It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Jūra

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Pen. 13 04 2012, 11:58 pm

-Matai, lemtis visada išsprendžia tai kas yra neišvengiama ir atrodo bus amžinai,-lėtai glausdamas ją prie savęs, užsimerkė nes nuotaiką ir energija buvo kaip šiltas vėjelis kuris patekes i jį pradėjo degti kaip deglas, kuriam nevalia užgęsti,-Puosėlėsių ši jausmą ir saugosiu visada ir visur, kol būsiu šioje žemėje,-jam tokie žodžiai reiškė kur kas daugiau nei paprasti jausmai juntami savo šeimai ir pareigai žmonės. Meilė galingiausia bangą ji užpylė be jokios galimybės pabėgti.Nors ir pačiam to nenorėjosi, tiesiog mielai skendo jausmų vandenyje.
Jo šypsena lūpose liko tokie miela ir pirštuku pervedė per jos skruosta, bandymas suprasti kodėl jie jos paraudo.Tada sužiūro i akis ir pamatė blizgesi kuris reiškė tikruosius jos jausmus kurie atsivėrė iš širdies,-Man dabar yra laimingiausia diena per daugeli metų.Dabar nesijaudinu dėl nieko, nes galvoje ir širdyje likai tu viena,-jusdamas jos kvėpavimą bei širdies plakimą, gana greitai nurimo ir truputi net užsimerkė. Bandė isijausti i akimirką,kuri per laiko maža vienetą tapo diena kai jis gali laisvai išleisti savo jausmus.Jų rankos kurios buvo susijungusios, vėl tekėjo tą pati srovelę, bet ši kart lėčiau ir tikrai nedarydama jokių staigių žybsniu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 12:14 am

naros širdyje įsivyravo patys šilčiausi jausmai kokius tik kada yra jautusi. ramybė apėmė visą jos kūną ir ji tegalvojo apie juos du ir apie tai, kad kartais iš tiesų likimas mėgsta pokštus, o šiandien tai ir pasitvirtino, nes susitiko su žmogumi, kurio senai nematė ir šnekėjosi apie visus svarbius dalykus, jausdami, jog jie vienas kitą myli, brangina. - lemtis yra apsukri ir ji bet kada gali pakreipti taip kelią, jog nustebsi juo nuėjęs. - šyptelėjo ir nusivalė laimės ašarą nutekėjusią jos skruostu. žvilgtelėjo į beveik vieną gęstančią žvakę, kuri degė vis karšiau norėdama išlaikyti it viltį savyje, uždegti kažką. visaip kaip ir jos viduje. kiekvienas ištartas jeremio žodis, suvirpindavo jos širdį iki laimės, iki šypsenos, kuri pasirodydavo vis dažniau jos viduje. - manau, mes abu puoselėsime tai, nes tai unikalus jausmus, jungiantis dvi širdis į vieną. - buvo be galo gera girdėti jo balsą ir ta jausmingai šilta tona, kuris reiškė, jo atvirumą ir meilę jai. - tau ir nereikia jaudintis, tereikia jaustis laimingam ir mylimam, leisti sau būti pačiam savimi. - tyliu, bet aksominiu balsu tarstelėjo ir pažvelgė į mėnulį, kuris buvo šios išpažinties liūdininkas, šyptelėjo vien nuo minties, kad rado tai ko ieškojo, nors nesitikėjo, kad ras. vien ta energija, kuri lėtai, švelniai tekėjo per jų susijungusias rankas, tik įrodė, kad jie yra vienas kitam skirti, jog jie iš tiesų turi pasiklaiuti likimu ir džiaugtis tai ką jis duoda ir branginti šią trapią meilės gėlę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 7:32 am

Jis pajuto jos tokias šiltas emocijas kurios kėlė jam tikra meilumo banga, pereiti per kūna jo. Kad parodytu viską, rankutę švelniai glostė jos plaukus be jokių užslėptų minčių ar jausmų.Tiesiog norėjo kuo nors pamaloninti šią mergina,-Tad su lemtimi geriau nepokštauti, nes poto atsirūgs su kaupu. Tiem kurie maloniai priima jos keliama taką per gyvenima, būna palanki ir padaro kad visada atrastu laime,-jam mintys ėjo viena po kitos kurios susipinusios su jos gera energija, tiesiog virė,-Puoselėsime, kol būsime ant šios žemės. O kadangi esame padarėliai iš dangaus, tai net ir tenais mūsų meilė nedings,-šypteli meiliai ir tada su pirštuku paglostė jos skruostuka.
Energijos banga toliau virpino jo kūneli ir tai buvo malonus jausmas. O kadangi dar prie jo ir mylima mergina, kurią pažinojo tiek laiko, tai net saldu pasidarė mintyse.Jau nieko nebegalvojo, tiesiog džiaugėsi akimirkomis praleistomis šalia jos ir jaučiant tą energijos bangeles tarp jų sunertų rankų,-Būsiu toks, kad mūsų šioji trapi gėlelė virstų tokių stiprių augalu, kurio niekas negalėtu nulaužti ar ištraukti,-švelniai priglaudė savo žanduka prie jos ir taip kuriam laikui pasiliko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 7:45 am

Jis stebėjosi tais jausmais, o ypač ta energija, kuri dar nepaliko judviejų, kuri tekėjo per juos ir juose. ji jautė ji šiltą, mielą ir tikrai reikalingą jai. - bet kartais lemtis būna ir skaudi, įskaudina net tą žmogų, kuris priamė tai ir paskui lemties dėka jam teko panėkinti, bet tikiuosi, kad likimas neiškrės mums ko nors, kas įskaidintu mus abejus. - šyptelėjo išgirdusi tokius mielus širdžiai žodžius, angelė tik galėjo šiuo momentu jaustis mylima ir reikalinga, o tas jausmas buvo be galo stiprus. - tavo žodžiai glosto kiekvieną mano širdies lopinėlį. aš tą augalą laistysiu, kad žydėtu, skleistusi, rodytu savo grožį. tausosime ir mylėsime ją it kažko stebiekulingo dovanota mums. - jai patiko, kad abu sėdi susiglaudę ir ne puola į lovą ar kažkur kitur, o tiesiog mėgaujasi akimirkomis, laime ir tvyrančia atmosferą, žvakės šviesoje, bet staiga ji pajutusi skausmą ir prabilusi instinktą kažką gelbėti, susiraukė ir pažiūrėjo į jeremi. - reikia eiti gelbėti žmogaus, aš jaučiu, kad kažkas žada, nori kažką blogo padaryti tam trapiam dievo kūriniui. - užsimekrusi kvepteli giliai bandydama jutimais nusakyti, kur tas padaras yra, kuris kankina. - turime eiti gelbėti ir trumpam palikti šią romantišką vietelę, eisi kartu ? - atsistoja ir užgesinusi lepseneles žvakių, pažiūrėjo į jį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 7:52 am

-Tegu pabando, tada teks likima pasiimti i savo rankas ir gyventi taip kaip mes norime.Nors skamba savanaudiškai, bet tai būtu geriausias variantas tokioje situacijoje,-lėtai šypteli kai buvo prigludes prie jos.Visiškai nenorėjo trauktis nuo jos net akimirkai. Čia jam taip gera, kaip lyg šiolei dar nebuvo.
Kai jinai pamini žmogu, išsitraukia telefoną ir perskaito sms,-Manau reikia, nes net ir Markas paliepė pasižiūrėti,-lengvai ir gana greitai visi daiktai čia buvę dingo.Ir jie liko toje mieloje tamsoje,-Greičiau bus jeigu keliausime mano būdu,-atsistoja prie jos ir paiima jos dailią rankutę,-Pabandyk nurimti per kelionę,-ir kartu su ją dingo, tarsi čia jų ir nebūtu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 7:54 am

fly fly away.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 10:42 am

Pirma karta po geru desimt metu Dominykas priejo Jura. Jautesi truputeli "nepilnai",bo Eluisos salia nebuvo. O pavertimas ja i vampyre sukure tarp Domo ir jos toki nenutraukaima rysi,kad net baisu. Vis patikrindavo mintyse,ar jai viskas gerai. Nieko blogo nejaute,bet visvien buvo neramu. Juolab kad ji dabar galbut yra...ech. Vaikinas paeme akmeni ir sviede ji kuo toliau i jura. Ir,tiesa sakant,akmenukas taip ir nuskrido kazi kur.
Atgal į viršų Go down
avatar
Neela Mishelle Ross
The hardest thing to do is watch the one you love loving someone else

•naudoju : Rachel Bilson
•parašiau : 6289
•myliu : Aleksą

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 10:57 am

o netuoliese sedėjo Liza, ant smėliuko ir žiūrėjo į tolį. vis mąstė apie savo gyvenimą ir kodėl jai vis kažkas ne taip kaip reikia. gal dėl to, kad jos charakteris šlykštus, bet nieko nepakeisi. tokia jau ji.
Liz sėdėjo ir pirštais vedžiojo po smėlį, nieko nejausdama kas aplink ją dedasi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 10:58 am

(Ou mai gad kaip pradet bendraut? :DDDD)
Atgal į viršų Go down
avatar
Neela Mishelle Ross
The hardest thing to do is watch the one you love loving someone else

•naudoju : Rachel Bilson
•parašiau : 6289
•myliu : Aleksą

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 11:00 am

((he he. paklausk kiek laiko ;DDD))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 11:01 am

Domas irgi skendo mintyse. Kaip ir tas akmenukas vandenyje. Staigiai,grietai,be emociju. Ejo atbulinkas iki kopos ir klestelejo visai salia Lizos. O tik tada pajaute,kad ji cia. Velnias,tos mintys isbalansuoja bet kokius jutimus. Vampyras pasijaute kvailai. Vien todel,kad nepaziurejo kur sedasi ir dabar idiotiskai pasukes galva stebejo ka mergina braizo ant smelio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Neela Mishelle Ross
The hardest thing to do is watch the one you love loving someone else

•naudoju : Rachel Bilson
•parašiau : 6289
•myliu : Aleksą

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 11:05 am

- m, labas. - ji nusprendė pasisveikinti su žmogeliu, nors net nepažiūrėjo į jį. nemandagi mergina, bet gal kas kada nors jai pasakys, kad taip negalima elgtis, nes jai tai yra normalu ir viskas čia yra gerai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 11:08 am

Domo charakteris ir manieros irgi ne is aukso kaltos,taip kad viskas ore. Vaikinas prunkstelejo trumpai ir nusuko akis. Keista,bet nekeite sedejimo vietos. Ir visgi kompanjone buvo daug daug daaaaaaaug geresne uz bet koki demona.
-Kuom jura patrauke? - netiketai paklause. Jam netgi rimtai buvo idomu kodel butinai jura.
Atgal į viršų Go down
avatar
Neela Mishelle Ross
The hardest thing to do is watch the one you love loving someone else

•naudoju : Rachel Bilson
•parašiau : 6289
•myliu : Aleksą

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 11:15 am

- jūra? nežinau ji rami, bet jos visi bijo. jei ji nori, ji gali viską suniokoti čia. bet visgi raminanti. net nežinau. - gūžtelėjo petukais, bet piešti nenustojo. bet visgi vaikinas pagaliau ją sudomino ir ji pakėlė akis.
- o ką tu čia veiki? - kilstelėjo antakius, pakreipusi galvą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 11:20 am

-Galbut. Jei tik panoretu... - nuzvelge vandeni ir atsiduso.
-Galbut ta pati ka ir tu,tik kad nepiesiu ant smelio,-trukteli peciais.
-Jura daug maz atitinka mano mintis dabar,-priduria ir vel pasuka zvilgsni i mergina.
-Seniai bemaciau vampyra,kuriam patiktu nusiraminti ir dar tokioj neiprastoj jam vietoj.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 6:15 pm

Domui per sirdi lyg trys peiliai perejo. Eluisai kazkas negerai...Nebekreipe demesio jau i mergina ir staigiai atsistojo nuo smelio. Nusivales biru daikta nuo visur,atsisveikino.
-Iki,-kazkodel nepasake "ate". Gal tas "iki" taip netycia issprudo. Zodziu,Domas nuejo atgal,is kur atejo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Neela Mishelle Ross
The hardest thing to do is watch the one you love loving someone else

•naudoju : Rachel Bilson
•parašiau : 6289
•myliu : Aleksą

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Št. 14 04 2012, 6:16 pm

- hm. - ji nieko jam neatsakė tesiog lėtai atsistojo ir nuėjusi prie vandens, stebėjo besileidžiančią saulę...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Sk. 15 04 2012, 6:31 pm

supykusi ant Adamo, kad taip pabėgo, apsirodo prie jūros. atsidusus prisėda ant smėliuko ir tiesiog žiūri kažkur į tolį. mintyse dėlioja visus įvykius, keikia visus iš eilės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Sk. 15 04 2012, 6:46 pm

Nusiavi aukštakulnius. Lėtai priėjo prie merginos. Po tų visų yvykių, jei labai reikėjo kraujo. Nieko nesidrovėdama įkando tai merginai į kaklą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Sk. 15 04 2012, 6:47 pm

ne nu ir vėl kraujo gėrimas, Nikos kraujas net nespėjo atsistatyti po paskutini gėrimo. vargšiukė net nespėja susigaudyti kai pajaučia aštrų skausmą kakle. tyliai suinkščia, bandydama nustumti merginą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Sk. 15 04 2012, 6:50 pm

-Net nebandyk priešintis,- sušnypštė. Gėrė tą jos kraują godžiai. Kol gėrė ji iš kišenės ištraukė peilį ir buteliuką. Prapjovė riešą ir į tą buteliuką prileido į jos kraujo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Sk. 15 04 2012, 6:54 pm

jau o biškį pradeda sąmonę praradinėti, nes visgi kraujo tai daug mergyčka netenka. jau galvojo, kad vėl bus viskas gerai, o čia iš oro užpuolė. -prašau paleisk,- tyliai suinkščia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Sk. 15 04 2012, 6:56 pm

- Net nesvajok,- paleido jos kaklą. Užsuko buteliuką ir su peiliuku įsidėjo į kišenę. Pastūmė ją. O pati atsisėdo ant smėlio
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Sk. 15 04 2012, 6:57 pm

merginai ją paleidus Nika iš paskutinių jėgų atsistoja ir patraukia smėliu kažkur tolyn. nori iš čia pabėgt, nori namo, ten bus saugi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   Sk. 15 04 2012, 6:59 pm

Pavartė akis. Greitai atsirado tiesiai prieš Nicą. Ji ją pastūmė ir krito ant žemės
(( Sorry, bet turiu lėkt, pratęsim rytoj :P))
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Jūra   

Atgal į viršų Go down
 

Jūra

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-