It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Suoliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 14 04 2012, 10:17 pm

Išgirdusi jo klausimą pasisuko pilnai. Mintyse iškilo dilema, sakyt ar ne, tačiau nusprendė pasakyti. O jau ir planą susuko tokį, vat.-o kas sakė, kad aš ir dabar negyvenu? esu ir jaučiuosi galingesnė bei pajėgesnė. Galiu žudyti, manipuluoti ir skaudinti žmones. Gerti jų kraują,-kalbėjo atsainiai.-kam rūpi kažkokių kvailų žmonių gyvybes gelbėti?,-pasivaipė, pakraipė galvą.-na ir žinai? tu atiemei iš manęs pietus,-pakilusi nuo suoliuko atsistojo prieš jį.-aš sugebėčiau tave nužudyti,-šyptelėjo kilstelėjusi antakius. Nors ir nesiruošė kažko žudyti. Jau nebe ta nuotaika Danielei buvo.

(okė;))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 7:23 am

-Bet pala..,juk tu gimei dievaite,tiesa?,-žiūrėjo į merginą. -Tai nejau tėveliai neaiškino, kas gerai, o kas nelabai?,-vis vien girdėjos Kajaus balse sarkazmo gaidelė. -Mieloji, aš gi sakiau. Nešok aukščiau bambos,-mirktelėjo,kai ši vėl pradėjo jam grasint. Žinojo,kad erzintis su demonais labai jau neapdairu. Tačiau, kas jei jam patinka rizika?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 8:52 am

-dėja, bet taip,-vos vos linktelėjo ir vėl suspaudė lūpas.-tą patį galėčiau pasakyti ir apie tave. Tavęs irgi turbūt tėvai ne visko išmokė, jeigu jau turi drasos su manimi šitaip šnekėti,-tarstelėjo atsainiai, dar nusišypsojo.-o, tau pačiam nenusibosta visuomet daryti tiktai gerą? kai būdamas tokiu kaip aš galėtum galvos nesukti apie tuos kvailus žmogėnus ir galvoti tik apie save?,-dar platesnė šypsena, antakiai aukštyn, žemyn, aukštyn, žemyn.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 3:03 pm

Pasukus nuo takelių, atsirado čionai va ir prisėdo ant pirmo, pasitaikiusio suoliuko. A jai bile ten.. net nemato kitų, tiesą sakant. Atsilošė ir užvertė galvą į dangų. Kaip šitaip gali būt? vieną kart mačius, čia va jau mąsto mąsto mąsto.. ir ką tie jausmai su žmonėmis daro.
Net nesusimąsto, jog anas, dievas... ir aišku, nė nesusimąsto, jog dabar yra kažkur prie demonės.. ji apskritai nežino, kad egzistuoja blogis.. na, toks didelis.. žodž.. nieko ji čia beveik nemąsto..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 3:17 pm

pameditavus čia biški, išlinguoja iš čia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 5:10 pm

DANIELLE DEVILL rašo:
-dėja, bet taip,-vos vos linktelėjo ir vėl suspaudė lūpas.-tą patį galėčiau pasakyti ir apie tave. Tavęs irgi turbūt tėvai ne visko išmokė, jeigu jau turi drasos su manimi šitaip šnekėti,-tarstelėjo atsainiai, dar nusišypsojo.-o, tau pačiam nenusibosta visuomet daryti tiktai gerą? kai būdamas tokiu kaip aš galėtum galvos nesukti apie tuos kvailus žmogėnus ir galvoti tik apie save?,-dar platesnė šypsena, antakiai aukštyn, žemyn, aukštyn, žemyn.

-Anksčiau buvau paklusnesnis, bet pakeliavęs po Europą, pamačiau daugiau pasaulio ir gal kiek pasikeičiau. Bet nemanau, kad pokyčiai į blogą,-saulele,-kilstelėjo vieną lūpų kamputį žiūrėdamas Danielei į akis. -Hmm.. tai viskas tik dėl to, kad tau pabodo lakstyt pagal iškvietimus? O nemanai, kad savanaudžiai ir lieka gyvenime tik patys su savimi? Nebent, žinoma, tau to užtenka,-pakraipė lūpas ir trumpam žvilgsniu nukeliavo kažkur į šoną.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 5:24 pm

-vargu ar tau suprasti, kai esi ramutis ir nekaltutis gėrio vaikis,-gūžtelėjo išsišiepusi, primerkusi akis. Turbūt pirmą kartą Danielė būdama velniuke taip bendravo su dievuku, taip beveik nesipūsdama kaip koks povas.-na, čia jau no paties jo priklauso. Jeigu nori gali ir būti atsiskyrėliu, tupėti kokiame kampe ir tiktai žudyti. Tačiau kiti gali susirasti ir kitokių būdų kaip leisti laiką, bet nebūti vienišiems,-trūktelėjo pečiais svorį perkeldama ant kitos kojos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 5:59 pm

-Nesakau, kad man kartais nepabosta gelbėti subines tų, kurie po to ne tik, kad nepadėkoja, bet dar ir "meiliais" žodeliais išvadina.. Na,bet tiesiog tai priimu kaip savo darbo dalį. Ir, jei tavo darbas kažką gelbėti tai nemanau, jog būtinai turi būti kažkokiu skystalu ar ištižėliu,-paprastai atsakė tyrinėdamas Danielės veidą. Tikrai graži mergina. Jam visad šviesiaplaukės labiau prie širdies buvo. Tik gaila, kad demonė. -O man atrodo, kad jūsų visų likimas būti vieniems.., nes jūs papraščiausiai nemokate būti kartu,-samprotavo dairydamasis po parką.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 6:11 pm

Viena ausimi klausydama Kajaus suprunkštė. Jeigu jau Danielę koks nors žmogėnas išvadintų ją 'meiliais' žodeliais, tai ši neabėjodama ir net atsispirdama pamanipuliuoti paprasčiausiai nusuktų tam sprandą.-ach, tik nereikia. Savo speliojimais tik darai visą situaciją nuobodesnę nei ji prieš tai buvo.,-pavartė akis suspausdama lūpas. Tikrai nesinorėjo jai klausyti jo samprotavimų, kas būtų ar nebūtų.-nepabandęs tiesos nesužinosi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 6:37 pm

-Man gerai ir ten, kur esu. Žinai, manau, kad vien dėl to, kad gyvenimas būtų smagesnis nebūtina pereit į blogio pusę,-tvirtai laikydamąsis savo nuomonės pažvelgė į dangų pagalvodamas, kad cigariuko kokio labai norėtų. Bet, juk nerūkė nuo pat grįžimo čia. Reik ugdyti valią. O ir tėvai dar nežino. -Jei taip nuobodu, tai kodėl aš čia tave vis dar matau?,-išsišiepė velniukiškai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 6:45 pm

-Taip visada manysi, kol nepabandysi,-va net sueiliuot gavosi. Ale poetė ta Danielė, ką ir bepridursi. Išgirdusi sakantį jo klausimą Danielė nusigręžė, lyg ruosdamasi eiti, o tada akimirksniu atsisėdo ant to paties suoliuko.-neesu užtikrinta, tačiau juk neuždrausi,-pakraipusi galvą, pasiuntė beveik dirbtiną šypseną.-o tavęs ar tėveliai nepasiges? yeah, right, tau juk pasakaitę reikia pasekti,-alkūne pasirėmė į suoliuko atlošą ir sužiūro į Kajų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 6:51 pm

-Na, kiekvienas savo nuomonę turime, tiesa?,-lengvabūdiškai šyptelėjo ir visgi nesusilaikęs suspragsėjo pirštais. Kajaus rankose atsirado cigarečių pakelis ir žiebtuvėlis. Viena jų išsitraukęs greit prisidegė ir įtraukė gilų dūmą į plaučius o po to išpūtė į dangų ir nusišypsojo. -Matai, gyvenimu galiu mėgautis ir būdamas geručiuku, kaip sakai..,-nusijuokė trumpai ir įtraukė dar kelis dūmus. -Mm tiksliai. Pasakaitė. Betgi va lovos nėra čia..,-nekaltai truktelėjo pečiais žiūrėdamas į demonę. -Ką pasiūlysi?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 7:06 pm

-ah, turiu vieną pasiūlymą,-suspaudė lūpas rimtą primesdama.-mūsų dvaro rūsys. Ten žinok labai jauku, o ypač kai pririščiau tave su kokiom virvėm kokiais ir pakankinčiau pora, trejeta dienų,-galiausiai pakėlusi akis sarkastiškai nusišypsojo. Vėl persimainė Danielės nuotaika. Akimirksniu ši prispaudė jį prie žemės, o pati apsižergusi nusišypsojo.-ką manai?,-antakiai aukštyn.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 7:11 pm

-O aš ir nemaniau, kad tokias nekaltutes blondinukes, kaip tu, jaudina tokie šiurkštūs žaidimai..,-pacaksėjo liežuviu bebaigdamas traukti paskutinius dūmus. - O tu dar sakei, kad nesi mano gerbėja.. žiūrėk jau pati ant kelių įsitaisei,-nusijuokė ir pradanginęs nuorūką ją apkabino per liemenį. Aišku, viskas tik dėl smagumo. -Dėkui, šįkart pabūdiu geručiuku ir atsiakysiu,-mirktelėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 7:21 pm

-o, aš nemaniau, kad tu toks neprotingas, jeigu jau šitaip elgiesi,-užvertė akis.-manai, kad aš tavo gerbėja? tada reiškia, kad visos gerbėjos su tavimi šitaip elgiasi kaip aš dabar...?,-savo rankomis stvėrė vieną Kajaus nekantrią ranką ir pradėjo sukti. Danielė bandė jį išprovokuoti kovoti su ja, o ne mhm grabalioti turbūt. Nors pačiai kažkodėl ir buvo nefaina žaloti tokį Kajaus kūną, tačiau kolkas užteko to, kad šis yra vienas iš dievų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 7:28 pm

Kajus akimirkai suspaudė tvirtai lūpas, kai demonė užlaužė jam ranką, tačiau veide vis vien pasirodė šypsena. Na, nebūtų jis. Kaip jau buvo vieną kart minėta, per daug dar pasipūimo ir arogancijos šis jauniklis turi. O tada staigus judesys ir jiedu apsikeitė vietomis. Kajsu rankos buvo ant merginos kaklo ir jį spaudė, tačiau nestipriai. -Neprovokuok manęs. Įspėju,-ištarė pro sukąstus dantukus ir žaibiškai atsitraukė. Stovėdamas pasitaisė savo kožikę ir trumpai žvilgtelėjo į Danielę. Įdomiai jie čia iš šono atrodyti turėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 7:36 pm

Vos spėjo Danielė susigaudyti, kad pati jau buvo ant žemės. Sugniaužusi rankas laikė ant Kajaus rankos, bandydama ką nors skaudžiai padaryt, kad tas jos kaklą paleistų. O kai jau buvo laisva staiga pašoko ant kojų.-Gerai. Tačiau, ką toks kaip tu sugebėtum man padaryti?,-vėl nosikė užriesta aukščiau negu reikia. Nors ir pati puikiai žinojo, kad Kajus taip pat nėra koks nors silpnuolis, ir tikrai reikėtų pakovoti jeigu blondinė norėtų laimėti, tačiau jai tai buvo nė motais.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 15 04 2012, 8:20 pm

-O morčiuis ar , kas, kad šoki vis?,-kilstelėjo antakius ir priėjo šiek tiek arčiau merginos. -Ką aš padaryčiau tai tau geriau nežinot... ,-pakreipė galvą į šonus ir dabar jau sučiaupė kietai lūpas. Kas yra tiems kraujasiurbiams? Vis šoka ir šoka į akis. Nejau tik tuomet jaučiasi kažko verti? Nuklydęs trumpam į savo mintis, Dievas grįžo akimis prie Danielės veido. -Gražiau atrodai, kai negrieži dantukais,-miktelėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pir. 16 04 2012, 4:55 am

Va taip vat nieko ir nepasakiusi Danielė dingo akimirksniu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pir. 16 04 2012, 2:14 pm

Kajus šyptelėjo merginai pradingus. Surūkė dar vieną cigaretę ir pats pranyko.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 22 04 2012, 6:38 pm

Setas ateina parkan,kažkodėl,tai viena iš vietų kur norėjo ateiti pirmiausiai po stovyklos ligoninėje. Lėtai žvilsgniu suranda suolelį ir nueina link jo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 22 04 2012, 6:43 pm

Atsiradusi žmonių teritorijoje angelė išsyk instinktyviai apsidairė, norėdama įsitikinti, ar aplink nieko nėra. Supratusi, kad čia tuščia, Merė susikišo rankas į džinsų kišenes ir ėmė eiti pirmyn. Dairėsi po vietovę, mėgaudamasi ramybe ir gaiviu oru, kurį gausiai traukė sau į plaučius. Buvo gera taip vaikštinėti savo malonumui, nematyti nei demonų, nei vampyrų, nei sužeistų žmonių, nei apskritai - skausmo ir kančių. Kažkaip tokios akimirkos, kai galėdavai apie nieką negalvoti, pastaruoju metu tapo itin retos, tad angelė stengėsi jomis mėgautis. Nuėjusi gerą kelio galą, mergina pagaliau pastebėjo ant suoliuko sėdintį vaikiną. Pati nusitebėjo, kad nepajuto/nepastebėjo jo anksčiau. Draugiškai vyptelėjusi prisėdo šalia.
- Įdomu, kodėl mus visus taip traukia vienatvė? - neteikusi įprastos reikšmės mandagybėms, savotiškai pasisveikino.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 22 04 2012, 6:50 pm

Kurį laiką tiesiog spokso priešais, kol jo horizonte nepasirodo judantis objektas. Išlėto ima sekti jį, kuriam artėjant ėmė aiškėti,kad tas objektas dar ir mergina. Jai priartėjus nusuko žvilgsnį šalin, lyg ko išsigandęs. Pajutęs,kad ji dar ir klestelėjo ant to paties suoliuko tiesiog perkreipė skausmingą miną į šiek tiek malonesnę.
-Nežinau,-Net nepakeldamas akių į personą sumurmėjo,neteikdamas atsakymui kažkokios didelės reikšmės,-Kartais tiesiog norisi ištrukti,-Pridūrė ir nuleido žvilgsnį į juodus naujus batus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 22 04 2012, 7:00 pm

Žinoma, angelei neprasprūdo pro akis vaikino veido išraiška ir tas susikaustymas. Aiškiai atrodė, kad jis visai nebuvo nudžiugintas Merės pasirodymu. Angelė prikando lūpą, kažkaip akimirką į galvą šovė mintis, jog visai neblogai būtų turėti gebėjimą, kurį pasitelkiant galėtų manipuliuoti kitų emocijomis. Tačiau greitai nuvijo į šalį tas nesąmoningas mintis ir susikėlė koją ant kojos, norėdama sudaryti įspūdį, kad atėjo čia be piktų ketinimų. Atstumą tarp jos ir vaikino išlaikė tikrai padorų, angelė sėdėjo bene ant paties suolo kraštelio. Prisimerkusi nulydėjo porelę praeivių ir žvilgsnį nukreipė į Sethą.
- Turbūt nemandagu klausti, bet gal galėčiau kuo padėti? - maloniai, bet ne familiariai paklausė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 22 04 2012, 7:08 pm

Išgirdęs klausimą, giliai atsidūsta ir pakelęs galvą pasižiūri į nepažįstamąją.
-Mieloji,jūs kalbat kaip medicinos seselė,-Ironizuodamas pasako, nepatiko Setui tokie klausimai. Geriau įsižiūrėjęs į merginą mandagiai nusišypsojo,-Bet tikiuosi,kad nedirbat ligoninėj,- Gyvesniu balsu pridūrė ir trumpai nusijuokė,tada kiek susinepatogino,visgi nepažįsta jos.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   

Atgal į viršų Go down

Suoliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 46Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-
» SUOLIUKAI: