It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Miškas   Kv. 29 03 2012, 6:55 am

[i]

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 6:54 pm

bėgo jos ganėtinai ilgai, kol pateko į miško tankmę, į kurią Nora net nebūtų atėjus, jei nebūtų genama šitokios baimės. kai jai jau atrodė, kad saugu, mergina dribo ant žemės ir ėmė sunkiai kvėpuot.
- Atsiprašau, - pajėgė pasakyt vieną žodelį
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 6:57 pm

Kad ir jaunutės, šios merginos nesugebėtų pabėgti nuo Damiano. Jis netrukus atsidūrė visai šalia gulinčios Noros.
- Tai gi... Miškas... - Užvertė galvą ir pažvelgė į medžių viršūnės, na gal ir nebloga vieta, kol nesuuos koks gerutėlis, nors iš tiesų jis šiandien to ir sieks.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 6:59 pm

( a jūs galit ne taip super greitai rašyt :DD aš nebe suvokiu kame pušys auga :D)

nusivarto bebėgdamos į mišką ir sustoja ties kažkokių kelmu ir pasilenkusi dūsauja. senai vaikas besportavo. - tu gal proto netekai ? juk jis didelius pinigus kainuoja. - pakelia akis į ją ir kiek atsilenkusi apsidairo ar to vampydančio bepročio nebėr šalia. - gal kur bėgam ? pvz į kokį namą. - svajoja apie savo rūsį, kurį jos tėvas iškasė, kur niekas įsbraut negalės. devyniom kodinėm spynom apviniotas ir dar iš titaniško plieno sudėtas. Po kiek laiko pažiūri į dički atsiradusi iš niekur už noros ir atsistoja už kelmo. nors žino, kad jis neapsaugos nuo jo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:01 pm

- Aha, į namą! - pritaria, - juk tas beprotis neįsilauš į pvz mano namus. O jei įsilauš, padursiu su peiliu, - ji pašoko nuo žemės ir ėmė įsivaizduojama špaga badyt orą. aišku, ji nematė, kad tas vaikinas jau už kelių metrų nuo jų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:02 pm

- Nora. - su smakru parodė į nenormalų padarą esantį už jos ir pradėjo vėl kiek tankiau šnopuoti.. gal dar ant gal sudainuo vokiška dainele apie schnape krokodil ar kažkaip ten.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:03 pm

(:DDDDDDDDDDDDDD)
- ką? tipo negerai užtvočiau jam? - toliau mosikavos su tuščia ranka kaip tas vyriausiasis iš trijų muškietininkų.
- Nora Muškietininkė, - ji iškilmingai pasakė savo vardą ir ištiesusi ranką su "špaga" į kairę pusę oficialiai nusilenkė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:04 pm

( einam eilę sudaryt, nes tikrai gero iš to neišeis :D )

Demonas pasilenkė ir grubiai sugrėbia brunetę už peties, tuo pačiu ją pastatydamas ant kojų. Jis tuo žvėrišku žvilgsniu žiūrėjo į ją, o tada, neilgai trukus vėl šiek tiek prasižiojo, pasirodė iltys. Damian'as užlaužė jos rankas, o kitu delnu sugriebęs už garbanu atlošė galvą ir staigiu judesiu įkando jei į kaklą. Ne reikėjo jam daug kraujo tad po akimirkos atsitraukė ir ją tiesiog nusviedė į vieną iš medžių, tada pasisuko į blondinę ir šyptelėjo, nusilaižė kraują nuo lūpų ir lėtai patraukė jos link.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:07 pm

Nora viso veiksmo metu baisiausiai klykė. Iš pradžių iš streso, o tada iš skausmo.Kai abu dalykai susijungė į vieną, mergina pamanė, kad išprotės. Kai ji atsitrenkė į medį, pajuto, kad kažkas lūžo. Ji dar nesveikiau klykė, kai pamatė, kad vaikinas eina link Holės ir dabar tas pats atsitiks ir jos naujajai draugei. Nora rėkė rėkė rėkė ir tyliai meldėsi, kad ateitų kas nors ir išgelbėtų jas. Merginai pasileido kraujas iš prakąstų vietų ir grėsė nukraujavimas, tačiau dabar Norai rūpėjo kaip apsaugoti Holę, savo skausmą ji tarsi pamiršo...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:08 pm

(man reikia nuo pc. Lauksit rytojaus, kol ateisiu, ar vaidinsit dviese? jei norit vaidint - vaidinkit, aš tikrai nestabdysiu nieko ;D tipo prarado sąmonę nora, bet nemirs :DD)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:10 pm

( okey jei praradai, tai aš tave pasiimsiu, ok? xDD )
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:10 pm

(ok, tik paskui į pm atsiųsk nuorodą, kur rašyt rytoj :D nes nesusigaudysiu)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:11 pm

( ok ^^ )
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:12 pm

Jinai pakraupusi žiūrėjo į super betmeną ir pažiūrėjo į auganti ąžuolą, bet taip ilgesingai. Noras užlipti nenumaldomai didėjo, bet pagalvojusi, kad tas medis išgelbės jos gyvybė ji dar prisiminė ave maria giesmelę ir ji pradėjo traukti visu balsumu manydama, kad tai pavyks jį atbaidyti ir visu greičiu nubėgo prie medžio ir dideliomis pastangomis užsiropštė ant šakos, o paskui įsitvėrusi ir apglėbusi medį dar užslinko ir ant antros pakopos. Jautėsi saugesnė vis dėl to iki žemės buvo kur kas toli. Susigraudinusi žiūrėjo į gulinčią Norą ir skaudėjo širdį, kad nieko padėt negali vaikas. Pajautė tarp judviejų užsimezgusi konekšianą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:17 pm

Damian'as ją nusekė akimis ir akimirką sustojo, stebėdamas jos judesius. Jis tyliai nusijuokė šiai pradėjus dainuoti ir lipti į ąžuolą. Tada demonas lyg niekur nieko išskleidė juodus lyg derva sparnus ir suplasnojęs jais pakilo į orą, netrukus jis jau buvo šalia merginos.
- Tai kokios baigties norėtum? - Ištarė ir suėmęs ją už kaklo nusileido šiek tiek žemiau ir ją paleido, kad tiesiog kristu. Kai Holly jau atsitrenkė į žemę, jis dar būdamas ore suskleidė savo sparnus ir tiesiog grakščiai nusileido ant kojų. Kiek paniekinamai žvelgė į gulinčią merginą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:23 pm

Ji krisdama nuo šakos jautė, kad gyva tikrai neliks, bet ir nepasiduos. Ji riktelėjo negalėdama nieko pakrutinti, nes skaudėjo ir tvinksėjo nugarą, ko gero bus sulaužęs stuburą tas maniakas. Jai sukosi galvą, bet noras protauti buvo didesnis ir ji ištiesė ranką bandydama pasislinkti link žolės, bet deja jautėsi kaip daržovė, paralyžuota. - O tu baisus žmogus, kad ir vamypras, spėju. - sužvargždė jos balsas silpnas ir bandė akimis surasti Damiano kontūrus. - Nejaugi niekad nepagalvoji, kad be žudymo yra ir kita puse ? - nuryjo sunkiai seiles.

(davai padarom tokį išsipasakojimų valandėlę ? :DD vis bus kas veikt )
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:29 pm

Neatitraukė akių nuo šviesaplaukės, įdėmiai klausėsi jos tariamų žodžių, stebėjo jos judesius, kaip kilnojasi krūtinė nuo kvėpavimo, kaip teka, kraujas po kaklo odą, per venas ir kaip ji ieško jo akimis.
-Mieloji, aš tikrai nesu vampyras... - Atsidūsta ir atsitupia, viena ranką padeda ant kelio o kitą ant jos kaklo. - Kita pusė? - Pakartojo jos klausimą ir pašaipiai šyptelėjo. - Kad tu žinotum, koks jausmas, kai nuo tavęs priklauso kieno nors gyvenimas, kad dėl to žmogaus gali sukelti skausmą kitiems, kad dėl vieno menko žmogaus gali sukelti karą. - Jam visi šie žodžiai kėlė laimę, apskritai visas žiaurumas, skausmas ir kiti kraupūs dalykai jį žavėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:35 pm

Girdėdama jo beriamus žodžius pakraupusi klausėsi ir sudrebėjo. Norėjosi nutraukti jo ranką, bet kadangi ji tapo bevalė mergina ir priklausoma nuo to keisto padaro, jinai nieko padaryt negalėjo, o išsiduoti nesinorėjo. - Karas ir žudymas nėra gerai.. - niūriai lepteli. - pagalvok, kad būdamas umm ne tik šiuo padaru, kuriuo tu dabar esi tu galėtum pasinerti į linksmesnius sluoksnius. Susidraugauti su žmonėmis, leisti laiką. Aišku tu gali nužudyti juos visus, bet kai nieko nebeliks ar tu pasijusi laimingesnis, manau, kad ne.. - sukaupusi visas mintis išdėsto jas lėtai. - juk turėdamas tokią galią gali ir kitaip juos panaudoti, nebūtinai žudant.. - išleidžia atokvėpį ir susiraukia, kai pajunta tampomą skausmą nugaroje ikr sukanda dantis, kad nerėktu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:41 pm

Dabar jau kiek garsiau nusijuokia. Kokia naivi ši mergina... Tegul dievai ir angelai naudoja tas galias, geriems darbams, o Damian'as ne tam sukurtas buvo, o ir keisti savo gyvenimo jis nė už ką nenorėtų, geriau jau jį nužudytų, nei bandytu paversti geručiu, matyt blogio genai per daug stiprus šiame vaikine.
- Klausyk, gražuole... Ne jau manai, kad po tokios įkvepiančios tavo kalbos, tave vešiu į ligoninę, ir atsiprašinėsiu už tai ką padariau tūkstantiems žmonių? - Tada Damian'as ją suėmęs už pečių pastatė prieš save, o po sekundės jau pasodino prie medžio ir atrėmė jos nugarą į kamieną, akimirką žvilgtelėjo į Nora, o tada vėl mėlynas akis įsmeigė į Holly.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:48 pm

Ji tik bandė pokalbį palaikyti ir kad neužmigtu, ir neprarastu sąmonės savo blaivios. - O ar taip padarytum ? - pažiūri ypatingai žaviom akimis, kurias dar niekas nematė. Taip sakant bandė suvilioti jį, bet kai jis ją pakėlė ji turėjo sukaupti visa valią, kad nešauktu ir nesiraukytu, nes atrodė taip, jog ji yra nebe viena visumą, o atskiros dvi dalys viena kabanti apačioje, o kita viršuje. Jautėsi visai kaip skudurinė onutė. Kai atremė Damis ją prie kamieno ji bandė pirštus prajudinti ir kojų pirštus, kad nestingtu, nors ji jautė kaip praranda kontaktą su galūnėmis ir norėjosi kaukti iš nevilties, bet ji principingas žmogus ir kovos iki paskutinio atodūsio. - O tavo akys gražios. - šyptelėjo nežymiai, bet nuoširdžiai, o kas jai daugiau beliko ?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:53 pm

- Žinau. - Visiškai įprastu balsu atsakė į šiokį tokį jos komplimentą. Vaikinas vos vos palenkė galvą į šoną. - Ir ką dabar man su tavimi daryti? - Klausiamai žvelgė, jau net nebegalvojo, ką darys su brunete, ir taip žinojo, kad ją parneš į demonu rūmus, bet kaip dar labiau atkreipti geručius, kad pagaliau nors vienas atsidaigotu čionais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 7:58 pm

Nukreipė žvilgsnį noros link ir ji pagalvojo, kas jai galėtu atsitikt. paskui atsisuko į jį. - O gal tu geriau mane vietoj jos pasiimk ? - žiūrėjo į jo akis nepasiduodama norui jas nusukti. Ji viską padarytu dėl žmogaus, kad tik išliktu gyvas, na o ji, nėra svarbi pėška šiame gyvenime.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 8:02 pm

Vieną akimirką kiek prisimerkė. O tada galiausiai atsistojo ir nuėjo link Noros.
- Tu bijai dėl jos? - Pašaipiai nusišypsojo, kvaili tie žmonės, rūpinasi dėl kitų, kai geriau gelbėtų savo kailį. Tada vėl lėtai patraukė link Holly. - Bijai mirties? - Gal kiek ir kvailokai nuskambėjo, bet jo gyvenime mirtis tiesiog kasdienybė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 8:05 pm

- Jei mirsiu taip kaip tu, o aš kažkiek manau, kad tu miręs... - susimąsščiusi žiūrėjo į noros baltą it popierius veidelį ir susigraudino. tik ne ji... - tada mana tas pats... - užvertusi akis nurijo emocijas ir pažiūrėjo drąsiai į jį. - vienai ar kitaip ne, nes vis vien ji kažkada mane užklups. - ryžtingai pažiūrėjo į jį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 30 03 2012, 8:07 pm

- Nori mirti? Palikti visus kurie tave myli, palikti šį pasaulį kuriame yra tiek gražių dalykų? - Kalbėjo saldžiu balseliu kurdamas kaltės jausmą jos galvoje. Demonas stovėdamas prie jos, uždėjo koją ant jos blauzdikaulio ir tiesiog stipriai jį prispaudė prie žemės, taip, kad girdėjosi, kaip kaulas tiesiog trupa. Tada jis per kelis centimetrus pasitraukia ir vėl pritupia.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   

Atgal į viršų Go down
 

Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 110Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-