It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Jūra

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 3:32 pm

Jis dar laikė ja akimirka prie savęs ir tada atsikabino savo rankas nuo jos tokio liekno kūnelio,-Taigi teks išpasakoti visą tų jausmų atsiradimo situacija, juk žinai kad moku išklausyti ir niekada neišduodu,-nusišypso dieviškai ir tada ramiai pasidairo. Atvėres savo tokią tašytę ir išsitraukia dailiai sulankstyta antklodę.Ją pasitiesė ant smėlio ir prisėdo,-Prašau prisijunk, nes labai nebenoriu ant kojų stovėti. Ką tik iš kelionės, tai net pailsėti nespėjau. Na teks dabar pailsinti kojas,-lėtai ištiesė kojas,kad padai dar būtu ant smėlio.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 3:37 pm

Šyptelėjusi, ji pasilenkė ir visų pirma padėjo batelius, o paskui ir tašę, o galiausiai ir dupcę. Angelė prisitraukė prie savęs kojas ir jas apkabino. - tai kur dabar dingęs buvai ? nes susisiekt tai tikrai negalėjau. - šyptelėjo ir žvilgtelėjo į jį. - tiesa sakant, markas man naują galią davė tai dabar šiekt tiek nestabiliai su ja laikausi, bet bent suvaldyti galiu ir panaudoti geriems tikslams. - nusuko galvą į horizontą ir giliai įkvepė to jūriško kvapo, kuris buvo it vaistai jos išsiblaškiusioms emocijoms.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 3:41 pm

-Truputi keliavau tenais kur net telefono tinklai negali pasiekti.Taigi dėl to labai atsiprašau, kitą kartą jeigu dingti norėsiu, pranešiu būtinai tau kur mane atrasti imanomą būtu,-šypteli ir akutėmis atsiprašė dėl tokio jo neapdairumo.
Išgirdes apie jos naują galią, itempė ausytes ir žvelgė i ją,- O kokia tiksliau tai galia?-susidomėjas padidėjo, tai dabar lauks jos atsakymo. Kai jinai nusuko veiduką i horizonta, su rankutėmis pasirėmė i antklodę ir užvertė galvą viršun,-Reikės ir pačiam susitikti su Marku. Pasirodyti.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 3:48 pm

- kiek girdėjau, tai jis apsčiai laiko neturi, nes šeima, žmonės, kurie laukia eilutėje, kad ištrint atminty apie visa ta blogį, kuris sukuriuoja aplink juos. - šyptelėjo ir vėl grįžo prie jeremio veido. į galvą parėjo prisiminimas apie ta nicole, kuri negražiai elgėsi, net nepadekoja, bet ji staiga numetė visus prisiminimus, kad pagaliau jos smegeninė gautu poilsio. - dvasinių bei fizinių skausmų gydymas, bet tuo pačiu ir pajautimas kiekvieno žmogaus ar net velnio jausmus, bet manipuliuoti negaliu. - ištiesė kojeles. - būtinai pranešk, gal prieš tau KADA išvykstant susitiktume. - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 3:52 pm

-Atras laiko man, matyt reikia pasižymėti kad sugrižau ir padėsiu dėl to blogio. Mėgstu su jais dorotis,-plačiai nusišypso.Jam tikrai vadinasi pasisekė grižti kai yra ką veikti,-Nebloga galia tavo leisk pasakyti. Mano palyginus su tavają tai paprastas dalykas,-jis taip vos pajudina galvą, bet akys toliau žiūrėjo i ją, ir negalėjo atsiplėšti,-Žinok kai dingsiu, ne tik susitiksime, bet kartu keliausime.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 3:56 pm

šyptelėjo kaip tame avatare ir mirktelėjo jam. - būtų didelė garbė. - linktelėjo, iš tiesų, kaip nekeista ji jautėsi atsipalaidavusi ir nebe susikauščiusi, tikras stebuklas. turbūt, žmogus esantis šalia skleidžia kuo geriausia aura ir tai pavekė ją. - kad ir kokia būtų paprasta galia, ji visada praverčia, nesvarbu, kada ar kur tektu ją panaudoti. - su kojų pirštukais lietė, kasė smėlį, o ir žvilgsnis ten jos buvo apsistojęs. - jei kada pagalbos reikės besidorojant, kviesk. - šypteli.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 4:01 pm

-Na taigi matai, man būtu irgi garbė kad keliautum. Juk galiu pasirodyti kad esu koks išprotėjas dievukas kuris naudojasi viskuo kas yra aplinkui,-galiausiais neištvėres nusijuokia saldžiai,-Niekada nesisekdavo vaidinti man.Tad esu prastas aktorius,-vos suvaldes juoką pasako ir kelias akimirkas gyliai ikvėpė kad būtu nuramintas visiškai juokas,-Galios reikalingos jeigu nori apsiginti,-ištiesė savo ranka, delniuko viršun. Per kelias akimirkas ant jo rankos susidarė ledo statulėlė panaši i maža angeliukę. Tada šypteli,- Beto galia mano, galima laisvai pradėti kabinti panas klube, nors tas dalykas jau seniai daromas buvo.Nemanau kad šias laikais be mersedeso ir milijono saskaitoje, pakabintum kokia panelę.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 4:07 pm

- mane tikrai pakabintum, aš įsisenėjusi romantikė ir manęs nei balti leksusai, nei milijoninės sąskaitos nerūpi, nes ir be jų yra kur kas paprastesnių, gražesnių ir širdžiai mielų dalykų. - išsišiepė išgirdusi jerio juoką, ji net pati užsikretė ir pradėko kikenti, bet mokėjo ir sustoti, kiek krenkštelėjo. - gražus angeliukas. - blizgančiomis akutėmis pažiūri į statulėlę ir paliečia pirštu, o gi, čia pasirodo ledas. kilstelėjusi antakį, tarstelėjo - manipuliuoji ledu ? - nustebusi ir tuo dar netikėdama, šyptelėjo. Atsisėdo šonu, pasiremdama dešine puse. - ir nereikia vaidinti, vaidyba tik gadina tikrąjį tu ir nebelieka tikrų jausmų. - užkišo ranekel plaukus už kairės ausies ir tebežiūrėjo į tą mažą angeliuką jo rankoje.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 4:17 pm

-Et tada matai, žinosiu jeigu kada sugalvosiu kabinti taip tiesiogiai tave,-su miela šypsena tą statulėlę pastatė prie jų ir tada vėl akimis grižo prie jos,-Ledu manipuliacija nuo pat pradžių turiu. Privargau kol sugebėjau ją ivaldyti taip kad galėčiau be jokių pastangų naudoti, kas seniau atrodė sunku,-parodė pirštu i statulėlę,-Ją kures seniau bučiau kelias valandas,o dabar kelios akimirkos,-laimingas toksai jisai buvo, nes tikrai gera energija iš jos, poveiki darė,-Vaidinti galima tik tada jeigu tokia užduotis yra per koki tūsą ar renginy. Tada net katinų pūkių sugebėčiau.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 4:24 pm

- mes visi kažką sugebėtume, tu pūkį, aš kokią verkiančią teresę, šiais laikais viskas įmanoma, kai to labai nori. - paėmė į rankas tą statulėlę ir akimis tirinėjo kiekvieną griovelį ir to angelo bruožus. - nuostabi galia, nieko negaliu prikišti, aš ir tokios visai norėčiau. - prikando lūpą ir šyptelėjo jam. kažkaip keistai norėjosi šypsotis ir niekada nesustoti, ji jau nebe prisiminė kada tai darė net. - turbūt ir man teks paplūšėti tol kol įgusiu blokuoti kitus jausmus ir atsirinkti tik tuos, kurie man yra svarbus, nes dabar totali maišalynė, negaliu atskirti kartais, kur mano, o kur kito. - padėjusi atsargiai statulėlį, akimis pažvelgė raudonuojančią saulę, kuri jau sakė, labankt. - nu va, kažkam jau leptelėjau kaip mane kabinti reikia, velnias. - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 4:28 pm

-Na tai šis pasaulis pilnas paslapčių ir vaidybos.Gerai kad tarp draugų, nereikia to daryti,-lėtai taip pažiūrėjo i statulėlę ir tada vėl i horizontą.Kol jinai tyrinėjo tą statulėlę, mėgavos saulės paskutiniais spindulėliais,-Šita galia patikėk, pradžioje ne tokia linksma buvo. Mirtinai užšaldžiau kelis savo gyvunėlius kai keliavau.Tai dėl jų net dabar prisiminus, liūdesis paiima.Bet kuo toliau tuo geriau,-linkteli galvelę, vis žiūrėdamas i dangų.
-Jeigu statulėlė netirptu, padovanočiau tau kaip susitikimo dovana.Bet šią dovaną dabar būtina laikyti kameroje ar šaldytuve.O iš to malonumo manau mažą būtu,-nusijuokia truputi ir atsisuka,-Nesijaudink, daugiau niekam neprasitarsiu,-tyliai jai pasako i ausytę.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 4:39 pm

koketiškai prikanda lūpytę ir pamirksi savo tankiomis blakstienomis, nusijuokė - ne, ne, nesakyk. - papurtė galvą ir pažiūrėjo į angelą, kuris tikrai ne itin ilgai užsibuvo užšąlusioje būsenoje. - na nieko, kada nors padarysi man labai fainą kita angeliuką ir aš tada nusipiksiu kokią nors stiklinę dėžę, kurioje cirkuliuoja šaltis ir tada galėsiu visiem rodyti ir girtis. - atlošė galvą ir atsiduso nežymiai. - būtent, draugai bei šeima, mus išlaisvina ir nereikia jokių kaukių, kad jaustumeis saugus. žinoma, jei tie draugai yra ištikimi ir tikri. - grįžta akutėmis prie banguojančios jūros, pakilo noras nusimaudyti, bet mintyse iš kart nusikeikė, kam nepasiemė maudimuko. atrodo it vanduo būtų šiltas ir kviestu ją, jame pasituškenti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 4:44 pm

-Padarysiu būtinai, jeigu tik norėsi,-nusišypso žaviai ir pagavo jos žvilgsni i ji.Tai žiūrėjo i jos veiduką,-Oho tikriai gyliai pasakyta mintis Nara.Galbūt vertėtu tau eiti mokinti vaikų filosofijos arba psichologijos. Tikriausiai būtum pati mėgstamiausia mokytoja, o vaikinukai iš aukštesnių klasių, tave kasdien nužiūrėtu,-jis vėl pasekė jos nusukančias akis ir pažvelgė i vandeni,-Nori maudytis?
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 4:50 pm

- gali būti. - žiūrėdama į vandenį linktelėjo ir išgirdusi apie filosfavimą ji atsisuko į jį ir pažiūrėjo, šįkart tiesiai jam į akis. - kai buvau žmogus vaikystėje, aš svajojau tapti psichologė, o kai buvau šiek tiek vyresnė norėjau būti filosofė su daktaro laipsniu, bet gavosi kaip gavosi. - nusišypsojo. angelė iš tiesų turjėo potrauki tokiem dalykam, turbūt tai genai. - vaikinukam tektu nusivilti, nes aš į juos nežiūrėčiau. - kiek kitaip apvertė jeremio žodžius, kita linkme.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 4:56 pm

-Nu tai tikrai kodėl nustojai norėti tokių dalykų.Buvimas angeliukę, nepakeičiau norų, ar ne?-jis plačiai išplėtė akis.Pirma karta sutiko mergina kuri domisi tokiais dalykais.Tikra retenybė sėdi šalimais.Akimirka peržvelgia angeliuko statulėlę kurios vietoje dabar bebuvo tik šlapias smėlis,šypteli plačiai,-O taigi kaip ir nežiūrėtum. Manau net pats aš užsirašyčiau i tas pamokas
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 5:05 pm

- gal man tada pradėti ruošti kursus privačiai ? dar geriau bus, nei pamokos, kiekvienas gaus asmeniškai atsižiūrėti. - nusijuokė ir kumštelėjo su ranka jam į alkūnę. - šmaikštuolis tu. - jai patiko dievo draugija, jautėsi maloniai, atsipalaidavusi ir jokie jausmai jos nebe kamavo, jautė tik save ir savo emocijas. - o tu tikrai padedi išvaikyti mano jausmus ir leistis būti atsipalaidavusiai. - pasuko galvą į jį ir mirktelėjo jam. - na, angeliuko darbas nėra paprastas ir negali žinoti, kada, kur ir kas įvyks, o jei tuo metu mokinčiau kitus, pasak tavęs, mokykloje, tai negalėčiau nei mokinius palikti, nei savo angeliškos pareigos atlikti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 6:27 pm

-Jei taip darysi, pirmas klientas būsiu aš,tad nusiteik rimtai mokinti,-nusijuokia tyliai ir tada nežymiai žvilgteli ją visą.Gavęs ta menka smūgi, suvaidina kad svirduliuoja,-Oh my god, juk negražu mergyt muštis,pasakysiu tėvams,-nusijuokia jau linksmai ir tada baigę klausytis jos sakinių pasakytų,-Prašom, visada tavo paslaugomis.Juk aš esu teigiamų emocijų užtaisas, kuris visus veikia, net ir blogiukus verčiu būti geriausiais ir doriausiais.Matyt talentas užslėptas ar kažkas dar,-jis lėtai susidėjo rankas ant kelių ir juos pasitrynė,-Taj tada tavo tiesa. Būk angeliukė ir gelbėk žmonės nuo pikto, amen.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 6:32 pm

- man patiko šita malda, tokia simpatiškai skambanti. - nusijuokė ir pažiūrėjo ką jis ten su tais keliais išdarinėja, kilstelėjo antakį. - ačiū, kad leidai, pasinaudosiu, kada man tik prireiks, nes prisiprašei. - kyšteli liežuviuką ir išgirdusi apie mušimasi, ji one more special give poke to him, išsišiepė. - niekas ir nesimuša. - visiškai rimtai pažiūrėjo į jį. - tave priimsiu, kada tik norėsi, galėsiu mokinti ilgai ilgai ir siaubingai ilgai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 6:35 pm

Jis paskutini jos smūgi pagavo ir tada ją prisitraukė prie savęs arčiau ir apkabino,-Nu matai, jeigu dar pasimuši, teks konfiskuoti tavo rankutes,-toks pusiau rimtas pasako ir šypteli kai jinai atsiduria prie jo, kelių cm atstumu. Jis juk nesitikėjo kad jos jausmai jam patiks taip fainai,-Mokinti galėsi, bet jeigu reikės mano pagalbos kam nors, tai teks dingti.Ir manau neprieštarausi.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 6:40 pm

- man atrodo, ne tau vienam čia gali prireikti, gi aš irgi galiu dingti, pradingti ir grįžti arba nebe. - leptelėjo, kai net nepajuto, jog jeremis ją prisitraukė taip arti savęs ir pažiūrėjo į jį pro šoną, nes ji sedėjo šonu prie jo. - mano rankutės, mano asmeniniai daiktai, tad konfiskuoti nepavyks. - su alkūne bakstelėjo jam kažkur į pilvą ar šoną. - na matai, vis tiek galiu judėti. - nusijuokė. angele net nemanė, kad jeremis imsis tokių drąstišku veiksmu, net pagalvojusi nebūtų, bet matomai jinai jam kažkuo patiko ir tai leido narai pajusti kaip pasitenkina josios moteriškas ego.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 6:42 pm

Jis pajuto tą jos silpna prisilietima,-Et matai, man galima.Aš juk dievukas,nors ir ledų,-nusijuokia tyliai ir tada ją pasuko kad jos nugarytė atsiremtu i jo pilvą bei krūtinę,-Neisivaizdavau kad mane vieną diena baksnosi su alkūnėmis. Manau tikrai ilgai buvau dingęs iš šių žemių.Bet nieko, atsigriebsiu.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 6:46 pm

- malonėk atsigriebt, nes atrodai it į kosmosą būtumei išvykęs. - nusijuokė ir prigludo prie jo krūtinės ir stebėjo dar vis bandančią pasislėpti saulę. šis pojutis toks mielas jos širdžiai buvo, toks tikras, jog ji negali dar vis tuo patikėti. - viskam ateina laikas, net ir alkūnėm.. - numykia it norėdama dar kiek pratęsti savo mintį, bet staiga sustoja ir nieko nebesako, nes tai per daug šventvagiška būtų, tad prikando lūpą ir atlošė galvą į krūtinę. - kad esi dievukas ledų tai dar neturi reikšti, kad išsgąsiu. - susidėjo rankas ant savo kelių.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 6:50 pm

Nusijuokia tyliai ir pats pažvelgia i saulės pusę, kuri dar kelis spindulius paleido ir pasislepė po vandeniu.Taigi isivyravo rami nakti su pilnu dangų mažų žvaigždučių,- Tiek nebuvau, bet keliavau tenais kur žmonių ar kitų padarėlių nebuvo.Ir patikėk ne apie Antarktida kalbu,-nusijuokia tyliai.Nors tas ledo šalis jam patiktu, juk laisvai viskuo kas yra aplinkui galėtu manipuliuoti,-O kam dar ateina laikas?-šypteli taip švelniai belaukdamas jos atsakymo.
Atgal į viršų Go down
Tatiana Lucile Sorajan

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 6:54 pm

užvertusi akis į žvaigždes ji mąstė apie jas, bandė pajusti jas, bet tas dievuliuko klausimas privertė ją grįžti prie jo veidą, kas be ko, teko pasukti taip, kad jį būtų galima matyti. - ateina laikais ir nueina, kai jam jau relizacijos data pasibaigia. - nusijuokia. - tiesa saknt, pats pagalvok. - sumurkė it balsu duotu užuomina, bet po kiek laiko vėl įsitaisė, pasiraivė jo glėbyje ir stebėjo ramią jūra, kuri it būtų nuo kažko pavargusi ir dabar ilsisi. patiko jai tas vaizdas. - antarktida yra gerai, visai norėčiau ten paatostogauti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 6:57 pm

-Na čia gili mintis pasakyta.Nežinia kaip sugebėsiu ją isisavinti,-nusijuokia tyliai ir tada laikė savam glėby taip lengvai ir vos tada palietė jos plaukus ir žaidė su mažytę sruoga.Stebėjo vaizdus ir net akimirka isivaizdavo kaip toki vandenyna, būtu paversti leduku vienu.Tokia mintis tikrai pralinksmino jo emocijas.Turbūt jas turėjo pajusti angeliukė kuri glaudėsi prie jo,-Na tai tu ir ekstremalė. Tenais begalo šalta ir tada dar kur pasidairysi tai sniegas ir ledas.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   

Atgal į viršų Go down

Jūra

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next