It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Suoliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 22 04 2012, 7:19 pm

Iš tiesų tai Merei buvo sunku nuo kažko pradėti pokalbį, kai nepažįstamasis, regis, nė nenorėjo šnekėtis. Nusibraukusi nuo akių plaukų sruogą, rankomis atsirėmė į suoliuką, patogiau įsitaisė. Sethui prašnekus, tiesa, ironiškai, angelė nėmaž nesutriko, mat ir pati mėgdavo į pokalbius retkarčiais įmaišyti ironijos gaidų. Šyptelėjusi žvilgtelėjo į vaikiną.
- Hm, tiesiog stengiuosi, kad čia neįsivyrautų nepatogi tyla, - gūžtelėjusi pečiais pareiškė.
- Ne, nedirbu. Nors panašumų yra, - paskutinį sakinį sumurmėjo po nosimi, o išgirdusi pašnekovo juoką netgi pati kiek nudžiugo.
- Aš Merė, - ištiesė ranką susipažinimui. Tikėjosi, kad nepasirodė kokia įkyruolė, mat pati tai nelabai mėgo, kai kas nors lysdavo jai į akis. Nesvarbu, švelni šypsena vis tiek nedingo nuo angelės veido.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 22 04 2012, 8:21 pm

"Stengiesi kad neisįvyrautų tyla?"-Pagalvojo Sethas,labai jau priminė jo įkyrius kaimynus, bet jis tiesiog šyptelėjo susimasčiusiu šypsniu.Išgirdęs merginos sumurmėtą sakinį pasuka galvą šonan ir įdėmiai į ją pasižiūri.
-Setas,-Neatitraukdamas įdėmaus žvilgsnio,lyg bandytų kažką prisiminti, pasako.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pir. 23 04 2012, 5:11 pm

Merė sėdėjo ir stebėjo kaip aplinkui skraido paukščiai, vaikštinėja žmonės, kur ne kur prabėga būrelis vaikų. Ir visą tą laiką tvyrojo tokia įkyroka tyla, kurios, regis, nei ji, nei Sethas nežadėjo nutraukti. Na ką, gi tai ir sėdėjo tyliai, klausydamasi kaip šlama medžių lapai. Ištiestos angelės rankos vaikinas nepaspaudė, tad mergina susiraukė ir susibruko ranką į kelnių kišenę. Nežadėjo daugiau vaidint draugiškos, tiesą sakant, jos net nuotaika subjuro, kad sutiko tokį bendrauti nenusiteikusį žmogelį, iš kurio ji traukte traukė žodžius. Ir kam?
- Malonu, - sausai tarstelėjo, jam ištarus savo vardą. Pastebėjusi jo įdėmų žvilgsnį, kilstelėjo antakį tarsi klausdama „Kas yra?"
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Antr. 24 04 2012, 11:53 am

Kurį laiką tiesiog stebi ją įdėmiai,supratęs,kad ja įžeidė susigaudė koks jis nemandagus.
-Nepyk, Mere, aš neseniai paleistas ligonis,-Gūžteli pečiais lyg atsiprašydamas, pamėgina išspausti menką šypsenėlę, saulėje sublizga porcelianiniai dantys.
-Mane tik prieš porą dienų išleido...Na,tiesa sakant vakar,-Priduria skubiai, kol ji nespėjo keistai į jį pažiūrėti. -Ir tai ne psichologinė liga...na bent jau man taip atrodo,-Tyliai pasako ir žaismingai sukikena.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Antr. 24 04 2012, 1:11 pm

Neva susidomėjusi įdėmiai stebeilijo kažkur į žemę. Batelio nosimi ėmė braižyti ant grindinio ornamentus. Trumpiau tariant, regis, bandė daryti bet ką, kad tik nereikėtų žiūrėti į tą, toli gražu, draugiškumu nešviečiantį pašnekovo veidą. Angelė tylėjo, kietai sučiaupusi lūpas, atrodo, nežadėjo prabilti. Tačiau ausis pasiekus švelniam Setho balsui, atrodo, kad ir susierzinimas greitai atslūgo. Galų gale, ko čia erzintis, kai žmogaus net nepažįsti? Turbūt tik ji taip sugebėjo...Vaikino žodžiai privertė į Merės veidą įsimesti rūpesčio raukšlelėms. Visgi ji buvo angelė ir jai rūpėjo visut visutėlaičiai žmonės. Mergina buvo beveik įsitikinusi, kad dėl Setho patekimo į ligoninę buvo kaltas vampyras arba demonas. Angelė atsiduso ir pasisuko į vaikiną.
- Hm, tada nieko baisaus! - mostelėjo ranka, lūpų kampučiai kaip mat kilstelėjo aukštyn, angelė šypsojosi.
- Ant ligonių gi pykti negalima, - tarstelėjo, bet tik šiaip, pajuokavimui, kad atmosfera taptų jaukesnė.
- Kaip jau spėjau suprasti, tau nepatinka „kas nutiko?" pobūdžio klausimai, tad turbūt man vertėtų patylėti, - prikando lūpą, žvilgsniu slystelėdama per Setho veidą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Antr. 24 04 2012, 1:25 pm

Merginai žaviai nusišypsojus atsako jai ta pačia atlaidžia šypsena.
-Na tiesa sakant nelabai,-Tyliai tarstelėjo ir kimiai nusijuokė vaikinas.
-Matai,aš net nežinočiau ką atsakyti į klausimą kas nutiko...nes aš nežinau,-Švelniai nusišypsojęs pridūrė. Nuleidęs akis į žemę dar pridūrė:
-Tai kvaila,bet jaučiuosi lyg po smegenų plovimo operacijos,-Vos girdimai pratarė ir viltingai pakėlė akis į merginą,kuri atrodo tiesiog spinduliavo gėrį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Antr. 24 04 2012, 1:43 pm

Merė klausėsi vaikino tokių neužtikrintų, nedrąsių žodžių ir nė pati nežinojo, ką jam pasakyti. Lyg ir norėjosi kažkaip paguosti ir nuraminti, tačiau nesumojo kaip tai padaryti, neišplepant dalykų, kurių jam nereikia žinoti. Tiesiog tai pasėtų tik dar didesnes abejones ir apskritai, sumaištį. Mergina caktelėjo liežuviu, pašnekovui prakalbus apie tai, kad jaučiasi kaip išplautomis smegenimis. Abejonių dabar jau visai nebeliko, kieno tai darbas.
- Tai visai nekvaila, Sethai. Ir tu visai neišprotėjai. Patikėk, aš žinau, ką kalbu, - padrąsinamai kalbėjo, o galvoje akimirką šmėstelėjo mintis, kad šiame mieste turbūt nebeliko nė vieno žmogaus, kurio nebūtų užpuolęs demonas arba vampyras.
- O norint to išvengti turbūt galėčiau patarti tik neslampinėti vėlais vakarais nuošaliomis vietovėmis, - ak, kaip ji norėjo pasakyti daug daugiau nei šie beprasmiai patarimai! Angelė pasislinko kiek arčiau vaikino ir ištarė:
- Nemanai, kad kartais geriau neprisiminti to, kas blogo mums nutiko? Bent jau aš tai mielai pasilikčiau sau tik gražius prisiminimus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Antr. 24 04 2012, 7:04 pm

-Ačiū, mane padrąsinai,-Liūdnai šypteli ir skausmingai užsimerkia, lyg užmynęs stiklo šukę,-
Neslampinėju vakarais, bent jau ne vienas...-Tyliai atsidusęs sumurma. Pajutęs,kad ji pasislinko arčiau,viltingai pakėlė į ją liūdnas mėlynas akis.
-Tu teisi, bet dabar aš beveik išvis nieko neatsimenu. Nors tai niekis, gydytojai žadėjo,kad viskas bus gerai,-Žiūrėdamas merginai į akis pasakė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Antr. 24 04 2012, 7:40 pm

Tas liūdnas Setho žvilgsnis ją tiesiog į neviltį varė. Merė taip norėjo kaip nors numesti nuo jo pečių tą naštą ir visas liūdnas emocijas, bet deja, galėjo pagalbon pasitelkti tik niekam tikusius tuščius žodžius. Pakilus šaltam vėjo gūsiui, mergina tvirčiau susisupo į savo švarkelį, žvilgsnį nukreipdama į liūdnas, linguojančias medžių šakas. Liežuviu brūkštelėjo sau per lūpas ir pažvelgė į priešais ją sėdintį vaikiną:
- Nereikia dėkoti. Džiaugiuosi, kad galiu padėti, - gūžtelėjo pečiais ir atsiduso. Angelė neštvėrė ir ištiesusi ranką uždėjo ją ant vaikinui priklausančios. Regis, norėjo taip paguosti daug labiau nei bet kokiais žodžiais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Tr. 25 04 2012, 7:24 am

Pajutęs jos švelnią rankutę ant savosios neištverė sulaikęs šypseną.
-Džiaugiuosi, kad gali...-Prikimusiu balsiuku ištarė,- Keista,bet norėjau su kažkuo pabūti, čia sutapimas, kad...-Šypsodamasis kalbėjo Setas, bet jo žodžiai greitai nutilo ir jo šypsena užgeso.
-Gal ir nereikėjo to sakyti, nuskambėjo maniakiškai,-Lyg susidrovėjęs sumurmėjo vaikis ir nudelbė akis žemėn.Retkarčiais žvilgteldavo į Marie, galiausiai atsiduso ir atsitiesė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Kv. 26 04 2012, 6:44 pm

Atsistoja , nepatinka jam miegančios gražuolės,be to ir šalta darės.
-Viso madame,-Teištaria ir nueina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 28 04 2012, 1:59 pm

Žiūrėjo į tolstantį Sethą, o pati dar kiek pasėdėjus atsistojo ir nuėjo nežinoma kryptimi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Tr. 02 05 2012, 7:42 pm

Mattuskinas atejes atsisedo ant suoliuko ir isikiso Alekso ir Ninos pakvietima i svarko kisene. Patapsnojo per ta kisene delnu ir itariai nuzvelge aplinka. Kuriu galu Hikaris jam skambino? Jis niekad nebendravo su Alekso broliu....Kazkaip net nezino kaip pradeti pokalbi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Tr. 02 05 2012, 7:47 pm

Parkas didelis, ten keliukais net mašinos kartais prarieda. Ypač tarnybinės. Hikari sugebėjo iš pažįstamo panašią gauti, tai dabar prie Matto pririedėjo juodas furgoniukas. Atsidarė vairuotojo langas ir iš ten išlindo Hikos galva.
-Tu Matt'as? Lipk, laiko kaip ir neturim daug. Pakeliui pašnekėsim.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Tr. 02 05 2012, 7:55 pm

(Eina sikt kaip juokingai turetu atrodyti :DDDDDDDD)

Mattas sumirksejo daug kartu.
-Zmogau,is kur man zinoti,kad su tokiu daiktu nevezi i kokia vergija? - pasitikslina,bet Hikaris atrode toks...skubantis ir rimtas,kad net nesinorejo su juo gincytis. Atsistojes nuo suoliuko,apejo greitai furgonika ir atsisedo priekyje,kad matytu,kur vaziuoja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Tr. 02 05 2012, 8:00 pm

-Velnias... - sekė akimis kol Matt'as įsėdo. - Diržą prisisek. Aš suprantu, kad mes nebendravom ir visą kitą, bet kaip ALexo geriausias draugas tu labai vertyngas tokiam dalyke. Tikiuos supranti link ko aš lenkiu? - kalbėdamas paspaudė greičio pedalą ir furgonėlis nulėkė per parką lauk.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Tr. 02 05 2012, 8:02 pm

-Tu manim pasinaudoti nori?? - vos spejo uzsisegti dirza - prisiplojo nugara prie sedynes ir nuleke su Hika.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Antr. 22 05 2012, 7:00 pm

Atkaukšėjusi dailų subiniuką padėjo ant suoliuko, susikėlė koją ant kojos ir mąstė, ką čia nuveikti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Tr. 23 05 2012, 12:06 pm

Taigi, dairosi į šoniukus ieškodama, ką užkalbinus, nes, vis dėl to, jai buvo labai nuobodu nematyti nieko, su kuo galėtų pasikalbėti. Net smegenytes pradėjo sukti, ko ji čia atvažiavo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Tr. 23 05 2012, 12:21 pm

Atėjo lėtai, ką tik pasimaitinus, tad valgyt nenorėjo. Iš pradžių net nepastebėjo merginos ir atsisėdo ant nuošaliasnio suoliuko,
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Tr. 23 05 2012, 12:23 pm

Taigi, Ashlyn yra iš tiesų bendraujanti mergaitė, kuri nori turėti draugų ir šiaip visokių pažįstamų, tai pastebėjo merginą ir šyptelėjo, jog ji Ahlyn nepastebėjo. Ką jau darys, ėmė apžiūrinėti savo nagučius ir vis dirsteldavo į merginą ant gretimo suoliuko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Tr. 23 05 2012, 12:30 pm

Ji pažiūrėjo ė merginą ir atsiduso. Atsistojo ir priėjo prie merginos. Ištiesė ranką norėdama pasisveikinti.- Aš Amber, o tu?- pakėlė antakį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Tr. 23 05 2012, 12:41 pm

Ashlyn merginos veiksmai buvo labai netikėti, tad ji kiek prikando lūpą ir pasisveikindama ištiesė Amber savo rankutę.
- Malonu. O aš Ashlyn. - šypteli gan nejaukiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Tr. 23 05 2012, 12:47 pm

Paspaudžia jos gležną rankutę ir nusišypsojo. - Tai ką čia veiki?- pakėlė antakį, Norėjo Amberiukas draugių susirast, tai ir užkalbini Ashlyn.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Tr. 23 05 2012, 12:53 pm

Taip šypteli ir akytes pasukioja, tada skėsteli rankomis ir nežymiai sukikena.
- Šiaip lyg ir nieko, va gražias kojytes į saulę atnešiau. - šypteli. - O tu?
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   

Atgal į viršų Go down
 

Suoliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-