It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Pievelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Pievelė   Kv. 29 03 2012, 6:47 am

[i]

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 4:32 pm

Atėjusi, apsidairė ar kur žmonės nesimaišo, nes juk dar nesinori spektaklio rengti, o dar taip gražiai apsirengusi. Tikrai, ne. Ji akimis apmetusi takelius ir suoliukus, užmatė ir pievelė tad ji ir nuėjo link jos. Prisėdo ant žalios žolės ties palme kažkokia. Užsimetė akinius, kuriuos laikė rankose. Stebėjo aplinką, uodė įvairius kvapus bei klausėsi paskalų, kas čia gero nutiko per tą laiką kol gyveno tamsiuose namuose.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 4:36 pm

Kaip ir visada slampinėdamas kur jį kojos vedė Adom'as atsirado čia lyg koks paklydėlis. Dairėsi jis gan nuobodžiu žvilgsniu po šią vietą, žvilgtelėdavo tai į vieną, tai į kitą prasilenkiantį žmogų, bet jie kažko per daug jo nedomino, staiga jis sustojo, pasisuko ir pakreipęs galvą į šoną, lyg koks mažas žvėrelis, atkreipė savo dėmesį į ant žalios žolės sėdinčią merginą kuri kažkaip sugebėjo sužadinti jo smalsumą. Kreivai šyptelėjęs ir susidėjęs rankas į džinsų kišenes jis nužingsniavo prie jos iš nugaros.
-Sveika
Ištarė jis savo ramiu, bet vis jį patį nustebinančiu balsu ir atsirado tupėdamas prie merginos šono.
-Ir ką gi tokia mergina kaip tu veikai čia vienui viena ?
Pasiteiravo jis ir nutaisė smalsias akutes.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 4:41 pm

Net nepajuto ir net neužodė Adom'o, kuris čia trynėsi geras kelias minutes. Pasisuko į vaikinuką ir visu pirma nežymiai pauostė,bet taip, jog nepagalvotu, kad kokia maniakė ar šiaip. Mmm, vampyras, savas bičas. Sava šaika. Ištiesė kojeles ir žiūrėjo į tolį. - Mhm, sveikas.. - numykė nelabai sudominta. - dairosi kas gero šitam pasaulyje, o tu ką čia veiki ? ar mes išvis pažįstami ? - kilstelėjo antakį, pasisukusi į jį, bet akinių vis dėl to nenusiėmė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 4:50 pm

-Hmm
Tas tyliai sau numykė sudomintas, mat jam visada patiko merginos su charakterio, plius, jam buvo kilusi mintis, kad reikėtų su kažkuo pagaliau pabendraut pamėginti.
-Šit kaip, na ir kas gero šitam pasauly ?
Paklausė kilstelėdamas vieną antakiuką, o paskui atsisėdo pats ant žolės ir kažkur dirstelėjo.
-Aš tai tik klajoju, taip sakant, vietos sau šioj žemėje nerandu
Lyg niekur nieko pasakė ir tada again pasuko savo akis į merginą.
-Na, manau, kad tikrai nebuvom susitikę kely, tad kaip ir nepažįstami, bet bent jau tos pačios rasės
Patraukė jis pečiais ir abejingai šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 4:55 pm

- Tai jau tikrai.. - prunkštelėjo. - na kaip žinia stankūnaitė vėl savo teismus kelia, o juk prieš 10 metų pažinojo kiekvieną drąsiaus centimetrą, o dabar... dėl vaiko pešasi. - gūžtelėjo pečiais nusiimdama akinius ir užsmaukdama juos ant galvos. Žvilgtelėjo į vaikiną, kuris buvo tikrai simpatiškas, o ir malonus visai atrodė, nors jai būtų įdomu būtų pamatyti ir tą baisiąją puselę. - Kas per bėdos, kad nerandi vietos ? niekas nemyli, nesirūpina ? - kilstelėjo antakį ir nusišypsojo sava žavia šypsenėle. - Tai reiktu susipažinti, jei jau pakely susitikom ? - nusijuokė ir klausiamai sužiūro.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 5:05 pm

Jis jau norėjo klausti kas, bet susilaikė...Buvo truputi vaikėzas ir nuo šio laikmečio šiek tiek atsilikęs
-Whaa, šių dienų pasaulis tikrai žemai smukęs
Burbtelėjo ir nepasitenkindamas tuo, kad vyksta šioj žemėje.
-Na, kaip čia pasakyti, šimtą metelių vienui vienas slampinėjau ir buvo gerai, dabar norėčiau sustoti tai daryti, bet nėr kur, tai vat, iš kampo į kampą keliauju...
Keistai nusijuokęs jis šiek tiek prisimerkė
-Oi, neatsimenu kada paskutinį kartą kas nors rūpinosi manimi, o ir meilė jau nepažįstama man
Prakalbo mat kaip senas krienas, vieną šimtąją sekundės dalį taip ir pasijuto, bet paskui jo veide atsirado savotiškai įdomi ir gal žaisminga šypsena.
-Och, aš mielai su jumis susipažinčiau, madmozele. Aš vardu Adom, o jūs ?
Vos susilaikė jis neatsistojęs ir jai nenusilenkęs, tad tik mandagiai linktelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 5:12 pm

Nusijuokė ir šyptelėjo. - Holly, malonu Adomai. - irgi gracingai atsakė, kad kaip senų laikų ponios darė. Rimtas reikalas, kai pasaulis verčiasi 180 laipsniu kampu.. pedofilai, fedofilai, zoofilai ir taip toliau, ir taip toliau. - aš nieko prieš parodyt, kas ta meilė yra. - mirktelėjo jam taip gan gašlokai, įdomu pamatyt jo reaction and atraction.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 5:19 pm

-Malonu, malonu
Jis nusišypsojo ir liko sužavėtas tokiu merginos elgesiu.
-Nejaugi ? Tiesiog taip imtum ir parodytum ?
Paklausė, o veidas per daug nepasikeitė, tik kad akys šiek tiek padidėjo dėl to vadinamo smalsumo ir gal šiokio tokio netikėtumo
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 5:27 pm

- imčiau ir padaryčiau, o tu ką ne ? - išsišiepusi užsimetė akinius ant nosiuko, kad kiek paslaptingumo paliktu. atsirėmė ant alkūnės ir stebėjo jį. jai ta reakcija patiko, ji buvo panaši į mažo vaiko, kuris neteki, kad tai jam dovana.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 5:32 pm

-Aš nesu per daug lengvabūdis, bet mano nusistatymai keičiasi kas sekunde, ką gali žinoti, gal po poros minučių sugalvočiau, kad mielai
Jis linksmai nusijuokė ir persibraukė ranka per plaukus, kad šie labiau stovėtų, kaip šiuolaikinių jaunuolių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 5:34 pm

Stebi jo plaukus ir purkštelėjo, tai jau tikrai, kad seksualiai atrodo.. siaubas.. kas per mada tų vyrų kopijuoti kitus. - lauksiu. - saldžiai numykė ir atsigulė ant žalios žolės, jautėsi taip pavasariškai atjaunėjusi ir šiaip nais and bjuti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 5:41 pm

-Okey, nusistatysiu žadintuvą, kad žinočiau kada mano mąstysena turėtų pasikeisti
Tai pasakęs jis dirstelėjo į laikrodį, o paskui kažkaip sugebėjo svajingai nužvelgti merginą. Per vieną sekundę ji sugebėjo jam pasirodyti ir įdomi, ir stebinanti ir patraukli, bet kažkaip jis laikėsi neprasižiojęs ir to tiesiai šviesiai nepareiškęs. Patogiau atsisėdęs, sukryžiavęs kojas ir atsirėmęs rankomis už nugaros jis dar kartais dirstelėdavo į kokį praeinantį žmogelį, bet jo akys karts nuo karto pažiūrėdavo ir į Holly.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 5:49 pm

Holly nebūtų holly jei nejustu jo intesyvaus žvilgsnio, juk vis dėl jos galios susijusios su jausmais ir other stuff. - nepramik tik. - nusižiovavo apsimestinai ir dar su rankele per burnele paplekšnojo, kad galbūt efektas didesnis būtų, nors velnias ją žino, ką jinai čia paimituoti nori. gi niekas tu moteriškių nesupras, o juolab, jei jos pačios savęs nesupranta. stebėjo lakstančius purvinus šunis ir einančius mažus vaikelius, gal kiek ir nostalgija apėmė, juk ji kažkada labai troško turėti tokį turtą, o dabar.. tik pasvajoti, nes nėra su kuo.. et tas suckeris gyvenimas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 5:56 pm

-Oi, nepramigsiu
Tai jis pasakė itin keistu, net su šelmiška gaidele balsu ir nusišypsojo, jo mąstymas jau beveik visai pasikeitė, štai šiuo metu jis visai mielai būtų pritraukęs tą vos pažįstamą merginą arčiau savęs ir taip sakant, parodęs, kad dar žino kas yra meilės davimas, bet kažkaip dar nusprendė susilaikyti, tad tik pabraukė delnu per žolę ir kiek tik įmanoma ilgiau stengėsi nusukti žvilgsnį, bijojo dar kokią skyle vien akimis merginoje palikti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 6:02 pm

oj stebėjo ji aplinka, tiek gražius vaikinukus, tiek mažus vaikiukus, neskaitant to saldaus kvapo einančio nuo jų visų. laukė ir mygo galvą dėl to faino vaikinuko už jos, ar jis tikrai toks savitvardos turintis ar jis tik bando sau įrodyti, kad jis toks gali būtų. - nepramik, ne. - prunkštelėjo ir nusiėmusi akinius, įsimetė į tašiuką, o pati įsitiesė pusiau sėdomis, pasiremdama ant rankų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 6:06 pm

Įkvėpė jis taip tariant gryno oro gurkšnį, jei galima taip pavadinti ir tyliai atsiduso.
-Na gerai, manau jau girdžiu tylų žadintuvą savo galvoje
Pats stebėdamasis savimi tarstelėjo, bet dar nesiėmė jokių veiksmų, jo ilgaamžiškumas jam visada padėjo išlikti tvirtu...Pačiam buvo įdomu kiek ilgai tai trukti dar galės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 6:11 pm

- Ir ką jis tau sako, tas žadintuvas ? - pasukdama kiek galvą į jį ir pamatytu jo veidą, kuris išdavė susilaikymą nuo noro. šyptelėjo taip, kad veidelis nušvistu, kuo gražiausiai it angelo, kuris yra geručiukas. sukryžiavo kojas ir ištiesino nugaryte, bandydama, šiuo momentu, tikrai palaužti šį vyriškį savo seksualumu. kiek jai žinoma, dar niekas neatsispyrė ir lovoje išbūdavo su ja net po tris raundus, visai kaip su trevoru, kuris tikrai pasakiškas buvo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 6:19 pm

Adom šiek tiek prisimerkė, nustatė savo klastingo vyruko raškę ir taip pasisuko, kad db galima sakyti gulėjo ant vieno šono pasirėmęs ranką ir žvelgė į Holly.
-Na, jis man kalba daug dalykų, tarkim vienas jų yra tai, kad tuomet pat turėčiau tave prisitraukti arčiau ir taip sakant dovanot savo meilę, dar vienas labai panašus į pavojaus varpus, kurie man sako, jog gali mane išvesti iš kantrybės, o daugiau jau neaiškiai ten kažkas...
Jis prikando savo apatinę lūpą, gražiai apvertė akutes ir nusišypsojo parodydamas totalius perliukus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 6:27 pm

- aš nieko prieš, kad man kas meilę dovanotu, o tu prieš ? - išsišiepė taip pat parodydama savo ypatingai baltus dantukus, kurie buvo balto porceliano spalvos. na, tikrai žavus tas adomas, visai kaip ievos, kur ten rojuje gyveno kažkada prieš bilijonus metų. lėžuvėliku dar lyžtelėjo per juos, kad parodytu, kad jie taip pat niekuo neblogesni už jo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 6:30 pm

-Tikriausiai kaip padorus, save gerbiantis, mandagus ir taip toliau vyrukas, aš turėčiau pasakyti, kad gal ir privalau būti prieš, bet ne, visai ne prieš
Labai lėtai pajudinęs galvą į vieną, paskui į kitą pusę jis jau neatitraukinėjo savo akių nuo H ir tiesiog žavėjosi merginos veido bruožais, o kai ji apsilaižė dantukus, tai jo akys sugaudė kiekvieną josios padarytą judesiuką, o vaikino galvoje lyg ir kažkoks sraigtelis spragtelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 6:34 pm

susičiaupė, uždarydama visas žavias savo kerteles, nu juk neduos specialiai žiūrėti į jos vidų.. per daug mazochistiška būtų. - tai ko dar laužais ? - kilstelėjo antakį ir atsisukusi vis apovyza į jį, šyptelėjo, kur kas mieliau, nei pirmą pažinties sekundę. ji žavėjosi tuo, kad jis neatitraukia savo žavių akyčių nuo jos, atrodytu it hipnozės seansą gavęs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 6:36 pm

-Nežinau, nežinau, tikriausiai noriu leisti savo akims tavimi pasigrožėti, mat kažkaip jos negali į tave nežiūrėti
Tai sakydamas jis dar per kokį milimetrą, o gal du priartėjo prie merginos jau bandydamas įsivaizduoti kaip jam patiktų pabūti su tokia žavinga būtybe.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 6:42 pm

kuo nuoširdžiausiai ir mieliausiai šyptelėjo jam. - už leidimą žiūrėti, imu moksetį. - nusijuokė ir blykstelėjo akimis. nu gi, tas vaikinas tikras šelmis. visai norėtusi pabūti jo draugijoje, o gal ir ne tik su lovos santykiais surištais. galbūt, va, susirasti antra puselę ir pradėti kažką naujo, kažką blogo. vis šioks toks vėjelis būtų jos gyvenime.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 6:47 pm

-Oi, tikrai ? Naa, nepagailėčiau mokėti ir pačiais didžiausiais deimantais už galimybę į tave pažiūrėti bent sekundę.
Jis tai pasakė tikrai nuoširdžiai. Adom'ui tikrai nebūdavo lengva būti nuoširdžiu, jis mieliau apsimesdavo ar būdavo su kauke, bet dabar kažkodėl jam atrodė, kad to nereikia, jis norėjo būti savimi ir plačiai šypsotis žiūrėdamas į merginą kuri jam priminė patį nuostabiausią kada nors patirtą sapną.
-Ech, o koks mokestis būtų už galimybę tave palaikyti už rankos ?
Kodėl jis to paklausė..Pats nežinojo, kažkas patraukė jo liežuvį.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   

Atgal į viršų Go down
 

Pievelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 119Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-