It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Pievelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 9:01 pm

Norėjo jis vienu metu nusukti akis į šoną, juk negalėjo pasirodyti silpnas, sumišęs, pasimetęs ir kitoks, koks dabar buvo prie šios merginos.
-Na, tarkim taip, kas tau patinka iš įdomios veiklos sekcijos ?
Norėjo jis sužinoti, kaip gi šitai, jį pakerėjusiai būtybei patinka leisti laiką ir tuo pačiu tikėjo bent sekundės laiko atsigaivinimui, nes ir vėl kažkas negerai su juo darėsi...Gal per tiek šimtmečių jis pagedo ar ką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 9:07 pm

Ji taisė ir perbalansuodavo jo jausmus, juk vis tiek turi kažkada būti geriau. nejaugi pakirs jį tai ir ji praras jį ? turbūt būtų dar vienas pasaulinis stebuklas.. nu jau ne, per daug artima jautėsi jam. - nesigėdik manęs, būk savimi. - paėmė jį už rankos ir glostė, vartė, kad kiek jaustusi ramiau. - na mėgstu ... - užsigalvojo mąstydama ką ji čia galėtu papsakot, juk nelabai senai tik naują gyvenimą pradėjo gyventi. - tiesa sakant, nežinau. - numykė, kiek susigėdusi. - supranti, aš tik nesenai perversta jauniklė ir mano turbūt nauji pomėgiai nespėjo susiformuoti.. - žiūrėjo į jo ranką, o ne į jo akis, nu va, ir ji nėra tokia kieta kaip iš pradžių atrodė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 9:15 pm

Jo galvą nusviro į vieną šonelį, akys vėl tiesiog įsibedė į merginą ir net nejudėjo, jautėsi vaikis lyg užhipnotizuotas, paskui lengvai papurtė savo ir nusišypsojo.
-Okey..
Pasakė ganėtinai linksmai, atrodė lyg būtų ištrūkęs iš labai senai save laikiusių pančių, lyg vėl būtų pasirengęs gyventi..linksmai ir laimingai?!
-Mat kaip, na, tuomet tokiu atveju mums reikės atrasti tuos tavo pomėgius
Jis jai nusišypsojo svajinga šypsena ir vienu metu jam kilo baisus noras pabučiuoti H, taip labai atsargiai ir nekaltai...Bet jis to nedarė, dar išliko santūrus, atsargus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 9:19 pm

žiūrėjo į jo keriančią ir mielą šypseną. - turbūt teks. - nusijuokė ir galvojo į ką jos gyvenimas galėtu pavirst: laiminga, nuotaikingą, sugriautą, sudaužyta ar panš ? deja, į klausimą nėra ir atsakymo. ji iš lėto pakėlė akeles ir nuoširdžiai nusišypsojo, pamačiusi, kad jis vėl eina prieš savo valią tad ji pasiraitoja rankoves, kurių nėra, ir prislinkusi prie jo priglunda prie jo lūpų, t. y. pabučiuoja. švelniai ir romiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 9:24 pm

Adomas galvojo, kad gal dar ką pasakyti, bet tada kai Holly taip pasielgė, jo akys tik prasiplėtė iš realios, akivaizdžios, netikėtos nuostabos, vieną sekundę jis jautėsi kaip akmuo, kitą jau laikė ją labai tvirtai ir su kaupu atsakė į jos bučinį, nuo kurio jo į ledą pavirtęs kūnas galėjo bet kuriuo metu išsilyditi kaip sniego senis vasarą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 9:33 pm

ji rankomis apsivijo jo kaklą, o lūpomis spaudėsi prie jo lūpų, o galiausiai ir liežuvį panaudojo in the right way. ji norėjo išblaškyti adomą ir priversti padaryti to ko jis nebūtų padaręs prieš savo valią. gi visa ta laiką jis tik ginčijosi dėl savęs. ji jautė jo susikausčiusi kūną, kuris buvo nustebintas, o gal šokiruotas tokiu gan įžūliu jos poelgiu, bet holi yra holi ir ji nepaiso kitų dalykų. visu kūnu glaudėsi, prie jo, kad pajustu tą šilumą ir priimtu ją per prievarta, greičiausiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 9:42 pm

Bučiavo jis ją, jausmas buvo toks pasiilgtas, malonus, išsvajotas..Netikėtai pats savęs nevaldydamas Adomas tiesiog op, ir netikėtai paguldė merginą ant žemės, nenorėjo jis nieko nedoro padaryti, bet jo pirštai švelniai nubėgo jos kakliuku, paskui ir rankute, o jo liežuvis smagiai žaidė merginos burnoje, lyg ten ir turėjo visada būti jo vieta
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 9:53 pm

parversta ant žemės ji besišypsodama bučiavo jį, o tas prisilietimas privertė jos kūną suvirpėti, nes tai buvo malonu ir be galo švelnu, visai kaip būtų liesta su pūkeliu. buvo gera jausti, jog adomui jau geriau ir kad jis leido visiems jausmams prasiveržti į išorę. tai buvo pirmas žingsnis ligi finišo. holė nesupyktu, jei kas ir nedoro įvyktu, ji galima sakyti, to tikėjosi ir norėjosi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 9:56 pm

Bučiuodamas Holę, švelniai ir atsargiai ją liesdamas, lyg ji būtų trapiausias jo turimas daiktas šiam pasauly, Adomas stengėsi sau priminti, kad jie ant pievos, kad čia vieša vieta, kad jis turi prisiminti kur yra jo vieta... Per daug visko jam buvo vienu metu...Jis tenorėjo turėti šia merginą dabar..Amžinai..Prie savęs, su savimi...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 9:59 pm

viena minutė mergina pagalvojo, jog ji pames galvą būdama su juo ir per amžius. viskas taip natūraliai ir gražiai gavosi, kad ji net sau iki dabar pavydi... taip, taip, pavydi. prie tokio vyro būnant ir pasaulis kitaip turėtu atrodyti, bet galbūt dar adomas nepasiruošęs ir jam reikia laiko priprasti prie viso to, kad šiandien nutiko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 10:06 pm

Dar ilgai jis ją bučiavo ir lietė, glamonėjo, bet galiausiai atsitraukė spindintis it žvaigždutė naktyje.
-Vau...Tu tokia nepakartojama
Ištarė susižavėjęs ir pakerėtas jos. Buvo taip gera, jis dabar tikriausiai pats laimingiausias vyrukas žemėje, o gal ir visatoje.
-Aš taip nenoriu visko skubinti, bet ir taip labai nenoriu nuo tavęs atsitraukti
Tai pasakęs jis nusijuokė ir paėmė į ranką jos ranką, lyg koks įsimylėjęs paauglys pradėjo žaisti su jos pirštukais
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 10:10 pm

ji taip pat jautėsi it įsimylėjusi mergaitė, o tas amūras taip per akimirksnį ėmė ir pašovė judviejų širdis. tai bent nudėt jį reiktu, bet susilaikys, vis dėl to atsiuntė adomą. - o tu nuostabus ir neišpasakytai tobulas. - nusijuokė ir blykstelėjo akutėmis it kokie rasos lašeliai. - reikės rasti kompromisa tada.. - ji galėjo garantuoti, kad nei susilaikys jie vienas be kito, nei išeis jiems ką lėtai padaryt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 10:14 pm

Jis linksėjo lyg sutikdamas su viskuo ką ji sako
-Taip..Kompromisai..Aha
Linkt linkt. Galvojo, kaip čia dabar jam elgtis, ką daryti, kur dėtis. Tikriausiai dar gyvenime Adomas nebuvo tokioje vadinamoje aklavietėje.
-Tai..Kas...toliau ?
Galiausiai paklausė ir nustojo vos ne drebėti iš nekantrumo, reikėjo jam susiimti, bent kuriam laikui.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 10:18 pm

- nusiramink, juk dar pasaulio pabaigos nėra. - nusijuokia ir spusteli jo delną esančią jos rankoje. - tiesiog neskubėkime ir eikime su laiku. - kilstelėjo antakį it klausdama ar jam tai tiktu. jau geriau leisti laikui viską sutvarkyti, kad ir kaip banaliai beskambėtu demonės mintyse.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 10:25 pm

Jis giliai įkvėpė, persibraukė ranka per veidą ir vėl grįžo į normaliojo Adomo būseną.
-Okey
Tvirtai pasakė nusišypsodamas
-Kadangi laikas yra tai, ko mes turim į valias, tai galim tikrai niekur neskubėti.
Jo balsas jau buvo ramus, kvėpavimas išsilyginęs, savijauta puiki, o protas jau prašvesėjęs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 10:28 pm

- džiugu girdėti. - nusišypsojo plačiai ir pasilenkusi pakštelėjo jam į lūpas. nugi dar atsitraukti nėjo it koks priskretęs šašas, kurį, galbūt, norėtusi nugranditi. - ko jau turim, tai jau turim. - nusijuokė ir grožėjosi saulėlydžiu, bei einančiomis poromis takeliu, bet ji džiaugėsi ir dėl savęs, kad finally she found herself love.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 10:39 pm

-Tai tau tikrai
Jis linktelėjo su šypsena veide ir vis laikė merginos rankutę, mat kažkodėl bijojo ją paleisti, nes galvojo, kad jam tai padarius Holly gali imti ir išgaruoti. Galiausiai sėdėjo jis tyliai ir mėgavosi šia keista ir nuostabia akimirka jo totaliai nauju patapusiame gyvenime.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 10:44 pm

kadangi ji pastebėjo besigėrinti adoma, turbūt, savo jausmais, ji įslinko į jo didelį glėbį ir atsirėmė. gan įžūliai gali tai pasirodyti, bet vis dėlto, jis dabar jos nuosavvbė, ji gali jį turėti, kad ir visai amžinybei. nuo tos minties net pašiurpdavo, taip išsiskleisdavo josios malonumas. vajėėzus, tai bent jausmingą vyrą rado, 10 balų!
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 10:51 pm

Jai taip pasielgus jis nusišypsojo ir apkabino H, kad būtų patogiau, dar sugebėjo pakštelėti merginai į kaktą ir tiek. Sėdėjo lyg ant devinto debesiuko ir viskas atrodė jam čiki piki.
((Aš jau dingsiu ^^ Geros naktelės *sun* ))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pen. 06 04 2012, 10:55 pm

Jautėsi it kokiam romantiškame filme, dviese, pieva, dar trūksta jūros ir būtų da best party evah. holė galėjo šiuo momentu persiversti, kad ir į angeliuką, nedaug trūktu... bet kadangi ji giliai sėdi padėjusi dupcę karštoje lavoje, tad jai zero emotions in this part.
(tau ir saulele ;))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Št. 07 04 2012, 7:34 am

Sėdėjo jiedu čia ganėtinai ilgą laiką ir Adomas jokių bėdų nematė, kol galiausiai jam parėjo nušvitimas, jog jis jau yra rimtai išbadėjęs ir dėl to nejaukiai pasimuistė, bet stengėsi elgtis atsargiai, kad neišblaškytų Holly ramybės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Št. 07 04 2012, 7:45 am

Atsibunda iš miegų ir pamirksi supratusi, jog jau rytas, o jos pilvas irgi urzgia...- labas rytas, fainuoli. - atlošusi galvą pažiūri į jį ir nusišypso. - einam užkąsti ? - kilstelėjo antakį radusi super gerą išeitį.. nueis į kokį mišką ar šiaip kokią viešą vietelą ir ten taip sakant nusilengvins, o gavę kraują vėl jausis sotūs ir laimingi kaip senais gerais laikais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Št. 07 04 2012, 7:57 am

Pažvelgęs į ją jis plačiai šyptelėjo
-Labas rytelis
Maloniai pasilabino ir pabučiavo ją į skruostą.
-Och, žinoma einam, jaučiuosi per daug išbadėjęs
Pritardamas jis linktelėjo ir jau įsivaizdavo kaip smagu jam šiandien bus kažkam nuleisti kelis litrus kraujo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Št. 07 04 2012, 8:20 am

- kur siūlai nupėdinti ? - lėtai atsistojusi, nsukratė visus šapus nuo savo rožinio sijonuko, o ir taip pat nuo bliuskos. jautėsi it mažas vaikas, kai pabučiavo..rytas nuo bučinio, rytas prasidės kuo geriausiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Št. 07 04 2012, 8:26 am

-Hmm, reik gerai pagalvoti
Jis minute patylėjo mąstydamas, tada pakreipė galvą į šonelį.
-Kur čia būtų kokia nors vietą, kur ne per daug žmonių ir kur niekas neatkreiptų į mums nereikalingo dėmesio ?
Pasiklausė, nes pats tai per daug nesigaudė šiose apylinkėse, buvo dar šiek tiek sumišęs, gal pasimetęs, o dažniausiai jis gaudydavo bet ką, kas papuldavo jo kelyje, mat neturėdavo ko prarasti, bet dabar...
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   

Atgal į viršų Go down
 

Pievelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 319Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-