It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 11 05 2012, 8:06 am

Mamyte! Noriu pamatyti kaip atrodo pasaulis, kurį tu matai. Atsibodo čia ir per ankšta! Nėra vietos, bet kartu ir labai baisu O_O Mama! Tetukai! Aš noriu gimti!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 11 05 2012, 8:23 am

-Vis vien buvai mielas ir nuskriaustas, kitaip nebūčiau priėjus ir tai....-staiga ji nutilo nebaigus sakinio ir susiėmė už pilvo. Sukando dantis, nes tikrai skaudėjo ir kuo toliau tuo labiau.-Dominykai...-iškošė pro sukastus dantis ir kita ranka stipriai sugriebė jam už rankos. Liabai stipriai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 12 05 2012, 6:11 am

Domas ziurejo i tolius ir tik tada,kai Ele labai jau,nu labai suspaude jo ranka,pajuto,kad kazkas labai blogo dabar vyksta. Nors ne. Labai gero,bet blogo butent siai akimirkai,nes jie kaip tycia dabar yra ant skardzio..Vaikinas staigiai pasuko akis i Ele ir prisimerke.
-Jau? - greitai pasiteiravo,apglebdamas ja per liemeni. Tik tars zodi ir jie tuoj pats atsidurs ligonineje.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 12 05 2012, 6:46 am

Deja, mergina nesugebėjo atsakyti jau ar beveik ar ne, o gal tiesiog nelabai ir klausimą išgirdo. Jai skudėjo, velniškai. Eluisa susilenkė tyliau sudejuodama iš skausmo ir dar stipriau įsikabino į vaikiną, net su nagais, kažkur per filmą pamtė, kad reikia giliai kvėpuoti, nes ale tai padeda, bet dabar viską pamiršo, nes saremiai buvo tokie stprūs, kad atrodė, jog ją daužo iš vidaus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 12 05 2012, 9:41 am

Domas prieme visa sita kaip "Taip". Pats sukando dantis,kai pajuto Eluisos nagus,sulendancius i jo ranka. Jau ir kraujo likutis begt pradejo.
-Vadinasi i ligonine,-kiap gerai,akd pries tai jie dar spejo visa tai aptarti! Paemes Ele kaip gali atsargiau ir jai patogiau,dingo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 17 05 2012, 8:35 pm

Pirmos dienos mieste ir Josh'as jau spėjo nusidanginti ten iš kur nelabai žinojo kaip grįžti, sėdėdamas ant skardžio kraštos šio kojos tabalavo, patenkintas šis rūkė. Rūkė jis savo numylėtają žolytę, karts nuo karto užtraukdamas gilesnį dumą kartu su Jack'o bonka, kuria ištuštinęs numetė nuoskardžio, persisvėręs jis ėmė kristi žemyn, juokdamasis vėlgi pakilo į tą pačią vietą ir atsisėdęs nejučia nusviro atgal ir atsigulė ant nugaros, žiūrėdamas į mirguliuojanti vaivorykštės spalvomis dangų pūtė dumus, kaip senolis indėmas.
Garsiai karts nuo karto nusijuokdamas, šiame krašte jam patiks.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 17 05 2012, 8:51 pm

Atsiteleportavusi kiek toleliau nuo savo mėgstamo skardžio Gabrielė greitai apsidairė. Atrodo, kad aplinkui buvo labai ramu, tačiau buvo vienas bet. Savo aštriaisiais pojūčiais mergina ore pajuto ne ką kitą, o pačio velnio kvapą kuris maišėsi su rūkomos žolės dūmų kvapu. Primerkusi akis deivė įsistebeilyjo į tą pusę iš kurios jai juntamas dvokas sklido. Netrukus ji priėjo arčiau, kad galėtų nepažįstamąjį matyti kiek aiškiau. Vaizdas kelė šiokį tokį nepasitenkinimą, tačiau mergina susprendė pastovėti nuošaliau, įdėmiai stebint velnią. Bent jau kol kas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 17 05 2012, 8:58 pm

Šis toliau sau ramiai gulėjo ir juokėsi visiškai iš nieko, patenkintas, jam buvo linksma, nauja vieta , naujas gyvenimas, paraudęs jo akys užsimerkė, o vaikinas ėmė kreivai šypsotis, pajutęs kad netoliesia yra geradarė, šis kiek apsiraminęs garsiau šuktelėjo
- Ateik prisidėsi, - iškėlęs ranką pamojo jai link savęs, vis dar būdamas užsimerkęs, šis vėl ėmė rūkyti savo susukta kaseką, ir pūsti tirštus baltus dūmus, atsilošęs jis pasiraivė ir nusižiovavo, baisiai užsimanė valgyt. Nerangiai atsistojęs jis vėl nuvirto , o juoko pliupsnis vėl jį privertė kosėti..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 18 05 2012, 4:16 am

Kai Gabrielė buvo pastebėta ar pajausta, ne nesvarbu, mergina išlindo iš medžio šešėlio ir tyliai atsiduso. Niekur neskubėdama Gabrielė žengė kelis žingsnius artyn, o kietai suspaustos lūpos virto neaiškia grimasa. Negi demonai taip nusivažiavo, kad savo liūdesį, ar kažką, nors right, jie jausmų juk neturi, bet still slepia traukdami kokį dūmelį. Pakėlusi ranką mergina pasibaidė sau prieš nosį, nebuvo ji pratusi prie tų visų žolės reikaliukų.
-negali svaigintis kur kitur?,-sumurmėjo jau stovėdama visi šalia, jam už nugaros, nes kaip bebūtų, apsisvaiginęs ar ne velnias žmonių teritorijoje tikrai nebuvo saugu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 18 05 2012, 5:49 am

Joshas iš lėto kėlėsi ir galiausiai jau svirduliuodamas, bet stovėdamas pažiūrėjo į nekviestą viešnią. Kreivai nusišypsojęs šis dar užtraukė vieną dūmą, o raudonos jo akys bėgiojo ratais , šmėravo bandė viską pamatyti, sėkė merginos judesius.
Nusijuokė žiūrėdamas:
- Atsiprašau, panele, jeigu jus nerūkot, - kiek palinkęs į priekį nerangiai tiesiog nubėgo kelis žingsnius, - Bet ji neturėtų smirdėti, - susimąstė raudonakis šviesiaplaukis vaikinas vėlgi pusiau atsilošęs atgal atrodė nuvirs, nors jis tuo metu jis visiškai kontroliavo situaciją.
Seniau pasakyti merginos žodžiai šiam sukėlė juoką, todėl jis ir juokėsi, bet taip nuoširdžiai, priklaupęs ant vieno kelio ir nuleidęs galvą jis ėmė porinti
- Atsiprašau panele, nežinojau, jog jūs esat policininkė, o čia vieša vieta, - prunkštelėjęs šis atsistojo, akys vis dar buvo susisukę ir aišku jis nesiruošė nustoti linksmintis , kur nori, kada nori.
- Na žinot, panele policininke, - po akimirkos jis visas išsitempė ir dideliu greičiu pribėgęs pargriovė merginą ir rankomis prirėmė jos rankas prie žemės, - Aš kol kas nieko nedarau nei jums, nei žmonėms,- nusijuokęs šis atsitraukė, visgi pabandė ją išgasdinti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 18 05 2012, 2:54 pm

Nenuleisdama akių Gabrielė stebėjo nepažįstamąjį, net akimirkai nedrįso žvilgtelėti kažkur kitur, juk iš tokio padaro niekas nežino ko galima sulaukti.
-tik jau nereikia..,-nutęsė pavarčiusi akis. Ot, matėsi jog buvo smarkiai paploninęs liežuvį, na o gal čia taip ta žolė jį veikė..O kol Gabrielė sugaudė jo tolimesnius judesius jau buvo partiesta ant žemės. Tačiau neilgai ten buvo. Pakilusi ant kojų staigiu judesiu vėl prisiartino prie velnio, ranka griebė už kaklo ir prispaudė prie medžio.
-tai jau geriau nedarytum,-iškošė pro sukąstus dantis.-o dar, tai galėtum savo išpuoselėtoje landynėje traukti žolę ir toliau juoktis iš visiškai nejuokingų, apsurdiškų dalykų iki išprotėjimo, velniams tai turbūt įprotis,-galiausiai Gabrielės lūpose pasirodė kandi šypsena, o ši kiek stripriau suspaudė jo kaklą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 18 05 2012, 3:11 pm

Patiko jam toks jos akylumas, o tai Joshas nebuvo iš nuspėjamųjų , mėgo viską daryti spontaniškai kaip ir šį kartą.
- Reikia reikia, - dar prunkšdamas pridūrė nepažįstamai mergiotei, vaikinas svirduliuodamas žiūrėjo ir kiaurai permatė jos būsimą ataką,- bus smagu, - spėjo sušnybždėti ir dideliu greičiu jau buvo priremtas prie medžio , akys prasiplėtė ir vėl susitraukė žiūrėdamas į ją jis ėmė kosėti šiek tiek ir juoktis, nesuprasi.
- O jai pažeidžiau jūsų privačią zoną, - pasakė pasimuistydamas ir išpūtė į akis dūmą , kurį buvo užlaikęs savo burnoje, gebėjimas mat koks rūkoriaus, gavęs akimirką pasprukti vaikinas taip ir padarė, pasitraukęs jis dar paglostė savo neskustą kaklą ir nusišypsojo, - Žinai..gražuole, čia irgi man tinka, - išsiviepė, - Neturiu tokios chatos išpuoselėtos apie ką tu išvis kalbi, - atsikosėjęs vėl užsirūkė,- Manau deivei nevalia taip kalbėti, gėda, - juokdamasis atsirėmė į medį ir nuslydo kamienu giliai atsidūsdamas.
- Tau turbūt reiktų užtraukti ir pati suprastum jog nesu pamišęs, - ištiesė ranką su kaseku, jis nebuvo draugiškas, tiesiog negailėjo, jam buvo nesvarbu ar tai geras ar blogas individas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 18 05 2012, 3:45 pm

Keleta sekundžių Gabrielė buvo sulaikiusi kvapą. Nenorėjo pasirodyti, kokia sau šiaip plevėsa, nors pripažinkim tiesą, kad vaikinai dažniausiai turi didesnę fizinę jėga, negu merginos.
-įdomu ką tokiu padlaižiavimu nori įtikinti? mane ar save?,-suvapėjo giliai įkvėpdama. Dūmų debesyje kelias sekundės dalis buvo pasislėpęs Gabrielės veidas, tačiau vos sukosėjusi keleta kartu rankomis pasibaidė, taip nejučiomis paleisdama velnią. Galiausiai apsisuko vietoje vėl pasižiūrėdama į nepažystamąjį, o tada nuleido akis į jo ranką.
-gal juokauji?,-pasakė oktava aukščiau, o balse buvo justi nuostaba susimaišiusi su panieka. Beviltiška buvo manyti, kad Gabrielė paims kažką savo noriu iš jo rankų. Nors...
-nori ir mane įtraukti į savo beprasmį svaiginimosi liūną?,-išrietė antakius susidėdama rankas at krūtinės. Oh, tačiau Gabrielė šį kart dvėjojo. Širdies gilumoje ir ši norėjo įjungi režimą 'poxui' ir bimbinėti, juoktis iš debesėlių danguje...bet staiga susivokusi nubaidė visas savo svajones ir įkvėpė oro. Tikrai nebuvo mats geriausias metas kažkokioms pramogoms, ar malonumui kai šalia jos buvo pats didžiausias merginos giminės priešas, ir dar apsisvaiginęs. Nepažįstamas. Ir nenuspėjamas...
(nepyk, kad lėtai atrašinėju ir dabar irgi tik vėliau atrašysiu, tai jei ką gali palikti Gabrielę.;))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 18 05 2012, 3:57 pm

Nuolankiai nusišypsojo, - Oi ne niekeno, - vis dar ėmė juokas nuo tokių beprasmiškų kalbų...
Šis dar labiau išsišiepė juk nieko blogo nepasiūlė , o ji matai kaip čia su juo elgiasi, - Na jeigu nenori liks man daugiau, - prisidegė naują ir ėmė traukti dūmą po dūmo.
- Ei!, - piktai pažiūrėjęs šūktelėjo, - Aš nemėginu, o pasiūliau, nes esu mandagus, - pasitaisė sau ant veido užkritusius plaukus, - Be to tai nesisvaiginimas, o atsipalaidavimas, skirk, kaip kiekvienam gyvam daiktu to reikia, taip ir man, - panaudojo savo gyvas daiktas, taip jis visus laikė daiktais , kuriuos galėjo sudaužyti, sulaužyti, bet ir net įžeisti...
Lengvai buvo perpratęs žmogystų eglseną todėl aiškiai įžvelgė suabejojimą, šypsodamasis jis žiūrėjo į šią akiplėšišką merginą.
- Taigi, ko tau čia? Jeigu taip netinka mano atliekami veiksmai ir pati stabdai, - juokdamasis šis ėmė pūsti iš dūmų sudarytas baronkas ir grožėtis jomis, akys raudonos vėl pažvelgė į merginą, kuri tikrai krito į akį, gaila , kad ji dievaitė.
(nu ble kas čia per kalbos, rpginam tai rpginam)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 18 05 2012, 7:03 pm

Išgirdusi kažką apie mandagumą Gabrielė pavartė akis. Neprižysta dievaitė, kad net ir velniai gali turėti kokių gerųjų savybių.
-abejoju, ar tokie kaip tu supranta kas yra mandagumas. Gal ir apsimeti mandagiu, žaviu tačiau juk turi savų siekių. Tokie kaip jūs nieko šiaip sau nedarote,-sumurmėjo įdėmiai įsmeigdamas akis į nepažįstamąjį.
-Ko man čia? na tu pats pagalvok. Nepraleisiu progos su tokiu gražu ir patraukliu vaikinu pabūti...,-nutęsė, o merginos veidas vėl persimainė. Veide žaidė koketiška šypsenėlė.
-o jeigu rimtai,-sukikeno ir vėl užvertė akis.
-turiu pasirūpinti, jog tavo pasibūvimo dėka nedingtų ar nežūtų žmonės,-gūžtelėjo pečiais atsakiusi į jai keistai skambėjusį klausimą, mat visiems blogiukams juk turi būti aišku, jog tokie kaip Gabrielė ir ne tik, gina, turi ginti žmones.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 18 05 2012, 7:22 pm

- Kaip matai, - nusijuokė visgi jam niekad nepatiko merginos , kurios susidaro įspūdį iš kitų pasakojimų, o po akimirkos ima ir teisia, - Prastai..,- atsidusęs pažiūrėjo į besmilkstantį kaseką.
O galiausiai atsistojęs priėjo prie jos , - Deja, nei man ko reikia, nei ko aš siekiu, - kalbėjo, o jam iš burno garavo dumelis, toks baltas ir gražus. Demonas nebuvo piktas ir net piktai nusiteikęs, bent jam pačiam taip atrodė.
Kukli šypsena papuošė Josho veidą, bet jis žinojo, jog ji juokauja, - neprisikalbėk, - priėjęs ją ir pabučiavo taip paprastai įpusdamas jai į burną dūmų, tada kiek kvailokai juokdamasis pasitraukė.
- o jau rimtai? rimtesni santykiai,- pradėjo kvatoti, - stabdyk arklius, aš tik patikrinau, žiū dar gyva, tokia ledinė bobutė, - kiek įžeidžiančiai pasakė, nors jam taip ir dabar atrodė.
O tada jis atsiduso ir atsisėdo sukriževęs kojas ant žemės prieš šią dievaitę, - Aš tau juk sakiau, jog nesiruošiu nieko skriaustis, ne šiandien, kiek pyktelėjęs vėlgi ėmė rūkyti, jis pasimiršo ir jam nebe buvo svarbu, dėl ko ji čia atėjo.
- Geradarė, - prunkštelėjes ėmė pirštu piešti ant žemės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 18 05 2012, 8:02 pm

Nieko nesakiusi, klausėsi nepažįstamojo pasakojimo. Keista, tačiau mergina nenorėjo jo pertraukti, kaip kokių kitų pasipūtusių velnių. Vienu momentu Gabrielė iš tiesų galvojo, jog jis neturi blogų tikslų...tačiau greitai nuvijo šias mintis šalin mintyse kartodama "Jis velnias. Jis negali būti geras"
-ėmiau ir patikėjau,-pasivaipė perkeldama svorį ant kitos kojos, o netrukus buvo nustębinta. Dabar jau išties. Bučinys, o dar tie dūmai dievaitei tikrai nesukėlė nieko malonaus...ši buvo pasiruošusi trenkti per velnio išgrąžintą snukelį, tačiau vaikinas buvo jau pasitraukęs. Nejučia mergina sugniaužė delnus į kumščius ir iškvėpė orą.
-neprisikalbėti?,-nutaisiusi dirbtina šypsnį kilstelėjo pečius. Tiesą sakant Gabrielei pradėjo virti kraujas, kad šis ožys toks atsipalaidavęs, lyg būtų nuo nieko nepriklausomas.
-ledinė?,-vėl veidą iškreipė neaiški grimasa.
-o gal tiesiog ne visiems lemta mane savo neskoningais triukais priversti 'lydytis'?,-pakreipė galvą į šoną, susidėjo rankas ant krūtinės ir suspaustomis lūpomis nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 18 05 2012, 8:24 pm

- Tikrai, smagu , jog patikėjai, nes ir nemeluoju, - šypsodamasis šis pasakė, jis kažkaip šiuo momentu buvo per daug naivus ir nerūpestingas, pažeidžiamas.
Pakėlė akis ir ėmė stebėti visus merginos kūno judesius ir neverbalinę kalbą,- Na taip, man smagu girdėti tokius dalykus , o ypač iš tokios doruolės kaip tu, - pabrėžė žodį doruolės, - O ir skanias lūpas visai turi, - apsilaižęs nusijuokė , norėjo ją šiek tiek paerzinti.
Dar viena neprieinamoji , Joshas tokių buvo matęs nevieną , krito jos visos, su šita turbūt bus tas pats, - Ne apie tokį karštumą ar lydimąsi kalbėjau, durnele tu, - tarsi mažą vaiką bartu jis pradėjo mosuoti savo purvinu pirštu.
- Man patinka , kad vaidini tikrą moterį, o ir principų tau nestinga, tačiau, -įtraukė dūmą, TAČIAU tu gražuole esi per daug naivi ir tuščio pasipūtimo vedina deivė, nusileisk ant žemės, - juokdamasis pasakė visgi jis pats skrajojo aukštai, bet niekada neprarado ryšio su žeme.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Pen. 18 05 2012, 9:02 pm

-Matyt, tau ten velnių gūžtoje nieks nedavė vietos po saule, kad dabar įrodinėji tavo manymu tiesą merginai, kurios net nepažįsti,-atsainiai gūžtelėjo pečiais suspausdama lūpas. Išgirdusi kažką apie lūpas Gabrielė susiraukė, tačiau staigiai šyptelėjo. Matyt, laidydamas tokias neapgalvotas pastabas jam vis nepavyksta užkariauti kokios nors pusprotės merginos, tai bučiuoja kurią tik papuola ir kada tik nori. Oh well, Gabrielės veide pasirodė kandi šypsena.
-manai, kad tavo nuomonė man labai įdomi? ir kad visu tuo rodaisi koks protingas esi? mielasis, tapimas tokiu, arba gimimas kokiu blogiu esi, tai lyg koks prakeiksmas, kuris persekios tave visą likusį tavo sušiktą gyvenimėlį,-gal tokia taip kalbėdama Gabrielė atrodė pasikelusi kaip povas, tačiau tai buvo ne pasipūtimas, o neapykanta. Juk tokie kaip nepažįstamasis visada nuodys Gabrielės, jos draugų, šeimos, bei žmonių gyvenimus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 19 05 2012, 7:31 am

Vaikiną ištikrųjų turėjo suerzinti tokios jos kalbos, bet jis jau senai į tai buvo spjovęs, nevieną sutiko teisinguolę, o ir šitos filosofijos buvo labai neįdomios.
Ėmė žiovauti, - Klausyk nepažįstamoji, ma ir nereikia žinoti apie tave daugiau negu ir taip žinau bei ir matau, - šyptelėjęs dar parodė pirštu.
- Jokių teorijų ar peripetijų net nėra, - atsidusęs įtraukė dar vieną dūmą, - Nepyk, bet tu atrodai , kaip durna paranojikė..
Deja jis nemėgo bučiuoti merginų, bent jau tų kurios leidosi iškarto, jam labiau patiko erzinti, tačiau ši gražuolė bandė jam įstatyti ragus, deja nepavyks.
- Vėlgi tu pradėjai kalbėti kaip iš kokio serialo bobutė be kojos, - nusijuokęs šis dar kartą užtraukė dūmą, - Man net neįdomu, ką TU apie mane manai, juk ir pačiai neįdomu , mano nuomonė, nors turėtų, nes šią akimirką tu esi viena, aš esu vienas, bet mūsų jėgos tikrai nėra lygios, - šyptelėjęs jis išlėto atsistojo ir išsiviepęs palinko link merginos.
- Nesuprantu iš kur tiek pykčio, bet turėtum valdytis moterie, - prie pat prikišęs veidą šis šypsojos, o užkritusius plaukus jis pustelėjo į šoną.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 19 05 2012, 7:48 am

Gabrielė iš ties norėjo atsikirsti, tačiau sudvėjojo. Vis tiek velnias nebūtų supratęs. Čia tas pats, kas kalbėtis su kurčiu žmogumi.
-et, jau geriau būti kaip tu sakai durna paranojike, negu nesveiku išsigimėliu,-caktelėjo liežuviu šyptelėdama puse lūpų. Ir apsisukusi vietoje žengė keleta žingsnių toliau nuo jo.
-vargu ar tau kalbėti apie savitvardą, kai tokie kaip tu žudo žmones be pasigailėjimo ir daro tiek betvarkės, kad kartais atrodo, jog jūs tokie nepatenkinti savo gyvenimu, todėl neleidžiate kitiems džiaugtis savuoju,-palingavo galva atsisukdama į nepažystamąjį.
-sakai jėgos nelygios?,-iškėlė aukštyn antakius ir prunkštelėjo. Taip, taip fiziškai Gabrielė tikrai silpnesnė, tačiau...-nori pasižiūrėti ką gebu aš?,-paklausė oktava aukščiau ir neapsikentusi spragtelėjo pirštais, taip perkeldama velnią atgal į jo teritoriją, o pati galiausiai irgi papustė pedutes.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 19 05 2012, 7:56 am

Atsidusęs šis tiesiog nusišypsojo, bet taip nuolankiai ir paprastai, lėtu žingsniu artėdamas šis sustojo vėl prie jos, - Rink žodžius, brangioji, - šyptelėjęs pasakė per sukąstus dantis.
- Matai, - pamosikavo pirštu, - taip negalima sakyti, aš nieko nežudžiau, o ir tu neturi įrodymų, plius jus irgi žudot, bet jum tai jau galima, na palikim šitą klausimą kitam pasimatymui, - nusijuokęs jis pasitrynė savo ranką į kelnes , nes kiek ir pačiam paskaudo, o gal tiesiog ji nutirpo. Raudonos akys išlėto pradėjo keistis, vaikinas nebebuvo toks apsiblausęs, todėl šis užsimanė labai valgyt, nusižiovavo.
- Man neįdomu , ką deivės feministės gali, - iškišo liežuvį, jis vėl ėmė rūkyti jau gal dešimtą kaseką ir jam nebuvo gana.
Nespėjo nei normaliai pabendrauti, o jau buvo ale perkeltas, keistai pasijautė, bet jam ir nebuvo čia labai blogai.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   

Atgal į viršų Go down

Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 88Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Similar topics

-
» PAPLŪDIMIO SKARDIS: