It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Pagrindinė aikštė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Pagrindinė aikštė   Kv. 29 03 2012, 6:47 am

*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 5:52 pm

Greitu žingsniuku ateina čia ir taip gudriai, apeina iš kitos pusės fontano ir atsistoja ant jo. Lietutis lyja, šita ledus savo kapoja ir dar pasikreipus, žiūri ar tas pareina. Ant vienos kojos taip atsistojus, kad geriau matytųsi. Nu kietas vaikis ji.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 5:57 pm

Vejasi ją bet leidžia pirmauti, bo kai pralėktų...neveltui bicepsus augino. Netyčia lėkdamas pameta ledų šaukštelį. Yeaa...nuostabu. Bet argi jam rūpi? Nors ir ledus pamestų, vis tiek nulis emocijų būtų. Bet pagautas linksmumo slapčiomis pribėga prie jos ir nestipriai čiumpa už pečių. - Kurbėgi, a? - nusijuokia ir išties netyčia išteškia ledus. Pažiūri į besimėtantį indelį kaip į liaudies priešą, vis dar rankomis švelniai laikydamas Adelę už pečių. - Damn...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 6:21 pm

Jau suimta už pečių suspiegia taip, nesikuklindama... išmeta dar savo ledus ir šaukštelį tiesiai į fontaną.. Laimei pati dar nenusidrabalina į vandenį.
-Aš dabar per tave košmarus sapnuosiu, - sukandus dantukus, tp očin pavojinga atsisuka į jį ir numuša jo rankutes. Pagaliau.. Vieno ūgio su juo. - aš irgi pamečiau, nesinervink, - papučia lūpytes, tokia "utiutiutiu“ visa ir delnus uždėjus jam ant skruostų patrina. Atitraukus rankutes nusibraukia plaukus nuo veido, nes visa šlapia kaip vištelė.. laimei, nemėgsta dažytis, tai dabar neatrodo, kaip lochneso pabaisa. Graži tokia, smagi visa. Natūrali žodžiuku.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 6:24 pm

- Tu šiandien viską pameti. Mane irgi pamesi? - patempia apatinę lūpą ir nutaiso liūdną žvilgsnį. - Ah ir kokie tie košmarai? Negi aš jau toks baisus ir blogas, - iškiša liežuvį kaip mažas vaikas ir įlipa į fontaną. Jam tikrai negera. Pradeda taškytis kaip kokia Shakira Loca klipe.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 6:30 pm

-Niaa.. tokių didelių ir reikšmingų dalykų nepametu, - numoja rankute, pasitaiso tašiuką savo dar. laimei, jog odinis, nepermirks reikalingiausi daiktai. Pažvelgia į jį. - ne tame esmė.. - pavarto akutes caktelėdama liežuviu, mat baisiai nepatenkinta saulelė. Stebi jį ir apsisuka ratuku, kad matytų kai jis staiposi. Iš pradžių prunkštelėja, paskui sukikena ir galiausiai prasideda juokutis.. Jos juokas toks, kad jį girdint ir pačiam norisi juoktis. Užsidengus delniukais burnytę jukiasi, mėgindama nustot. Galiausiai pajungia pokerface ir žiūri į jį, mėgindama sulaikyt juoką. - nustok, - pagraso pirštu, tp oočin griežta ir pikta, nors aišku, matosi, kad ten čiut čiut laikosi, vėl nepradėjus juoktis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 6:34 pm

Griūna ant kelių ir iškelia rankas į dangų. Paskui rizikuodamas būti primuštas aptaško Adele. Nors gal nesupyks, ir be fontano jie šlapi jau. O jo dar ir maikė balta, jaučiasi pusnuogis. - Tai aš didelis ir reikšmingas? - išsišiepia iki ausų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 6:43 pm

Sukanda lūpą, kad nepradėtų žvygaut iš juoko. Nu toks juokingas meškiukas jis.. o dar tie visi raumenukai, aptraukti jo maikono.. žiūri ir lydosi merdžina žodžiuku. Gavusi dar papildomo vandenuko iš fontano, suraukia savo antakius ir pakreipia galvą.
-žinok, aš moku karate, kung fu.. - atsistoja į gervės pozą, čiut laikosi ant fontano krašto, bet nesvarbu. Galiausiai plačiai išsiviepia ir nusijuokia. -taip taip.. juk tu tikrai nemažas, - gūžtelėja petukais skėstelėdama rankutėm. - o reikšmingas.. nu reikšmingas, - pakraipo galvą prieidama prie jo. Kai jis klupi irgi tokia lygi jaučiasi prie jį. - minkštas, - pabaksnoja pirštuku jam į petį, - ir turi gražias akutes, - pakraipo galvą ir nusijuokus pasižiūri į save. visa šlaputė... visiškai.. gėda turėtų būt, bet net nesuka galvos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 6:49 pm

Sušvito nauja viltis jam! Gal jo gyvenimas visai nežlugęs! In your face mieste, jis ne gėjus! Per daug susižavėjo ta žema būtybe. - Gerai, aš turiu gražias akis, o tu visa graži, - atsistoja vos neišsitėkšdamas vėl ir pagriebia ją, laiko ant rankų ir kaip šelmis šypsosi. - Mesti į vandenį ar pasigailėti? - tai tarsi retorinis klausimas, nes kad ir ką ji atsakys, jis darys savo. Nepaiso visų tų jos grasinimų apie kung fu ir karate.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 7:09 pm

Toks gražus vaikinas gėjus.......? praradimas gi pasauliui.. nors ji ne ta, kuri diskriminacija užsiiminėtų, bet.. nu jai gi.. nu nesigilinant į šitą temą..
-žinaau, - išsišiepia tokia faina visa, vis tiek smagu, kad ne ji viena taip mano, jog ji gana graži merdžina. Kai jis ją vėl pagriebė, vėl cyptelėja. - pasigailėk.. ką aš tau padariau, kad drįstum nepasigailėti...? - pasižiūri į jį gryyn pupiko akutėm, kad net atsilaikyt neitų.. nu viena būti šlapiai šiaip, o visai kas kita, nusileisti ant kieto grindinio. Jeigu numes, tai nedovanos ji jam niekad. Tikrai parodys savo karate galimybes.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 7:16 pm

Oh yea, dėl draugų jis gėjum buvo tituluotas. Not gud. O dabar tarsi ims ir paleis tokią gražią būtybę ant kieto betoninio grindinio. NEVER! - Už tai, kad pasimaišei mano kelyje ir dabar viskas taip fainai atrodo, kad nieko kito nenoriu, tik stovėti šitam lietuje, - pasako užvertęs galvą į dangų. Kaip jam negeeeraaa. Po vieno susitikimo jam kažkas panaikina tą depresiją? Weird. Arba kažko tuose leduose buvo. Kas bus tas, bet jam drąsos dabar tikrai nestinga. Žvilgteli į Adelę ir švelniai pakšteli jai į lūpas. Yea, daro ką nori. Sukaupia visą drąsą priimti kokį kablį ar dar ką...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 7:32 pm

įdomu, o kaip yra iš tikrųjų... nors jėz, negi jai gaila. teletabis gi ana, visi draugai gali būt. nors.. ne visada, turbūt.
-oii mai gaad, - tokia išlemena, lyg gryn būtų pasibaisėjus, - aš ne vienintelė kvaila mergaitė, mėgstanti romantiką ir panašų šlamštą, - ištaria tokiu tyliu, ramiu balsu ir gana garsiai nusijuokia. Suvelia anam plaukus, ežiuką beveik pameikina, tik, kad lietus labai greitai nuplauną tą šedevrą. Gavus tokį pa, aukštai kilstelėja antakius. Suklapsi akutėm dar..
-oo kas čia buvo, - sumurma tyliai ir sukikena. Ne nu.. ten buvo kažko tuose leduose, nors iš tikro, tai pačiuožus ji mergaitė ir be jokių miltukų, gėrimukų ir panašių dalykų. - daugiau taip nedaryk, - suspaudus lūpas, linktelėja gražiai šyptelėdama, jog šis suprastų, jog šneka ji rimtai. viskam savas laikas ir ji tikrai ne iš tų, kad galėtų nusitasyt su bet kuo.. nu nebent per kokį tūsą, bet čia retas atvejis, iš tikro. - paleisi mane jau dabar? - pasižiūri į jį, kilstelėdamas antakius, suklapsi akutėm, tokiom pupiko vėl..nu mielas vaikis ana. Nieko čia neapdarysi..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 7:38 pm

- Nieko daugiau ir nereikia, - paleidžia ją ir iškelia rankas tarsi "nešauk". - Tik darau tai apie ką mąstau. Tai nebūtinai turi būti rimta, - vis dar nedingsta jo šypsena. Tik ne dėl tokio menko bučkio, kuris turbūt pradžiugino tik jį vieną. Viskas. Stabdys arklius, nes bus blogiau nei po visų lenktynių ir išgertuvių su Feriu. Atsigula ant fontano krašto ir nejuda. Rankos ant pilvo kaip lavono, akys užmerktos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 7:57 pm

-į kepenis, - papučia lūpas tokia mandra ir ištiesus delną, apvertus ją, smeigia nestipriai jam į pilvuką. Nu smagiai taip. - ir apie ką gi mąstai, mm? - kilstelėja antakius, nusekdama jį žvilgsniu. Anam taip atsigulus atsiduso ir nuėjus, kad nesėst ant šalto cemento, pasodina savo šikniuką anam ant kojos, šiek tiek aukščiau kelių. - ėė nu.. - patapšnoja anam per kitą koją ir šyptelėja gražiai taip. Nusibraukia plaukus nuo veido ir atsidūsta, nes šlaapia gi baisiai. - nenori šiltos arbatos kur nors, mm.. kviečiu kakavos, - patampo už jo to prilipusio prie kūno maikono ir sumurkia tyliai taip, bet kad anas išgirstų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 8:08 pm

- Tu rimtai? Nes ką tik žudei žvilgsniu, - vis dar užsimerkęs ir gulėdamas toje pačioje padėtyje šypsosi. Mintyse tai maždaug mąsto apie savo sumautą gyvenimą, kurį tikrai turėtų keisti kaip pasakė vienas protingas žmogus. Na nepasakė tiesiogiai, bet Danis būtent taip suprato. Pagaliau sumąsto atsimerkti, bet lietus užlieja akis ir jis susiraukdamas vėl užsimerkia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 8:45 pm

-ar aaš...? - nutęsia kilstelėdama antakius, - aš... aš net minties neturėjau, - patempia taip graudžiai lūpą ir pasižiūri vėl į jį pupiko akytėm, - kelkis, meškine tu, - lyg būtų pažįstama su juo velniažin kiek laiko, timptelėja aną už rankos. Bet iš tikro, atrodė, kad jis toks geras pažįstamas, kurį pažįsti bala žino kiek laiko. Nu o šiaip mielas ji vaikas, nepatinka kai kiti liūdi.. pačiai, kad ir kaip sunku būna, ji vis tiek šypsosi šypsosi.. ir pramuša kartais.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 8:51 pm

Jis tai neliūdi, tik viskuo nusivylęs, bet linksmas. Weird. Pabus paklusnus. Atsisėda tempiamas už rankos, pasėdi kokias 5 sekundes ir atsistoja. - Tai kur dabar? - pasitaiso šlapią maikę. Nelabai jis toks nori kažkur eiti, bet tiek to.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 8:55 pm

Prasmė ir esmė ta pati... beveik. Ne nu, kai anas atsistoja, ją nuo savo kojos biški numeta, caktelėja liežuviu ir va mandra atsisėda ant fontano krašto, ištiesia kojytes ir pasižiūri į jį.
-tave kažkas kamuoja, gražuoli, - tokia faina nusišypso, visa permirkus, ten ir rankinėj turbūt skęsta viskas, bet atsirelaksinus bobytė, o ir lietutis jau kaip ir rimsta. Žvelgia į jį tokia graži visa. - man tai ir čia gerai, iš tikro, - palinksi porą kartų ir pakreipia galvą. Laukia jo atsakymo. Apsiskaičius, daug filosofijų ir psichologijos pilnų knygų perskaičius, tai biški sugeba skaityt žmones.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 8:59 pm

Okei, nebesės į vandenį, todėl išgirdęs pasiūlymą ar ką ten likti čia, atsisėda vėl ant fontano krašto ir pasemia su delnu vandens. - Home made cocoa? - nusijuokia. Hell yeah, vanduo. - Seems legit, - žiūri į vandenį kuris jau ir išbėgo iš delno. Nelabai primena kakavą. Tiek to, jis ir taip nesenai arbatų pririjo. Sumąsto atsakyti į pirmą Adelės klausimą. - Tai vat nemėgstu aš pasakoti problemų vos ką tik susipažinus su kažkuo. Pasirodyčiau per daug nuobodus arba pesimistiškas, - pasakęs šypteli nekalta šypsena.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 9:15 pm

Nusijuokia iš jo taip velniškai miela ir užverčia galvą į dangų. Vos keli lašeliai dabar sėdo ant jų. Nors ir gana ilgai lijo, tačiau oras nebuvo šaltas, greičiau kiek tvankus, kas pranašavo dar ateinančią audrą.
-ooh... taip.. žinok esu ta mergina, kurią žavi ne tik stiprūs, bet ir natūralūs, nuoširdūs vaikinai, - lyg tarp kitko labiau palinkus prie jo, savo petuku atsirėmus į jo petį, tarstelėja ir šyptelėja pažvelgdama į jį. -ir taip jau gyvenimas sudėtas, jog ne viskas spalvota ir optimistiška yra, - atsidūsta taip sunkiai žvelgdama į slenkančius debesis dangumi. Jaučia, kad turės pasekmių po šitų maudynių, bet gi smagu...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 9:19 pm

- Tikrai nori būti čia? - Paklausia nusukdamas kalbą nuo savęs ir šyptelėdamas pažiūri į dangų, kuris ką tik prašvitęs vėl niaukiasi. - Geriau rimtai kakavos einam, - pakedena savo maikės apačią viena ranka, nes į kitą atsirėmusi Adelė, džiovina kad greičiau išdžiūtų, nes labai jau uncomfortable, be to žvilgsnių mieste visai nereikia. Nors kas tokiu oru vaikšto mieste? Tik tokie bepročiai lietaus mėgėjai kaip A ir D.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 9:36 pm

Primerkia akutes, dabar rimtai pravirindama jo kaktoj skylę.
-prisiminsiu aš dar.. - pagraso anam pirštuku ir atsistoja jau ant normalaus grindinio , nusausindama rankutėm savo plaukučius. Jai tai nusišvilpt ką žmonės galvoja, va bile jai smagu buvo.. ir ramu. -tai einam pas mane? tik bus blogai, nes neturiu nei vieno drabužėlio, kurį galėčiau paskolint, - suraukus taip mieliaškai nosiuką pakraipo galvą ir gūžtelėja petukais. Ne nu.. jin į jo drabužius tai laisvai įlįstų, bet va jis į jos.. čj sunkiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 9:43 pm

- Už ką dabar? - išpūčia akis ir sunkiai priima jos veriantį žvilgsnį. - Tai aš išdžiūsiu prie kokio radiatoriaus prisiglaudęs, - sukrizena ir atsistoja ant aikštės plytelių. Pasitaršo plaukus iš jų ištaškydamas vandenį ir pasitaisęs rūbus susikiša rankas į šlapias kišenes pakelia akis į Adelę. - Tai sakai į svečius kvieti? - nutaiso žavingą šypsenėlę, kad tik dabar kuo nors neneįtiktų. Jau baisu, kad jis nemąstydamas viską sako, o paskui sulaukia nekokios reakcijos. O juk taip žadėjo broliui pasitaisyti.
(grįšiu ryt :D labanakt :*)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Sk. 08 04 2012, 10:39 pm

-už tai , kad nešneki su manimi, - kilstelėja antakius tokia mandra visa, kątukątu tokia visa. - awkeey, - palinksi porą kartų, - tik aš ne viena gyvenu, tad teks glaustis mano kambarėly, - pakraipo galvą, pasakydama taip, lyg tas jos kambarys būtų špygutės dydžio.. neesmė, kad kaip šokių salė kokia, nu bet nieko. - kviečiu nu.. nors.. su ta sąlyga, kad nebus jokių „nenoriu pasirodyt nuoboda ir pesimistas“, - taip gryn nusivaipo išmesdama juokingą rožą ir pavarto akutes. Prieina prie jo ir užvertus galvą žiūri į jį. Nu laukia, ar tinka jam sąlygos tokios. nejuokas gi..
((guuud! labos :*))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   Pir. 09 04 2012, 11:08 am

Klauso įdėmiai ką ji šneka. - Gerai, būsiu geras, - pažada ir vos pastebimai linkteli. Pamatęs kaip ji nusivaipo mėgdžiodama tai ką Danis pasakė, nesusilaiko nesusijuokęs. - Mhm, - susineria rankas, su kreiva šypsenėle palenkia galvą ir įremia dešinės rankos pirštus į smilkinį. Nebejauku jam, kad tiesiai į kažkieno kambarį reiks eit. Nu bet gi drąsus ir tvirtas vyras yra, su juo saugu, really. - Tai eime? - paklausia patraukdamas ranką nuo galvos ir netyčia žvilgtelėdamas į du išsitaškiusių ledų indelius. Vos juokas vėl nesuima.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė aikštė   

Atgal į viršų Go down

Pagrindinė aikštė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next