It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 14 05 2012, 6:34 pm

Eli žingsniavo, kol po kojom pajuto asfaltą, tada vis dar tokia pačia poza ėjo pirmyn, daugmaž žiūrėdama, kurion pusėn čia Trevis aina.
- aaaaišku, - ramiai tarstelėjo ir nežymiai linktelėjo. labai tikėjosi, kad ta mama jam nesukėlė kokių nors neigiamų emocijų.
- aš taip pat senai su kuo nors bendravau. šitaip paprastai, be kokių nors ypatingų dalykų, - šyptelėjo, ir pajuto, kaip vėl gavo žinutę.
- tai Natanielis - mano brolis. Nerimauja, kada grįšiu. Pasakiau jam apie tave, turbūt tu nieko prieš? - viltingos akys į vaikiną. O! Eli jau pažįsta šį kelią.
- Beto, už poros posūkių bus ir mano namai, - linksmai pridėjo
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 14 05 2012, 6:49 pm

-Aišku kad nieko prieš.Reikia pranešti savo broliui, kad neišvytu kaip kokio nekviesto svečio,-šypteli natūraliai baltą šypsena.
-Suprantu kad jau žinai kur namai ir dar tikrai nenuklaidinau tavęs toli į miškus,-su linksmumu pasakė ir toliau žingsniavo palei ją ir tikrai žėdamas i jos akis.
-Taigi keistai atsitiko kad miške susitikome, kur nei žvėreliai nevaikšto normaliai.Dievo pokštas kuris man patinka,-šypsena praplatėjo ir dabar sekė paskui šią mergina kuri tikrai natūraliai žavėjo.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 14 05 2012, 6:52 pm

- dievo pokštai kartais būna labai linksmi, tarkim, kaip šis, - nusijuokė, ir Elė su Trevu žingsniavo toliau.. dar pora kvartalų, ir namai buvo matyti. Mergina tik greičiau jų link su T, kol dar galutinai nesušalo..
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   

Atgal į viršų Go down

Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1010Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10