It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Jūra

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Jūra   Kv. 29 03 2012, 6:55 am

[i]

Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 5:49 pm

iš lėto atsiduria čia, pats tiksliai nežinodamas nei kodėl, nei kaip čia atsidūrė. Bet saulė švietė ir pasivaikščioti buvo galima, nors vėlgi saulės jis nebuvo mėgėjas. žiūrėjo jis vaikščiojančius kažkur tolėliau žmonės, banguojančia jūrą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 5:53 pm

Gana greitu žingsniu visokiais takais atkeliavo čia ir tik supratusi kur atsidūrė sulėtino žingsni. Susikišo rankas į švarkelio kišenes ir prie kaklo prisispaudė apykaklę, nes kartais papučiantis vėjelis, nebuvo jai labai malonus. Mergina vis žvalgėsi tai į aplink esančius žmones, tai į jūrą, tai į akmenis po kojomis, nes vis dėl to nebūtu labai šaunu parkristi visų akivaizdoje dėl savo neapdairumo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 5:59 pm

toliau lėtai vaikščiodamas pajūriu, nebeturėjo ką veikti, todėl sustojo ir viena pėda pradėjo kažką piešti, po kurio laiko ir tai jam atsibodo, todėl viską gražiai išsklaidė ir užsimerkęs pakėlė galvą į viršų, tiksliau veidu į saulę atsisuko, ir klausėsi visų garsų. Šiaip buvo nekantrus, tai patraukė atgal, ten pamatė, kažkokią dar vieną merginą ir jai iš tolo šyptelėjo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 6:09 pm

Netoliese pamačiusi vaikinuką pačios kojos nešė link jo. Kadangi dar buvo ne vietinė ir net be buto, reikėjo susirasti draugų. O kojos link vaikinuko traukė ko gero dėl to, kad šis buvo vaikinukas, o trauka lieka trauka.
-Labas - priėjusi prie vaikinuko su šypsena pasako. Aišku ji tikėjosi, kad šis bus draugiškas ir mielai su ja paplepės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 6:16 pm

Lintu ale apsimetė, kad turi namus, bet pažįstamu irgi nelabai, tai sėdės tu tokie vieniši poto. Pats irgi pradėjo eiti link jos nepatraukdamas nuo jos žvilgsnio.-Labas.-sustojo prie pat jos ir šyptelėjo palenkdamas galvą-pasisveikindamas, paplepėės, jis kartais moka perdaug neužsičiaupti.-Lintu aš.-iškarto prisistato žmogus ir kilstelėjęs antakį paklausia.-o tavo koks vardas, ar man reiks į tave kreiptis brunete, gražuole ar dar kuo?-kai vardino ištiesęs ir sulenkęs ranką užlenkė du pirštus
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 6:25 pm

Nesitikėjo, kad vaikinukas taip ims ir prisistatys, ko gero yra pratusi prie susiraukusių vaikinukų, kurie tik nužiūri kaip kokį kebabą ir nueina. - Aš Alvika - šyptelėjusi pasako, gan keistokai pasijautė kai ši ėjo link jo nenuleisdama nuo jo akių, o jis nuo jos. - Na, man labiau patinka kai mane vadina vardu, o ne įvairiausiais kitais žodžiais - nutaisiusi rimtą veido miną linkteli išspauzdama šypsnį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 6:31 pm

tai kokie vaikinai neprisistato ? nebent forsiukai su pigiausio alaus skardinę, o tokių ar kam reikia ?- Malonu,-nusišypso, instinktyviai mirkteli, lyg jam tai padėtų geriau įsiminti vardą, gi vardų pamiršti nereikia. akių kontaktas rules... - Vadinsiu vardu,-pasikaso galvą, tuo pačiu pakedendamas garbanotus plaukus, tada nuo kulnų perkelia svorį ant pirštų.-Alvika,-šypteli ir vėl nusileidžia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 6:52 pm

-Keistas vardas pas tave - šyptelėjusi pasako. Na ir jos pačios nei šioks nei toks, tačiau vis tiek... jo keistesnis. Alvika kiek apsižvalgiusi vėl pasižiūri į vaikinuką. Jam pakartojus jos vardą vėl nusišypso. - Na fakto, kad brunetė esu nepaneigsi, tačiau vardu vadinti vis tiek geriau - mirkteli jam šyptelėdama.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 6:57 pm

-nekeistas,-paburba ir nusijuokia. trumpas, lengvas ir įsimenantis. šiaip kai ji nutyla jo akys iškart nukrypsta prie jūros ir stebi vieną tolimą bangą, kai ją atlydi iki kranto vėl atsisuka į Alviką.-tavo vardas irgi įdomus,-mirkteli jai.-tai taaaip, aš vadinsiu visada vardu,-linkteli užtikrintai ir žengia žingsnį jai prie šono.-einam pasivaikščioti po čia?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 7:04 pm

-Man keistas - ramiai pasakė. Nėra ji pratusi girdėti tokių vardų, ten iš kur ji kilusi jie visi buvo jau gana nuvalkioti, visokie Adomai, Tomai ir panašiai, tačiau čia viskas kitaip. Vien tik oras, visa gamta ir net patys žmonės visiškai kitokie, nors rodos ją nuo tikrųjų namų skiria tik keliasdešimt kilometru, ji čia jaučiasi kaip kitoje planetoje. - Na mano vardas... hm, keistokas, tačiau ką jau padarysi. Kokį gavau, tokį ir turiu - nusijuokusi pasakė ir pasižiūrėjo į kojas. Lintui atsistojus šalia jos, nusekė jį akimis. - Būtu šaunu, galėtum papasakoti, kas čia per miestelis ir kas čia gero, nes visai neseniai čia atvykau. Neturiu nei pažįstamu... nieko - kiek atsidususi šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 7:14 pm

-naa,-trukteli pečiais.-šiaip lintu suomiškai paukštis,-pats dabar supranta tikrai keistas. Adomas kietas vardas, nestūūmk tik, beto ką tu veikei su tokiu vardu tarp taip vadinamų nuvalkiotų veidų ? bet gerai tiesa ta kita planeta? pats lintu, nežino, bet jam patiko, o jis ištikro nežino, kad ir Alvika ne iš čia.- bet jis gražus.-žengia lėtai kelis žingsnius palaukdamas jos.-o gal jis kokią istoriją turi ?-visgi irgi įdomus vardas gali būti parinktas ne be reikalo.-tai, kad aš pats čia neaišku, kaip atsidūriau,-nuleidžia akis.-pirmas tu mano sutiktas žmogus.-prunkšteli.-bet va namą turiu, bet jame dar nebuvau, todėl nesiskaito.-lėtai laukdamas jos toliau eina po smėlį, jį truputi paspardo ir žiūri kaip smėlio smiltys krenta žemyn.-bet malonu susipažinti,-atsisukęs į ją nusišypso pusę lūpos
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 7:20 pm

Klausosi jo kalbų apie tus vardus, o tuo tarpu susiriša savo plaukus, nes šie nuo vėjo krito už akių ir klibo prie menkai vazelinu padažytų lūpu. Pastebėjusi, kad vaikinukas nuejes jau kelis žingsnius, norėdama ji greičiau prisivyti pribėga prie jo ir atsidūsta.
-Na šaunu... abu nieko nepažįstam - nusijuokia gana beviltišku juoku. - Na tau gerai, turi nama, o aš ne, dar iš vis nieko čia doro nenuveikiau, visų pirma turiu daug ką čia nuveikti, tačiau net nežinau nuo o pradėti - dabar jau atsidūsta gailiai. Kaip kokia valkata čia klaidžioja.
-Tačiau žinau, kad kažkur čia yra mano giminė, tolima, bet vis tiek, su tokia pačia pavarde, tačiau manau jog jų nerasiu vis tiek, tad... - nutęsia ir tiesiog gūšteli petukais.
-Tai iš kur esi kilęs, jei taip pat nežinai kaip čia atsidūrei? - pasiteirauja užsikišdama plaukų sruogą už ausies.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 7:39 pm

plepa žmogus, tuo pačiu kai ji rišasi plaukus, trumpam sugeba užtilti-aš gi palaukiu.-nusijuokia ir tada jau žingsniuoja kartu su ja.-tu susirišk juos normaliai.-apsreiškė jam kažkoks rūpestis, net sustoja ir laukia jos susitvarkys, nes mato kelias sruogas kurios tikrai gali jai sudaryti nepatogumų, kaip ir palaidi plaukai.-nieko, susipažinsim, o poto pasilyginsim, kad smagiau laiką praleido.-sučiaupęs lūpas palinksi.-na tai reiks tau namuką susirasti, kodėl išsivo atvykai be jo ? Viešbučiuose negerai,-suraukia nosį ir pakraipo galvą į šalis-nieko susirasi, nusipirksi baldus, o aš tau didelį vazoną su žemėm ir kokia sėkla padovanosiu,-čia kad smagiau būtų, turės užsiėmimą visom dešimt minučių kol ją sės ir palaistys, o pot odar rankas plautis turės. o tai kokia pavardė?-iškarto įdomu jam,-beto pavardės ir šiaip gali sutapti.-vėl skėsteli rankom.-nors smagu būtų su giminaičiais pagyventi.-pasako ir pats savim nepatiki, giminės jam sunkiai atrodo visada-aaš.-susimąsto.-kažkur europoje kur šalta.-nusijuokia, vardas suomiškas, gal suomis.-bet šiaip pasižiūrėėk į mane,-parodo į savo veidą.-senis, gali atleisti, jeigu nepamenu, kas prieš dešimtmetį buvo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 8:16 pm

-O žemės su sėklomis, šauni mintis, tik kokių nors lavongelių neprisodink, nes po to visi namai lavonais smirdės - nusijuokia. Vaikinukas linksmas, tad ir kalbėtis su juo jai faina. Na jei visi šiame mieste tokie draugiški, tai ji čia bus pati laimingiausia pasaulio persona.
-Na, ko gero dabar apsistosiu viešbutyje ir ieškosiuosi namo ar buto, nežinau net. O pavardė, mano Mcqueen, girdėta gal? - kilsteli antakiuką šyptelėdama. Na pati mergina retai girdi tokią pavardę, tad mažai tikimybės sutikti čia tik šiaip bendrapavardį, ko gero jis bus kokia tiesiog tolima giminė.
-Na abu, esam tokie... paklydeliai kaip sakoma - nusišypso pasižiūrėjusi į jį. Mergina ikvėpė gryno oro ir atsiduso.
-Tu pasižiūrėk į mane... aš neprisimenu ką vakar pusryčiams valgiau - pavarto akeles. - Gal su giminaičiais be to pagyventi gal ir būtu įdomu, bet neilgai, nusibostu pastoviai matyti juos besitrinančius aplinkui. Jau su tėvais jei išgyveni tiek metų, o tai dar ir kitos personos pastoviai kuičiasi aplinkui... nu nea, man tai nepatiktu - suraukusi antakius pasako.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 8:29 pm

-levongelių ?-išpūčia akis, jis nuoširdžiai nieko neišmanė apie visas tas gėles.-aš nueisiu ir paprašysiu pardavėjos, kokių kurios užauga didelės ir kvapo neturi.-timteli lūpą, greičiausiai toks variantas būtų jam protingiausias.-o pasisodinti turėsi pati.-toliau vaikšto, bet jau palieka smėlį ramybėje
-o tai kodėl nenori su giminaičiais pagyventi ? Jeigu atskiram kambaryje gyventum, perdaug neužknistų manau,.-susimąsto.-nieko nepažįstu, bet škotė esi ?-palenkia galvą į ją, tiksliau taip įdomiai ir sudėtingai pakreipia. eina taip, nemirsksi trumpam
-pasiklydę erdvėje ir vietoje.-nusijuokia tada ištiesia rankas į viršų ir įkvėpia gaivaus jūros oro, jame kažkiek jaučiasi druskos,-bet man tai taip patinka.-nuleidžia rankas ir vėl atsisuka į ją, šįkart eina šonu.-šiaip reiktų prisiminti prieš valgydama, kad su nuodais nesumaišytum,-čia būtų nieko gero, dažnai jam būtų dzin, bet visgi pirmas pažįstamas geriau nemirtų.-tai matai, manų reiktų kaip ir, o giminaičiai gali būti jauni studentai su kuriais būtų net labai smagu.-toliau pėdina ir nusijuokia iš jos išraiškos.-tėvai kitas reikalas
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 06 04 2012, 9:06 pm

-Aham, lavongeliu - patikinamai palinksi - jos išeiga vos ne žmogaus dydžio, yra su vienu žiedu ir smirdi kaip lavonas. teko lankytis namuose kuriuose tokia auga... kaiomorge kokiam pasijaučiau. Numirėlių nemėgstu aš, na bet siaubo filmai apie juos visai neblogi - žaismingai šyptelėjusi pasako ir išsitraukusi rankas iš švarkelio kišenių persibraukia plaukus delnu, - oj ne... nemegėja aš sodinti gelių, o... atsimenu kaip teko kaktusa persodinti... tas pats manau lyg traiškyti ežiuka, vargšiuka - patempia lūpas. O taip, kaktuso žymes ir dabar rankose tebesimato.
-Nes giminės užknisa, dažniausiai - kiek prisimerkusi pasako. - Jie pastoviai prikišinėja tai kokie yra jie ir tai koks neesi tu ir jiems nesvarbu, kad tu visai kitoks žmogus, jie tiesiog laikosi savo nuomonės ir bando tave paversti į tokį kokie yra jie, nuobodos, pastoviai skiatančius laikraščius. Na, o jei vis dėl to giminės pasitaikytu linksmi studenčiukai tai irgi... jei kiekvieną savaitgalį vyktu baliai ir visi namai smirdėtu alkoholiu, nematau čia jokio malonumo - susiraukusi pasako ir pasižiūri į vaikinuką, o po to vėl po kojom.
-Esu gan ramus žmogus, tad mėgstu ramų gyvenimą - gūštelėjusi pasako ir kiek pasirąžo. Aš esu šiaip kilusi iš Britanijos, na gimiau ten, tačiau tėvai išsikraustė į Norvegija, kur šalta - net nusipurto, tad pasitaikius progai bėgau, kur visai faina - šyptelėjusi pasako ir vėl susikiša rankas į kišenes.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 07 04 2012, 3:12 pm

-keistas gėlės pavadinimas,-suraukia nosį.-visi kiti trumpi: rožė, tulpė-pasvarsto kokios dar gėlės būna.-lelija ir kardelis jau ilgesni, bet bent prisiminti lengva.-tada išklauso kaip tos baisios kankinimas skirtos gėlės atrodo.-bet va tokias aš ir noriu padovant,-nusijuokia.-dideles, su nedaug žiedų.-palinksi.-filmai būna net labai geri, nors aš nesu mėgėjas zombių,-trukteli pečiais, va jis labiau iš siaubo mėgsta apsėdimus.-o morgas..-tokiu lyg kalbėtų apie saldainių šalį balsu pasako.-galėsi tokiu kvapu kvėpuoti ir apsimesti dailininke ar rašytoje, visgi fantaziją skatins.-pabaksnoja į galvą.-na aš tau padovanosiu sėklų pokelį, patikėk, net neatplėšiu,-nusišypso ir susikiša rankas į kišenę.-pati pasisodinsi, čia nebus gėlė, bus sėkla kokia nedidelė, kad pakelti lengvai galėtu,-ištraukia vieną ranką iš kišenės ir pasikaso galvą.-tai kam tu kaktusą traiškei ?-toks biški nesuptatęs liko.-na ir šiaip.... tas kaktusas auga dabar ar nelabai ?-kilstlėjo antakį
-dažniausiai,-nusijuokia.-būna ir smagių kartais,-vėl taip nelabai tiki savim, pačiam šitas pavyzdys nepasitaikė, bet jis girdėjo.-tai čia yra dauguma žmonių kuriems niekas nebėra įdomu,-tada pasižiūri ale grąsinančiai.-aš skaitau laikraščius.-atšauna ir toliau filosofuoja.-čia jau nesvarbu giminė ar ne, visgi visi kažkam yra giminaičiai.-tada ir ji kažkam turėtų būti tokia bjauri.-kaikurie studentai mokinasi, kiti žmonės ir dirbdami rimtą darbą tik tusavojasi.-pasižiūrėjo į kažkokį praskrendantį kirą.-visko reikia su saiku gi..
-ramus žmogus.. ramus žmogau kuo tau giminės nusikalto?-nusijuokia vėl pasižiūrėdamas į ją.-mc.. turi škotiškų šaknų.-nusišypso švelniai jai.-galėsi kada vykdyti ekspediciją, prarastų šaknų beieškant.-toliau vilko kojas po truputi smėliu.-o Norvegiją kažkodėl maniau žmonės mėgsta...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 07 04 2012, 7:25 pm

-Na žodžiu... - nutęsia, - ta gėlė siaubinga, smirdi ir šiaip nėra itin graži, gerai, kad bent labai retai žydi - pavarto akeles kiek susigūžusi ir vėl švarkelio apykaklę prisispaudžia prie kaklo, kad vėjas tiek nepūstu.
-Fantazija pas mane ir taip gana laki ir vampyru yra ir demonų... gal net ir vilkolakių - kiek prisimerkusi pamąsto. Vis dėl to mėgsta fantazuoti ir gyventi fantazijų pasaulyje mergina. Nuo mažens augusi su įvairiomis pasakomis ir filmais gi.
-Tas kaktusa... hm, kaip čia ir pasakius. Auga ji, tačiau ne pas mane - kiek susiraukusi pasako. Skaudžiai susibadė gi per jį, ims ir laikys dar čia toki padara pas save namuose. - Nemėgstu daiktų per kuriuos nukenčiu tiek fiziškai, tiek emociškai - gūšteli lengvai petukais ir atsidūsta.
-Tu skaitai laikraščius... - vėl nutęsia - na aš nesakau, kad tai blogai, tad nereikia čia taip jau - pamosikuoja rankomis taip lyg norėtu pasakyti "aš nieko blogo nenorėjau" - Na aš tai nemėgstu skaityti laikraščių, geriau jau kokia gera knyga, negu nuvalkiotos miesto istorijos. Be to tereiktu prisitrinti prie laiptinių sėdinčių bobučių ir sužinotum daug daugiau apie viską ir pinigų leisti nereikėtų - nusijuokia žiūrėdama į vaikinuką ir tada užvertusi galvą stebi dangų.
-Man giminės... mažai ką reiškia - gana tyliai pasako. - Na, o Norvegija... šauni šalis, tačiau kai gyveni ten gana ilgai,gi nusibosta, jei esi nuotykių ieškotoja, tai negali ramiai vienoje vietoje pabūti - šyptelėjusi pasako neatitraukdama nuo dangaus akių.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Sk. 08 04 2012, 6:48 am

-baisi baisi gėlė,-pradeda juoktis.-man atrodo ta gėlė buvo išvesta koncentracijos stovyklose ir žmonėms ji būdavo pririšama prie nugarų, kad nuo tragiško kvapo palengva nusibaigtų...-truputi ironizuoja žmogus, man atrodo matosi. pasižiūri į ją, nusišypso.-jeigu šalta galim kurnors į užuovėją eiti.-tada atsisuka į jūrą
-aišku,-palinksi.-o buda būna ?-nusijuokia, jeigu mano, kad demonai yra tada dievu ar dievais tikėti irgi turėtų.-tiesa, o vampyrai žiba?-prisimerkia pasilenkęs prie jos. na gi įdomu jam jis žiba ar ne, tikisi, kad sakys, kad ne.. visgi tada nesutraumuotas žmogus būtų, bent iš vienos pusės
-tai tu ir katės tikriausiai neturi,-tokiu patenkintu balsu pasako.-matai, kokia tu šaunuolė, persodinai gerai kaktusą, gražiai auga dabar,-nusijuokia.-ir nesvarbu kur...-šiaip jis kaiptik laikytų ir jaustųsi kokiu nugalėtoju, va bjaurybė kaktusas mane subadė, bet padariau ką noriu..-hm.. bet tada manau daug dalykų turėtum vengti.-visur blogų emocijų susirasti galima visgi, tai jis tik trukteli pečiais ir toliau žiūrėdamas į tolį eina
-aš skaitau laikraščius.-tokiu ir ką tu man tonu pasako.-reikia susižinoti, kas pasaulyje vyksta..-o mintyse svarsto kaip išgyventi kai nežinai kas vyksta, poto pabėgs koks maniakas ir ji nežinos ir bus po alvikos.-aš visada parodau, kad reaguoju labiau negu yra ištikro, todėl nekreipk dėmesio,-nusijuokia iš jos gestų.-tai matai knygos vėl kitas reikalas, man jos irgi ištikro patinka,-palinksi, šiaip jam patinka geri realistiniai romanai, nėra jis už fantastiką.-tai jeigu tau rūpi ką bobutės kalba užtektų,-pasipurto.-bet manęs kas su kuo miega nedomina.-na tada internete yra irgi laikraščiai, nebūtina leist tuos pinigus-trukteli pečiais, jeigu čia jai visas laikraščių blogis. žemai nuleidęs ranką ir ją ištiesęs pareikalauja high five.-man irgi mažokai, Norvegija perdaug nerūpi.-palinksi.-tai gali ir ten ramiai būti prie žibinio
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Tr. 11 04 2012, 2:44 pm

pasižiūrėjo į gerai užsnūdusia alviką, šyptelėjo ir atsiduso. Užrašė savo numerį ir įpraudė į jos rankas.-kadangi miegi, tavo neišpešiu.-out
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 2:56 pm

Atsirado kaip tik tada kai buvo tuščia pakrantė. Pasitvarkė savo rūbus bei tašę kurioje buvo pilna reikalingu daiktu.Nespėjo dar jų nunešti kambaryn.Taigi pasidairė ir laukė Naros.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 3:19 pm

Ji nešdama batus rankose ėjo per smėlį lėtai ir žiūrėjo į saulėlydį, kuris ramino jos širdį ir visus tuos jausmus, kurie siautėjo jos širdyje. Akimis kartais paieškodavo jeremio.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 3:22 pm

Aišku jis pajuto merginos emocijas ir gera energija.Taigi iš kart pasisuko i ją ir nebandydamas slėpti garsų, priėjo prie jos.Sustojo už kelių žingsnių nuo pačios, kad neišsigastu,-Matau tikrai jausmai tave kankina,-su miela šypsena pasako ir galiausiai ją apkabina.Nes bo senokai ją mates,-Labuka dar karta, nes i akis smagiau sveikintis.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 3:29 pm

Nusišypsojo, ji taip pat apkabino jį ir meiliai nusšypso. - Na šiekt, tiek, atsikratyt jų negaliu. - kiek atsitraukė ir pažiūrėjo į jį, išgražėjusi, kiek suvyriškėjusi. - smagu tave vėl pamatyti ir apsoliučiai pritariu tau, kad face on face is more fun. - linkteli ir kresteli galvą, kad atliptu visos sruogelės, kurias vėjas žaismingai jai užkabindavo ant akių.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   

Atgal į viršų Go down

Jūra

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next