It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Pievelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pir. 09 04 2012, 7:48 pm

- Turi vaikiną?- nusijuokė.
- Gal kažkas susijąs su išgėrtuvėmis?- juokėsi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 1:26 pm

- Aš? uoj tikrai ne. - Po iširusios santuokos su Fernandu Eva net į vaikinų puse nežiūri tad net nesvajoja. - O kaip pačiam su meile? - nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 1:31 pm

- Ammm... nekaip,- nusijuokė.
- Pasakyk tiesą. Prašau,- išmeta tokias puppy eyes. Jam buvo įdomu, kadangi nemokėjo skaityti minčių tad niekaip negalėjo atspėti kas ją neramina.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 3:25 pm

- Man viskas gerai. - Palinksi galvele bandydama jį nuraminti. Juk pažįsta savo brolį, dar vaikystėje jis be galo ją gindavo, o dabar tikriausiai sužinojęs teisybę puls į muštynes su skriaudėja.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 3:30 pm

-Sakyk. O supyksiu,- suspaudė rankas į kumščius ir sudėjo taip ant pilvo/kojų. Atrodė tipo toks piktas kleckys.
- Aš noriu viską žinot apie tave,- šyptelėjo ir nuleido rankas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 3:35 pm

- Leisk ir man turėti paslapčių. - nusišypso ir apkabina brolį, kad tik ne imtu niršti ar nepradėtu pykti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 3:38 pm

- Bet aš tokiu neturiu,- išpūtė akutes ir nutaisė liūdną miną.
-Aš niekam, niekam tos paslapties nesakysiu,- patempė apatinę lūpą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 3:42 pm

- Nesakysi? - Perklausia ir kiek įtariamai pažvelgia atsitraukusi. - Tikrai? Tikrai? Tikrai? Tikrai? Tikrai? - Kaip vaikystėje ima klausinėti to paties.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 3:45 pm

- Tikrai, tikrai, tikrai. Prižadu,- šyptelėjo ir pažvelgė į medžius. Tarp jų kažkas sušlamėjo, bet jis į tai neatkreipė dėmesio.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 3:53 pm

Eva vis vien nenori sakyti, kad ir brolis. Atsidūsta kokią minutę tyli ir tiesiog žiūri į jį. Prisimerkiair galiausiai plaukus atmeta atgal šiek tiek atlenkia megztinio apykaklę ir šiek tiek patrynusi kaklą pasimato vos vos matomas pusmėnulio randelis nu kandimo. Apkritai Eva nelabai tiki, kad jis ką nors įžiūrės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 3:57 pm

Jam širdis vos iš krūtinės neiššoko pamačius tą randą. Buvo anas labai pastabus, tai iškart pastebėjo tą randą. Įkandimas, demono arba vampyro.
- Kas tau taip padarė?- toks jau susinervinęs biški tarė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 4:00 pm

- Ai nu imsiu ir sakysiu. - Susiraukia. Reikėjo mat jei rodyti tą randelį, dabar Max'ui nuotaika dingo. Atlenkia apykaklę šiek tiek paslėpdama kaklą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 4:02 pm

- Pasakyk, man reikia su tuo.. tuo padaru pašnekėt,- pabrėžė tą žodį padaru. Taip paniekinamai tarė. Oi supyko jis dabar. Jo sesutę sužalojo ir dar neištrynė atminties. Jo galvoje mintis vyjo mintį ir gavosi maišalynė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 4:04 pm

- Ne. - Griežtai pasakė, po to dar neduok dieve brolužiui taip nutiks, uoj kaltintu save Eva. - Kas buvo tas pražuvo. - Puse lūpų šypteli. - Tai ką, mylimosios neturi? - Bandys nukreipti temą, kaip tik mokės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 4:09 pm

- Pasakyk, arba pats visą tiesą išpešiu,- išnypštė. Kvies Marką ir aiškinsis anas dabar.
- Nenukreipk temos.- tvirtai tarė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 4:10 pm

- Nebūk toks piktas. - Susiraukė. Supyks ir Eva, pabėgs nuo Maximiliano, slėpynių sumanys pažaisti. - Kažkokia... - Aišku kai reikia ir balsas užlūšta, nenori ji net demonės vardo minėti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 4:13 pm

- Atsiprašau,- liūdnai šyptelėjo.
- Pasakyk ir aš atstosiu nuo tavęs, nes turiu su kai kuo pasišnekėt,- tyliau tarė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 4:16 pm

- Ai nu... - Vėl suniurzga. - Aš jau žinau ką tu veiksi, bėgsi aiškintis viso šito balagano, bet aš esu beveik tikra, kad Alex viską sutvarkė. - Palinksi. Juk jis ją rado. Eva aišku netiki, kad kas nors ten vyko, bet ji jau susigyveno su ta mintimi, kad reikia visų saugotis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 4:18 pm

-Alex?- išpūtė akis.
- Pokalbis visai ne apie tai,- stengėsi kuo nuoširdžiau nusišypsoto, bet nelabai kas ir gavosi.
- Pasakyk jos ar jo vardą. Prašau,- jis net žeminosi prieš savo sesę. Kokia gėda.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 4:22 pm

- Katherina. - nedelbusi akis į žemę ištaria. Viskas, tai paskutinis kartas, kai Eva sako savo paslaptis broliui, nes ji dabar tikra, jog jis prisivirs košės ir jei teks eiti į logoninę jo slaugyti, nes jis tikrai susimuš, bent jau ji taip spėja.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 4:25 pm

- O Dieve brangus,- užsiėmė už širdies. O ne tik ne ji. Viskas dabar amen jai bus. Pradėjo vėl nervas imti viršų. Atsistojo, pasitraukė toliau nuo Evos, priėjo prie medžiu ir atsirėmė į jį su galvą ir kumščiais daužė jį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 4:30 pm

Atsiduso. Taip ir manė, kad visas pokalbis baigsis ne kaip, be reikalo ji užsiminė... Pala ji užsiminė? Visai kvailė. Atsistoja, pameta rankinę ant pledo ir nupėdina prie brolio, atsistoja visai šalia ir įsmeigia žvilgsni į jį.
- Man nieko blogo nenutiko, dabar aš visiškai sveika, jei tu dėl to čia niršti. - Aišku neminės, kad ji buvo mirusi, o gal ir ne velniai ten žino, bet štai ji gyva ir sveika stovi šalia brolio. - Tai ką dabar žadi daryti? - Suneria rankas ant krutinės stebėdama Max.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 4:38 pm

Pažiūri į Evą. Akys net susiaurėjusios iš įniršio.
- Suprantu. Aš matau, bet.. bet..- jo žodžiai užlūžo. Nebegalėjo jis daugiau tverti.
- Kalbėsiuos su Marku, gal ir su Alexu dar pažiūrėsiu,- trankė anas medį . Kai pabaigė jo rankos buvo kruvinos ir drebėjo visos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 4:41 pm

- Ne aš rimtai... Tau reikia psichologo pagalbos. - Su šypsena ir aišku juokais ištaria, tada gražiai ir švelniai paėmusi jį už rankos, kaip mažą vaiką nusiveda prie vietos kur abu ką tik sedėjo iš rankinės išsitraukia servetėlę ir bent kiek nuvalo kraują.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Antr. 10 04 2012, 4:44 pm

- Gal ir reikia,- taip dirbtinai šyptelėjo. Jis net nejut to skausmo tad ištraukė rankas iš Evos švelnių rankučių.
- Nereikia, ačiū,- tyliai tarė.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   

Atgal į viršų Go down

Pievelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 519Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next