It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 14 04 2012, 11:59 am

Šypsena šiek tiek užgeso, kaip pajuto, jog mergina priešinasi. šiek tiek pasilenkus su vieną kelį įrėmus jai į pilvą prispaudė prie žemės ir tik stipriau suėmė už riešo. Tegu net nebando spurdėti, nes skris nuo skardžio tai tikrai, niekas nespės išgelbėti.
Jos klyksmas tikrai ką nors prikvies, tad Elė turėjo paskubėti. gėrė tol, kol gerklėje karštis visai išnyko, mergina atitraukė lūpas jai nuo riešo ir šiurkščiai nustūmė nuo savęs.
-še, kad norėjai. Gyva.-atsikvėpė ir iš lėto atsistojo. Dabar susimąstė ką čia su ją daryti, palikti...ar...pašalinti įkalčius. Vampyrė mąsliai užsižiūrėjo į merginą ir nusilaižė kruvinas lūpas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 14 04 2012, 12:08 pm

Nereikėjo daugiau ir nieko daryt, nes vos vampyrė įrėmė kelį į Dianos pilvą ši nustojo priešintis, o ir jėgų tiek neturėjo, kad sugebėtų. Mergina mintyse meldėsi ir šaukėsi pagalbos, bet iš jos lūpų sklido tik tylus aikčiojimas ir aimanos, kurios išdavė, kad jai tikrai skauda. Vampyrei ją nustūmus pabandė keltis, bet neturėjo jėgų, o ir viena ranka negalėjo atsiremt į žemę, kad galėtų atsistot. Giliai kvėpavo norėdama atsigaut.
- Kas tu? - tyliai urgztelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 14 04 2012, 12:38 pm

Vaikštinėjo kažkur po apylinkes, kol netikėtai išgirdo klyksmą. Prisiartinus kiek arčiau angelė pajuto ir vampyrės skleidžiamą energiją, todėl ilgai nedelsė - ėmė lėkti kiek kojos nešė, kol ilgai netrukus jau stovėjo per porą žingsnių nuo Eluisos.
- Ei, tu! Dink nuo jos! - angelė skardžiai riktelėjo ir priėjo prie žmonių merginos, kol ši dar nespėjo nuo skardžio nusiristi. Suėmus Dianos ranką paskleidė merginai šilumą, o pasinaudojus savo galia nusiuntė ir šiokį tokį kiekį energijos. Bent jau tiek, kad nors šiek tiek atgautų jėgas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 14 04 2012, 12:45 pm

Eluisa pavartė akis išgirdusi merginos klausimą. Taip, dabar ji jai pradės sekti pasaką apie vampyrus ir demonus, tik įsitaisykite patogiai, bet štai..tas šlykščiai saldus kvapas. Angelas jau pakeliui. Mergina vos vos šyptelėjo ir kaip tik kilstelėjo galvą susidūrė su Merie akis į akį.
-Nerėk. Juk gyva ir...na nelabai sveika.-tyliai sukikeno. Kokie tie angelai..puola rūpintis žmogum, ir net nepagalvoja, jog patiems tuoj bus ne pyragai. Elė žaibišku greičiu atsidūrė angelei už nugaros ir staigiu judesiu su koja trenkė į nugarą, kad ši nukristu ant merginos. Linksma.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 14 04 2012, 1:07 pm

Merė labai stengėsi atgaivinti merginą. Siuntė jai šilumą ir energiją, bet labai daug iš to tikėtis negalėjo. Taip sumušimų ir kaulų lūžių juk neišgydysi. Be to, negalėjo labai piknaudžiauti energija, mat angelė tikrai nesitikėjo, kad galės taip lengvai imti ir išsinešti merginą į saugią vietą. Merė nekreipė dėmesio į Eluisos žodžius, bemaž visą dėmesį buvo sutelkusi į žmonių merginą, kas, kaip netrukus paaiškėjo, buvo didelė klaida. Vampyrės judesys buvo greitas ir staigus, angelė parpuolė ant žemės. Aišku, skausmas, kurį sukėlė Eluisos spyris, buvo nemenkas, tačiau ji labai didelio dėmesio į tai nekreipė. Tiesiog prisiartino prie vampyrės ir sugniaužusi kumštį trenkė jai per veidą. Šiaip Merė nebuvo iš tų, kurie greitai paleisdavo į darbą kumščius, tačiau panašu, kad kitos išeities dabar nebuvo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 14 04 2012, 1:41 pm

Diana bijojo net krūstelt stebėdama merginas, net jei ir skaudėjo, tiesiog gėlė sulaužytą riešą jautėsi kiek geriau. Nereikėjo nė ilgai galvot kieno tai nuopelnas, tad jautėsi dėkinga angelei. Įkvėpusi oro atsistojo, kūnas kiek virpėjo ir buvo sunku išsilaikyt ant kojų, o kur dar pridėjus šoką, nuostabą ir visą kitą spektrą jausmų. Įsikando sau į žanduko vidinę pusę, kad neišleistų nė garso. Diana bijojo. Labai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 14 04 2012, 1:59 pm

Tiesa, vampyrė buvo kiek nustebus dėl tokio angelės veiksmo, todėl nespėjo panaudot savo galių apsisaugot. Elė susiemė už žandikaulio tik trumpai aiktelėjus iš skausmo ir pajuto, kaip pro lūpos kraštelį teka kraujo srovelė. Prieš tai vampyrė tik žaidė, bet dabar ji stačiai įsiuto, kalti ir jos hormonai, kurie dėl neštumo buvo ypač suaktyvėja.
Žmogum pasimaitino, todėl Diana dabar puikiai tiko į žaisliukus. Vietoj to, kad smogt atgal Angelei, Elė per kelias sekundes atsidūrė už žmonių merginos ir užlaužė jos kaklą. Net drebėjo iš pykčio.
-vienas netinkamas judesys ir galėsite rinkti jos kūno dalis po visą skardį.-iššiepė dantis.-Jūsų vadas nebūtų labai patenkintas, o gal?-dar stipriau užlenkė Dianai galvą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 14 04 2012, 2:19 pm

Merė giliai kvėpavo. Jai skaudėjo nugarą, energija sparčiai blėso, o apie kankinantį nerimą nė kalbėti neverta. Paradoksalu, tačiau net ir po tiek „angelavimo" metų ji negalėjo visiškai pasikliauti savo jėgomis. Niekada negalėjo žinoti, kada aplankys nesėkmė ir žmogaus išgelbėti nepavyks. Merė tikėjosi sulaukti iš vampyrės bent jau stipraus smūgio, tačiau ginklas, kurio Eluisa ėmėsi merginą nustebino. Išgirdusi šleikščiai saldų vampyrės balsą, Merė nuleido rankas sau prie šonų, tarsi norėdama patikinti, kad jokių veiksmų nesiims.
- Gerai, nežengsiu nė žingsnio, - angelė atsiduso ir įdėmiai įsižiūrėjo vampyrei į akis.
- Prašau, nieko jai nedaryk, - kvaila buvo kažko prašyti vampyrės, bet kas gi jai dabar beliko daryti?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 14 04 2012, 2:23 pm

Mergina galvojo kaip galėtų greičiau iš čia dingt ir likt gyva, tad pamažu traukėsi atgal, kol vampyrė neužlaužė jos kaklo. Diana įsitempė kiek sulaikydama kvėpavimą, bet neįstengė nustot drebėt. Sukandusi dantukus žvelgė tiesiai svarstydama apie tolesnius merginų žingsnius. Dianai nepatiko būt žaisliuku dviejų rasių atstovių kovoje. Ji bijojo dėl savo gyvybės, nenorėjo mirt, tad stengėsi nė nekrustelt. Merginos skruostais ritosi ašaros, o kūnas vis dar virpėjo. Užmerkusi akis vėl giliai įkvėpė. Angelės žodžiai tik dar didesnę baimę pasėjo jos širdyje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 14 04 2012, 2:41 pm

Ašarėlės....kaip graudu. Tik ne šitai vampyrei. Šia minutę angelės žodžiai jai buvo kaip žirniai į sieną. Nejau ji iš tiesų tikėjo, jog vampyre galima pasikliauti? Tik ne šita. Eluisa privedė merginą prie skardžio krašto.-Tiesiog....perduok savo šeimynai gerų dienų ir pasakyk, jog jie dar atsiims už tai ką buvo padarę.-aišku, ji turėjo omeny tą kartą kai Aleksas vos per pusę Domo neperėžė ir Hikarį su Kei, kurie irgi vos jo nenužudė.-o kaip įrodymą, kad nejuokauju, parneši Dianos lavoną namučio.-mergina priglaudė lūpas Dianai prie ausies.-Gero kelio, saulele.-tada numetė ją nuo skardžio. Aišku, Merė ją su savo sparnų pagalba pagaus, bet vis tiek. Elė smagiai gūžtelėjo pečiais ir dingo iš čia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 14 04 2012, 2:48 pm

Diana tikėjosi, kad atvykusi čia jausis kaip namuose ir greit pritaps, bet kur tau kai paprastas pasivaikščiojimas baigėsi taip. Vedama link skardžio muistėsi stengdamasi ištrūkt, bet ką ten jos pastangos prieš vampyrės jėgą. Diana prieš savo valią tapo keršto įrankiu gėrio ir blogio kovoje. Ji juk nesivėlė į jokius būtybių karus ar dar ką nors. Sucypė vos išgirdusi demonės žodžius ir tik sumosavo rankomis krisdama nuo skardžio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 14 04 2012, 3:07 pm

Eluisos žodžiai angelei nelabai ir terūpėjo. Merė buvo užtektinai patyrusi, kad žodžiai ją dar galėtų įskaudinti ar įžeisti. Na, bent jau tada, kai užgauliojimus girdėdavo iš tų asmenų, kurie jai nerūpėjo. Šiuo metu angelę labiau jaudino veiksmai, kurių ketino imtis Eluisa. Tik paskutiniai vampyrės žodžiai angelę ne juokais išgąsdino. Pamačiusi, kaip vampyrė be jokių skrupulų švystelėjo Dianą nuo skardžio, ji nieko nelaukusi pakilo ir, regis, tik paskutinę akimirką sugebėjo sugriebti žmonių merginą už drabužio kraštelio. Užtempusi ją atgal ant skardžio angelė dar įsitikino, kad dabar (nieko daugiau apart didesnio išgąsčio) Diana nepatyrė. Nužvelgusi merginą, angelė dar pasiteiravo.
- Neprieštarauji, jei nunešiu tave į ligoninę?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 14 04 2012, 3:21 pm

Dianai atrodė, kad tuoj širdis iššoks iš krūtinės ir mirs veikiau iš baimės nei nuo dar ko nors. Vėl atsidūrusi ant skardžio sumirksėjo kelis kart. Buvo tokia įsitempusi ir išgazdinta, kad angelės žodžius suvokė tik po kurio laiko. Nežymiai linktelėjo. Ji negalėjo kalbėt, tarsi baimė būtų užvaldžiusi jos vidų ir surakinusi liežuvį. Įkvėpė oro kiek trūkčiodama. Jautėsi tokia pažeidžiama, silpna ir vis dar negalėjo suvokt kas nutiko. Viskas priešinosi jos įsitikinimams. Atrodė lyg blogas sapnas iš kurio negali pabust.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 14 04 2012, 3:44 pm

Merė susirūpinusi žiūrėjo į merginą. Nors viskas baigėsi, galima sakyti, laimingai, tačiau Merė anaiptol nedžiūgavo. Kažkaip tą akimirką viskas jai pasirodė beprasmiška. Tas žmonių gelbėjimas, saugojimas juos nuo pavojų. Na ir kas, kad sugebėjo merginą apsaugoti nuo vampyrės? Gal nepraėjus nė porai dienų ją vėl kas nors užpuls ir visas velnioniškas ratas vėl ims suktis nuo pradžių. Toje blogio ir gėrio kovoje laimėtojų apskritai nebuvo, pralaimėdavo visi, o paprasti mirtingieji – ypač. Angelė atsiduso ir atsargiai paėmusi Dianą sau į rankas, ėmė eiti tolyn. Sparnų pagalba neketino naudotis, mat buvo įsitikinusi, kad žmonių merginai, šiandien patyrusiai tiek daug išgyvenimų, ši neįprasta „transporto priemonė“ sukels tik dar tuziną nereikalingų klausimų, į kuriuos Merė turbūt nė neturėtų atsakymų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 17 04 2012, 5:51 pm

Atsirado su Nara ant skardžio ir numetė ją kažkur į šoną, į medį, kuris buvo netoliese. Laukė, kol ji pabus.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 17 04 2012, 5:57 pm

Atsibudusi iš miego, ji apsidairo ir supranta, kad nebe prie fontano yra. - kad tave kur ožys išdulk***u. - nesusilaikiusi suinkštė vėl sutrenkdama nugara. bijojo, kad invalidė nepaliktu. lėtai atsistojo ir pabandė išsitiesti, bet nugarą surietė ir iš to skausmo net lūpos suvirpėjo. kas per niekšas tas demoniūkštis..kad jam tie sutrenktas tarpukojis supūtu. degančiomis akimis, pažiūrėjo į jį ir lėtai ėjo prie jo, jusdama, kaip ant žando užsimetė didelis gumbas, kuris pulsavo ir toliau didėjo. atrodė jai, jog plyš žandas. viduje skaudėjo ir griuvo, bet ji vis tiek nepsidavė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 17 04 2012, 6:24 pm

-O, miegančioji gražuolė pabudo,-ištarė, atsisukdamas į ją ir sarkastiškai nusišypsojo,-ohohooooo, matyt tave jau dulkino, kad jau man to linki,-ištaria su ta pačia sarkastiška šypsena. Pamatęs, kad ji neteko jėgų, Adamas išsiviepė patenkintas savimi. Greit priėjo prie jos ir su kumščiu trenkė jai į "saulutę". Jei būtų taip žmogui padaręs, jis būtų padusęs, o Nara dabar matyt tik šiaip paspringt turėtų ir labai skaudžiai turėtų būti...
-Juk žinai, kad aš esu už tave stipresnis, man nieko padaryti ne-ga-li,-suskiemenavo paskutinį žodį ir nusijuokė, o tada jam pradėjo nosį skaudėti, bet tai jis ignoravo, nors veidas ir persikreipė. Tada su abejom rankom sugniaužė kumščius ir su vienu užsimojęs, trenkė angelei per žandą, tada su kitu per kitą ir taip kelis kartus
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 17 04 2012, 6:30 pm

Nuo tu visų smūgių, ji parkrito ant žemės ir susirietė iš skausmo, bijojo net pajudėti, kad kokie kaulai nesusilaužytu. prigludusi prie žemės, stebėjo adamą, o jos akyse dar vis miglos tebetvyrojo, kurios reiškė, jog apsvaigusi nuo patirto skausmo. jos ištinės žandikaulis neleido net atkirsti jam, tad beliko tik suurgzti ir gulėti krečiama skausmų. šlykštinė, tas padarėlis, pačio pragaro rektorius, smalos direktorius. vai kai virė jos gyslose kraujas iš pykčio ir sužeistos širdies. ji viena minutę pagalvojo apie jeremį, bet ji nuvijo tą mintį, kad neprišauktu jo jausmais, nes ji to nenorėjo. juk stiprūs ryšiai visada nusako, kas ir kaip.. užsimerkė. - užsikrušk, debile. - murmtelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 17 04 2012, 6:37 pm

-Nemoku, gal pamokinsi.?-sumirksi akutėm ir garsiai nusijuokė. Tuomet jis iš kojos spyrė jai į petį, o tada vieną koją įrėmė jai į pilvą ir spaudė, sukiodamas batą, taip keldamas dar didesnį skausmą. Jis su panieka žiūrėjo į Narą, be gailesčio ir su didžiule neapykanta. Adamas pritūpė prie jos ir vėl smogė jai kumščiu į veidą, bandydamas ją "atjungti", bet tada jį lyg kažkas viduje sustabdė ir jis atsitraukė nuo jos. Matyt pas jį kažkiek sąžinės ir gailesčio yra, todėl jis nepribaigė jos.
-Iki kito karto, padugne,-mirktelėjo jai ir išskleidęs sparnus, nuskrido tolyn, vis mąsttydamas, kas jam pasidarė..
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 17 04 2012, 6:40 pm

Visa sutrypta ir purvais apdrapstyta gulėjo ant skardžio. maudė kiekvieną jos kūnelio ląstelę ir raumenėlį. negalėjo nei rankos pajudinti, nes ji lūžo, matomai kai trenkė antra kartą į medį, akyse tbetvyrojo skausminga migla, nugara rietė iš skausmo, matomai jau kur žaizda atsirado ir galiausiai žandikaulis, kuris siaubingai išėjęs iš vietos buvo, o ji atrodė turbūt kaip sudaužyta slyva. visa nusėta siaubingomis mėlynėmis. angelė net pasisukti ant šono negalėjo, net krustelti, nes skausmas, ją taip sukaustė, jog norėjosi klykti, bet ji to nedarė. užsimerkė ir laukė kol atlėgs skausmas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 17 04 2012, 6:59 pm

Ir atskrido stalkeris Aleksėjus, kaip always siaubingai pavėlavęs. Nusileido kiek toliau ir pamatęs tokią Narą, vos negriuvo stačias, nulėkė kaip žaibas prie merginos ir priklaupė. Pirštais greit surado pulsą kakle ir šiek tiek lengviau atsikvėpė, bet vis tiek. Matyti tokią merginą buvo siaubingai skaudu. Atsargiai pakėlė ją ant rankų kaip tik galėjo švelniai ir giliai įkvėpė. Rodės, kad pats kentėtų nuo jos skausmo. Na Adamas dar gaus pipirų, kad taip jo angelus žaloja. Pipirų. Joooo....
Pakilęs nuskrido link namų.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 30 04 2012, 7:16 pm

Ateina, likus keliems metrams iki skardžio atbrailos sustoja ir giliai įkvepęs apsidairo po apylinkes. Lengvai šyptelėjęs priena prie pat skardžio krašto ir pažiūri žemyn nugalėtojo žvilgsniu. Apsidairęs atsisėda ir stebi horizontą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 30 04 2012, 7:20 pm

Ėjo per visokius miškus ir kalnus Melanie, ieškodama kokio nors praėjimo link miesto. Pasiklydo mergina, o lauke šaltoka, kadangi jau vakarėjo, saulė leidosi... Išlindusi iš kažkokio miško, Mel' atsirado prie skardžio. Ji dar niekada nėra buvusi tokioje vietoje, todėl ji tikrai nustebo ir susižavėjusi dairėsi aplinkui, jos akys net pradėjo spindėti iš to viso grožio. Kelias minutes taip prastovėjusi, mergina suprato, kad jeigu ji dar čia vėpsos, tikrai namo negrįš ir teks miegoti čia, bet ačiū Dievui, mergina pamatė kažkokį siluetą ir iškart prie jo priėjo, pasiklaus jo kelio. Mergina tyliai atsikrenkštė, stovėdama saugiu atstumu, kad neišgasdintų vaikino, kadangi jis buvo ant pačio skardžio krašto. Ji nedrįso nieko ištarti tam vaikinui, tiesiog stovėjo susinėrusi rankas ant krūtinės, sukryžiavusi kojas, nes buvo šalta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 30 04 2012, 7:24 pm

Išgirdęs šnarėsėlius už nugaros vaikinas neskubėjo atsisukti, tiesiog palaimingai šypsojosi vaizdui priešais save,bet išgirdęs nepatenkinta prunkštelėjimą pažvelgė atgal per petį.Ilgai nespoksojo,kad neatrodytų nemandagus.
-Sveika,nors tikriausiai tavęs nepažįstu,-Nusisukęs pradėjo pokalbį.
-Pasiklydai?-Bandė spėti Setas trumpam vėl pažvelgęs į gležną merginą,matyt visą sušalusią.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 30 04 2012, 7:29 pm

Vaikinui atsisukus, Mel' šyptelėjo, nes jis neatrodė agresyvus. Juk šiais laikais vaikšto visokių žudikų manijakų, arba šiaip kokį fidofilų, kurių Melanie labai bijojo ir nenorėjo niekada tokių kvailelių sutikti.
-labas vakaras,-tyliai ištarė, kiek sušvelnindama balsą, nes nenorėjo pasirodyti kaip kokia pikta ragana.
-Aha... Šiek tiek...-nutęsė, apsidairydama aplinkui.-gal žinote, kur randasi netoli kokia parduotuvė.?-paklausė, žengdama žingsnį link vaikino.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   

Atgal į viršų Go down
 

Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 68Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-