It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 6:04 pm

-Mm
Jis suburbėjo kaip koks kačiukas ir negalėjo nustoti jos bučiavęs, o jo galvoje dėjosi keistos mintys, vienos jų vos ne vertė jį eiti toliau, kitos dar laikė Adomuką už virvučių ir suko jį šiek tiek kita linkmė, lyg jam to tikrai reikėtų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 6:08 pm

ji kaip gašloka mergaitė kyštelėjo rankelė po jo marškiniais ir glostė ir bandė įsiminti kiekvieną jo linkį..jo kūnas buvo tobulas ir ji taip pat kažką neaiškaus sumurmėjo. lūpų nei per milimetrą nebuvo atitraukus, juk tokį skanumyną sunku paleisti, kai norisi viską suvalgyti ir nebe palikti niekam. kita ranka atsegė jo kelnių sagtį, galvodama, jog jau laikas ir pašėlti kaip tikriem fainuoliams. holės viduje toks chaosas koks jau senai nebuvo, o dar ta keista trauka, kuri neapleidžia jos prie adomo. ji net tokios traukos nejautė su trevoru.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 6:21 pm

Nuo tokio jos elgesio, Adomuko kraujas tiesiog užvirė, stebuklas, kad dar pro kraštus neprasiveržė. Vaikino rankos buvo greitesnės už protą, jus nuslydo mergino liemenių, suėmę atsargiai ją už sėdmenų ir padarė taip, kad Hollės kojos apsivytų aplink jį patį, tuomet laikydamas mergina visai prie pat savęs, jis liežuviu švelniai lyžtelėjo jos lūpas ir toliau sau švelniai bučiavo H.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 6:32 pm

Kadangi ji apsivijo jo liemenį, tad jai teko verkti iš nevilties, jog ji nebegalės toliau vesti iš proto adomo. o bučinys buvo toks švelnus, toks jautrus, jog suvirpino kiekvieną jos ląstelė, o kūnu nubėgo keli šiurpuliukai, kurie vertė ją užsimerkti ir panirti giliai į kiekvieną pojūti. pirštukais krapštėsi su jo sagutėmis marškinių, vis tiek ji susiras darbą, kad ir neapmokamą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 6:37 pm

Visas šis reikalas Adomui jau pradėjo darytis per daug neįtikimas, atrodė, kad jis padaugino kokio nors kraujo ir dabar kaip koks narkomanas haliucinacijas regi, bet jos buvo tokios malonios, kad atrodė, leis joms tęstis amžinai. Savo bučinius trumpam nuo merginos lūpų perkėlė prie kaklo, švelniai krimstelėjo jai vieną kakliuko vietą, tada ją pabučiavo, paskui lūpas nuvedė link kaklo duobutės...Stengėsi būti kiek galima švelnesnis ir malonesnis savo mergaitei.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 6:46 pm

ji atloše galvą, priremda prie medžio ir įkvepė šviežesnio oro, kuris gal padės išlaikyti bent kiek blaivesnį protą. kiekvienas jo bučinis vertė skęsti malonios jūroje, kurioje gali ir nusiskandinti jeigu neturi plausto, o ji tikrai neturėjo, tad leisis nešamu jausmų ir potyrių. atsegusi jos sagutės rankomis apčiuopė jo krūtinę, jo presą, kuris labai patiko jos pirštukams.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 6:48 pm

Bučiavo, bučiavo jis ją, tada pabandė pažvelgi į jos akis klausiamu žvilgsniu, maždaug 'do you like what you see', aišku, tas jo žvilgsnis truko labai trumpai, nes lūpos nenorėjo atitrūkti nuo merginos kūno, jos slinko kakliuku žemyn, žinoma, Adomas visai nenorėjo pasirodyti įžūlus, tik pats dabar už save neatsakė, kai jo lūpos patraukė Hollės krūtinės link.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 6:53 pm

kadangi ji buvo visiškai pilnai užsimerkusi, ji nematė jokių reakcijų iš adomo tik tiek, kad jisai lūpomis slinko ligi jos krūtų, kurios veržėsi pas jį, net spėjo sukietėti..ji greitai įsijausdavo į bet kokį jausmą, o šis jausmas vertė kūną darytis kiek geidulingesniu ir seksualesniu. ji išleido kažkokį gomurinį balselį, kuris pranešė, kad ji atiduos ką turi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 6:58 pm

Neaišku kaip čia taip gavosi, bet Adomo pirštukai sugebėjo tiesiog magiškai panaikinti Hollės maikutę. Tuomet vyrukas labai atsargiai pilnu delnu perbraukė per vieną merginos kūno šonelį ir buvo labai sužavėtas, kad ji taip tobulai nulieta. Žinoma, jau tikrai nesilaikydamas, jis toliau ją bučiavo, trumpam sustojo tiesiai prie krūtinės, paskui kiek galėdamas bučiavo ir žemiau...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 7:03 pm

ji įsitempdavo vis kur priartėjusi prie tikslo. holė buvo it tiksinti bomba, kuri gali bet kurią minutę imti ir susprogti į šimtus tūkstančių detalių. kiekvienas švelnus bučinys ar prisilietimas, ją versdavo kankintis lyg kokiam karceryje. kiekvienas adomo rankų prisilietimas, versdavo ją susijaudinti ir suvirpėti jo glėbyje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 7:06 pm

Jam labai patiko turėti šią merginą tokioje situacijoje, bet neaišku, ar tai buvo jo kraujyje, ar jis tiesiog buvo trenktas, bet jam patiko ją ir paerzinti, tad jis trumpam sustojo ir atitraukė savo lūpas nuo H kūno.
-Nemanau, kad miškas yra tinkama vieta tokiems poelgiams
Pasakė totalų faktą kaip koks senukas, kuriam atrodo viskas turi turėti savo deramą vietą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 7:09 pm

- o tu pabandyk, smagu. - išsišiepė atsimerkusi ir laukė jo reakcijos. ji apmetė akimis vsą padėtį ir ji nusprendė, jog tai geriausia vieta pasimylėti. gamta, jiedu, dangus, tai juk romantika. - nejaugi neesi to daręs slaptoje vietoje, kur adrenalinas kaitina kraują, o seksas tik dar labiau veda iš proto ? - kilstelėjo antakį ir pirštuku bei žvilgsniuku vedė nuo burnytės iki pat jo diržo kelnių, bet visa tai darė pasakiškai lėtai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 7:31 pm

Jis kilstelėjo antakius aukšty
-Ar man reikia suprasti, kad labai gerai viską išmanai ?
Paklausė jis ir pagalvojo, kiek gi jau vaikinų Holly spėjus buvo aplink pirštelį apsukti prieš jam atsirandant jos kely.
-Oi ne, aš bet kur neprasidedu, keistai išauklėtas buvau, tai tai įgimta
Patraukė pečiais, aišku, nieko prieš gal ir neturėjo, taip tiesiog imti čia ir pasimylėti, bet vis dėlto...Nors Holly tikrai jį viliojo visais savo veiksmais, Adomas stengėsi susilaikyti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 7:36 pm

- visko gali būti. - blykstelėjo akimis. nu juk neišduos, jog labai patyrus nėra tik ją gelbėja fantazijos ir visokios vizijos. - o gal vis dėl to pabandom ? - nuleidžia kojeles ir užkiša pirštukus už jo kelnių ir liečia. gal vis dėl to pasiduos for dirty games in forest.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 7:39 pm

Kad ir kaip keista, ypač iš jo pusės, jis sulaikė jos rankutę ir ją paėmęs pabučiavo.
-O gal ne. Neskubėkim geriau
Pasakė atsikvėpdamas, seniau jis tikrai nebūtų taip padaręs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 7:42 pm

ji vis dėl to tebesišypsojo. gal vis dėl to žmogus dar nelabai tam pasiruošęs. - umm, gerai. - linktelėjo ir atsiremė į medį ir žiūrėjo jam į akis. jautėsi kiek sumišusi, bet ji to neparodė, kartais jai patinka savo jausmus pasilaikyti sau, kad ir kaip tai beskambėtu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 8:00 pm

-Tik tu nepagalvok nieko blogo
Iš karto pasakė, bijodamas kad ji gali netyčia pagalvoti tikrai ko nereikia.
-Gal tiesiog mudu visa šitai perkelsim į kokią tai patogesnę vietą, šiek tiek vėliau..
Jo akyse atsirado mini kibirkštėlės ir jis šyptelėdamas susitvarkė savo prasidarkiusius drabužėlius
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 8:02 pm

- nieko blogo ir negalvoju.. - taip pat nusišypsojo ir užsitraukė maikutę vėl ant savęs. dabar vaikas išvis sferoje pasimetė, tai ką dabar daryti ? abejonės, dilemos kažkokios lenda, nieko neina suprasti, kas per sumaištis pas ją. - ką siūlytum nuveikti ? - kilstelėjo antakį, uždengdama visas dilemas, kad jis jas neužmatytu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 8:07 pm

-Visai mielai nuveikčiau ką nors nedoro
Atrodo jo viduje vėl pradėjo rastis šėtonas kai jis tai pasakė ir nusijuokė.
-Galėtumėm pasigrobti kokį žmogų ir taip sakant pakankinti...Na, nebent tau tai ne prie širdies, tada galim eiti pasivaikščioti pajūriu
Jis greitai išpylė žodžius pats negalvodamas ką čia kalba.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 8:14 pm

- man tikrai viskas prie širdies. - panūdino galvikę, bet kažkaip nebe turėjo nuotaikos nei su nagu kam per kaklą rėžti nei šiaip sveikatos. kažkoks dauno sindromas jai parėjo. - bet...nemanau, kad noriu ką nors žudyti, nėr sveikatos. - susiraukė, prikandusi lūpike.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 8:17 pm

-Och you poor baby
Jis švelniai paglostė jai galvą ir plačiai nusišypsojo
-Gal tau poilsio trūkumas ?
Lyg koks medicinos specialistas pagalvojo ir jei jau kas, tai būtinai norėjo pasirūpinti H.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 8:21 pm

- gal.. - burbtelėjo. - arba jauniklės dauniškas sindromas. - niūriai šyptelėjo. tikrai buvo kažkokia nesveika ji šiandien, atrodo, kad prieš kelias minutes ji buvo visiškai faina, bet dabar nebelabai. šniurkštelėjo nosimi ir pasitempė sijonuką, kad nenukristu. ar tik nebus kaltas to vyriškio kraujas, gal koks užkrėstas, hepatitu B, o gal A ?! žinok dabar čia kas jai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 8:26 pm

-Och, visko gali būti
Palinksėjo truputi tikrai dėl jos sunerimęs
-Darom taip, tu keliauju pasilsėti, atsigauti, o aš kaip nors sugalvosiu kaip tau greitu metu atstatyti viską iki aukščiausio palaimos ir gerovės taško, okey sunshine ?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 8:28 pm

- im glad that u think so. - linktelėjo pradėdama skleisti sparnus, bet prislinkusi prie jo, pabučiavo ir mirktelėjo. - saugok save. - leptelėjo ir paplasnojusi, pakilo ir dangų ir jame išnyko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 07 04 2012, 8:30 pm

-Būtinai
Pasakė vos ne orui, bet tikėjos, kad ji girdėjo ir laimingas jis iš čia pranyko.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   

Atgal į viršų Go down
 

Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 610Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-