It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 04 04 2012, 9:56 pm

Damian atskrido čia ir nusileido visai netoliese Danielles. Jis tikėjosi čia rasti žmogų, nes jį čia ir užuodė, bet dėja tos merginos čia jau nebe buvo. Damian nieko nesakė Daniellei, apskritai tikėjosi, kad ji jo nepamatys, nes jis tyliai nusileido jei už nugaros. Per akimirką jis šiek tiek nutolo ir atsisėdo prie vieno iš medžių ir atsirėmė į kamieną. Jam skaudėjo visus kaulus nuo siaubingo smūgio į žemę. Jis ištiesė vieną ranką, kurios kaulas buvo lūžęs ir spėjęs netaisyklingai sugyti. Tą pačią akimirką jis su kito delno pagalbą vėl sulaužė savo ranką. Tai jis jau buvo pratęs daryti, tad per daug didelio skausmo nejautė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 04 04 2012, 10:11 pm

Spoksodama į tolį Danielę ir vėl pertraukė pašaliniai garsai, nedaug praėjo laiko kol iš kvapo atpažino Damian'ą. Apsisukusi, su šiokia tokia nuostaba veide priėjo prie pat vaikino ir pritūpė šalia. Akimis nužiūrėjo jo visą kūną, žaisdas, nubrozdinimus ir sustojo ties jo veidu.-kas nutiko?,-pasiteiravo suspausdama lūpas į kietą liniją. Tačiau tik dabar suprato jog jis klaikiai atsiduoda angelo kvapu, o tada kiek pasigailėjo, kad paklausė kai viskas ir taip buvo gana akivaizdu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 04 04 2012, 10:15 pm

Damianas pakėlė akis į demonę ir lyg "priekaištingu" žvilgsniu pažiūrėjo. Aišku jis to nenorėjo, bet dabar kalbėti taip pat nenorėjo. Jis laikė suspaudęs ranką, kad kaulai tinkamai sugytų ir po poros minučiu pagaliau atleido ranką, ir kraujas vėl ėmė tekėti rankos venomis. Jam diegė visą kūną, be paliovos... Jis net nežinojo ką pasakyti Danielle'i. Ar gi taip turi atrodyti vadas? Atsirėmęs į medžio kamieną ir gydantis žaizdas? jo manymu tai tik silpnumo požymis, kad nesugebėjo tinkamai ir švariai įveikti angelų vado.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 04 04 2012, 10:24 pm

Iš judesių, veido mimikos kaip nekeista tai Danielė suprato, jog dabar gal net ir geriau duoti D erdvės, bent jau kelias minutes. Ji vėl atsistojo ant kojų, plaukus atmesdama ant nugaros ir kelis žingsnius paėjo toleliau. Bandė užsižiūrėti į tolį, tačiau retkarčiais vis žvilgtelėjo ir į Damian.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Tr. 04 04 2012, 10:34 pm

( fvsio keliauju nuo pc, jei nori palik jei nori ryt pavaidinsim ;D )

Damian kelias minutes tai laužė save, tai gydė, tai dar ką nors darė ir maždaug po dešimt minučių skausmų jis lėtai atsistojo. Jį kankino troškulys, nes ir pats prarado nemažai kraujo, bet jis ištvers jis stiprus ir šiuo atvėju senas demonas, tad troškulį jis moka valdyti ir gali ilgai išbūti nepasisotinęs. Damian pakėlė akis į Danielle.
- Čia buvo kažkoks gerietis tiesa? - Reikėjo nors ką nors pasakyti, o dievo kvapas čia tiesiog sklido, nors ir pats Damian smirdėjo angelu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 6:20 am

Stovėdama ir spoksodama kažkur į šalį Danielė pati ant savęs pyko, nes ji nesugebėjo pasipriešinti kažkokiam dievūkščiui ir nužudyti žmogaus. Nors iš kitos pusės tai džiaugėsi, jog jiems pridarė papildomų nemalonumų...pilnai pasisukusi į Damian susidėjo rankas po krūtine pasiraukė.-taip, kažkoks dievų vaikelis,-pagūžčiojo pečiais taip lyg pasakotų visiškai nereikšmingą įvykį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 11:35 am

Linktelėjo supratingai. Visiems visko pasitaiko. Jis iš švarko kišenės išsitraukė sulamdytą cigarečių pakelį. Išsiėmė vieną cigaretę, ją prisidegė ir po akimirkos užsirūkė, po to ištiesė pakelį Danielles link, na pasiūlyti juk reikia, juk ir Damian mokytas gražių manierų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 12:34 pm

-tai kas ten buvo ta mhm mergina basomis kojomis, palaidais plaukais, kuri tiesą sakant priminė man laukinukę? ji nauja?,-po kelių minučių tylos Danielė krizendama pasiklausė. Trumpai žvilgtelėjusi į cigarečių pakelį papurtė galvą. Ko jau ko, bet Danielė niekada nemėgo rūkyti. Mieliau jau būtų kokį stikliuką pakilnojusi, tačiau čia miške vargu ar toks atsirastų. Akimis sustojo ties Damian veidu ir laukė jo atsakymo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 1:03 pm

Damiana's tą cigarečių pakelį tiesiog numetė į šalį, vis dėl to ten buvo likę tik viena cigaretė ir dėl aplinkos teršimo jam nė motais. Akimirką susimąstė apie kurią merginą Danielle čia kalba.
- Jei tu apie raudonplaukę, tai ten Alice. - Menkai šyptelėjo pūsdamas dūmą. - Dar yra naujokė šviesaplaukė Holly, naujokas Riley. - Gal Danielle juos jau pažįsta, bet ir pačiam prisiminti naujokų vardus ne prošal.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 1:23 pm

Nenuleisdama akių klausė Damian žodžių. Ji nepažinojo nei vieno iš jų. Na, dabar žinos, kad laukinukė tai ir bus Alisa, tačiau Danielei net nelabai ir rūpėjo. Akimis nuslydo kažkur į tolį, lyg svajodama o tada pažvelgė į dūmų debesį sklandantį ore.-vajė, nemažai praleidau,-nutęsė primerkdama akis sugrįžo prie Damian ir dantimis prikando apatinę lūpą, iš įpročio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 2:20 pm

- Tai kiek supratau, tau šiandien neišdegė užmušti žmogaus? - Klausiamai žvilgtelėjo rūkydamas. Išpūsdamas dūmus žvelgdavo į juos, kaip jie sklaidosi nuo vėjo, o po to vėl žvilgtelėjo į Danielle. Ir pats jau kuria planus, kad reiktų kokį žmogų sumedžioti, pasistiprinti tai tikrai būtų ne pro šalį, ypač po kovos su Alex.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 2:39 pm

-dėja,-papurtė galvą. Nepatenkinta buvo, kad šitaip leido jaunąjam dievukui ją išsinešti. Ir plius dar sočiai nepasimaitino per jį...-nors ji prarado daugiau negu pusė savo kraujo,-pridūrė vos šyptelėjusi, nors ir žiinojo, kad to neužtenka. Juk dievūkščiai ją jau greičiausiai išgydė su savo varganomis galiomis. Galiausiai suspaudė lūpas į ploną liniją, bei dirstelėjo į Damian.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 3:22 pm

( srr kad ilgai atrašinėju, tvarkau blogspot xD )


Damian supratingai linktelėjo, nepasisekė šviesaplaukei... Nors ir jam šiendien tikria nepasisekė, kovą pralaimėjo, na teoriškai tai gal baigėsi ir lygiosiomis, o gal ir jis laimėjo, bet demonas vis vien manė, jog pralaimėjo, nes panaudojo savo galią, o tai jam ganėtinai nebūdinga.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 3:35 pm

-o gal aš tau trugdau?,-po šiokios tokios pauzelės pasiteiravo vos kilstelėdama antakį. Taip visiškai netikėtai sumąstė, kad gal būt jis dabar nori pabūti vienas, ar šiaip nenori jokios draugijos. Apsidairiusi aplinkui jau susigalvojo sau planą, kur galėtų eiti iš čia, na žinoma tai dar priklausys nuo to ką atsakys Damian.
((nieko :D aš irgi lėtai atrašinėju;))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 3:44 pm

- Ne, žinoma netrukdai. - maloniai ištaria ir vėl atsisėda prie medžio, bei atsiremia į jo kamieną. - Na, kaip tau Danielle blogoji pusė? - Pasiteirauti vis dėl reikia, apskritai jis nori bendrauti su klanu, nes jei visi kas sau tai ir nieko gero ne išeis.

( O Danielle skaitosi kaip sena demonė ar viskas vis dar tęsiasi po jos pabėgimo iš dievų klano? ;D)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 3:54 pm

Kiek labiau atsipalaiduoja sužinojusi, jog netrugdo. Turbūt geriausia naujiena per visą pastarąjį laiką.-manyčiau puikiai,-be jokių užuolankų tarsteli.-savęs kitokios ir nebeįsivaizduoju,-lūpų kampučiai aukštyn.-tiesą sakant, nenorėtum susirasti kokį veikiantį klubą? galėtumėme jį nusiaubti...,-nutęsė, o šios veide žaidžia velniška šypsenelė.-ir tau būtų neblogai pasimaitinti,-nutęsia, mat pastebėjo jog Damian dabar tikrai atrodo kaip gyvas nemirėlis.
((tęsiasi, tęsiasi;D))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 4:25 pm

Damianas baigęs rūkyti cigaretės filtrą numeta kiek toleliau nuo vietos kur dabar jie du yra. Tada atsistoja nieku neskubėdamas. Iš tiesų D' dar iki šiol yra beveik įsitikinęs kad Danielle yra iš tų gerųjų demonų kurie nėra linke žudyti, nors nieko negali ir sakyti, dar nematė jos mūšio lauke.
- Na, gal būtų ne pro šalį. - Vos vos šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 4:37 pm

Toje pačioje vietoje stovėdama, stebėjo Damian. Jau ne pirmą kartą pastebėjo, kad jis kažkoks kitoks. Labai jau įsitempęs. Kartais vis sukosi ant liežuvio Danielei, bet vis nedrįsdavo pasakyti. Kilstelėjusi antakius pažvelgė į jį, laukė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 5:52 pm

- Į barą ar naktinį klubą? - užsidėjęs akinius nuo saulės ištaria. Tų akinių jam toli gražu nereikia tokiu oru, bet tiesiog jis dabar tikrai ne kaip atrodo, o jo akys vis dar po kovos ir alkio dėka "sužverėjusios" ir piktos, nors pats Damian visai neblogai jaučiasi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 6:09 pm

-naktinį klubą, manyčiau,-trumpai pasvarsčiusi pasakė ir atsainiai gūžtelėjo pečiais. Dar keleta kartu apsižvelgė lyg ieškodama kažko, o tada vėl pažvelgė į Damian.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 6:15 pm

- Tada gerai. - ištaręs tai kartu su Danielle nuėjo klubo link.
Atgal į viršų Go down
avatar
Neela Mishelle Ross
The hardest thing to do is watch the one you love loving someone else

•naudoju : Rachel Bilson
•parašiau : 6289
•myliu : Aleksą

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Kv. 05 04 2012, 8:56 pm

Atėjusi čionai Lizzza atsisėdo ant pačio krašto. nuobodu vienai namie būti.. niekas nepakalbins, neprajuokins. nušoks jinai čj nuo to skardžio...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 07 04 2012, 9:57 pm

Atsidangino čia Adomux ant peties nešdamas Nicole. Padėjo jis taip pusiau dar švelniai merginą ant žemės ir būdamas prieš ją pakreipė galvą į šoną, o po sekundės jo veidas patapo normalus.
-Na ką, čia taip sakant galėsiu tave gana tyliai ir be vargo nukankinti
Jo balsas skambėjo šiltai ir nuoširdžiai, tad suprask kad nori, ar jis čia tikrai tai planavo ar juokavo
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 07 04 2012, 10:00 pm

atsidūrusi vapšie nežinia kur tik dar labiau susinervuoja. atsidūrusi ant žemės greitai atsistoja ir piktai jį nužvelgia. -tu ką visai nesveikas? tau gydytis reikia, beproti! - užklykus vožia Adomui tokį labai gerą antausį, bet va nebėga, nes nori pamatyti jo reakciją, jeigu dar šakosis tai ikrai gaus iš akmens į makaulę.
Atgal į viršų Go down
avatar
India Veronica Drake


•naudoju : sky ferreira
•parašiau : 11923

RašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   Št. 07 04 2012, 10:04 pm

aišku, angelas nebūtų angelas, jei neatsidurtų ten, kur reikia. nusileido jis ant žemės atokiau nuo tų dviejų, ir normaliu, žmogišku žingsniu ėmė eiti skardžio link, prie vampyro ir žmogeliukės;
- atleisk, kad sutrukdžiau pasilinksminimą, bet turiu tave nuvilti, nieko gero neišdegs, - ramiai, be didžiulių emocijų pasakė ir žvilgtelėjo į merginą, taip - klausiamai.
- kvailas tu žmogau, kvailas.. - purtydamas galvą nuėjo iki merginos, Nikolės?
- kaip jauties? - dar pradžiai paklausė, žvilgsniu bandydamas įvertinti jos būklę, savim abejoja, ar toji dar jį prisimena.. right
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Skardis   

Atgal į viršų Go down
 

Skardis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 48Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-