It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 30 04 2012, 7:38 pm

Setas palinksėjo galvą. Mandagiai, nes nenorėjo gąsdinti jos, nors neturėjo ko parasti,bet tebūnie.
-Žinau,-Draugiškai nusišypsojęs tarė ir atsisuko į merginą,-Galiu ir palydėti, čia gana pavojinga,be to man reikia namo.Pernelyg užsibuvau,-Pasakė ir kiek dramatizuodamas atsiduso.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 30 04 2012, 7:41 pm

ji net visa nutirpo, kai jis pasakė, kad žino kelią iki parduotuvės. Jos veide atsirado plati ir nuoširdi šypsena.
-Jėga,-visdar su ta pačia šypsena ištarė. Jau norėjo suploti rankutėm, bet apsigalvojo ir toliau laikė jas susinėrusi ant krūtinės,-tikraaai.? Galite.?-sumirksėjo akimis, kurios dabar spindėjo iš laimės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 30 04 2012, 7:46 pm

-Taip,žinoma...negi paileisiu tave viena,-Nusijuokė ir nsuišypsojęs merginai atsistojo.
Lėtais,ganėtinai tingiais žingsniais priėjo prie jos ir ištiesė ranką miesto linkui.
-Štai ten, mažoji madam, -Šyptėlęjęs pridūrė.
-Nors palaukite, kokios jums reikia parduotuvės? -Staiga atsisukęs paklausė,-Garantuoju,kad nežinau nei vienos kur paduoda drabužius,- Lyg nusivylęs tarė ir žvilgtelėjo į savo švarką, kuriam teko daug visko iškęsti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 30 04 2012, 7:50 pm

Ji net suspurdėjo iš laimės, kadangi Sethas buvo mielas, bent jau kol kas. Kai jis parodė į kažkkokią pusę, ji iškart pasisuko ten ir stovėjo įsmeigusi žvilgsnį ten, kur jis rodė. O ji manė, kad miestas visai kitoje pusėje...
-Man reikia.. Maisto prekių parduotuvės, rūbų turiu pakankamai,-nusijuokė ir vėl atsisuko į vaikiną, žvilgsniu nusekdama jo žvilgsnį į tą švarką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 30 04 2012, 7:54 pm

-Oh,kaip nemalonu,-Net šiek tiek nurausta kai mergina nužvelgia jo drabužius,- Nesvarbu, eime,-Sumosavęs rankomis ore bando nukreipti jos dėmesį ir nepatogiai šyptelėjęs dar kart parodo takelį.
-Čia,-Visai susimetęs pasako jaunuolis ir nueina tuo takučiu.

((Toliau atrašyk čia : http://www.saulelydis.com/t11797-durys#576959
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pir. 30 04 2012, 8:18 pm

-Dėl ko nemalonu?-nesupratusi paklausė, dar kiek suraukus kaktą. Juk jai patiko tas jos švarkas, nebuvo toks nušiuręs. Nueina paskui jį kaip koks paklusnus ciucikas.

((ahaa :D))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 01 05 2012, 5:13 pm

Ateina čia nepaisant to, kad vos kojas pavilkti begali, vsi dėl to nuo kojų šiandien nusivarė kaip reikiant nors nieko tokio įpatingo ir nedarė. Atėjusi čia kiek apsižvalgo, ar nepamatys kartais kokių nemėgstamu arba priešingai, mėgstamų personų,t tačiau nieko neužmačiusi atsisėda ant gan didelio akmens esančio atviroje vietoje. Stebėjo kas dedasi apačioje ir mėgavosi vėjeliu, kris retkarčiais velniškai erzindavo nes plaukus suveldavo taip, kad per juos nieko matyt nebegalėdavo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 01 05 2012, 5:22 pm

Šiltas vėjelis, grynas oras ir Maria. Regis šiai vietai daugiau nieko nebetrūko. Taip demonė buvo egoistiška ir per daug savimyla, bet jie visi tokie, net jei ir dedasi kitokie. Neskubėdama žingsniavo link skardžio lyg atsiradusi iš niekur. Sau iš dešinės ji matė merginą, bet nesiteikė atsisukt ir pažvelgt į jos pusę. Pakako tik to, kad juto, jog ji nėra nei žmogus, nei viena iš tų geriečių, kurių be galo nemėgo. Įsitaisiusi ant žemės vos vos pasuko galvą.
- Ieškojai ramybės? Vieta užimta. - nesvarbu jei ir čia pirma atėjo Akira, bet Maria dėl to nesuko galvos ir nesigilino į tokį faktą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 01 05 2012, 5:32 pm

Aišku sėdėjo sau ramiai ir rodos jau tikrai buvo be pradedanti mėgautis tyla ir ramybe, tačiau visą tai pertraukė netoliese išdygusi mergina. Aišku Akira neskubėdama ją nužvelgė nuo galvos iki kojų. Buvo ir taip aišku, vien iš eisenos, kad ji ne žmogus, o jei būtu žmogus būtu visiška velnio išpera, tačiau apie velnio išperas ji ir neklydo, čia buvo būtent vena iš jų.
Išgirdusi tokius merginos žodžius tiesiog prunkšteli nusisukdama taip kaip sėdėjo ankščiau:
-Neieškojau ramybės ir rezervuotos vietos tau čia nematau - gūšteli petukais kiek užsimerkdama ir įkvėpdama gryno oro.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 01 05 2012, 5:45 pm

Atsakymas Marijai visai patiko, tad ji šyptelėjo kilsteldama lūpų kampučius. Pasisuko labiau į merginą.
- Galbūt, - gūžtelėjo petukais. Marija niekada nepriminė geros mergaitės, o ir nesistengė sudaryt tokio įvaizdžio. Ryškūs plaukai ir ryškus makiažas kone vizitinė kortelė, o dėl Akiros ji nebuvo tokia jau tikra. Iš pažiūros nelabai kuo išsiskirianti mergina, bet tai tik privalumas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 01 05 2012, 5:51 pm

-Na, aš tai jo čia niekur nematau - dėl vaizdo kiek apsižvalgo.l
Nebuvo ji mėgėja demonų ar kitų ten būtybių, tačiau priešiškai prieš juos nebuvo nusiteikusi, nes vis dėl to ir pati jei ne eilinis žmogeliukas, nors yra savimyla ir šiaip baisus gana padaras, bent jau ji taip apie save manė, bet ir nelysta. Taigi kiek geriau įsižiūrėjus į netoliese esančią merginą ir pamačiusi jos makiažą neparodė jokių emocijų, tačiau nusistebėjo, bet demonams ko gero tai priimtina, na, o kadangi Akira nemėgo taip aiškiai išsiskirti iš aplinkiniu ji mėgo paprastumą, bent jau išvaizdoje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 01 05 2012, 5:58 pm

Nebuvo ji iš tų, kurios rengėsi norėdamos tiesiog pasirodyt. Paprasčiausiai toks buvo Marijos stilius ir nė neketino rengtis kitaip, kaip ir kada nudažyt natūralia spalva savo raudonus plaukus. Įkvėpusi oro šyptelėjo.
- Nebūtina dramatizuot, - pavartė akeles ir pirštais lengvai braižė neliesdama žolės juodus šešėlius. Pati demonė neturėjo mėgiamų rasių, bet vampyrai jai nekliuvo, tad ir nieko nedarė, tiesiog ramiai sėdėjo. - Kraujasiurbė?
Jos manymu gana maloniai pasiteiravo merginos nutaisydama pakankamai draugiška šypseną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 01 05 2012, 6:07 pm

-Aš ir nedramatizuoju - kiek kilsteli abu antakiukus iš nuostabos, mat pagal ją ji nei kiek nedramatizavo, o jei būtu dramatizavusi tai ji čia toliau sau taip ramiai tikrai ne sėdėtų. Sunėrusi rankas ant krūtinės lėtai pasisuko į merginą, taip, kad ją gerai matytų. Stebėjo jos šešelius, nors ir menkai matomus dėl šiokio tokio atstumo.
-Kraujasiurbė, tačiau mieliau girdėti kai kas nors vadina tiesiog vampyre. Kažin ar tau būtu malonu jei tave vadinčiau velnio išpera, o gal yra? - kilsteli dabar jau aiškiai antakiuką, tačiau nenorėdama pasirodyti nedraugiška ar priešingai nusiteikusi šypteli gana draugiška šypsena. Nebuvo ji prieš ją, tiesiog diena nelengva, tad ir kalba tik tokia tesigauna.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 01 05 2012, 6:14 pm

Pagal Maria, bet koks toks maivimasis ir ironija yra dramatizavimas, nors pati neretai ir pati taip elgdavosi. Aišku tai jai neatrodė blogas dalykas, bet kai kiti taip elgdavosi, nepraslysdavo visa tai prieš demonės akis. Kilstelėjo lūpų kampučius stebėdama merginos reakciją, bet vėl nuleido akis į savo šešėlius.
- Nebūtina įsižeist, - prikando lūpą atsakydama tokiu ramiu balsu ir kiek susimąstė. Šiaip ar taip jos niekada neveikė jokios pravardės, ypač kai girdėjo ir dar žiauresnių. - Iš kur tu gali žinot kas malonu demonams? Vadovaujiesi stereotipais? Nesusiję mes su velniu.
Nusijuokusi išsklaidė šešėlius.
- Demonai kur kas galingesni nei kažkokie paprasti padarai, kurie tesugeba apsėst žmogų, kad taptų bent kiek galingesni, o šiaip jie bejėgiai, - eilinį kartą gūžtelėjo pečiais ir įdėmiu žvilgsniu pažvelgė į Akira.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 01 05 2012, 6:25 pm

Demonės žodžiai jai atrodė kaip prisikibimas prie nieko, nervino tiesiog viduje koks nors ne toks pasakytas jos žodis.
-Aš nesakiau, kad įsižeidžiau, skirk žodžių reikšmes - šyptelėdama pakeičia kojų pedetį ir sukelia viena ant kitos, kad būtų patogiau sėdėti. klausėsi merginos apie demonus ir šypsojosi. tiesiog netikėjo savo ausimis.
-Nejaugi... tai sakai, kad be žmogaus kūno jūs esat stiprūs? - kilsteli antakiuką gana klausiamu žvilgsniu perverdama ją. - Jei jums to nereikia, tai kodėl taip elgiatės... gi esi pati demonė, nemanau, kad turėtum taip kalbėt apie savo rasę. - vėl pavarto akeles.
-Na taip, esat stipresni nei daugelis rūšių, tačiau ne visi ir ne prieš visus - patvirtindama savo žodžius linkteli porą kartų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 01 05 2012, 6:34 pm

Demonė lengvai šyptelėjo.
- Maniau kalbi apie tuos velnius, kurie varomi iš žmogaus kūno egzorcizmo metu, - išsitiesė ant žolės. - Esu stipri ir be žmogaus kūno, nes man jo nereikia. Demonai puolę angelai, ne sielos, kuriems reikia kūno ir abejoju, kad turime sugebėjimų apsėst kieno nors kūną.
Tyliai nusijuokė. Jai tokio mintis patiktų, bet gaila ji ne toks padaras. Pirštais perbraukė per juodus it smala sparnus, kurių praktiškai nenaudojo, nes keliaudavo kitaip.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 01 05 2012, 6:40 pm

Aišku kai išgirdo apie puolusius angelus tai čia jau kitas reikalas visai.
-Ai... na suklydau, jei puolęs angelas tai čia visai kitas reikalas nei demonai - vėl pritariamai palinkčioja. Aišku per tiek gyvenimo metų yra skaičiusi apie tus angelus ir visus kitus padarus, o apie egzorcizmą... pati puikiai moka jį atlikti nes ne vienerius metelius su tuo praktikavosi ir ne vieną demoną atgal pasiuntė.
-Taigi už ką, šioj žemelėj? - pasiteiravo pašnekovės. Aišku jei tai labai asmeniška tai atsakymo net nesitiki išgirsti, o priešingu atveju, pati Aida mėgo pakalbėt apie gyvenimą ir tai koks jis iš tiesų yra.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Antr. 01 05 2012, 9:13 pm

Dabar jau demonė pati susipainiojo, juk demonai kitaip ir vadinami puolusiais angelais, bet nebeaiškins to merginai. Užmerkusi akis atsiduso.
- Nenoriu apie tai kalbėt, apie nieką, kas susiję su mano asmeniniu gyvenimu, - atmerkusi akis prikando lūpą. - Kokia tavo galia?
Taip iš niekur nieko paklausė. Nesitikėjo, kad ji atsakys, bet vis vien tai geriau už tylą, kai įkyrios mintys lenda į galvą. Suglaudusi sparnus vėl padarė juos nematomais. Mažiau trikdys vaizdą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 02 05 2012, 1:48 pm

Na nenori tai nenori, tad tiesiog gūšteli petukais lengvai kiek atsidusdama. Aišku vertino kiekvieno žmogaus privatumas, nors aišku kartais braunasi į jį taip lyg jos jame reikėtų, tačiau už tai negalima jos kaltint, smalsumas daro savo.
-Mano galia... - nutęsia keik vėl atsidusdama - nelabai įpatinga, tiesiog kaulus laužyt galiu - menkai šyptelėjusi pasako. Nevertino savo galių labai, nes vis dėl to kiti sugeba daug ką geriau, na bet vis šis tas nei visiškai nieko.
-Na, o tu tik su šešeliais? - kilsteli anatkiuką kiek pasižiūrėjusi į merginą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 02 05 2012, 2:51 pm

Maria niekada nesigilino į tai, ar privatu ar ne, paprasčiausiai ji retai kur kišdavo nosytę, mat mažai ją kas tedomino. Suėmė rankomis plaukus ir perkėlė į kitą pusę. Tikrai nesitikėjo, jog ji pasakys savo galią, tad liko gana maloniai nustebinta. Šyptelėjusi pusę lūpų pažvelgė į dangų.
- Nenuvertink, ji visai gera, - tyliai atsakė ir vėl nusišypsojo. - Taip, jie mano žaisliukas.
Tokia rami ir savimi užtikrinta atsakė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 02 05 2012, 4:10 pm

-Galia kaip galia, vis šis tas - gūšteli petukais kiek atsipūsdama, užversdama galvą į dangų. Nors nieko ten pamatyt aišku nesitikėjo, oras buvo gana geras, tad buvo gana malonu mėgautis juo, kad ir kokios čia aplinkybės bebūtų.
-Gali juos valdyt kaip žmones ar tik kaip šešėlius? - vėl pasiteirauja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 05 05 2012, 1:07 pm

Turėdama tokią galia Maria ne vienam kaulus sulaužytų, bet tikriausiai visa tai jai be galo greit pabostų. Prikandusi lūpą šyptelėjo.
- Galiu juos valdyt kaip tik noriu, - mostelėjo pirštuku ir šešėliai apsivijo Akiros kojas sudarydama materialų pavidalą, bet greit pranyko švelniai nuslysdami. Pranyko ir pati demonė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 10 05 2012, 6:43 pm

Domas,klausydamas Eles noru,atsivede ja ant skardzio. Lygtais cia buvo tas akmuo...Aha,tiksliai..
-O kodel norejai butent cia ateiti? - pasiteiravo merginos. Pripazinkim,juk cia vieta,kuri tirkai nelaiko geru prisiminimu..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 10 05 2012, 7:07 pm

-Nežinau...tiesiog.-Eluisa pažvelgė tiesiai į tą akmenį, kur rodos, dar visai neseniai sėdėjo Dominykas, prakirstų šonu, dabar nuo tokio prisiminimo, ją nupurtė šiurpas ir baimė..jai jam vėl kas atsitikų. Ji dar puikiai net prisiminė kaip tą dieną vilkėjo.-Tu buuuvai toooks mielas..-ir toks vargšiukas.nutęsė su šypsena.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 10 05 2012, 7:44 pm

-Ne. Tada as buvau klastingas,suzeistas,piktas,nusivyles ir ieskantis naudos. Tiksliau tai maisto,-nusisuko kazi kur tai susakes ir paleido Eles ranka.
-O tu buvai naivute...Bet labai grazi. Kaip ir dabar.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   

Atgal į viršų Go down
 

Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 78Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-