It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Skardis   Kv. 29 03 2012, 6:55 am

[i]

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 3:05 pm

Besiblaškydama vargšė Norutė siaučiant milžiniškam vėjui atkulniavo ant dar šiame miestelyje neaptiktos vietos - skardžio. Mergina net aiktelėjo dėl šitos vietos grožio, atskleidžiamo miesto peizažo. Kelias sekundes užgniaužusi kvapą stovėjo, žiūrėjo ir gėrėjosi gamtos vaizdais, kol galiausiai nusprendė čia pabūti. su gamta. atsisėdo ant skardžio krašto, nuleido kojas tabaluoti ore, rankas sudėjo ant kojų ir ramiai žvalgės aplinkui.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 3:54 pm

Holė nešina savo apple loptopu, pasitikėdama savimi nukulniavo link skardžio atbrailos, manydama, kad niekas jos nemato, nes matai, nori pasižiūrėti visokias nuotraukas ir šiaip gamtoje pakurti ką, gal mūza didesne atsiras. Priejusi su kulniuku nuspardė visus stambesnius akmenukus ir padėjo šikna ant žemes, o kojas nuleido nuo atbrailos ir atsivertė savo smart computer, kuris gaudo neto ryšį net ir kosmose.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 3:58 pm

išgirdusi kažkokį garsą Nora įsiklausė. Aha. Žingsniai. Jie maži, kaukši. Vadinasi aukštakulniai. Reiškias, ateina moteris. arba mergina. Kai Nora išvydo tą, kurios žingsnius girdėjo, nusišypsojo sau. jos kvailos hipotezės be pagrindimo vis dažniau būna teisingos. Nors tarp merginų buvo ganėtinai didelis atstumas, Nora nepabijojo ir kažką šūktelėjo merginai.
- Labas! - o tada pamojavo, nors nebuvo įsitikinus, kad mergina matė šį gestą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 4:04 pm

Mergina buvo ant tiek įsigilinusi į vieno vaikino nuotrauka su nelabai švankiomis detalėmis ir kadangi jinai tyrinėjo tad net neišgirdo šūktelėjimo. Tabaluodama kojom ji žiūrėjo ir mąstė kaip sukurt logą plakatui, juk reikės paskum prieš lektorių raudonuoti, kad per daug nešvanku ar panaš. Nors ir atspindėtu temos potekstę " būk prieš nuogybę".
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 5:02 pm

Nora vis laukė merginos atsakymo, bet kadangi jokio atgarsio nebuvo, ji gudriai sau nusišypsojo. jai nebuvo priimtinas žmonių tarpusavyje nebendravimas. Ji tuoj pat staigiai iš rankinės ištraukė lapelį ir parašė menką žinutę, kurioje tiesiog pasisveikino. apvyniojo juo akmenuką ir sviedė link merginos, bet atsargiai, kad nepataikytų nei į ją, nei į jos prabangiai atrodantį kompiuterį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 5:24 pm

Po kiek laiko išgirdo kažkieno švystelėjimą ir ši pasisuko dešinėn pažuiūrėti kas ant to akmenuko papiešta. Radusi kažkieno pasisveikinimą ji perjungė nuogų vaikinukų kanalą ir pasuko galvą į merginą, kuri stovėjo keli metai už jos. Šyptelėjo ir padėjusi savo obuolinį kompiuteri, jinai atsistojo ir šyptelėjusi priėjo prie merginos. - Atsiprašau, kad hm.. nepasisveikinau anksčiau. - numykė ir ištiesė ranką. - Aš Holė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 5:37 pm

- o aš galvojau, kad tu nebylė, - suprunkštė paduodama merginai ranką. Nora visuomet buvo savaip trenkta ir dažnai pirmas įspūdis apie ją niekada nenuvildavo. mergiotė buvo pašėlusi ir nenustygstanti vietoj, todėl kiti žmonės dažnai jos išsigąsdavo.. nieko tokio, N nebijojo pasirodyti tokia, kokia buvo.
- Aš Nora, - spustelėjo merginos ranką ir paleido. - Sakei Holė? - su milžinišku susižavėjimu paklausė, - mano mėgstamiausia aktorė viename filme įkūnijo merginą ,kurios vardas buvo toks pat, - ji nusišypsojo visai nesidrovėdama savo šnekamų nesąmonių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 5:46 pm

Žybtelėjo akimis ir nužvelgė jos aprangą, aišku, ne taip akivaizdžiai. - Malonu girdėti, kad patinka, bet mano mamai patiko dėl to, kad jai primena žodį "skylė", nors neesmė, kad kitaip šiek tiek rašosi. - nusijuokė. Pasirodė Nora labai maloni ir žaisminga. - Kita karta pasistengsiu tokia būt. - nusijuokė ir išsišiepė. Iš vienos pusės dažnai jos draugai ją taip vadina, nes kai ilenda į tą daiktą nieko nebe mato ir no reaction. Tada gali, kad ir su dangčiais skambint ar su buldozeriais važinėt, vienas ir tas pats bus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 5:50 pm

Nora nusišypsojo ir žvilgtelėjo į merginos kompą, kuriuo ji intensyviai dirbo, prieš užkalbinant.
- Tikriausiai sutrukdžiau darbą, - nuleido akis, bet staigiai jas vėl pakėlė, tik šį sykį jos buvo labiau atsiprašančios, nei svaidančios ugneles.
- Pasirodei įdomi mergina, todėl privalėjau užkalbint, - kaltai nusišypsojo, - na, nors tiesą pasakius aš pastoviai ką nors užkalbinu, nes visada maniau ir manysiu, kad naujos pažintys praturtina gyvenimą, - suvėlė tokią hiperbolę ir jautėsi savimi patenkinta labai, kad taip protingai pasakė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 5:56 pm

Nusišypsojo ir žiūrėjo kažkur į horizontą. - Na iš dalie jo, bet tai niekniekis. Visada galiu užbaigti ir vėliau. - nuoširdžiai šyptelėjo ir uždėjo ranką ant peties. - Nesikrimsk, būna ir blogiau. - mirktelėjo. Neesmė, kad biški gal atrodė iš šono keistai, lyg koks vyras. - Tavo suformuluotas sakinys labai teisingas nors pradžios ir nepamenu. - akis kilstelėjo į viršų ir paskum žvilgtelėjo į merginą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 5:58 pm

nusijuokė ir pažvelgė į merginą.
- man atrodo, kad mes būsim geros draugės. jaučiu tą super telepatiją ir vienodus jausmus bei išgyvenimus, - pasakė tokios žinovės tonu, lyg per kokią meditaciją, betrūko to "ommmmm" garso. tada pakilnojo antakius.
- pasirodo, tu net kaip aš atminties neturi, - prunkštelėjo, bet jos akys pasislinko atgal prie kompo.
- o galiu sužinot prie ko dirbi? įdomi sfera? - šyptelėjo taip draugiškai
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 6:06 pm

išgirdusi tariamus žodžius apie smart apple ji nužvelgė ten ta padarą burzgianti ir žvilgtelėjo į nora. - dirbu gan prie įdomios sferos. - linktelėjo ir nusijuokė. - nu jei ne geros draugės, tai bėfėfė tikrai. - užtikrintai vėl linktelėjo. Jautėsi tokia atsipalaidavusi ir sava, vėjui pučiant, beveik šiltu brizu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 6:10 pm

Kai išgirdo merginos pritarimą draugaut stryktelėjo į orą su veidą nutvieskusia šypsena, ir pasijuto tarsi būdama aštuonerių, kai buvimas draugėmis tapdavo sudėtingiausiu reiškiniu planetoje, niekas nesivystydavo taip, kaip vystosi dabar, viskas būdavo nuoširdžiau, bet rodos šis variantas lygiai toks, kokie būdavo vaikystėje.
- Įdomi sfera? - Nora pakėlė antakius šiek tiek paraudusi dėl savo elgesio.
- aš irgi idomia sfera domiuosi ir praktikuoju, - ji šyptelėjo ir atsisėdo ant skradžio nenuleisdama akių nuo merginos
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 6:14 pm

Kur buvęs kur nebuvęs netoliese atskrido Damian ir nusileidęs suskleidė nuostabaus grožio juodus sparnus. Akimirką sustingo ir įsiklausė į garsus supančius jį. Išgirdęs ir tuo pačių užuodęs dvi merginas jis patraukė jų link. Ėjo užtikrintai ir tvirtai statydamas kojas. Pagaliau priėjęs prie vietos kur buvo dvi žavios merginos kiek šelmiškai šyptelėjo. Tada per sekundės dalį atsidūręs prie jų tarė:
- Ką dvi gražios merginos veikia šią ganėtinai vėjuotą dieną ant skardžio? - Paslaptingai ištaręs nusiėmė akinius nuo saulės, ir viena kojelę užkiša už marškinėlių apykaklės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 6:16 pm

Nora šiek tiek išsigando vyriško balso, ypač kai ji net negirdėjo nei jo žingsnių, nei mašinos, su kuria jis būtų galėjęs čia atsirasti. tačiau jos instinktas ir noras bendrauti nugalėjo viską.
- Grožimės gamta, juk matai kokia čia ji nuostabi, - šyptelėjo vaikino pusėn, o pamačiusi jo veidą ir akis vos nenualpo ir nenusirito nuo to skardžio...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 6:18 pm

Norėjo kažką pasakyti kažką Norai, bet ji vos spėjo patverti jos ranką ir prisitraukti ją o dar atsirado nuostabiai gražus vaikinas, kuris tikrai nekėlė pasitikėjimo. Priėjo arčiau merginos ir susirūpinusi žiūrėjo jį. - O kas tau darbo, ką mes veikiam. - atžariai atšovė rodydama, kad nyktu iš čia. Keisti bičai jai ne draugai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 6:22 pm

Dabar jo veidą papuošė pašaipi šypsenėlė ir jis įsmeigė akis į šviesaplaukę. Na taip, juk visados turi atsirasti žmogus kuris kuo nors nepatenkintas, bet vis gi jos charakteris visą Damian'o žaidimą tik pagyvins.
- Ir ko taip nedraugiškai? - Ištarė tai šviesaplaukei ir tada vėl nužvelgė brunetę. Kiek palenkė galvą į šoną ir žvilgtelėjo į jos kaklą. - Atėjau tik paklausti, ar nenorėtumėte smagiai praleisti laiką? - Klausiamai kilstelėjo antakį vis žvilktelėdamas tai į vieną tai į kitą merginą. Aišku nutyli tą faktą, kad tikriausiai bus smagu tik jam, bet tai, kad jų atsakimo jis nepaisys.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 6:24 pm

Nora, varvindama seilę dėl vaikino grožio, atsistojo šalia Holės ir stipriai suspaudė kumščius,bet veidą perkreipė sarkastiška šypsenėlė.
- o mes panašios į tokias, kurios norėtų su tavimi smagiai praleisti laiką? - nutaisė tą tokį leightonišką žvilgsnį iš gg...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 6:25 pm

Prilaikydama drauge jin užrietė nosį ir susiraukusi kaip nuo pelėsinio sūrio papurtė galvą. Jos instinktai nepriemė jo, nes jai tai kažkur jau patirta nors mintys ir nesurado to failo, kur jis ten užkoduotas. - Ne, nenorim. - žvilgtelėjo į draugę, o paskui užmete akį į jo žvilgsnį, kai jis pasilenkė ir susiraukė pagalvodama apie tai, kad tai primena medžiojančio žvėrio. - einam iš čia. - sukužda norai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 6:29 pm

- Tikrai reikėtų, - atsako ganėtinai garsiai, vis dar su panieka žiūrėdama į vaikiną. Nors viduje pynėsi dvi noros, viena liepė pasilikt ir pasigrožėt juo, o kita bėgt kuo toliau. Nors aišku, merginos nė nenujautė apie kokias linksmybes šneka vaikinas, joms galvose sukosi tik viena...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 6:30 pm

Žengia žingsnį į priekį, jau stovi visai šalia merginų, o tiksliau beveik kaktomuša. Demonas rankas sudėjo už nugaros ir iš jo veido niekaip nedingo pašaipi šypsenėlė. Jis giliomis akimis kelias sekundes žiūrėjo į vieną o po to į kitą merginą, tai šiek tiek savo galios pagalbą pasiknaisiodamas jų galvose.
- Holly... Nemandagu bėgti. - Po to vėl pažvelgė į brunetę. - Nora, juk žinai atsakymą, taip, atrodote. - Kalbėjo kiek tyliu, gundomu, bet girdimu balsu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 6:33 pm

- Mhm, mhm. - sumurmėjo ir įsitvėrusi į Norą kaip į kokią tvorą. Baimės pilnos akys nors ir stovi abejingu šaltu veidu. Galvoja, kad būtų gerai pasitraukti iš čia, kol koks infarktas neparėjo jai. Nepatinka jai ta situacija, o ir vaikinas įžūlus atrodo.


Paskutinį kartą redagavo HOLLY RUSSEL, Pen. 30 03 2012, 6:38 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 6:33 pm

Nora baukščiai žengtelėjo atgal. Už rankos tempėsi ir Holę. Išsigando ne to, ko turėjo išsigąst. šitas vaikinas visai nesikėsino į jų kūnus, bent jau iš dalies.
- Man atrodo, kad tau visos panašios į tokias, kurias tu galėtum linksmint be paliovos, - pratarė atgavusi balsą. Nu davai, pasiginčys su juo. Užėmė dabar toks jausmas. Ji paleido holės rankelę ir žengė žingsniuką į priekį.
- Bet mes tikrai ne tokios, todėl netrukdyk mums, - nutaisė atbaidančią grimasą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 30 03 2012, 6:34 pm

(nora tu šiaip bėgi su manim ar bent jau velkies :D)
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   

Atgal į viršų Go down
 

Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 18Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-