tolyn.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Antr. 03 04 2012, 5:45 pm

Lėtai ir svyruodamas atėjo į parką.Prisėdo ant suolelio ir galvojo apie pasakytus Noros žodžius.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 06 04 2012, 6:24 pm

Vis dėl to jinai sumąstė, kad jai reikia prasiblaškyti ir pajusti žmones ir jų davsinius jausmus, kurie galbūt padėtu ją iškapanoti iš tos mėšlinos nuobodžios savijautos. net nematydama kur eina ar ką daro, ji atsisėdo ant pirmo pasitaikiusio suoliuko ir užsimerkusi, padusavo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 06 04 2012, 6:27 pm

Išgirdęs žingsnius,Gabrius atmerkė užmerktas akis ir žvilgtelėjo į merginą.Dabar jam reikėjo tik pabėgti nuo rūpesčių,tų žodžių,kuriuos jam pasakė Nora.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 06 04 2012, 6:30 pm

pajutusi, kad kažkam labai dvasiškai skauda, atsimerkė ir pamatė vyrą, kuris tikrai atrodė susirūpines. - labas. - šyptelėjo. - kas gi nutiko, kad toks liūdnas ? - nuoširdžiai žiūrėjo ir kiek pasinaudojo savo nesenai įgautomis galiomis.. ji sumažino skausmą jo dvasinį, kuris atrodė jai it koks stiklas, kuris būtų gerai įrėžtas ir perskilęs pusiau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 06 04 2012, 6:35 pm

Pajutęs,kam jam kiek palengvėjo,pats nesuprato,kas atsitiko.Išgirdęs,kad mergina su juo sveikinasi,jis palenkė galvą,-sveika,-šyptelėjo.išgirdęs klausimą,pagalvojo,ar gali jai viską pasakyti,bet pamatė jos veide kažką,ko kitame nerastų,-man prisipažino meilėje.O aš to nejaučiu..O ir pasinaudojau ta panele..Nežinau ką dabar daryti..,-nuleido akis į žemę ir giliai atsidūso
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 06 04 2012, 6:39 pm

taip ir manė, nara, jog čia vėl bus įsikišusi tą meilė, kuri griauna ir stato santykius. prisislinkusi arčiau vaikinuko ji apkabino per pečius, na taip, tai neįprasta, bet juk žmogui kartais reikia kažkieno šilumos, kai pasimeti įvairiuose situacijose. - kaip sakoma: ko jau pridirbęs esi, nebe atstatysi į senasiąs vėžias. - šyptelėjo pažiūrėdama į jį. - o ką tu jauti ? - kilstelėjo antakį. norėjosi bent kažkam padėtį, jaustis reikalinga. galbūt, jai suteikė progą šią, kad tai galėtu įrodyti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 06 04 2012, 6:44 pm

Pajutęs merginos rankas,o tada ir švelnų apkabinimą,Gabrius kiek pasimetė.Pakėlė akis į merginos veidą ir įsižiūrėjo į jos mėlynas akis,-aš daug ko esu pridirbęs,bet aš pasikeičiau.O dabar..vėl viskas grįžta į senąsias vėžes,-atsiduso ir apsidairė aplinkui.Nežinojo ar sakyti,kad nieko nejaučia Norai,-aš..nežinau.Tikriausiai nieko,-tyliai burbtelėjo
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   

Atgal į viršų Go down
 

Suoliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 16Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-