It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 20 04 2012, 3:58 pm

Nora pavartė akis, nustačiusi rimtą veidą ji žvelgė į Kei ir tada pati prapliupo juokais. praėjo kelios minutės, kol ji susivaldė ir beveik rimtomis akimis žvelgė į vaikiną. Vis dėlto, jos lūpų kampučiai buvo pakelti.
- Geriau pamirškim šitą "ką veiki ir kodėl veiki" temą, nes pati nebesusigaudau nei ką kalbi tu, nei aš pati, - ji prunkštelėjo, ir stebėjo vaikino išdarinėjamas nesąmones. tuos visus formalumus...
- palydėsi mane į pilį? - ji ėmė šiek tiek jaudintis ir rausti.
- malonu, kad nori padėt, bet ar neapkraunu tavęs? - ji grįžtelėjo per petį pažiūrėti, ar vaikinas eina su ja, kadangi pati buvo žengusi kelis žingsnius į kažkurią pusę, nors nenutuokė, kur yra ta pilis, ji labai tikėjosi, kad eina teisingu keliu.
- netrukus ten prasidės kažkoks susirinkimas, tai norėčiau spėti, - ji šyptelėjo tokiu nekaltu šypsniu, pasikėlė megztinio rankovę tipo norėdama pažiūrėt į laikrodį, bet labai pasigaidino, kadangi ant rankos nesimatė nei laikrodžių, nei aplamai ko nors, kas jį primintų. ji vėl atsisuko į vaikiną ir nedrąsiai šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 20 04 2012, 6:12 pm

N pajutusi kažką negero staigiai apsisuko.
- Kei! susimatysim kada nors vėliau. man buvo be galo malonu, - šyptelėjusi ji dingo kažkur tarp medžių.
(varau gelbėt mirtingųjų)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 20 04 2012, 6:46 pm

Nieko daugiau nepriduręs irgi išskrido muštis pew pew

vėliau edit bus xD
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 30 04 2012, 9:20 pm

Na, va ir pagaliau, po kokio pusvalanduko, visa šeimyna atsidūrė miškelio viduryje. Beatričė apsižvalgė, nes ir čia užmatė keletą žmonių. Na, nėr ko stebėtis. Puikus oras, tai visi mėgaujas gamta, stovyklauja. -Gal nieko blogo nenutiks, jei čia juos paliksim?,-pasuko galvytę į savo angelą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 30 04 2012, 9:23 pm

Hikari įtraukė pilnus plaučius gryno oro. Va čia tai pasaka. Net ir tie sau vaikštantys ar kur besėdintys žmonės jam netrukdė. Gyvūnams regis irgi. Tie padarėliai pajutę laisvę jau lakstė po krūmus ir dūko. -Neturėtų kibti prie žmonių. Jei anie patys ko neprisigalvos, tai manau žvėriukam užteks proto nesiartinti. - Hikari akimis sekė augintinius, o po to pasisuko į žmoną ir jų sunertus pištus su visa ranka užlenkė nestipriai Beatričei už nugaros, taip apsikabindamas angelę ir ją priglausdamas prie savęs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 30 04 2012, 9:27 pm

Mergaiciuke taip pat nesnaude. Ji irgi pajuto ta skanu laisves ir gamtos kvapa ir jos sparniukai mygom issiskleide. Jie vis dar buvo nedidukai,miniatiuriniai,pakeliantys tik glezna Arieles kuneli. Ir taip jie pradejo plakti ora,kad mergyte linksmai sukrykstavo ir truputeli pakilo. Tik jos uzpakaliukas,jis nebesiliete su vezimelio sedyne.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 30 04 2012, 9:36 pm

Beatričė pritardama savo vyrui tik linktelėjo nežymiai , o kai šis prisitraukė ją arčiau savęs,kad angelė net nugaryte atsirėmė į Hikario krūtinę, tai, pasinaudodama proga, užvertė galvytę viršun ir prisiglaudė lūpomis kelis kart prie jo kaklo. Beatričės svajonėse visuomet buvo piešiamos panašios vizijos, kaip ši diena. -Na vadinasi, galim keliauti.., o tada manau prie kokio krioklio galėsim pasedėti. Paėmiau dekut..,-angelė užstrigo nebaigusi sakinio, jos kūnas įsitempė. Ji didelėmis akimis stebėjo dukrą, tačiau nieko nesakė. Nenorėjo jos gasdinti. Sveikas protas bandė nuraminti merginą, sakydamas, kad tie mažučiukai sparniukai, dar nesugebėtų pakelti visos mergytės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 01 05 2012, 6:04 am

Hikari klausėsi žmonos ir žiūrėjo į dūkstančius žvėriukus kada išgirdo sparniukų plakimą ir automatiškai pasisuko į tą pusę. Prie viso to dar prisidėjo Beatričės užsikirtęs balsas. Ir jam kiek neramu pasidarė.- Ei, zuika, ir tau reikės pavadėlio? Jetus, kaip mes susitvarkysim kada jos sparniukai bus stiprūs? - jau mintyse piešėsi vaizdas kaip abu tėvai bando sugauti visaip lakstančią dukrytę. Net dabar išmušė prakaitas vien nuo minties, o tai kas bus vėliau?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 01 05 2012, 7:33 am

-Ne, Sayuri yra protinga mergaitė. Paaiškinsim jai viską ir ji žinos kada reik sparniukais naudotis ir kaip tai daryti saugiai,tiesa?,-meiliai nusišypsojo dukrytei, besistengdama savo žodžiais įtikinti ne tik save, bet ir aplinkinius. O, kad Arielė judrus vaikas, tai be jokių abejonių.. Gal bus akimirkų sunkesnių, bet čiagi jų dukrytė, vadinasi,išeitį , priimtiną visiems, visuomet bus įmanoma rasti. Išsilaisvinus iš Hikario glėbio, angelė pasilenkė ties mažyle. Švelniai ją suėmusi už rankučių, pilnai vėl pasodino į vėžimėlį. O tada dar per kojytes ir pilvuką, prisegė specialiais diržiukais, kad tokio amžiaus kūdikiai, nesugalvotų išgriūt iš vežimėlio. Bet kadangi Arielė buvo tokia kūdutė, tai jos tie saugos diržiukai praktiškai neturėjo varžyti ar sukelti kitų nepatogumų. -Ir kaip Arielę įkalbinti, kad daugiau valgytų.. Vieni kauliukai. Negerai tokio amžiaus vaikui šitaip,-atsitiesusi atsiduso.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 01 05 2012, 8:34 am

O Ariele nemate bedos niekur. Nei savo svoryje,nei judrume. Jai tiesiog buvo linksma. Bet jos sparniukai greitai pavargo ir galiausiai nustojo plasnoti. Nespejo mergyte pati atsisesti,o mamyte jau ja pririrso. Sayuri idemiai ziurejo ka daro mamos rankos. O po to klausiamai paziurejo i teti,lyg noradama issiaiskinti "Kam to reikia?". Kopustukas nevalingai pamosikavo rankutemis ir vel aprimo,mat pamate kazka strakaliojancio ant zemes. Matyt tai buvo varlyte.
-OOOooooooooooo!!!!! - teveliai turetu isivaizduoti,kokie nusistebejimo garsai pasigirdo is mergaites lupu. O jau zvilgsnis! Visas Arieles kunelis isitempe,o akytes ne akimirkos nepaleido sokliojo padarelio.
-OOOOOOO!! - Sayuri taip nutese kiekviena karta varlinukui pasokus. Jis moka sokineti! Kas cia per daiktelis?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 01 05 2012, 8:47 am

Beatričė nesusilaikiusi pradėjo juoktis. Tos visos mergytės išraiškos, nepaliaujamas spurdėjimas ir domėjimasis pasauliu taip žavėjo Beatričę. Ji neatsiminė savo vaikystės gerai, tik vos keletą nuotrupų, tačiau net ir jos kažkuo angelei priminė Sayuri. Mergina pasekė dukrytės žvilgsnį, o tada grįžo akimis prie mergytės. -Varliukas čia. Gal nori pasižiūrėti iš arčiau?,-nei nesulaukusi mažylės atsakymo, mama atsegė tuos dirželius ir iškėlė Arielę iš vežimėlio. Pritūpusi su ja prie žemės parodė į varlytę. -Matai, vėl strykt pastrykt..,-laikydama delniuką ant mergytės pilvuko, spustelėjo švelniai jį besišypsodama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 01 05 2012, 8:53 am

Sayuri jau tiese rankas i mama. Norejo,kad ji parodytu ta varlinuka is arciau. Greiciau! Kol jis nepabego!
Mergyte sukluso,kai mama ja prikiso arciau varliuko. Vel sustingo,nemirksejo,net kvapa sulaike. O padareliui taip staigiai stryktelejus,Ariele stipriai kruptelejo,bet galiausiai pradejo juoktis. Daug ir ilgai. Toks paprastas ivykis ja taip pralinksmino!
-Deeeeee! - istiese savo vis dar mazyti delniuka i varliuka ir paziurejo i mama,kiek tik galejo. O tetis ar mato?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 01 05 2012, 9:08 am

Kai mergytė Beatričės rankose taip staiga krūptelėjo, angelei jau buvo kilęs noras dukrytę gražinti į vėžimuką, iš kur viskas saugiau atrodo. Tačiau, kai mergytė taip skaniai ir ilgai juoktis pradėjo, angelė atsipalaidavo ir jos veide atsirado neapsakomai laiminga šypsena, o jau akys kaip spindėjo... -Var-liu-kas,-išskiemenavo dukrytei to padarėlio vardą, kad ši įsidėmėtų ir pabučiavo į skruostuką jos. Pakėlusi akis į Hikarį nusišypsojo. Jie tokį stebukliuką turi, kuris už viską brangesnis...
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 01 05 2012, 2:09 pm

Tyliai stebejo savo merginas ir sypsojosi. Pastebejes toki susidomejoma, prie seimos prileke ir Kotetsu. Jam taip pat parupo tas varliukas, bet Hikari dar laiku spejo isgelbeti gyvybe ji sugaudamas. Tada ant delno ta varliuka prikiso Sayuri, taciau kita ranka vis teko stimti tigra i sali.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 01 05 2012, 8:06 pm

Mergyte kabejo ant mamos ranku ir dizuagesi viskuom,ka mate aplinkui. Jos rega ir kiti pojuciais po truputeli astrejo,tad ji pastebedavo ir vabaliukus,ir kitokius padarelius,gyvenancius miske.
Piktai delnu pamosikavo Chocetui,kad sis eitu salin. Cia yra Sayuri varliukas! Zinoma,kopustukas jautesi labai saugi mamos glebyje,todel leido sau toki ekstremalu dalyka kaip mojavimas rankute priesais tigro nosi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 01 05 2012, 8:26 pm

-Nenori pabandyti paliesti?,-paklausė mergytės, kai Hikari sugavo varliuką ir ištiesė delną į Sayuri, kad ši galėtų iš dar arčiau jį apžiūrėti. -Ai tas Kotetsu.. taikos į Arielės nuosavybę, a?,-besijuokdama spustelėjo mergytės pilvuką ir dabar pabandė dukrytę pastatyti padukais į žemę, tačiau, žinoma, prilaikė už pažastukių. -Dar vis norit su manim eiti į parduotuvę?,-žvilgtelėjo į Hikarį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Tr. 02 05 2012, 5:41 am

-Na gi, nebijok, paliesk, arba varliukas pabėgs - ragino savo smalsią dukrytę, kartkartėmis sugniauždamas pirštus, kai pajusdavo jog varlytė nori nušokti nuo delno. O ir didelį tigrą nebuvo taip paprastą stumti į šalį. Čia Hikai pasisekė, kad viskas vyko tik žaidimo forma. Pažvelgė žmonai į akis. - Dabar jau nebežinau, džiaugsme... galiu po to nespėti pas vaikinus - labai jau greitai laikas bėgo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Tr. 02 05 2012, 1:16 pm

Beatričė laisva ranka perbraukė per dukrytės plaukučius ir lūpomis prisiglaudė prie jos viršugalvio. Angelei ne kiek buvo įdomus visas veiksmas su varlyte, bet buvo įdomu ar Arielė pagaliau kojytėmis tvirtai atsistos ant žemės. Dabar, kai Sayuri buvo užsiėmusi varlytės tyrinėjimu tai galėjo tą padaryti tiesiog nesąmoningai. -Amm, tai gerai. Mes su Ariele vėliau nueisim. O tu tuomet gali eit pradėt ruoštis, kad spėtum,-pakėlė akis į Hikarį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Hikari Gabriel von Tulsse


•naudoju : Jared Padalecki
•parašiau : 5129
•myliu : Beatričė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Tr. 02 05 2012, 6:10 pm

-Tik būkit atsargios ir jei kas iš karto skambink, gerai? - nusišypsojo savo merginoms. Varlytė pati nušoko Hikariui nuo delno, už tai angelas dabar turėjo galimybę pažiūrėti į laikrody. - shet.. - pašoko ir jau buvo beskuodžiantis, bet grįžo prie žmonos ir karštai įsisiurbė į lūpas. - Myliu. Būkit atsargios. - va dabar jau tikrai nubėgo maigydamas telefoną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Tr. 02 05 2012, 6:25 pm

Hikariui išėjus Beatričė atsistojo su Ariele ant rankų. -Na, mažyte, gal judam link parduotuvės? Reik tau valgyti nupirkti ir dėdei Aleksui bei tetai Ninai dovaną išrinkti. Po to dar galėsime pasivaikščioti,-nusišypsojo jau keldama Arielę į vežimėlį. Akim užkliuvusi už gyvūnų nežinojo kaip tinkamiau pasielgti, nes juos vestis kartu būtų per pavojinga ir per sunku suvaldyti, o čia palikti irgi nei šis nei tas. Na, bet jei jos grįš neužilgo tai gal nenutiks nieko blogo. Paglosčius abiejų augintinių kailius, prisakė jiems, kad nepridirbtų ko, o tada su Sayuri lėtai pajudėjo miško takeliu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pen. 04 05 2012, 5:49 pm

Eidama vėl visą kelią atgal iki miško, prakeikė mintyse visus pirkinius. Galėjo, juk bent mašiną iš namų pasiimti. Laimei, kad gyvūnai klusniai gulėjo įsitaisę ant žolytės beveik toj pačioj vietoj, kur ir buvo palikti. -Na, marš namo. Greit greit, gražuoliai,-besišypsodama pavėlė jų kailius, o tada pasilenkus dar pabandė sutalpint porą maišų po vežimėlio apačia. Vienas tilpo! Stumtelėjus vežimėlį, nuėjo takeliu link namų drauge su gyvūnais iš paskos.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 08 05 2012, 3:43 pm

Taip atgrasiai atžingsniavo čia. Rankos kišenėse. Galva nuleista. Sau spardo tuo akmenukus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 08 05 2012, 3:47 pm

Maria išniro tarsi iš niekur ir tiesiai prieš vaikiną, su nemenka jėga priremė jį prie medžio, bet kai suprato kokia jo rasė, atleido gniaužtus.
- Atleisk, - šyptelėjo prikasdama lūpą, saulės spinduliai žaismingai žaidė jos raudonuose plaukuose, o akys buvo tamsios tamsios, žvilgsnis įsmeigas į Riley.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 08 05 2012, 3:56 pm

- Vau, vau,- iškėlė rankas ir nusijuokė. Nu jau tokio užpuokimo jis nesitikėjo.- Nieko, nieko,- šyptelėjo. Nužvelgė merginą. - Mes pažystami?- šypt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Antr. 08 05 2012, 4:00 pm

Maria atsitraukusi per žingsniuką papurtė galvą. Niekada ankščiau ji nebuvo mačiusi vaikino, bet iš ties niekada juk nevėlu susipažint. Ištiesė jam ranką.
- Maria, - saldžiu, bet šaltu tonu sušnabždėjo savo vardą.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   

Atgal į viršų Go down
 

Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 810Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-