It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Sk. 08 04 2012, 9:18 pm

Begdamas per miska sugalvojo sustoti. Palauks gi savo susivelusios mergaites >:3 Atsiremes i medi pradejo stebeti kas dedasi tarp saku,samanose,ant zemes...Idomus gyvunijos pasaulis. Kirmeliukai,skruzdeliukai,katik po ziemos pabudusios varlikes ir netgi keli mazuliukai drieziukai. Domas syptelejo ir pame maza varnalesa. Ja suspaude kumstyje,o kai ji atskleide,delne gulejo mazas drieziukas. Vampyras truktelejo ji uz uodegos ir padarelis dingo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 09 04 2012, 1:14 am

Deja, ji jau spėjo susitvarkyti palaukus! Atbėgo paskui Domą ir atsirėmė į medį, kažkaip iš karto, keistai galva apsvaigo, bet gal iš tiesų per greitai bėgo ar panašiai. Pamėgino užuosti ką nors skanaus ore, užuodė tik gyvūnus, kurie jos nelabai viliojio, nebent nebūtų kito pasirinkimo. Atsitiesus Pažvelgė į Domą.-Kur dabar, Mažuti?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 09 04 2012, 9:02 pm

Domas atisuko i Eluisa.
-Viskas geria? - pasiteiravo taip tarp kitko,bet netrukus susikoncentravo i ora ir i veja,atnesanti ivairiausius kvapus.
-Nejauciu jokio zmogaus arti. Teks eiti toliau,-istiesia Elei ranka. Ka padarysi,paeis ir toliau. Miestuose tokiu paros metu pilna naktinejanciu bukagalviu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 10 04 2012, 6:38 am

Eluisa papurtė galvą.-Silpnai jaučiuos, gal čia dėl to, kad alkana....eime kol neišskerdžiau pusės miško.-suemė jo ranką ir staiga pasijautė pati saugiausia pasaulyje. Elė plačiai nusišypsiojo, bet šypsena išnyko kai ji pamatė du mažus ežiukus.-Kaip miela!-iš oro sušuko, net ašaros susikaupė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 10 04 2012, 8:05 pm

Domas jau zenge pora zingsniu vesdamasis savo grazuole tolyn,bet net sustingo nuo jos suksmo.
-Kas miela? - atsisukes paklause ir paseke Eles zvilgsni. Eziukai. Mazi padareliai su puikia apsauga. Miela,bet ne ant tiek,kad suklyktum per puse misko. Domas vel pazvelge i Eluisos akis.
-Ar tu..ar tu susigraudinai? - sakes,nustebo jis juodai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 10 04 2012, 8:21 pm

-Na taip....-kiek susigėdus pasakė ir nusibraukė nuo skruosto ašaras.-Net nežinau kodėl....-Elė staiga užuodė netoli stirną ir paleidus Domo ranką nuskuodė ten, pargriovusi žvėrį pasilenkė ir suleido iltis jam į kaklą, godžiai gėrė, tarsi nevalgius tūkstantį metų, bet staiga ją supykino ir mergina skubiai atsitraukus susiėmė delnais burną, pradėjo žiaugčiot.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 10 04 2012, 8:23 pm

Dominykas stovejo mazu maziausiai apsales. Ne del to,kad ji nubego medzioti stirnos,bet del jos keisto elgesio sia diena. Tai didziulis alkis,tai graudulys,o dabar ir pykinimas...
-El..e...-per sekunde atsidure uz jos nugaros ir atsiklaupe salia. Akyse pasirode susirupinimas,nes vampyru paprastai niekada nepykina. Gal kokiais isimtinais atvejais,bet Domas to niekada per vampyriska gyvenima nepatyre. Lyg suprasdamas jis svelniai sueme krentancius merginos plaukus ir palaike,kad anie nesimaisytu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 10 04 2012, 8:32 pm

Nu ir ką. Vėmė vargšė stirnos krauju, viskas ką išgėrė dingo lauk.-Oi, aš ją nužudžiau...-prikando lūpą žiūrėdama į negyva stirna.-tas kraujas kažkoks užnuodytas....-atsiduso ir persibraukė ranka per kruvinas lūpas, pažvelgė Domui į akis.-atsiprašau....nežinau kas man yra...-net susinervino.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 10 04 2012, 8:43 pm

Domas syptelejo ir pakele Ele ant ranku.
-Tau reikia pailseti. Nezinia,kas tau daba nutiko. Issiaiskinsim veliau. O dabar nepyk bet neleidziu daugiau medzioti. Tik po to,kai tikrai busi pailsejusi,-rimtai pasake nesdamas Eluisa per miska.
-Nieko daugiau itartino nedejai i skrandi? O gal kas nors tau ka nors padare?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 10 04 2012, 8:50 pm

-Bet aš nepavargus!-sunėrė rankas ant krūtinės kaip mažas vaikas. Niekas neprivers jos gultis dabar. Valgyt nenorėjo. Dabar norėjo lakstyt.
-Ką? Tai neįmanoma, juk su tavim buvau....visą šį laiką...buvau...-akys pasidarė kaip pas apuoką. Negali būti. Ne ne, tikrai tikrai negali.-O gal tikrai pailsėsiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Tr. 11 04 2012, 5:14 pm

-Nesigincyk. Pasakiau,kad reikia,vadinasi reikia,taip kad namo ir i lova,-Domo zodziai buvo tvirti ir nieko cia jau nebenugincysi. Galiausiai issinese jis Ele is misko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 14 04 2012, 7:45 pm

pareina į mišką, tik žmonių teritorijoje. ėjo ieškodama vietos, kur būtų galima nurimti ir pasedėti sau rimtai, bet ji užuodė jauną mergaitę ir ji patraukusi jo link, žybtelėjo akimis. stvėrė į rankas ir suleido savo dantukus į ją, įsiurbė visą kraują, kuris buvo užsilikęs pas ją ir kūną įmetė į žvėrių spąstus ir užkasė, pamestu šiupeliu. nusivaliusi lūpeles ir gavusi geros dozės energijos, susirado samanota vietą ir ji ten atsigulė. stebėjo pro medžių šakas, dangų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 17 04 2012, 9:48 am

Ilgai ėjusi nelabai pažįstamu keliu Nora prislinko mišką. Apsidairė, iškart suprato, kad nebe mieste yra... Tie medžiai neklaidino, čia buvo gūdus miškas, tikrai ne tas pats parkas, kurio takeliais mergina ilgai vaikščiojo. įsiminė visus kvapus ir visus posūkius, kurie ėjo iš šitos vietos, kur ji stovėjo. o tada nusišypsojusi sau ir savo naujam gyvenimui ji ėmė lėtai vaikščioti žole, samanomis. jai patiko, kad kartais per daug įkyrūs ir smalsūs žmonių žvilgsniai jos nevarsto, ji gali eiti taip, kaip nori ir niekas nieko jai nepasakys, dar kvailiau nespogsos. va dabar Nora jautėsi tikrai laisvutė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 17 04 2012, 10:22 am

Kadangi Emily taip ir dingo iš jo gyvenimo nieko nepasakiusi, Kei buvo kiek paniuręs ir žinodamas, jog jį gali nuraminti tik gamta nusprendė atvykti čia, kur galėjo atsipalaiduoti, miškas juk ramus, nors čia ir nesaugu, bet jam tas pats, jis juk angelas.
Beeidamas takeliu vaikinas bandė dengtis veidą nuo karts nuo karto jį užpuolančio vėjo, kuris kaip mat suskaldė angelo lūpas, bus jam čia seilėtis. Kiek sustojęs pažiūrėjo į laikrodį, nežinia ko, gal tarsi kažko laukė, o gal durnas įprotis, aplinkui nejuto nieko grėsmingo, tačiau tas kvapas, na ir nuojauta išdavė jog netoliese yra deivė.
Apsidairęs ir smalsumo vedina nuėjo ton pusėn, kur turėjo būti paslaptingoji deivė.
Eidamas lėtai dairėsi, bet kol kas nieko nematė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 17 04 2012, 10:43 am

Nora irgi ėjo takeliu dairydamasi, kartais prisimerkdama nuo per skaisčios saulės, kuri visiškai nešildė, nes pūtė stiprus vėjas, priverčiantis Norą vis stipriau siaustis į tą ploną megztinį kabantį ant jos kūno. Apsidairiusi aplinkui suprato, kad yra ne viena, ir kito keliuko gale pastebėjo judančią personą. kvapas ir išvaizda išdavė, kad tai ne žmogus, o kažkokia mistinė būtybė, blogai nekvepėjo, tai jis neturėjo būt Noros priešinininkas. Ji labai nenorėjo kautis pirmąją dieną mieste. Taigi ji įdėmiau pažiūrėjo į judančią personą ir, atpažinusi angelą labiau susispaudė į megztinį ir nedrąsiai jam pamojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 17 04 2012, 10:48 am

Eidamas buvo perdaug susikaupes tad akimirkai net nesureagavo į merginos pamojavimą, bet akyse likęs vaizdas pabudino jį ir šis šyptelėjęs taip pat pamojavo, turbūt ten jo pažįstama kokia deivė, susimąstęs paspartino žingsni,vis besilaižydamas suskeldėjusias lūpas.
Vis artėdamas matė jog šios merginos jis nepažįsta kiek susiraukė, bet tuojaus jis vėl šypsojosi, nors ir jo barzdota veidą puldinėjo vėjo bangos.
Priėjęs prie pat ir žiūrėdamas į susigūžusią merginą jis vos vos prabilo
- labas nepažįstamoji, - tarsi pasakoje kokioje, kreipėsi angeliukštis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 17 04 2012, 11:03 am

Kelias sekundes mergina stovėjo ir jautė, kaip vaikinas meta jai viešą ignorą ir pasijuto nejaukiai, nors visa auditorija tebuvo medžiai, žolės ir kokie nors žvėreliai toliau penkių kilometrų spinduliu. Ji nuleido galvą ir nužvelgė savo aukštakulnius, bet pakėlusi akis išvydo vaikino pakeltą ranką ir nusišypsojo. Stebėjo artėjantį angelą ir jos veide šypsena darėsi vis platesnė. Jam pasisveikinus, Norutė išvis išsišiepė kaip saulytė.
- Labas, nepažįstamasai, - nutaisė tokį paslaptingą balsą, bet gavosi kažkoks kimus kuždesys ir ji pati vos nesusijuokė iš savo nesėkmingų pastangų. Rankas laikė sunėrusi ant krūtinės, tačiau viena dar kažkaip sugebėjo pamojuot.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 17 04 2012, 11:21 am

Patenkintas visgi ir pats šypsojosi, o ir merginos plati šilta šypsena jį pradžiugino, susimąstė akimirkai, bet tuoj atbudo, juk į jį irgi buvo kreipiamasi, o ir tas balsas toks pasirodė savotiškai mielas ir gražus, nors ausis tuos garsus gaudė kartu su vėjo ūžimu.
Žiūrėdamas į ją šis nusišypsojo ir priėjęs uždėjo ranką jai ant peties, - TU labai maloni, mane privertei nusišypsoti, - nuoširdžiai pasakė pažiūrėdamas tai į ją tai į tolį, tada akimirkai atsitraukė, juk nenorėjo pažeisti tos privačios zonos, neatrodė jog mergina yra labai eikli ir drąsi su nepažįstamaisiais, nors kita vertus, juk ji jam pamojavo , nors visai angelo nepažinojo.
Matyt , yra labai draugiška, kiek pakėlęs smakrą aukštyn užvertė galvą ir žiūrėdamas į beribį dangų kurį raižė medžių viršūnės atsiduso.
- Smagu čia.., - tokia klišę metė vėl sutelkęs dėmesį į merginą ir jos dailią figūrą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 17 04 2012, 12:36 pm

Taip mergina ir stovėjo, nuleidusi rankas ir sukabinusi jas ties juosmeniu. stebėjo vaikiną ir bandė įvertint susidariusią situaciją, viskas buvo labai miela ir gražu, kol kas, nauja pažintis, o mergina jo net vardo nežino. Kiek krūptelėjo, kai pajuto jo ranką sau ant peties, tačiau jos nenupurtė, tik nekaltai nusišypsojo. Kai vaikinas atsitraukė, ji žengė žingsnelį į priekį.
- aš Nora, - šyptelėjo ištiesdama ranką ir laukdama paspaudimo, o tada apsižvalgė ir kiek sutriko.
- Turi omeny mišką? - pasijuto kaip didžiausia kvailė pasaulyje, ką jis dar galėjo turėt omeny sakydamas "ČIA". Bet pavarčiusi akis pati sau ji vėl šyptelėjo.
- ir man patinka ramios vietos. gamta čia labai unikali, - apsidairė aplinkuj, bet žvilgsnins vėl grįžo prie vaikino.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 17 04 2012, 2:13 pm

Išgirdusi triukšmą, išsidangino.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 17 04 2012, 4:34 pm

Vaikinas pažiūrėjo į merginos ištiestą ranką, na jau ne, pagalvojo ir galantiškai švelniai pakštelėjo į ją tarsi būtų seras, o panelė pricesė. Kažkaip atsibodo jam tas rankas merginos spausti, juk reikia kažką keisti, aišku tai gali būti išsišokimas, bet ar jam tas rūpi, nelabai taigi...
Atitraukęs lūpas ir vėl išsitiesęs prabilo, - Taip aš apie mišką, apie visą aplink mus supančią gamtą, - gėrėdamasis kalbėjo angelas, bet niekur akių nekreipė, jos buvo susitelkusios į merginą. Jo mintis ir kalbą pertraukė merginos mintys , kurios buvo artimos pačio jo menamoms. Eh kad jis būtų žinojęs, jog jai patinka gamta, gal būtų ir kiek paprasčiau pasisveikinęs, - Na visai pamiršau, aš Kei,- kiek pasimetusiai nusišypsojo, nes jam visiškai tas savo vardas buvo išgaravęs iš galvos, perdaug jis laiko žiūrėjo į merginą, kuri karts nuo karto jį savaime hipnotizavo.
- Visiškai tau pritariu, - pergalingai iškėlęs ranką į viršų pasakė, smagu juk sutikti žmogų, kuris tau pritaria, besišypsodamas bandė tyrinėti merginos neverbalinę kalbą, kitaip tariant judesius, valingus ir nevalingus, bet vargiai jam tai pavyko,nes jos akys jį traukte traukė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Tr. 18 04 2012, 6:46 pm

Kai vaikinas pabučiavo jai ranką, mergina nusišypsojo, viduje pasklido malonūs virpuliukai ir ji dailiai nusilenkė. Įbedusi žvilgsnį į angelą ji atidžiai klausėsi ką jis sako. Tada lėtai papurtė galvą.
- O man labiau patinka ten, kur ne tiek daug medžių, - nusišypsojo, ir leido savo balsui pasiekti vaikino ausis.
- Pavyzdžiui upė ar jūra, - ji prisimerkė, nes jau įsivaizdavo bangų ošimą ir savo basas kojas tarp bangų. Awww, ji nusišypsojo ir galiausiai atmerkė akis, grįždama iš užplūdusių svajų.
- Man labai malonu, Kei, - jos skruostuose vėl pasirodė duobutės, o nuo tiriamo vaikino žvilgsnio ji šiek tiek prikando lūpą. visada taip darydavo tada, kai jausdavosi pamaloninta, arba susigėdusi, arba...beveik visada. ji daugiau neturėjo ką pasakyt, tačiau nenorėjo taip lengvai paleist vaikino, ypač todėl, kad jis buvo antras jos malonus pašnekovas šiame mieste.
- Dažnai čia ateini? Ir kodėl dabar slampinėji mišku? - ji klausiamai išrietė antakį, bet vėl prikando lūpą, nes pajuto kažkokį sąžinės graužimą dėl to, kad kišasi ne į savus reikalus. Bet jei jau vaikinas nenorės kalbėti, jis aiškiai jai tai pasakys, arba mergina supras pati. kol kas pašnekovas atrodė labai mielas ir nusiteikęs ilgam pašnekesiui
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Kv. 19 04 2012, 8:30 pm

Užsisvajojo apie jūrą, bangas, smėlio kopas, visą tą vaizdą tiesiog nupiešė jo vaizduotė, besigrožėdamas priartėjo prie merginos, pats to net nepajuto. Taip netyčia vėl ranka uždėjo jai ant peties. Ah kaip jam patiko tas vaizdas, kažkodėl jis matė jame ir merginą, jau vos ne vos pradėjęs būtų seilėtis , bet pabudo iš tokio gražaus sapno į dar gražesnę realybę, kurioje stovėjo pasakiško grožio panelė.
Klausimas privertė nusišypsoti ir akimirkai susimąstyti,- Ne, - kaip kulka iššovė žodis iš angelo burnos, visgi jis retai eidavo kažkur, kur galėdavo jaustis ramus ir laisvas. Ne toks jo charakteris, kad gyventi laukymėje ir džiaugtis gamta, jis miestietis, kurio širdis yra gamta, tarsi toji gamta būtų mama , o jis pats neklaužada vaikėzas , kuris karts nuo karto savo senutę mamytę aplankydavo.
- O slampinėju...nes turbūt nežinau, tiesiog.., - kiek kvailai pasijautė, nes atsakymo į šį tikrai suktą klausimą neturėjo, o meluoti visai jai nenorėjo, per graži, per maloni, gal per daug tyra mergina jam pasirodė, todėl nebandė ieškoti kišenėje nudilusių žodžių, kurie gelbėtų šioje kovoje.
- Aš keistas, turbūt ne pirma kartą tai girdi, bet man miestas mieliau nei gamta, bet aš gamtą myliu labiau nei miestą..,- atsidusęs ir nuleidęs galvą pasakė, o tada su plačia šypsena pakėlęs vėl prabilo
- Na, o ,tu, panelyte?Ar Pati mėgsti čia dažnai ateiti, lyg ir nesu tavęs matęs prieš tai, nejaugi būsi naujai iškepta deivė, - prunkštelėjo, - Atsiprašau, kartais nevykusiai pajuokauju...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 20 04 2012, 3:11 pm

Kurį laiką ji atidžiai stebėjo vaikiną, tyrinėjo jo susimąsčiusį žvilgsnį ir šypsojosi. pati sau neleido daugiau panirt į svajas, nes kai užsisvajodavo, Nora visuomet prišnekėdavo tokių nesąmonių, kad paskui tekdavo rausti, bandyti aiškintis ,bet nesėkmingai, ir vėl rausti. Pajutusi vaikino ranką ant savo peties, ji again krūptelėjo, bet jau nebe taip žymiai. širdis ėmė plakti tankiau. o jam prabilus apie savo miesto ir gamtos sampratą, N prunkštelėjo. Tada iškėlė į orą rankas sulenktas per alkūnę, vaidindama pasiduodančią.
- mano prunkštelėjimas nereiškia, kad...aš šaipausi, - galiausiai ji prabilo, - tai tiesioginė reakcija į tavo dvipusišką šių dviejų ne konkrečių vietų analizavimą, - tipo kalbėjo tokiais protingais žodžiais, nors pati nesuprato nė pusės to, ką pasakė. kažkaip ją užkerėjo tas vaikinas. kažkaip kažkas čia dedasi...
- aš? - dar kartą perklausė, nors ir žinojo, kad klausimas buvo skirtas jai, ne kokiam nors šalia augančiam medžiui.
- Aš bandau susipažinti su miestu, - ji linktelėjo, - nes visiškai neklysti. Aš nesu naujokė, tačiau atsikėliau čia tikrai neseniai ir nepažįstu nė vieno iš savo būsimos šeimos, - ji šiek tiek paraudo, nuleido akis, bet vėliau pakėlė jas ir sutikdama vaikino žvilgsnį žaviai nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 20 04 2012, 3:51 pm

Stengėsi pats neraudonuoti žiūrėdamas į tikrai simpatišką merginą. Vargiai jam sekėsi, bet visgi tik susitiko, jaudulys darė savo.
Jos toks tvirtas pasakymas vaikiną suglumino, - Na aš juk...nemanau, jog šaipaisi iš manęs, tiesiog..., - sakinys nutrūko kaip plonas siūlas.
Bandė ir pats suvokti, ką mergina pasakė, liežuvi apsuko ratą aplink lūpas ir jis nusišypsojęs vėl prabilo
- Kaip sudėtingai tu čia išsireiškei, tiesa sakant, kai ko ir galėjau ar net nesupratau, - kiek paraudęs paaiškino, - BET, - kiek rimtesnio prabilo, - Manau tai ne problema, mes vienas kita pakankamai gerai suprantam, o juk tai pirmas ir toks netyčinis susitikimas,- kiek besidžiaugdamas jis ją spontaniškai apkabino o tada atsitraukė supratęs, kad gal ją išgąsdins
Pradėjo juoktis, - Umm atėjai su miestu susipažinti?Bet juk tu miške,- sutramdęs nuoširdų, nekalta juoką angelas atsiduso.
- Na aišku..., - kiek vėl nutęsė , bet akių nuo merginos nenuleido, vargiai ar būtų sugebėjęs , jei ir būtų norėjęs.
- Ah tai net dievukų rūmuose nebuvai? Tau ten reiktų nuvykti, na kadangi tu deivė, aš esu tavo pavaldinys, - priklaupęs ant kelio nusilenkė tarsi jinai būtų karalienė.
- Todėl mano pareiga tave į juos nuvesti arba bent aprodyti miestą, jeigu tamsta norėsit, - formaliai vėl į ją kreipėsi besivalydamas kelį.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   

Atgal į viršų Go down

Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 710Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next